Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

JKL píše:
Novis44 píše:budou k dispozici kvalitativně lepší beci u jiných týmů
No jako.. zrovna hitparáda to nebude, nic elitního nedostanou. Nejvíc by mě zajímalo, koho budou chránit třeba Jets, když teď podepsali Troubu.
třeba půjdou tu variantu 8+1 a v beku budou chránit Buffa, Enstroma, Myerse a Troubu a k tomu 4 útočníky
Nebo no.. rozhodně nikdo nebude na expansion tak v klidu jako Chicago :lol2:
jsem hlavne zvedav, jak dnes. Snad to zas nebude v suchem tricku za 0 bodu.

Jinak Dats v KHL jede, jak nam tady psala ta "divka" ze je uplne mimo :D ma skoro bod na zapas, ale urcite je to pouze a jenom diky spoluhracu ze :D :D
Vidím to na dvojku, Fla s gm na lavičce se teď budou snažit, aby jim nerozházel hračky.

Ale jestli budem hrát tak, jak sme hráli prvních 40 minut proti Dallasu a spadne nám tam něco (proti Dallasu tam byla tyč, pak Glend zasekl puk pod tu žrďku, což sem v životě taky zatím neviděl, Tatar spojnici a pár dalších šancí tam bylo..) + special teams něco zahrajou, tak můžem zahrát solidní výsledek.

Proti Stars celkově např. zahráli dobře obránci, jak E, tak i DeKe měli dobrý zápas. Pokud ale zahrajem něco víc, nebo max jednu třetinu, tak si myslím, že moc šancí nemáme... Floridě naposledy stačilo hrát čtvrtou lajnou a i to mizerně.
oba zapasy jsme jim doslova darovali, pricemz predesle zapasy jsme meli taky dobre vykony. Pokud to bude Florida flinkat, tak sanci mame, ale jinak vubec neverim. Teda ofc stat se muze cokoliv, ale neverim.

Je to takovy Babcock style, kdy jsme treba skoro 4 roky nebyli schopni porazit Sharks.
Dneska má TTT (4 nej křídlo v lize) narozeniny. Vidím to na 3 góly, jednu tyčku, zakopnutí o mantinel a bitku s brankářem. :sarcasm:
No, mně se dneska zdálo, že dá Tatar 2 góly. :giggle: Takže aspoň trochu vím z čeho pramení ta Blashillova důvěra... :lol2:
Novis44 píše:No, mně se dneska zdálo, že dá Tatar 2 góly. :giggle: Takže aspoň trochu vím z čeho pramení ta Blashillova důvěra... :lol2:
Do konce sezóny :?: :cool:
Já měl sen, nevystupoval v něm Tatar, ale i tak to bylo pěkné.
Creeper píše:Dneska má TTT (4 nej křídlo v lize) narozeniny. Vidím to na 3 góly, jednu tyčku, zakopnutí o mantinel a bitku s brankářem. :sarcasm:
vidim to podobne (okrem tych troch golov :D )
To zas byla óda na hokej. Hotové střelecké dostihy. :hroza: Když už OT tak naše klasika. Nedáš dostaneš.
dneska jsme to Floride jen tak nedali. Minimalne na 15% jsme urcite hrali, coz je oproti predeslym vykonu skvele.
Bod beru. Máme 5-ti zápasový point streak. Prvních 10 minut bylo z naší strany drtivých a škoda, že jsme si nedokázali vypracovat dvougólový náskok, do půlky zápasu jsme ještě drželi krok, ale poté už Florida převzala hru a úřadoval Mrázek. V prodloužení to měl Zette na hokejce, pak přišlo bohužel dvojité špatné vyhodnocení hry Sproula, detaily, které ale v prodloužení dělají rozdíl, hold zkušenost. Nicméně celkově tam jde vidět herní posun, hlavně při pressingu chodíme výš a poskytujem větší support. Mezi obranou a útokem to vcelku funguje oboustranně. V oslabení dobře zahušťujem potřebný prostor. Co nás posílá stále dolů jsou přesilovky, jsou pro nás nevýhodou momentálně. Zone entry žádná sláva a posléze chybí nezbytný větší klid na hokejkách pro sehrání vzorce.
pokud nam bude stacit (uspokoji) takove malo jako pise Novis, tak je to zle. 3x zasebou nas Florida porazila celkem bez problemu. Prvni dva zapasy byl uplny veget a vcera jsme vydrzeli hrat pouze prvni tretinu. Florida je nas novy neporazitelny souper, coz bych i chapal, akorat skoda, ze jim k tomu staci TAK malo..
Novis44 píše: Nicméně celkově tam jde vidět herní posun, hlavně při pressingu chodíme výš a poskytujem větší support. Mezi obranou a útokem to vcelku funguje oboustranně.
K dokonalosti to dotáhneme na konci sezóny, kdy budeme na hranici "sestupu" do AHL. :sarcasm:
Bral jsem těch posledních 5 zápasů, který byly odehraný dobře. Ono i dnes to bylo:

Quality scoring chances at Even strentgh
DET - FLO 10-5
Quality scoring chances at Power-Play
DET - FLO 2-10

Ten problém je jasně viditelný. v rovnovážném počtu hráčů na ledě je to ok, dokonce Sheahan se teď zvedl a zvedl celou čtvrtou lajnu a oslabení, nicméně se asi zranil Abdelkader a hrát bude Miller, takže se zase točíme zpátky v kruhu. Možná bude někdo povolaný z GR.
V <I>burghu je to jednočlenka. Na Isles dlouhodobě neumíme (jak překvapivé) (navíc b2b) a pak Tryskáči, na které vlastně taky neumíme. Umíme na někoho ? Do kopy budeme rádi, když po 5-ti zápasovém point streak z této trojice uhrajeme ubohý bod. WTF :lol2:
Stejně jak Dead Wings umírají, tak umírá topic. PK a Pasha přestali úplně, Jiřík sem tam, glosy JKL taky chybí a my to s Ninnety / Novis44 asi nevytrhneme. :hehe:
Mě poslední týden bolí furt hlava, nemám moc náladu... Ale sem tu.

V noci sem o první třetině vytuhl a zdálo se mi, že s Cats po druhé třetině prohráváme 3:20. Ale pak sme to otočili na 70:20. Probudil sem se upocený.
Creeper píše:Stejně jak Dead Wings umírají, tak umírá topic. PK a Pasha přestali úplně, Jiřík sem tam, glosy JKL taky chybí a my to s Ninnety / Novis44 asi nevytrhneme. :hehe:
:haha: To je z důvodu, že fandíme právě Red Wings, kdo to má furt snášet ty každoroční dramata a nejasný vize. By se řeklo, že nejhůř na tom jsou/byli fanoušci Edmontonu, ale ti už od Vánoc vždycky věděli jak se to s postupem má a všechnu pozornost směřovali k draftu. Ale Detroit hraje už několik sezón defacto každý zápas o play-off a pak to skončí ještě bodovou shodou a to nemluvím o průběhu těch zápasů. Držíme dlouhodobě rekord, co se týče zápasů, které končí o 1 gól, atd. Takže očekávám, že se z toho taky definitvně zblázním. :cepi:
JKL píše: V noci sem o první třetině vytuhl a zdálo se mi, že s Cats po druhé třetině prohráváme 3:20. Ale pak sme to otočili na 70:20. Probudil sem se upocený.
A já ? Ja jsem dneska ve snu chtěl bruslit ve dvou krabicích od pizzy místo bruslí :slap: Už mi z toho houká :giggle: :hroza:
Abdul 3-4 týdny mimo, zatím nikdo up, uvidíme zítra. Děs s IR no, ale v podstatě mi to nevadí až na AA, který by se měl ale čoskoro vrátit. Ten chybí hodně, když vypadl on a Helm, tak sme zpomalili o 30%.

Rád bych viděl Sveche, je jasné, že ten potřebuje rok na farmě aspoň, ale šel by možná vidět potenciál.

Vili v debilní Missauze tři body / 4gp, ten až se rozjede, tak to bude jiné tóčo. Říkám, naše budoucí star. Missauga je nejtrapnější tým v OHL, výhoda je, že tam Vili dostane top pozici a to potřebujem. Lehce méně dementní tým je Guelph (Givani Smith, 23gp/15g) a trojici svatých uzavírají Saginaw s Hronkem (23gp/18pts).

Zápas na ptácích můžem klidně odignorovat, to nebude hezké pokoukání.
JKL píše:Abdul 3-4 týdny mimo, zatím nikdo up, uvidíme zítra. Děs s IR no, ale v podstatě mi to nevadí až na AA, který by se měl ale čoskoro vrátit. Ten chybí hodně, když vypadl on a Helm, tak sme zpomalili o 30%.

Rád bych viděl Sveche, je jasné, že ten potřebuje rok na farmě aspoň, ale šel by možná vidět potenciál.

Vili v debilní Missauze tři body / 4gp, ten až se rozjede, tak to bude jiné tóčo. Říkám, naše budoucí star. Missauga je nejtrapnější tým v OHL, výhoda je, že tam Vili dostane top pozici a to potřebujem. Lehce méně dementní tým je Guelph (Givani Smith, 23gp/15g) a trojici svatých uzavírají Saginaw s Hronkem (23gp/18pts).

Zápas na ptácích můžem klidně odignorovat, to nebude hezké pokoukání.
Jo, Pittsburgh očekávám taky jasnou prohru. Nahoru půjde asi Nosek, Sveče bych taky rád viděl, ale zatím prý nic extra. Co vlastně Cholowski, já jsem tady v létě nebyl, tak jsem ty podraftový diskuze minul, ale celkově jsem nezaznamenal, že by se tady mluvilo o jeho vývoji a tak, přece jen je to naše jednička draftu.
Jednička ano, ale co s ním, to nevím, nijak ho neřeším. Dokud není v OHL/AHL, tak těžké říct, jaká je konkurence, jaký tým a tak. Přecijen, když je hráč aspoň v podrbané OHL, tak tam hrají top prospecti a dá se tam už něco porovnat (byť to samozřejmě i do AHL má daleko)..

Co se týče Sveche, tak podle ohlasů má podobnou sezonu, jako když do GR naskočil Mantha - prostě ten skok z OHL, kde solidně válel a s PLD (který teď bez nich hraje ho*no) a Lazarevem si dělali skoro co chtěli, kdy najednou hraje proti o level vyspělejším hráčům, je pro něj těžký. Toník se třeba první rok rval dost, pak ještě ta noha do toho.. Jestli se dřív nebo později chytne, tak to bude super zpráva, potřebujem z minima vytěžit maximum.

Škoda, že je Holmstrom zmrzačený do Vánoc no..

Doufám, že někoho vytáhnou, třeba Noska, který tehdy nevypadal vůbec špatně a daří se mu aktuálně. Cokoliv jiného než Millera, který - byť sem ho měl rád - na ligu už jednoduše nemá a čekám, že ho dřív nebo později waivnem.
ale ti už od Vánoc vždycky věděli jak se to s postupem má a všechnu pozornost směřovali k draftu.
...oser je, že náš GM je tajemný jak prdel sedmnáctky. Z něho v únoru zas začnou padat takové ty klasické hovna, jak ´bojujem, na tdl se pokusíme posílit´ blabla, letos sem zvědavý na něco jiného, než na tuhle každoroční odrhovačku. Bylo by mi fakt milejší na TDL poslat pryč rentaly Tatara s Vanekem výměnou za nějakého ne-nuzného prospecta a druhé kolo, než se tu do konce sezony trápit při pohledu na tabulku. Když si vzpomenu na způsob, jakým sme vloni do.... jak sme se dosrali do p-o, tak se mi chce blejt.
JKL píše:Vili v debilní Missauze tři body / 4gp, ten až se rozjede, tak to bude jiné tóčo. Říkám, naše budoucí star. Missauga je nejtrapnější tým v OHL, výhoda je, že tam Vili dostane top pozici a to potřebujem.
Další zápas Missauga 3-5L, Vili opět 1+1 a 5gp/5pts, v posledním zápase už 7 střel.

Frk 2G.
Nosek a Lashoff up.

AA retroaktivně na ltir, tj. týden bude chybět.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS