Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Kéž by.Potřebujem to jako sůl.
Tak to jsem necekal :-( Rad bych videl Briana v NHL i pristi rok ale to se uz asi nestane :-( Skvelej bek :klobuk_dole:
Obranca Adam Almqvist podpísal s Detroitom trojročný nováčikovský kontrakt. Dvadsaťročný Švéd bol draftovaný tímom v roku 2009 z celkového 210. miesta. V poslednej sezóne odohral 52 zápasov v drese HV71 v Elitserien. :yes:
Budúcu sezónu strávi v AHL vo farmárskom tíme Grand Rapids Griffins :good:
Andrej Nestrašil má v kapse smlouvu s Detroitem :arrow: http://www.nhl.cz/CZ/25604/andrej_nestr ... oitem.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Velkej kamarád našeho Adama Poláška :thumbsup: Hodně štěstí :yes:
leo píše:Andrej Nestrašil má v kapse smlouvu s Detroitem :arrow: http://www.nhl.cz/CZ/25604/andrej_nestr ... oitem.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Velkej kamarád našeho Adama Poláška :thumbsup: Hodně štěstí :yes:
No no, stihnuté ledva, ak by ho nepodpísali do 1.júna, tak by na neho stratili práva, uff. Good luck Andrej ;)
http://www.freep.com/article/20110603/S ... year-honor" onclick="window.open(this.href);return false; :good:
Jakub nováčikom roka, aj keď to nemal ťažké, moc konkurentov nemal :lol2:
Už sa na neho teším budúcu sezónu :yes:
Môźem sa spýtať na Brendana Smitha, čo je to za obrancu? Aký tip? Ako vidíte jeho rozvoj?
mt-svk píše:Môźem sa spýtať na Brendana Smitha, čo je to za obrancu? Aký tip? Ako vidíte jeho rozvoj?
Aj toho chceš do CBJ ? :D
Má 21 rokov, teraz odohral prvú sezónu v AHL v Grand Rapids na farme, mal slušné štatistiky : 63 z., 12+20=32, +7, 132 TM.
Je to obrovský talent, ide o ofenzívneho obrancu, do 2 rokov bude podľa mňa hrávať stabilne za prvý tím Detroitu :cinka:
Nie. ;) Prećo by som ho mala chcieť? :shock: Ste už s tým úplne chorý, alebo sa ti zdá, že pasiem po každom hráćovi? No nič, prepáć za otázku, źe som chcela vedieť info o hráčovi, ktorý by mal byť jednou z najväčších nádejí Detroitu. Radšej si ho zoženiem inde.
mt-svk píše:Nie. ;) Prećo by som ho mala chcieť? :shock: Ste už s tým úplne chorý, alebo sa ti zdá, že pasiem po každom hráćovi? No nič, prepáć za otázku, źe som chcela vedieť info o hráčovi, ktorý by mal byť jednou z najväčších nádejí Detroitu. Radšej si ho zoženiem inde.
Ježiškove oči, však sranda :D Ja viem že ho nechceš, len pre tvoj všeobecný prehľad ;) On tou nádejou je, teším sa na neho, možno už v budúcej sezóne nakukne do šatne Wings :yes:
Tak prepáč, ale včera ma vytočili dvaja užívatelia, človek raz prejaví záujem o nejakého hráča a už to rozoberajú ako keby som niečo také písala každý deň. ;)
Sezóna nám skončila, tak po dlhšom čase sem prispejem a prinesiem dáke novinky z kuchyne Wings.
-asistenti McCrimmon a Maclean skončili svoje pôsobenie u Wings, McCrimmon sa stal trénerom tímu Ruskej KHL Lokomotiv Jarosľavl, Maclean zasadne na lavičku Ottawy Senators
-Mike Modano by chcel pokračovať v kariére aspoň rok, no u Wings to nebude, nie je pre neho miesto
-Nicklas Lidstrom sa stále nerozhodol, či bude pokračovať, v pondelok a utorok by sa mal stretnúť s Kenom Hollandom a rozprávať sa o jeho budúcnosti
-Osgood s Draperom by radi zotrvali v tíme Red Wings, no tu je situácia asi jasná, Osgood je neustále zranený, Draper je stále dobrý, rýchly, no nastal čas, kedy treba prenechať miesto mladším
-Eaves s Millerom budú UFA, Eavesa by som rád videl v mužstve i budúcu sezónu, je to drič. Millera kľudne oželiem
-Detroit plánuje zabudovať do prvého tímu stabilne Jana Muršaka a prípadne aj Coryho Emertona
-Jonathan Ericsson zrejme nepodpíše nový kontrakt a stane sa tak nechráneným voľným hráčom
-Detroit sa bude v lete snažiť vylepšiť obranu a zaceliť diery po odchodoch Rafalskeho, Ericssona a možno aj Lidstroma, GM Ken Holland poškuľuje po Tomášovi Kaberlem, takisto má v hľadáčiku hráčov ako Ehrhoff, Bieksa, Salo, Jovanovski, Markov, Wisniewski či Pitkänen

Toť zatím vše ... :wink2:
Hop, to jsou mi věci, Red Wings uvažujú nad podpisom Jaromíra Jágra, hľadajú útočníka top 6, ktorý by pomohol v presilovkách. Zmluva by sa mala pohybovať okolo 1 milióna. Neviem, nevidím to moc reálne :beee:
OndroNR píše:Hop, to jsou mi věci, Red Wings uvažujú nad podpisom Jaromíra Jágra, hľadajú útočníka top 6, ktorý by pomohol v presilovkách. Zmluva by sa mala pohybovať okolo 1 milióna. Neviem, nevidím to moc reálne :beee:
Jsou to čisté spekulace. Já četl že slouva má být kolem 2,5 mil. No nevím. Osobně si Jardu nedokažu v dresu Wings představit.
Jinak Modano v našem dresu končí. Osobně bych oželel i Drapera. U Millera nevím. Měl pár krásným akcí.
Eaves je jasný :good: Osgood by to měl definitivně zabalit. Ericsson zřejmně nepodepíše. Pro mne zklamání. Mám ho rád. Věřím ale v prodloužení kariéry u Nicka. :klobuk_dole: Bude třeba doplnit obranu a o nějaké dobrého a zkušeného obránce.
Creeper píše:
OndroNR píše:Hop, to jsou mi věci, Red Wings uvažujú nad podpisom Jaromíra Jágra, hľadajú útočníka top 6, ktorý by pomohol v presilovkách. Zmluva by sa mala pohybovať okolo 1 milióna. Neviem, nevidím to moc reálne :beee:
Jsou to čisté spekulace. Já četl že slouva má být kolem 2,5 mil. No nevím. Osobně si Jardu nedokažu v dresu Wings představit.
Jinak Modano v našem dresu končí. Osobně bych oželel i Drapera. U Millera nevím. Měl pár krásným akcí.
Eaves je jasný :good: Osgood by to měl definitivně zabalit. Ericsson zřejmně nepodepíše. Pro mne zklamání. Mám ho rád. Věřím ale v prodloužení kariéry u Nicka. :klobuk_dole: Bude třeba doplnit obranu a o nějaké dobrého a zkušeného obránce.
Ja si myslím, že nakoniec Jarda nepodpíše, aj tak, čítal som, že dostal nejakú prácu v klube HC Kladno, tak neviem. A neviem, či by zvládol takú porciu zápasov, kde sa hrá hodně fyzicky :ja_neviem:
Modano končí, no chce stále pokračovať, no u Wings to už našťastie nebude :hop: Draper odohral mnoho výborných sezón, ale miesto musia dostať Mursak, Emmerton či Tatar :yes: Eavesa treba podpísať rýchlo rýchlo Kenny :yes: Ericsson odmietol zmluvu, zrejme si to vyskúša na trhu s voľnými hráčmi. Osobne voľných hráčov by som si vedel predstaviť nasledovne...Miesto Rafalskeho by som prijal Kevina Bieksu, miesto Ericssona by som sa nebránil príchodu Samiho Sala, do presiloviek výborný hráč. No a ak ukončí aj Lidas, tak Pitkänen či Ehrhoff nie je zlá voľba. Miesto Saleia dostane plnú porciu Jakub Kindl :clap:
Inak, Wings majú vraj eminentný záujem o čerstvého držitela :cup:, Tomáša Kaberleho :hroza: Nie, dúfam že toto sa nestane. Mohol by byť bez motivácie a pod....
Tak jsem četl : Hlavním terčem Red Wings na trhu s volnými hráči by podle všeho měl být James Wisniewski. Právě on by tak měl být tím mužem, kdo nahradí nedávno skončivšího ofenzivního zadáka Briana Rafalskiho. Wisniewskimu by měla být nabídnuta smlouva kolem 4,5 milionu dolarů ročně na dobu 4-5 let. Hlavními alternativami jsou Pitkanen, Ehrhoff a Markov.
Nevím Markov pokud vím je sice třída, ale často zraněný. Sám jsem zvědav koho Ken přivede a jak to dopadne.
Creeper píše:Tak jsem četl : Hlavním terčem Red Wings na trhu s volnými hráči by podle všeho měl být James Wisniewski. Právě on by tak měl být tím mužem, kdo nahradí nedávno skončivšího ofenzivního zadáka Briana Rafalskiho. Wisniewskimu by měla být nabídnuta smlouva kolem 4,5 milionu dolarů ročně na dobu 4-5 let. Hlavními alternativami jsou Pitkanen, Ehrhoff a Markov.
Nevím Markov pokud vím je sice třída, ale často zraněný. Sám jsem zvědav koho Ken přivede a jak to dopadne.
Tak tak, pred chvíľou som to zazrel aj ja :yes: To je fajn, plat by mal byť v pohode, James je vynikajúci ofenzívny bek, ktorý výborne diriguje presilovky. Pitkänen sa mi páči, severskí hráči sú v RW dlhodobo dobrí ...Franzen, Zetterberg, Holmstrom či Lidstrom sú príkladmi :wink2:
Takže : Za Rafalskeho :arrow: Wisniewski, za Ericssona :arrow: :?: Bieksa ??? Za Lidasa :arrow: Pitkänen alebo Markov či Ehrhoff. Tím sa aspoň omladí :yes:
Wisniewski spíš než diriguje přesilovky to jenom šije golfem od modré :D ( což je jeho přednost ) Pokud chcete někoho kdo umí dirigovat přesilovku tak běžte po Ehrhoffovi, to je bek který umí taky zahrát na modré hlavou a najít nezjištnou přihrávkou spoluhráče, ale pálit od modré taky mu není cizí.
Co se týče Jágra - kdyby s váma podpesal za menší peníz nedivil bych se. Kde jinde než do domova důchodců v Detroitu by se hodil víc ? :D
Martin #27 píše:Wisniewski spíš než diriguje přesilovky to jenom šije golfem od modré :D ( což je jeho přednost ) Pokud chcete někoho kdo umí dirigovat přesilovku tak běžte po Ehrhoffovi, to je bek který umí taky zahrát na modré hlavou a najít nezjištnou přihrávkou spoluhráče, ale pálit od modré taky mu není cizí.
Co se týče Jágra - kdyby s váma podpesal za menší peníz nedivil bych se. Kde jinde než do domova důchodců v Detroitu by se hodil víc ? :D
Ale i tak je to výborný bek :wink2: Ehrhoff za zamlouvá aj mne, vo Vancouveri sa mi strašne páčil, 14+36 je skvelá vizitka, navyše, 19 plusiek. Ehrhoff nezískal SC, čo by mohlo viesť (zrejme aj bude) k ešte väčšej túžbe ho získať, tak myslím, že kľudne zľaví, ak mu Detroit predostrie ponuku :good: Niečo ako s Mariánom Hossom v 2008.
Jágr - áno, tiež ma hneď napadlo, že zase ďaľší starouš :D Ja ti nevím Karle, vraj chcú niekoho kto by si rozumel s Datsyukom pri presilovkách, kto by využíval jeho prihrávky. PP Line Holmstrom - Datsyuk - Jágr nevyzerá zle :-P Len či by Jarda zvládol plných 82 zápasov, a na 99 % by hral s RW aj play-off. vyše 90-100 zápasov neviem neviem :ja_neviem: Ak podpíše, tak treba vymeniť Hudlera !
Prý nějakou práci v HC Kladno. :rofl: On je majitelem klubu, takže práce s jeho vedením bude mít víc než dost.
Jinak deník Sport napsal, že Jágr už o angažmá v Detroitu hovoril po telefonu s Babcockem a Sport citoval Kena Hollanda, který doslova řekl: "\máme zájem". V článku hovořil i Jágrův zámořský agent Petr Svoboda, který jednání potvrdil. Wings jsou udajně ochotni nabídnout 2 miliony. Uvidíme, ale myslím bylo by to dobré pro obě strany :thumbsup:
martin83 píše:Jinak deník Sport napsal, že Jágr už o angažmá v Detroitu hovoril po telefonu s Babcockem a Sport citoval Kena Hollanda, který doslova řekl: "\máme zájem". V článku hovořil i Jágrův zámořský agent Petr Svoboda, který jednání potvrdil. Wings jsou udajně ochotni nabídnout 2 miliony. Uvidíme, ale myslím bylo by to dobré pro obě strany :thumbsup:
Jágra by som kľudne uvítal, len neviem, či by zvládol takú veľkú porciu zápasov :ja_neviem:
OndroNR píše:
martin83 píše:Jinak deník Sport napsal, že Jágr už o angažmá v Detroitu hovoril po telefonu s Babcockem a Sport citoval Kena Hollanda, který doslova řekl: "\máme zájem". V článku hovořil i Jágrův zámořský agent Petr Svoboda, který jednání potvrdil. Wings jsou udajně ochotni nabídnout 2 miliony. Uvidíme, ale myslím bylo by to dobré pro obě strany :thumbsup:
Jágra by som kľudne uvítal, len neviem, či by zvládol takú veľkú porciu zápasov :ja_neviem:
V čem nad Jágrem vynikají Recchi, Selanne, O'Donnell, Whitney, Kovalev nebo Knuble, kteří zvládli základní část i playoff. A když už jsme u toho, Holmstrom je jen o rok mladší, ve všech směrech horší a opotřebovanější a nad ním se nikdo nepozastavuje, a to hraje první lajnu s Datsyukem.
http://hokej.sport.cz/clanek/187908-v-d ... -jagr.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Crab píše: V čem nad Jágrem vynikají Recchi, Selanne, O'Donnell, Whitney, Kovalev nebo Knuble, kteří zvládli základní část i playoff. A když už jsme u toho, Holmstrom je jen o rok mladší, ve všech směrech horší a opotřebovanější a nad ním se nikdo nepozastavuje, a to hraje první lajnu s Datsyukem.
nazdar Crabe,zrovna nedávno jsem si na Tebe vzpomněl a říkal si,že je škoda,že už se tu neukazuješ a ejha...jsi zpět? :oslava:
jj,máš pravdu,i když Homer už ke konci zč a taky v play-off,byl často nucen hrát až čtvrtou lajnu.... ta léta jsou neúprosná.

s tím Jarynem jsem zatím v klidu,myslím si,že by se i hodil,ale nevidím to moc růžově.....uvidíme :ja_neviem:
________________________
ked som precesaval topic Bruins, zbadal som Crabove prispevky a zareagoval podobne ako baffyk :) vitaj Crabe :ahoj: c.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG