Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Hmm, tak zranění Franzéna je pro Det hodně nepříjemné, jsem zvědav jak se s tím poperou !!!!
Na NHLpro písali, že keď sčítaš Samuelssona, Hudlera, Franzéna tak to číta viac ako 100 gólov, čo je tretina útočnej sily.
Ufff,to byla nálož.........no,Osgood by měl alespoň tedy v zákl.části víc odpočívat,ale tak (máselníci) to zkrátka zahráli výborně..... :-( :respect:
po dnešku jsem už fakt vytočený,protože takhle prosrat další zápas díky vlastní nemohoucnosti.....to je na blití... :grc:
Babcock by je měl nakopat pořádně do prdele,s tím krasobruslením a platonickým tlakem,můžou hvězdit tak
někde v Evropě,chce to důraz před bránou a pokud toho není nikdo schopen,tak bude Holland holt muset měnit!!!
Anderson je sice výborný gólman,ale takhle si vylámat zuby na jednom šaškovi,to fakt není možné........

pitomci neschopní........ :bitka3: :buch:
Baffy,aj mna to sere,ale stale som kludny,je to len zaciatok sezony....setko sa este zmeni(samozrejme k lepsiemu).Takemu COL podla mna dojde dych(resp. Andersonovi) a padnu.....Ale suhlasim,je to zatial bieda.........Wake up Wings!!!!
Do playoff sa Wings dostanú aj teraz s prstom v nose. Boj o Prezidenta to nebude ale koho to trápi... V playoff to budeú zas staré dobré krídelká, ktoré kožku nedávajú ľahko.
Netrvalo to dlho a Todd uz sefuje timu v +/-.
No zatial je to vsetko zle!!!!Nedari sa vyhravat,nedavame goly,nevyuzivame presilovky,robime chyby v obrannom pasme,brankari su slabi(aj ked Ozzie mal chvilkove obrodenie),hviezdy netahaju muzstvo,tlaci nas platovy strop a este sa nam zrania postupne viaceri hraci...Napriek tomu som presvedceny,ze centralnu diviziu vyhrame!!!!Go Wings go!!!
Hm,tak to byla moc pěkná exhibice, ...... :clap: :oslava:
chudáci fans Jackets,doma protrpět takový masakr..... :roll:
Nooo dali jste nám dobře, tedy. :? Opravdu chudáci fanoušci, kteří si to protrpěli na stadionu. Doufám, že tento výsledek vás ještě úplně nepostaví na nohy. Čím déle pod námi tím lepší. :wink: :)
Celkom strely na bránu: 26-39.
Vylúčenia a trestné minúty: 5/13 - 3/9.
Brankári: S.Mason 8/27 M.Garon 1/12 - J.Howard 1/26 :doh: (asi dnes nemal deň :? )
Divákov : 15,304atNationwide Arena.
Bohužel malá je nemocná a nemohl jsem se dnes dívat,jestli jsi to viděl celé Martine(Ohlunde),napiš k tomu něco prosím.
Z highlights to vypadlo na moc pěkný zápas,gólmani se překonávali a Canucks nás dokonce přestříleli,což není zrovna
běžné,nicméně Howard byl opět skvělý a tak za poslední 2zápasy,zaslouží velkou pochvalu.

Lajna Dats,Zette,Homer,už zase drtí soupeře,Homerova černá práce před bránou je učebnicová a ten druhý Hankův
backhandový fík byl taky moc hezký,tak se mi to líbí,hlavně takto pokračovat chlapci...... :cinka: :clap: :cinka:
Tak uz je to veselsie.Dufam,ze to bude mat dlhodobejsi ucinok...Jimmy sa nam rozchytal,obrana zacala fungovat,uz sa nam presadzuju aj strelci,par krat sa pobijeme....Uz sa mi ten hokej zacina viac pacit.....
Baffy píše:Bohužel malá je nemocná a nemohl jsem se dnes dívat,jestli jsi to viděl celé Martine(Ohlunde),napiš k tomu něco prosím.
Z highlights to vypadlo na moc pěkný zápas,gólmani se překonávali a Canucks nás dokonce přestříleli,což není zrovna
běžné,nicméně Howard byl opět skvělý a tak za poslední 2zápasy,zaslouží velkou pochvalu.

Lajna Dats,Zette,Homer,už zase drtí soupeře,Homerova černá práce před bránou je učebnicová a ten druhý Hankův
backhandový fík byl taky moc hezký,tak se mi to líbí,hlavně takto pokračovat chlapci...... :cinka: :clap: :cinka:
Nie nevidel som to, v rovnakom čase dávali aj zápas MIN : TB, brat si chcel velmi pozriet ten zápas lebo jeho naj kamoš fandí Bolts, tak mal dnes prednosť on. :|

Pri tom prvom gole sme nechali Holmstroma samého pred brankárom, tak to ani nemohlo skončiť inak ako golom.
Howard chytal dobre, ale na druhej strane my sa v útoku trápime a v posledných 3 zápasoch sme dali vždy len 1 gol. Aj ten dnešný padol po štastnom teči od korčule... Velmi nám chýbajú Danielove goly alebo Demitrova tvorivosť.
Najbližší zápas hráme zajtra v Denveri, kde sa pokúsime prerušiť sériu 3 prehier po sebe.
Tak zapas s ANA bol opat vyrovnany a dramaticky,aj ked to nevyzera.Ta posledna tretina bola aka blazniva.Nastastie Zette ziaril a zaznamenal super vecer.3 vitazstvo v rade.Zacina sa mi to pacit.Skoda len tych 4 golov v nasej sieti......Ale super moto team sa prebudza!!!!
Chtel jsem dat na DET 2, ale nejako jsem vymekl. Tusim ze i minuly zapas jste s Atlantou pukli. Musim rict ze nepamatuju kdy se tak dlouho RW drzeli pod carou postupu :idea:
Selly8 píše:Chtel jsem dat na DET 2, ale nejako jsem vymekl. Tusim ze i minuly zapas jste s Atlantou pukli. Musim rict ze nepamatuju kdy se tak dlouho RW drzeli pod carou postupu :idea:


:buch: je to hrůza co teď zase hrají.............dostat doma na nulu s Atlantou,to už je fakt na mašli
a z Pavelce máme zase superstar :bitka3: :v_hajzli: no,pár zákroků měl fakt z říše snů :-( :dup:
Baffy píše:
Selly8 píše:Chtel jsem dat na DET 2, ale nejako jsem vymekl. Tusim ze i minuly zapas jste s Atlantou pukli. Musim rict ze nepamatuju kdy se tak dlouho RW drzeli pod carou postupu :idea:


:buch: je to hrůza co teď zase hrají.............dostat doma na nulu s Atlantou,to už je fakt na mašli
a z Pavelce máme zase superstar :bitka3: :v_hajzli: no,pár zákroků měl fakt z říše snů :-( :dup:
jj v tomhle zápase asi rozhodl výkon golmanů to je jasne.... myslím že Detroit by potřeboval kvalitní jedničku (při vší uctě k Osgodovi myslím si že je to jedna z nejslabších stabilních jedniček v NHL )
Howard už čaká na svoju šancu. Ak mu to nevyjde, som presvedčený, že ku koncu roka alebo v nasledujúcej sezóne vidíme v Detroite Haláka alebo iného gólmana z tých 2_3 teamov čo majú na tomto poste riadny pretlak.
Dnes som si schválne skúsil počkať do pol 2,či náhodou nedajú v TV zápas DET:DALL....a na moje milé prekvapenie ma "spasila" madarská sport 1tka... :yahoo:

Dnes som bol tak pevne presvedčený,že DET už vyhrá..dokonca som to kamoša nanútil podať ako 100% tutovku :yes: (moc mi neveril,alebo skôr Detroitu,tak to podal skromne...a teraz môže ľutovať :yes: )

Zápas začal vo vysokom tempe,kde sa hralo zo strany na stranu,bez nejakých večších šancí,...zdalo sa mi akoby bol Det trochu nervoznejší (zrejme po tych predchadzajucich vysledkoch...)...a tak si nevedel podržať puk na hokejkách,chybala mi tam taká súvislejšia akcia,či vytvorenie si tlaku pred Turcom-čím sa potom nielen zdalo,že prvú časť mal hernú prevahu Dallas.Ktorý sa postupne dostával do večších šancí...no všetko hasil skvele chytajúci Howard.A ked bol už prekonaný neviem presne ktorý hráč Dallasu do odkrytej brány nastrelil len hokejku obrancu,v tomto prípade šťastíčko podržalo červené krídla.. :yes: Potom v 14.minute z nevinnej akcie-nahodeného puku poza bránku Dallasu -Skrastins tam bol no v rozhodujúcu chvílku puk netrafil :lol: ten sa potom dostal Millerovi,ktorý sa z ťažkého uhlu nemýlil a otvoril skore krásnym golom 1:0.Po tomto sa zdalo,akoby sa hra domácich ukludnila,bolo vidno súvislejšie akcie,a pár menších vypracovaných šancí...no nebezpečnejší boli stále hostia.Pred koncom sa nechal vylúčiť Holmstrom,z čoho udrel Dallas-hned po skončení pp a to 15sek pred koncom prvej časti golom Morrowa,ktorý prízemnou rotujucou strelou prekvapil inak vynikajúceho Howarda(ktorý mal zakrytý výhlad).Mne sa zdalo,akoby puk ešte jemne tečoval brániaci Lidstrom :| No to nemuselo byť ešte posledné slovo-Dallas mal v poslednych sekundach ešte sľubnú šancu,no netrafil bránu...pri čom 3sec pred koncom bol ešte vylúčený Ericsson.

Úvod druhej časti som 4 min zmeškal :-( ,no prišiel som práve včas,aby som uvidel peknú nahrávku Drapera cez 3brániacich hráčov na Helma,ktorý už asi bez večších problémov "pohodlne" zakončil nad ležiaceho Turca. 2:1 :thumbsup: Od tej chvíle sa zdal Detroit ako vymenený,kombinoval,strielal,vytváral si šance a Dallas k ničomu nepúšťal,až na 1-2 "večšie" šance ktoré kryl Howard.V 13min Rafalskeho "nahodeny" puk pred branku jemne tečoval Zetterberg,Holmstrom a puk za bezmocného Turca dopravil Cleary 3:1-celý čas sa hralo takmer len pred Turcom,čomu určite dosť prispeli 3 presilovky,z ktorých sa nepodarilo ani jednu využiť.Všetky boli nebezpečné pre Dallas,kedže asi poznáte fantastickú prácu Holmstroma,pred brankárom :smile03: Turco ho mal iste už plné zuby :lol: No asi največšiu šancu v nich mal tuším Zetterberg ,ktorý strielal z kruhu len tesne mimo...

Tretia časť začala opäť lepšie pre domácich,ked už v 4minute individuálnou akciou-Bertuzzi prekvapil Turca strelou ponad rameno 4:1.Potom sa však sily vyrovnali,aktívnejší boli hostia,ktorý sa snažili o kontaktný gol,no vynikajúceho Howarda sa im už do kanca zápasu prekonať nepodarilo...a tak sa významnou mierou podpísal pod domáce výťazstvo nad Dallasom 4:1 :smile03:

Podľa mňa tohto brankára vyznačuje najmä dobrá práca nôh,a čítanie hry :thumbsup: lapačku ukázal ako nie celkom istú,-a v lepšom svetle som ju nemal možnosť vidieť... :| často zmenšuje strelecký uhol,vybehom tesne pred brankovisko,alebo chyta na jeho hrane...čo sa nie vždy može vyplatiť.ale inak za dnes ma 1+ :)

No ak chce pomýšlať na popredné priečky spred par sezon,museli by ešte poriadne zamakať :yes:
Tak Detroit vo včerajšom zápase podľahol na domácom ľade oslabenému Edmontonu 1-4. Red Wings boli už od začiatku jednozačne slabším celkom čo sa im vymstilo v šiestej minúte keď si jeden z hráčov Wings strelil kuriózne puk do vlastnej brány. Oilers si svoj druhý presný zásah pripísali v osemnástej minúte keď sa presadil Nilsson. Tesne pred koncom prvej tretiny sa stala vec, ktorú len tak často nevidíme. Sekundu pred koncom znížil stav na 1-2 Cleary a Detroit bol späť v hre. Keď dal ale v tretej tretine za tri minúty dva góly O'Sullivan bolo rozhodnuté :thumbsdown:
Tento zápas rozhodla viacmenej náhoda a šťastie... :sad2: ktorá bola v celku vyrovnanom zápase s menšou prevahou hostí-na ich strane.Domáci nezačali najlepšie a už v 6minúte dostali naozaj kuriozny gol (vlastny) odcitujem komentátora:"crazy,crazy,goal" :cry: po tomto ešte párkrát podržal svoj tím Howard...druhý úder prišiel v 18min,kedy po peknej (individuálnej) akcii Nilsson ,ktorý nedal ani najmenšiu šancu Howardovi a zvýšil už na 0:2.No 2,2 sec pred koncom prišlo zníženie 1:2 a blysla sa nádej,..ked Bertuzzi nabil Clearymu na nechytatelnú strelu-krásny gol :thumbsup: Neskor mal največšiu šancu na vyrovnanie Holmstrom,ktorý zadom k Jeff Drouin-Deslauriertovi prevzal puk a peknou otočkou chcel zasunúť puk do odokrytej bránky,no na nešťastie tesne minul :cry: Obaja brankári predvádzali inak dobré zákroky....pri tlaku Detroitu chybil na modrej čiare Meech :sad2: čo využil O Sullivan-dalším "luckerským" golom- ked jeho prihrávku zachytil Datsyuk a puk nasmeroval popod nohy Howarda :x další vlastňák 1:3....no o 3 min. na to sa už presadil aj spomínaný O Sullivan 1:4. Dalšie šance na oboch stranách zostali nevyužité a tak si červené krídla pripísali dalšiu prehru.Určite ich nevýrazné vykony pozančujú zjavné zranenia: Andreas Lilja,Cory Emmerton,Johan Franzen,Valtteri Filppula,Jason Williams,Niklas Kronwall - ktorý budú chybať dlhodobejšie (1-2mesiace+) a proti Olejárom nenastúpil ani Brian Rafalski a Patrick Eaves :cry: Najbližšie hrajú na lade Diablov...kde by sa už mohli vytiahnuť.
No sme v tazkej situacii...mame plno zranenych,niektorym sa nedari podla predstav...Uz uz sa zdalo,ze sa stroj rozbehne,ale zial zasa sme sa dostali na zaciatok sezony...Ale stale verim,ze uz sa to obrati na lepsie...Zacat by sme mohli dvoma vitazstvami cez tento vikend...Tesia ma vykony Jimmyho.Aj ked som mu moc neveril.Sice rad by som videl Jara Halaka v Hockey Towne,ale nie na ukor Jimmyho....
Bert dnes strelil dalšie 2 goly a pomohol RW k cenným bodom. Po slabšom začiatku to tam Bertuzzimu v poslednom čase padá viac :thumbsup: , škoda že proti Blues mu gol neuznali. Dúfam že forma pôjde dalej hore nielen u neho ale aj u celého tímu.
Po nasem nocnim vzajemnem zapase bych rad navrhl, aby se oba tymy na to letos vyprdly a umoznily hrat play-off mancaftum, ktere ten hokej bavi. Loni a par let zpatky pycha zapadu, letos particky zoufalcu :-( Kazdy rok nemuze byt posviceni, ale po dnesnim zapase rezignuju.... :scare:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS