Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Glend v první lajně :cool:
tak bez Manthy je ten tym uplna nula, na urovni treti ligy. Nam ani nepomuze, ze hrajeme proti Flyers s Vorackem v sestave :D :D


fakt moc nechapu, co ma fanousek pri tomhlectom jako delat.
Coco.. Dali gól? Dali.
FB_IMG_1574926197103.jpg
Vilík za dalšího gólmana :roll2:
nj, nas legendarni cich na obrance, kolik uz takovych bylo. Fischer ma nos na talenty :D :D

https://www.youtube.com/watch?v=mfkpJ0I-vUs
Tento "team" se zjevně snaží překonat všechny možné rekordy. I ty co si vůbec nedokážeme představit. :klobuk:
Tak já včera koukal na předzápasové sestavy a málem jsem zemdlel :lol2:

Jinak jsem si všiml, že Franzen se připojil k BabsMeToo
AA -31b :klobuk: kolik je rekord? :hmm:
no, atakujeme toho vice. Ten idiot Blashill za chvili odrovna vsechny hrace. V diff patrne udelame taky novy rekord, kde je nejak -153. A nejlepsi je potom poslouchat ty namyslene Trashillovy rozhovory. Jako tento borec znicil uplne vse. Co je u nas, nefunguje nic a hlavne se taky nic nemeni a absolutne se NIC nelepsi.
Teď nejsou vhodní kandidáti. Podle mě jediný, co Yzi možná udělá, tak dá dočasného HC Bylsmu nebo Houdu. Dosadí si tam někoho svého až bude mít konkurenceschopný tým. Nyní to nechá tankovat. Mně by se docela líbil scénář: Tampa brzký exit v play-off > vyhození Coopera > angažování Coopera pro Wings. Umí základní část a začlenit mladé. Další varianty jsou někteří asistenti v NHL a případné vyhozavy. Nicméně spěchat na to Yzi dle mě určitě nebude, celá tato sezóna bude sloužit jako vyhodnocení organizace, hráčů. Vypadá to, že rebuild bude muset být hlubší, než jsme si mysleli. Řekl bych, že i příští sezóna se ponese ve stejném duchu, i když nás může velmi pozvednout např. scénář jako UFA Lehner, draft Lafreniere/Byfield, NHL ready Seider, Zadina, Rasmussen.
Z posledních dní mám dojem, že v budoucnu nebude s Wings spojené jméno Athanasiou (letošní TDL?) a Svečnikov (trade s Canes, pokud by se více zvedl, jinak se nebezpečně pohybuje kolem hranice bust).
Největší průser je, že ani na farmě nikoho nemáme. 3-4 hráči možná za něco stojí a to ještě s velkým otazníkem. Takových hráčů už u nás bylo a kde jsou dnes. Něco se dělá hodně špatně. De facto nemáme nic, kromě nové haly. Nemáme brankáře, obránce, útok až na pár vyjímek, trenéra .... tohle se v dohledné době jen tak nezlepší.
Úplně bych neházel flintu do žita, viz například scénář, který jsme viděli u AVS. Jde o to být teď trpělivý a smířit se s tím, že je to tak jak je. V systému jsou hráči, kteří NHL pravděpodobně udělají a třeba letošní draft zatím vypadá velmi vydařeně (prakticky všem se daří, Seider a Johansson hrají hodně nad očekávání). B

Zadina je dle mě NHL ready, ale Yzi nebude chtít propálit jeho ELC a topit ho v té současné situaci. Rasmussen má furt zranění, ale když hrál, tak dominoval na úrovni AHL. Veleno se po pomalým startu začíná chytat, ale řekl bych, že příští rok bude ještě na hraně AHL/NHL. Smith se konzistentně lepší a na ten bottom to dle mě udělá. Svechnikov je velký otazník. McIIsac a Berggren budou snad součástí Wings. Lindstrom by mohl bottom taky udělat.

Ze současné sestavy bych počítal s Larkinem, Manthou, Bertuzzim, Fabbrim a AA s otazníkem. V obraně Hronek. DeKeyser a Nemeth jsou stabilní defenzivní obránci. Cholowski má ještě hodně práce před sebou. Hlavně mi u něj chybí taková ta výbušnost, je pomalý na prvních krocích.

Branka se bude řešit buď UFA nebo letos Askarov + bridge UFA. Trenéra bude dle mě volit taky Yzi až si bude jistý.

Všeobecně jde vidět, že ten tým potřebuje ještě tak 1-2 opravdový cornerstones skrze draft případný top UFA/s.

Na druhou stranu, pokud si to sedne, vyjde offseason, vydaří se loterie, tak se věci mohou změnit taky dost rychle...
Novis: jenom jedna otazka, nic jineho nemam. Videl si v posledni dobe nejaky hokej Red Wings ? nebo ani nemusi byt v posledni dobe, staci tato sezona., Jedna vec je psat jak na bezicim pasu " to se dalo cekat, ten tym je spatny" a druha to potom sledovat. Zdaleka ten tym neni tak spatny. No a srovnani s Coloradem, to me pobavilo :D Larkin jako novy Nathan, jo? :D

jinak Trashillovy lahudky ve stylu na PP Nielsen, Perlini, Emre, nebo treba prohravame 3-1 a borec da hru bez brankare pet minut pred koncem, to uz je pouze tresnicka.
Ninety91one píše:
stř 04. pro 2019 16:38
jinak Trashillovy lahudky ve stylu na PP Nielsen, Perlini, Emre, nebo treba prohravame 3-1 a borec da hru bez brankare pet minut pred koncem, to uz je pouze tresnicka.
:cool:
Ninety91one píše:
stř 04. pro 2019 16:38
Novis: jenom jedna otazka, nic jineho nemam. Videl si v posledni dobe nejaky hokej Red Wings ? nebo ani nemusi byt v posledni dobe, staci tato sezona., Jedna vec je psat jak na bezicim pasu " to se dalo cekat, ten tym je spatny" a druha to potom sledovat. Zdaleka ten tym neni tak spatny. No a srovnani s Coloradem, to me pobavilo Larkin jako novy Nathan, jo?

jinak Trashillovy lahudky ve stylu na PP Nielsen, Perlini, Emre, nebo treba prohravame 3-1 a borec da hru bez brankare pet minut pred koncem, to uz je pouze tresnicka.
Neviděl jsem 2 zápasy a asi další 2 nedokoukal, protože to už prostě nešlo, takže vím o čem mluvím. Tým jako takový by asi pravděpodobně byl bottom 3 s jakýmkoliv trenérem. Mně tam vadí, že nemá effort a že například při entry zone v PP hrajeme furt křečovitě drop pass, což už ví snad i ten, kdo neviděl v životě hokej. Vždycky nás jednoznačně porazí tým, který vysoko presuje na riziko a rozráží tu naši rozehrávku na krátko mezi bekama a centrem, to stejné v naší přesilovce. Pokud soupeř brání s rychlým přístupem vždycky ztratíme, atd...

Bohužel je teď ta situace pro Yzermana těžko řešitelná. On musí víc poznat ten tým, nemůže dělat teď nějaké unáhlené věci a to poslední místo prostě potřebujeme skrz draft.

Další věc je, že v jeden moment jsme měli mimo 5 obránců (z pravděpodobně nejhorší obrany v NHL). To je pak těžké sledovat Hickettse, Ericssona, atd.

Ten příklad za toho stavu 3:1, který píšeš byl v situaci, kdy tam ta naše top šestice byla snad minutu a půl a Fabbri tam měl nějaký náraz na mantinel, tak byl mimo. Šli tam tebou jmenovaní na asi půl minuty, pak zase ta top šestice. Ale to není obhajoba Blashilla. Zdá se mi, že ztratil kabinu a myslím, že by možná měl dát Yzi jako interim coache Houdu nebo Bylsmu do konce této sezóny, ať tam je alespoň ten effort.

Colorado hrálo taky totální spodek. Pamatuji si příspěvky i místních přispěvovatelů. Larkin není Nathan, tak jsem to nemyslel.

Chtěl jsem tím jen říct, že prospect pool není tak špatný a Yzi má možnosti, jak řešit věci i prostřednictvím UFA a pokud by se na nás usmála loterie, tak by se mohly věci rychleji otočit.

Nebo příklad letošních NYR. Fox, Kakko, Panarain.
Novis44 píše:
stř 04. pro 2019 20:08
Zdá se mi, že ztratil kabinu a myslím,
Myslím, že by se měl ztratit on ..... Ať se sebere a jde
Novis44 píše:
stř 04. pro 2019 16:27
...
Však to píšu, 3-4 hráči - Zadina, Ras, Veleno, Sveč. Víc ani ťuk. Na hráče z letošního draftu je brzo. Obrana totální průser. Příští rok možná naskočí Seider, ale jinak žádná změna.
Pozitivní je, že pokud letos skončíme poslední, zastavíme tak nekonečný pád dolů, který trvá od cupu 2008. Po 12i letech by jsme se už mohli dočkat.
tu situaci 3-1 si nejak spojil. Me na ni vadilo, ze sel prave do hry bez brankare 5 min pred koncem. Nielsen, Perlini a Emre nasbirali cas v PP uz v prvni tretine.

Jako pisete tady, ze by byl kazdy trener stejny, a pak takovy vycet chyb. Obcas chodim na druhou ligu a to je porad o valec lepsi nez my. Kdybych spojil bidu Colorada a Edmontonu, porad jsme horsi Navic oni tam meli aspon nejake vyhlidky kvalitnich hracu. My drtime jeden spatny rekord za druhmy. Vubec bych se nedivil, kdyby nas stezejni hrac Mantha nepodepsal..a to same Bert. Ale tak progress, no :D
by me fakt zajimala aspon jedna vec, ve ktere se da najit pozitivni Trashilluv prinos..aspon JEDNA.


Jirik : Šveč? si ho pletes s brachou, my mame toho spatneho :)
Ninety91one píše:
čtv 05. pro 2019 11:36
Kdybych spojil bidu Colorada a Edmontonu, porad jsme horsi Navic oni tam meli aspon nejake vyhlidky kvalitnich hracu.
Tak u Avalanche to trvalo pomerne dlho pozviechanie sa z toho dna. Uz aj ked to vyzeralo, ze sa z toho zacinaju vyhrabavat po drafte MacKinnona a prichode Roya na lavicku.
Ale nasledoval znova pad na dno.
MacKinnon postupne vyzeral na to, ze nebude generacny hrac (po jeho uspesnej novacikovskej sezone nasledoval 3-rocny "pad").
Postupne odisli z muzstva z pozicie centrov Stastny, O'Reilly a nakoniec aj Duchene.
A prave po jeho odchode je MacKinnon ako pokropeny zivou vodou.
To ze sme minuly rok boili v play-off je zasluha ustupu z pozicii muzstiev zo zapadnej konferencie.
S 90 bodmi sme play-off v roku 2014-15 PO neurobili...
Ninety91one píše:
čtv 05. pro 2019 11:36
Jirik : Šveč? si ho pletes s brachou, my mame toho spatneho
Třeba mu přivedeme bráchu do týmu :-D Nebo spíše naopak, střelíme jim ho za (třeba) Mrázka :jn:

Druhá věc je, že Sveč ani tu šanci nedostal. Když už ho povolají, tak hraje 7min a to ještě s totálníma dřevákama typu Nielsen, Ehm apod. Ale tak hlavně jak v první lajně hraje Glend, Helm, aj. Ale to už jsme zase u trenéra.
V mezičase, kdy táhne Detroit šňůru proher, bylo odvoláno 5 trenérů. Alespoň z hlediska off-ice moves se máme na co těšit. Z těch kandidátů by někteří již za úvahu stáli. Přesto je můj největší favorit Cooper. Yzerman prodloužil spolupráci s Cooperem vždy, když měla Tampa výkonnostní problémy. Z toho důvodu soudím, že má jeho velkou důvěru.
Dle všeho je Blashill nyní 4. nejdéle sloužícím trenérem. Laviolette, Maurice a Cooper jsou služebně starší.
Bylo by dobré zachránit sezónu alespoň pro Griffiny. Dolů byl poslán se Zadinou i Cholowski, Bowey, McIIlrath.
Na WCJ budeme mít pravděpodobně 7 zástupců: Berggren, Seider, Mastrosimone, Eliasson, Kivenmaki, Veleno, McIsaac.
Novis44 píše:
čtv 12. pro 2019 10:24
Dolů byl poslán se Zadinou i Cholowski, Bowey, McIIlrath.
Dolů nahoru. dolů nahoru....to dává smysl ?
neblbnete, vzdyt prece ten tym je tak slaby a nikdo jiny by s nim vice nedokazal :D a da se rict tradicni hlaska Trashilla po zapasech :


https://youtu.be/44lOE7jYW3M?t=286
Ninety91one píše:
pon 23. pro 2019 19:20
nikdo jiny by s nim vice nedokazal
Úplně a hlavně tam mluví Nielsen, který má 5 mega na sezónu a v tabulce usrané 3 A.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS