Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Myslím, že je nejvyšší čas, aby i tvrdohlavý Ken a spol vyložili karty na stůl. Big picture > stále náročnější cesta do PO. Není zdravé, když v útoku dostává primární roli complementary forward Abdelkader. A můžeme se zde bavit o tom, kolik toho nabízí či nenabízí Tatar, nicméně jeho role by se neměla rovnat roli Helma či dokonce Glendeninga. Tatar je ''driver'', Helm a spol mají důvěru skrz systém, relativní spolehlivost atd. Ten trend je nevyhnutelný, nedetroitský: AA, Mantha či Pulkkinen by měli od příští sezony dostat ''top9 minutes''. Krátkodobá sázka na veterána ala Brad ve vaší situaci neřeší nic. Ten není ani přítomností, ani budoucností. Nám či Pittsburghu se sázka na mládí vyplatila. To je dnešní cesta. Ve finále si těžko představit scénář, ve kterém by např. AA nenabízel minimálně to, co Richards. Rychlost a šikovnost AA jsou ''assets'', zejména pro vás. A je celkem jedno, že AA je famozní ''rush player'', zatímco Brad občas stále uplatní svůj přehled na PP, kde pro vás zřejmě význam stále má.

Zkrátka a jistě, domnívám se, že by bylo žádoucí, kdybyste alespon částečně opustili od svého destruktivního stylu, grab-and-clutch a zjistili, co máte v Pulkkinenovi a spol. Se Zetterbergem, Kronwallem a spol už stejně nic nevyhrajete. Je třeba se vydat jiným, novým směrem. Efekt by se minimálně na produktivitě Tatara a spol dostavil zřejmě hned.
Při vší té mizérii jsem rád, že jdeme na Bolts. S těmi se dá hrát hokej.
Jirik19 píše:
BigPete1989 píše:Ze by jste prece jen nebyli tak nehorazni optimiste, jak si myslim, ze jste...
:nono: Letos minimálně finále konference ... uvidíme, jak zachytá Mrázek.
Mrázek je přece děsně přeceňovanej, ty ťunťo, už by sis to mohl zapamatovat, nebo to tady zase vytapetuje :)
kisin píše:Je třeba se vydat jiným, novým směrem.
My jsme pro. Píšeme tady to samé už dlouho. Ale řekni to Kenovi a vymysli, co se špatnými kontrakty pro hráče s neodpovídajícím výkonem. V první lajně má zůstat jen Larkin, k němu Datsyuk a AA/Mantha. Zetterberg max. třetí, ale raději poděkovat a vyřadit. Ale to se nestane, Holly se bude prsit za 25th playoffs v řadě, na konci června ztratí mobil a pak přivede Cháru. O co, že to tak dopadne?
Taky bych si na to nevsadil, ale nyní už Ken v podstatě nemá na výběr. Vaši hráči stárnou, na UFA trhu v podstatě nic nebude. Tohle je šance, musí to vidět i slepý. Bylo by žádoucí, kdyby si na léto nabil telefon a zjistil možnosti např. okolo RNH, přestože zřejmě nejste ideálním partnerem na výměnu.

BTW, my celou sezonu předvádíme styl, který nekoresponduje s typologii hráčů, které máme. Po zranění Stamkose a Stralmana to ještě graduje. Atraktivní sérii bych nečekal.
kisin píše: Atraktivní sérii bych nečekal.
To snad s náma ani nejde :hroza:
Holland se vidí v té šňůře a dokud to bude vycházet, nemá cenu cokoliv měnit. Vždyť ten tým přece šlape, ne? Cíl opět splněn, takže se může se starou hezky poplácat po zádech.

Do nové sezóny půjdeme s totožným kádrem. Vidím to tak na 2 změny a když vidím kolik minut hraje Q, očekávám novou, pěkně tučnou smlouvičku. A jestli bude hrát PO i ten mamrd z Ikei, tak jí dostane taky. Bonbónkem pak budou gólmani ... Howie taky zůstane, bo vychytal přece postup.
Jirik19 píše:Holland se vidí v té šňůře a dokud to bude vycházet, nemá cenu cokoliv měnit. Vždyť ten tým přece šlape, ne? Cíl opět splněn, takže se může se starou hezky poplácat po zádech.

Do nové sezóny půjdeme s totožným kádrem. Vidím to tak na 2 změny a když vidím kolik minut hraje Q, očekávám novou, pěkně tučnou smlouvičku. A jestli bude hrát PO i ten mamrd z Ikei, tak jí dostane taky. Bonbónkem pak budou gólmani ... Howie taky zůstane, bo vychytal přece postup.
Ach jo :slap: Je to tak jak říkáš. :arrow2:
Jirik19 píše: Howie taky zůstane, bo vychytal přece postup.
Nedává smysl kdyby jste ho pousteli.
Mrázkovi chybí konzistence. Ten na post jednicky ještě nemá.
nj, odbornosť sa pozná, mohol by sa založiť topic, kde budú písať výlučne BigPete a vrabec (čo vy na to? rono, admini?

ale k veci, myslíte, že po sezóne dostane Ken rozum alebo usúdi, že vďaka jeho skúsenej robote sa dostali zas do PO a preto nie je potrebné nič meniť?
Joe S. píše:nj, odbornosť sa pozná, mohol by sa založiť topic, kde budú písať výlučne BigPete a vrabec (čo vy na to? rono, admini?
Nic jiného než urážky od vás Nečekám. Je to tak vzdy když vám dojdou argumenty.

ale k veci, myslíte, že po sezóne dostane Ken rozum alebo usúdi, že vďaka jeho skúsenej robote sa dostali zas do PO a preto nie je potrebné nič meniť?
Máte 25 let v řadě PO není důvod aby big Kenny odcházel.
Captain Crunch píše:
Nikdo by mu to nemohl mít za zlé. Celý Hockeytown je mu vděčný. A Ken by dostal další impuls k přestavbě. Tohle se holt stává.
PK píše:A Ken by dostal další impuls k přestavbě. Tohle se holt stává.
:hmm: kto to v lete bude? Perron? Stewart? Alebo Staal? :giggle:
Popíše mi někdo zasvěcený, jak to bude přesně s jeho smlouvou, co to bude znamenat pro náš cap, atd. Tuším, že je to průser.
Pokud odejde, plat by se měl i tak započítávat do stropu. Takže celkem průser.
Rekl bych, ze celej urcite ne. Bude se to imo resit skrze nekolika jednani.
Datsyuk podpísal nový kontrakt ešte pred uplynutím platnosti toho predošlého vo veku 34 rokov. CBA zmluva hovorí o tom, že hráč, ktorý podpíše kontrakt vo veku 35+ a neskôr ukončí kariéru, bude svojim cap hitom zaťažovať tím po dobu jeho kontraktu. Tým, že Dats to podpísal ešte vo veku 34 rokov by sa ho to týkať nemalo.
No právě, že jsem četl, že to prodlužoval po 35, ale tak snad máš pravdu a lepší info. Já už si nepamatuju, kdy přesně to bylo.
Predlžoval práve v 34 rokoch. Ale teraz pozerám na generalfanager na tie roky zmlúv, a keď do platnosti vstupoval jeho nový kontrakt, tak 35 už mal. Resp. 30. júna 2014 už bol 35 ročný... takže to čo som písal predtým je bezpredmetné. :hroza:
Asi mi vyjde slza, odchádza môj obľúbenec a kráľ :plac:

Kenny by sa mal pokúsiť vymeniť jeho kontrakt niekde, kde bude potrebné dosiahnuť cap floor. Určite sa také tímy nájdu. Aj keď o tom silno pochybujem, bolo by potrebné to spraviť.

Ako píšete, ďalší dôvod k zmene filozofie. It's youth time!!! :box: :cinka:

Pasha píše:Asi mi vyjde slza, odchádza môj obľúbenec a kráľ :plac:
Tak to je konec. Mám pokažený celý zbytek dne. Je mi úplně smutno :cry: :bye2:
Joe S. » Ned Apr 10, 2016 12:58 pm píše:nj, odbornosť sa pozná, mohol by sa založiť topic, kde budú písať výlučne BigPete a vrabec (čo vy na to? rono, admini?

ale k veci, myslíte, že po sezóne dostane Ken rozum alebo usúdi, že vďaka jeho skúsenej robote sa dostali zas do PO a preto nie je potrebné nič meniť?
Sice to není žádný úspěch, protože na toto fórum už moc lidí nechodí a ještě méně pravidelně tipuje... Ale proč někdo tak neodborný jako já skončil v KTL jednou 7., podruhé 5. (poté, co jsem se vrátil na toto fórum), vždyť bych měl být absolutně poslední, max. 2. od konce...
A proč můj tip s Mrázkem vyšel?
pokud by odesel a nechal nam takovou zatez, tak by u me dost klesl, ale aspon by se vyresilo vecne tema ohledne jeho dresu na strope. Vzdyt musi vedet, co by to udelalo :thumbsdown:
Ninety91one píše:pokud by odesel a nechal nam takovou zatez, tak by u me dost klesl, ale aspon by se vyresilo vecne tema ohledne jeho dresu na strope. Vzdyt musi vedet, co by to udelalo :thumbsdown:

Nechce se mi věřit, že zrovna Pasha by se zachoval tak, aby poškodil Wings. Věřím v oboustranně přijatelné řešení.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES