Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

To bude s NJD souboj na krev :frajer:
JKL píše:To bude s NJD souboj na krev :frajer:
No ona se do toho souboje blíží i Arizona svou nerozvážnou hrou.
Ti mají ještě polštář, gm je trochu propleskne, ať se zbrchají.
Je čas povolat Clearyho :cinka:
Ne, je to ještě horší - povolali Lashoffa.

:facepalm:
Tak snad jste si nemysleli, že by vzali Hronka nebo někoho z koho by mohlo i něco v budoucnu být. :scare:

Jinak ten článek Drapera paráda. :klobuk:
JKL píše:Ne, je to ještě horší - povolali Lashoffa.
:facepalm:
Go Dead Wings Go :jn:
:povzbudzovanie: :fan:
Zbytečná výhra :hroza:

+/- docela masakr, jediny Hank a Toncek v plusu. Larkin snad trhne rekord :box:

Vzpomínám jak jsem brečel, že u nás nikdo nedal 100 let 30g. Teď už jsme na tom tak dobře, že ty netáhla nedají ani 20.
Z Rajlíka Snipera si dělají srandu už i na nhl.cz :bee:
Jirik19 píše:Z Rajlíka Snipera si dělají srandu už i na nhl.cz :bee:
Aspoň se o nás píše :giggle:
Na chvostu ligy Detroit, New Jersey, Colorado .... kdo by to před 20i lety řekl? (kua ten čas letí :sok: ) :verysad:
Jirik19 píše: Vzpomínám jak jsem brečel, že u nás nikdo nedal 100 let 30g. Teď už jsme na tom tak dobře, že ty netáhla nedají ani 20.
Tatar už se blíží. Už má 18 :scare: a Larkin tu třicítku v + / - stejně dá :giggle:
Nájezdy i bez Vaneka. Statistika 8-0 je fakt úctyhodná. Hlavní pozitiva vidím v tom jak roste role Jensena i Oulleta. Jsou hodně stabilní, Jensen se snaží ještě víc podporovat ofenzívu. Larkin teď na ledě působí, že se našel, že ví, co chce hrát a je hodně na puku. Tatar s Nyquistem taky ožili vedle Zetteho. Callahan asi nebude NHL kalibr. Co říkáte na Russoa? Překvapil mě jeho styl hry, je to takový tichošlápek, čekal jsem, že bude výraznější. Nijak nekazí, ale uvidíme, co se z něj vyklube.
Myslím, že Russo dostal jasný příkaz : "hlavně nic nekaž". Na nějaké ukazování bude mít času dost, když nebude mrvit. Něco jako Jensen. Žádný z těch našich obránců na GR není ve stavu, kdy by skočil do ligy a nějak mohl dominovat.
JKL píše:Myslím, že Russo dostal jasný příkaz : "hlavně nic nekaž". Na nějaké ukazování bude mít času dost, když nebude mrvit. Něco jako Jensen. Žádný z těch našich obránců na GR není ve stavu, kdy by skočil do ligy a nějak mohl dominovat.
Právě ten příměr s Jensenem se mi moc nezdá. Jensen hrál od prvního zápasu stylem, že jsem se hned nechal unést a psal, že mu hodně věřím. Pravda, postupem času začíná přidávat víc ofenzivy a hraje 1. pár. Je tam i věkový rozdíl. Nicméně souhlas, že hraje na jistotu a poměrně se mu to daří, rozdává přesný pasy, pozičně relativně ok. Na druhou stranu si evidentně zvyká na rychlost NHL, osobní souboje slabší. Očekávám, že postupem času bude dominantnější na puku a aktivnější v ofenzívě. Pochopitelně vím, že je to především o vyhrání se.
Nosek povolán, snad si opravdu zahraje.
Tatar 20 fík sezóny .... hurá hurá kaňikuly :scare: :sok: Máme střelce :giggle:
Tak 4. nejlepší levé křídlo v lize, ne? Ten musí něco umět :) ... jen to pořád není hráč, který by ten tým dokázal táhnout.
Dneska si Avs asi chtěli spravit reputaci po té minulé jasné výhře ...
Tony pěkně, z Webera udělal kuželku...
JKL píše:Tony pěkně, z Webera udělal kuželku...
Předběhl jsi mne :giggle:
Já na to teď už nekoukám, mám moc práce, ale tohle mě po ránu potěšilo.
JKL píše:Já na to teď už nekoukám, mám moc práce, ale tohle mě po ránu potěšilo.
Pěkná akce. :klobuk: Já sleduji jen výsledky a sestřihy. Sezóna je u konce :|
Givani Smith a Filip Hronek -> GR :good:
S Montrealem kvalitní výkon. Nosek je jasný 4th liner, má na to. Ta lajna s ním něco vepředu předvede. Kdyby měl někoho jinýho k ruce než glenda a millera, tak je to taky jiná. Jensen čím dál víc aktivní směrem dopředu.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES