Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Bertuzzi alebo/aj Samuelsson waiver, Tootoo/Emmerton/Eaves možný trade, ak nie, tak waiver...Nie sú to oničom hráči, niektorým GMs by sa mohli hodiť.
Brunner pořád nemá smlouvu. Kdo chce moc nemá nic. :wink2:
Creeper » 06 Sep 2013, 08:00 píše:Brunner pořád nemá smlouvu. Kdo chce moc nemá nic. :wink2:
Môže si za to sám, nemal pýtať nehorázne peniaze a klub by mal dávno, záujem mali najmä Devils.

Čo je horšie: Darren Helm not part of informal #redwings skate today, has pulled groin, per Ken Holland. ... Snáď nič vážne...(tipujem tak 7-10 dní out)...hlavne, že to nie je ten jeho nešťastný chrbát.

Chris Osgood sa pripája k tímu regionálnej stanice Fox Sports Detroit ako zápasový analytik :thumbsup:

Cleary by chcel ostať v Detroite, ale z hľadiska platového stropu to nie je možné, reálne ponuky má od dvoch tímov.
Cleary napokon zostava v DET :-D 1 rok za 1.75
arek píše:Cleary napokon zostava v DET :-D 1 rok za 1.75
To budeme hrát na 5 útoků ? :scare: Co platový strop ? Já chci mladé pušky do základní sestavy a ne tohle. :x
To by ani nebol Detroit aby este nezvysil vekovy priemer ked ma sancu… :D
oh wait, teraz si nie som isty ci ho cleary nahodou neznizuje… :hmm:

mam taky pocit ze keby bol tu draftovu loteriu v 2005-om vyhral Detroit tak Crosby by sa o tomto case pomaly bol mohol zacat prepracuvat z farmy do prveho timu… aspon na par zapasov ked sa bertuzzi zrani :D
Tak Tatar uz nahlas hovori o KHL
v jeho veku nema vyznam vracat sa do AHL...

Tak Detroit dava prednost potapajucemu sa veteranovi pred nadejnym mladikom, ktory je schopny urobit hned v prvej sezone viac bodov ako Cleary a v dalsich ani nevravim. Zaujimave :hmm:
Ked si predstavim ze by Avs teraz podpisali hejduka a mackinnona kvoli tomu poslali spat do juniorky… ufff ohh no nechcel by som - bez ohladu na to aku vynikajucu karieru ma hejduk za sebou, co vsetko pre nas tim za tie roky urobil a ako velmi mi je sympaticky… jednoducho ked je cas, tak je cas.

Ale zase wings to tak uspesne funguje uz peknych par rokov, tak preco by to menili, ze?
Odisiel nam brunner? Kym by sme ho tak mohli nahradit… mame niekoho schopneho na farme? Zopar sa ich najde? A kolko maju rokov? Jaaaj, tak to este maju par rokov cas…
pozrime sa radsej na trh volnych hracov… takze ako je ta stranka? Uz viem… http://www.capgeek.com.." onclick="window.open(this.href);return false;. UFA list… summer 2013… zoradit podla veku… nie vzostupne! ZOSTUPNE! Nech nemusime rolovat az dole… taaak, kohoze tu mame?
Selanne – 42r – uz ste mu volali? Nema zaujem? Urcite? Skoda…
takze dalej… Alfredsson – 41r – tiez nie zle… berieme!
Aaaaaa - este tu mame jedneho aj ako plan B. takze keby nedajboze ani Alfredsson nechcel prist tak okamzite volajte Jagrovi!
FLYERS FAN píše:Tak Tatar uz nahlas hovori o KHL
To se nesmí stát. Udělá rozhodně víc bodů, než vyčpělý Cleary :evil: Holland se motá v kruhu, ale jednou ta generační výměna prostě přijít musí. :!: :!: :!:
Nerobte žiadne závery, všetko sa uvidí po kempe, je ale jasné, že traja hráči budú musieť tím opustiť. S Clearym som ale nepočítal, ak mám pravdu povedať.
Holland už mě někdy pěkně sere s těma podpisama :evil: Když už máme překročený platový strop a musíme se někoho zbavit,tak podepíše Clearyho. Jááááj
Tatar podľa slov Kena ostane v 1.tíme a trejdovaný nebude, čo sa dalo čakať. Zostava na dnešný zápas vonku proti Pens:

Henrik Zetterberg-Pavel Datsyuk-Justin Abdelkader
Daniel Cleary-Joakim Andersson-Mikael Samuelsson
Tomas Tatar-Luke Glendening-Landon Ferraro
Anthony Mantha-Calle Jarnkrok-Jordin Tootoo

Danny DeKeyser-Jakub Kindl
Kyle Quincey-Brendan Smith
Brennan Evans-Adam Almqvist

Jimmy Howard
Petr Mrazek
Dnešný výsledok potešil, hoci to je len príprava. Ako ale čítam Kowerov príspevok, bolo to zrejme ovplyvnené slabou hrou domácich, ale i tak :good: Už sa nemôžem dočkať sezóny, snáď ten týždeň prejde čo najrýchlejšie.

Ešte niečo, DRW zverejnili toto na oficiálnom twitteri:
Tomorrow. 10a.m. Announcement. We think you'll like it. G'night Hockeytown. :neviem:

Čo to len bude ?

The Washington Capitals announce they also have an announcement. :D Kua, som v napätí.
Washington oznami Winter classic v roku 2015, s Vami to nema nic :wink2:
Pasha » pát zář 20, 2013 12:01 am píše:Dnešný výsledok potešil, hoci to je len príprava. Ako ale čítam Kowerov príspevok, bolo to zrejme ovplyvnené slabou hrou domácich, ale i tak :good: Už sa nemôžem dočkať sezóny, snáď ten týždeň prejde čo najrýchlejšie.

Ešte niečo, DRW zverejnili toto na oficiálnom twitteri:
Tomorrow. 10a.m. Announcement. We think you'll like it. G'night Hockeytown. :neviem:

Čo to len bude ?

The Washington Capitals announce they also have an announcement. :D Kua, som v napätí.
No dnes som aj cital ze sa vas trener trocha stazovalze Julien nechal chytat Subbana a nehral ani nas 2. ani 3.utok. Povedal ze pred zapasom by si mali treneri zavolat koho planuju nasadit do zapasu... ja len dufam ze zajtra nepride s juniormi v zostave Detroit...
Dnešná zostava v domácej "odvete" proti Mackom.

Johan Franzen-Stephen Weiss-Daniel Cleary
Gustav Nyquist-Joakim Andersson-Todd Bertuzzi
Drew Miller-Cory Emmerton-Landon Ferraro
Tomas Jurco-Riley Sheahan-Calle Jarnkrok

Kyle Quincey-Brendan Smith
Danny DeKeyser-Brian Lashoff
Xavier Ouellet-Ryan Sproul

Jonas Gustavsson (playing whole game)
Petr Mrazek

According to the lineup sheet, the Bruins brought goalies Chad Johnson and Niklas Svedberg for the game, not starter Tuukka Rask. Defenseman Zdeno Chara and forwards Milan Lucic and David Krejci are among the regulars not slated to play tonight.
Tak v přípravě se nám teda zatím moc nedaří. Snad bude sezóna zahájena lépe. :)
Hm a to Mrázek zpíval .... né 5ku né :nono: a stejně to nebylo nic platné, Pens nás přejeli dost nekompromisně. Ale tak, je to příprava a ta naše sestavička si myslím, nebyla úplně optimální. :cinka:
Příští týden začína základní část a my máme stále překročen platový strop. To by mne zajímalo jak to Holland hodlá udělat. :scare:
Dnes som zhliadol prvú tretinu, prvá formácia dobre, tí majú chemistry, tam nevidím problém. Nová formácia 93-90-11 ešte pokulháva, ale to chce čas, musia si na seba zvyknúť. V bottom6 ale bude tlačenica, ja by som však bol rád, keby Babs ponechal na svete "Griffins" line Nyquist - Andersson - Tatar. Ale to je na ňom :neviem: Dnes "odveta" u Listov a v stredu začíname (Kto by chcel, tak stredajší zápas 2:00 SEČ vysiela Nova Sport, v októbri budú dávať Detroit celkovo 6x)

Helm možno začne sezónu na LTIR, Eaves je na 2-4 týždne out, Tootoo má nejaké problémy tiež. Ja tipujem, že Tootooa dáme na waiver pred začiatkom a po uzdravení Eavesa spravíme asi to isté. Veľa ale záleží od Helmovho zdravotného stavu a jeho 2,125 mil.

Keep calm and believe in Holland :good:
Inac ma prekvapilo opatovne povolanie Jurca, za tym budu rosady so stropom :hmm:
Nehľadaj za tým nič špeciálne Katy, dvoch poslali dole, povolali Glendeninga a Jurča hore, očakávam, že v prípade väčších zranení môže byť Jurčo jedným z prvých povolaných počas sezóny.
Emmerton na waivri, logický krok, uvidíme, čo ďalej, tipujem Tootoo waiver alebo Helmer na IR
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES