Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Áčko má to obočí výstavní :lol2: Jinak stejný shit, jako u Habs.
Jirik19 píše:Áčko má to obočí výstavní :lol2: Jinak stejný shit, jako u Habs.
no se nedivim, ze se u toho citi tak divne nekteri :-D

jinak tohle uz urcite vsichni znate, ale prece jenom


def. zone:

http://www.wingingitinmotown.com/2015/1 ... -breakouts" onclick="window.open(this.href);return false;

forechecking:

http://www.wingingitinmotown.com/2015/1 ... rechecking" onclick="window.open(this.href);return false;

a dalsi:

http://www.wingingitinmotown.com/2015/1 ... e-coverage" onclick="window.open(this.href);return false;
Hmmm vedení 2:0 a zase prodloužení :hmm: Howie :klobuk: Aspoň bod :-D 13 points in a row :thumbsup:
Creeper píše:Hmmm vedení 2:0 a zase prodloužení
Tak uz jste na prvnim miste sami.. :wink2:
Toto sú už noví devils #relentless Sme to doslova vydreli :yes: Strašne cenné body. Inak Howard chytal jak pán. Ešte tá trtova chuťovka :klobuk: ale musím uznať, že ste silné mužstvo

(inak netrápte tam už toho Jurča toľko...)
Berte si ho a Andyho k tomu.
Pořád jsem z toho, co jsem v noci viděl, otrávený. Tahle nezodpovědnost by si už zasloužila tresty.
Howie udržel naše akcie alespoň jednobodové. Přestože jsme vedli 2:0, tak nás NJ převyšovalo především maximálním nasazením a rychlostí. V kontextu sledu událostí a předvedeného výkonu jsem s bodem spokojený. NJ ukázalo, že postavení v tabulce nebude náhoda a já jsem zvědavý, jestli se v boji o play-off udrží po celou sezónu. Před zápasem bych si tipoval, že ne. Teď raději pomlčím.
Novis44 píše: V kontextu sledu událostí a předvedeného výkonu jsem s bodem spokojený.
Tak byli jsme B2B. Ale vzhledem k tomu, že jsme vedli 2:0 jsme mohli brát oba body. Celkem mne "sere" Zette. Gól dá jednou za uherák a sem tam náhodná asistence. Ten hraje hůř a hůř a taky jsem čekal, že se zvedne Dats, ale pokud s ním budou hrát takové kopyta, jako je Richards tak to asi lepší nebude. Ten chlap mě leží v žaludku od té doby co jsme ho podepsali. Nemůžu ho ani vidět. :bee:
A ještě k tomu Richards brzdí povolání AA nahoru. Blash by nevěděl kam s ním, musel by ho snad posadit na tribunu nebo překopat komplet útoky. Leda, že by hrál Áčko čtverku, ale komu tím prospějeme....i když furt lepší než ty dvě kopyta.
No ja na to vcera taky koukal a po druhe tretine jsem to vypnul s tim, ze gola nedame a bude to jeden z tech zapasu co ukradne golman. Rano koukam jak puk, ze jsem vyhrali. Howie byl vynikajici a bod si odvazite po pravu.
Obrázek
:scare:
Davvy píše:ale musím uznať, že ste silné mužstvo
Čo z toho, keď to hráči nechcú potvrdzovať aj na ľade. :neviem:
Creeper píše:Obrázek
:scare:
Obrázek
Pokiaľ budeme na prvých troch miestach v divízii, tak ma tabuľka konferencie až tak veľmi nezaujíma :wink2:
Tabulka pěkná. Zápas sem nějak zaspal, teď sem se na to dodíval (nějaký dobrák to háže v 720p na ulozto, čímž mu děkuji :)). No nemám k tomu moc co dodat, hlavně ke konci. Ten bod je fajn v konečném výsledku.
Grand Rapids se po mizerném úvodu cosi rozehráli, aktuálně jedenáct vítězství v řadě. Mantha ve dvou zápasech 5 bodů.

Dneska Sabres, očekávám plnohodnotný zápas za dva body. Moc se s nima vždycky děláme.
Tak JKL ma s tými Griffins predbehol :giggle: Po tragickom úvode sezóny by som na nich nestavil ani špinavé trenky, teraz je to krásne niečo. :good:

JKL píše:Grand Rapids se po mizerném úvodu cosi rozehráli, aktuálně jedenáct vítězství v řadě. Mantha ve dvou zápasech 5 bodů.

Dneska Sabres, očekávám plnohodnotný zápas za dva body. Moc se s nima vždycky děláme.
Mantha se neskutecne chytil, za posednich 6 zapasu ma 10 bodu. Vyborne brusli, skvele si kryje puk a celkove vypada dobre. Mohl by ho Blash do vanoc jeste otestovat :) A Sproul se letos taky pekne chytil
Ano — mohli by si zahrát AA, Mantha i Sproul. Zcela souhlasím.
Taky bych byl pro. Nejaktuálnější info je takové, že je v řešení pouze AA, ale Blash ho chce do top 9, kde dle jeho slov není aktuálně místo. Jinak Manthu bych taky hodně rád viděl, furt věřím, že bude jednou opora Red Wings. Jen musí ještě pořádně zapracovat a to nejen fyzicky. V obraně se daří Sproulovi, ale těžko říct, jestli by nedostal přednost XO. Jinak Quincey už byl na ledě. Jsem zvědavý, jak se to bude řešit po jeho návratu. S Buffalem máme bilanci 12 výher z posledních 13 utkání, ale ne vždy je lehký průběh. Dnes v bráně Chad Johnson, tak snad.
Tak snad ne, krom toho Johnson chytl Nyqa při EN..

Ale to je fuk, už sem psal v chatu, po tomhle výkonu je jenom dobře, že prohráli v základní době a že končí série. Za tohle se prostě body věčně nedávají, nemůžou čekat, když totálně odevzdají zápas, že budou mít nějaký zisk z toho. Půl zápasu jak nohama v asfaltu, Sabres víceméně nic závratného nepředváděli, nicméně sme hráli ´s nima´. Posledních deset minut mám pocit, že CHTĚLI nechat Sabres vyrovnat. Mrázek tam měl tak 4-5 těžkých zákroků, nakonec pustil zrovna asi ten nejlehčí, ale to je fuk už. Když vyrovnali, jeden by čekal, že tým zapne a .. nic, oni chtěli prohrát.

Bench Hank, hraje opravu kulové, už mě rozčiluje kombinace Hank-Abby v první lajně. Hank na první lajnu prostě aktuálně nemá, nemá ani na druhou, Sheahan by mohl v klidu hrát místo něj. Místo Hanka AA, nebo něco takového a můžem se bavit. Larkin potřbuje růst, ale to se s Hankem nedá, protože ten je všude pozdě, dělá chybu za chybou... nevím, podle mě je už částečně hotový, po problémech se zády se nikdy už nedal do pohody, definitivně mu tuhnou nohy. On nebyl nikdy extra bruslař, ale tohle je fakt už bída, jezdí po ledě jak ponocný, musí si pomáhat rukama, holí, někde ve streamu byl trefný komentář cca "constantly pressing cover the puck button in nhl16". Nemůžem mít v takovém stavu první lajnu, fakt ne, Tatar slabých 14 minut, Hank přes 20, to prostě nejde.
JKL píše: Bench Hank, hraje opravu kulové, už mě rozčiluje kombinace Hank-Abby v první lajně. Hank na první lajnu prostě aktuálně nemá, nemá ani na druhou, Sheahan by mohl v klidu hrát místo něj. Místo Hanka AA, nebo něco takového a můžem se bavit.
Sabres :hroza: :hroza: :hroza:
Co takhle posadit Hanka na tribunu ? Však není nedotknutelný a nepostradatelný. V tomto stavu určitě. Buď se to s ním vleče od té operace zad ( i když začátek sezóny měl výborný ) nebo mu dává zahulit dítě ? :neviem:
Nebo mu rapidně zkrátit IT ve druhé, ne-li třetí formaci. Když to jde i jinde tak proč ne u nás. Nic méně to není jen o něm, ale jako správný kapitán by měl jít příkladem. Včera jsem někde četl, že Hank říkal že hrají opravdu výborný hokej, ale asi nemyslel sebe :bitka3:
Jurčo :rofl: :hehe: to je excelentní technik. Jeho nájezd to bylo od začátku vidět, že ani neví co vlastně chce. Na farmě X hokejistů hrající v top formě a on v hlavním teamu. :scare:
Ale zase se rozjíždí Richards :jn: :sarcasm:
No konec série je třeba začít další a tento "super" výkon hodit k čertu :cert:
Tak bude to asi tym, ze ked bol na farme on, tam tiez hral v top forme. Osobne si nemyslim, ze on sa moze nejak vyraznejsie presadit, ale zase pri IT ani nie 6 minut, ako mal dnes v noci, neviem co od neho vlastne cakate..
Novis44 píše:Nejaktuálnější info je takové, že je v řešení pouze AA, ale Blash ho chce do top 9, kde dle jeho slov není aktuálně místo.
Jsem to říkal = bo Richards.
Pali_Caps píše:neviem co od neho vlastne cakate..
Že aspoň neodflákne nájezd, když už dostal tu šanci. A vlastně to je přesně on. Když už u nás dostal šanci a minuty, tak vždy zahrál totální ho*no. Teď samozřejmě za těch 6min nemá šanci, ale těžko s takovým přístupem dostane větší prostor. Já mu věřil , že se u nás chytí, kór před letošní sezónou...ale začínám lámat hůl.
Neberte si to nikdo osobně, ale mám pocit, že Jurčo je u našich slovenských kolegů krapet přeceněný.

On přece minuty dostal, dostával je vloni, dostal je i letos (po farmě, zahrál prt). Pod Babsem dostával prostor v top9, nic z toho neuplatnil, rozdíl mezi ním a Tatarem je v dostihové terminologii parníkový. ..

Já spíš nechápu postupem času (a to sem byl trpělivý), co je na něm vlastně tak fascinujícího, kromě pinkání si s tenisákem nic z toho nepřetavil na led. Jo, ok, má poměrně rychlé ruce. Ale v NHL, díváme se doufám na stejnou NHL, není moc prostoru pro lidi, kteří nespojí rychlé ruce s rychlým pohybem celého těla. Je to něco jako Pulkkův případ (ten není uzavřen, ale může skončit stejně tak), v AHL se prostě dostane do pozic a situací, do kterých v NHL ne... U Pulkka jde o střelbu z vysokých kruhů, která se v AHL ani náhodou tak nečekuje jako v NHL (kde je systém backcheckingu o několik levelů jinde), která mu zaručila jistou farmářskou slávu. Moc dobře vidíte jak v NHL hraje - jezdí po ledě a marně se snaží najít ty tři metry prostoru. Jurčo je na tom podobně, u něj se jedná o rychlé zpracování puku v blízké vzdálenosti branky (tak vlastně teď dal ten svůj gól po Andyho pasu), jednoduše se tam neprosazuje v té pozici, hraje před brankou hrozně strnule.

Ano, nesedí mu momentální systém rozehrávky Detroitu (+ neschopní spoluhráči do kombinace), po křídlech se chce přebírání puků ve středním pásmu u mantinelů, kde většinou prostě končí bez puku (buď ho nedostane, nebo neudrží, viz. dnes se Sabres). Třeba by mu někde jinde bylo lépe, v týmu, kde větší množství akcí rozehrává až do pásma obránce.

Musel by hrát top6 vedle schopného hráče, který mu bude navážet puky, ale to je prostě otáčení lajny kolem Jurča (důvod, proč se dařilo T+S+J lajně). On se v Detroitu jednoduše neprodal, podle mě je to jeden z jasných adeptů na trejd, pakliže má ještě hodnotu.

Si ho porovnám s AA, který okamžitě na NHL levelu ukázal, že míří do top6 a že ten prostor využije a prodá, Jurčo prostě..nic.

A ten nájezd, ten považuju za absolutní hřebíček do rakve, když hráč známý vysokým levelem puck handlingu provede tohle. Dokonce mě teď napadlo, že to byl možná z jeho strany záměr, ukázat, že to má na háku ve čtvrté řadě. Rozhodně bych se nebál dát prachy na to, že sezonu s Wings nedohraje.
Novis44 » 14 pro 2015, 23:11 píše:Taky bych byl pro. Nejaktuálnější info je takové, že je v řešení pouze AA, ale Blash ho chce do top 9, kde dle jeho slov není aktuálně místo. Jinak Manthu bych taky hodně rád viděl, furt věřím, že bude jednou opora Red Wings.
Jo, věřím tomu, že ano. Mantha je typ, který bude Detroitu chybět, jde mu to výborně s AA. Není to ten typický dravec jak vypadal v dětské lize, ale zdá se, že zjistil, jakým směrem se má dál vyvíjet. Imo zlepšil bruslení, celkový pohyb, orientaci. AA je hráč do top6, asi vůbec nejvýstavnější případ developmentu, jaký máme (Larkina nepočítám, on je trochu jinde)...

Hank, když ne letos, tak příští sezonu skončí ve třetí brázdě. Jeho konec se neodvratně blíží, je mu 35, smlouvu má do 21/22 (!!!!!), ale osobně nějak nevěřím, že ji naplní. Není schopen supportovat Larkina, to mě štve víc než jeho minuty.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS