Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Čo chcete, fest dobrý zápas, celkom som sa bavil až na ten nepodarený záver. Atmoška super, môže byť. Hank dúfam vydrží ešte ďalšie dve sezóny, nech dá 1000 bodov.
Pasha píše: Hank dúfam vydrží ešte ďalšie dve sezóny, nech dá 1000 bodov.
Musí. :wink2:
Takze ho chranite a poustite AM, nebo AA :cool:
AndyF píše:Takze ho chranite a poustite AM, nebo AA :cool:
Chráníme samozřejmě všechny zmíněné...
AndyF » 02 dub 2017, 14:53 píše:Takze ho chranite a poustite AM, nebo AA :cool:
Je tu něco, co ty víš a ostatní ne, ohledně pravidel pro protect? Protože mi to stále vychází, že jsme ok, protect Hanka imo neznamená, že jednoho z těch dvou necháme nechráněné. Vycházím z capfriendly.
JKL píše:
AndyF » 02 dub 2017, 14:53 píše:Takze ho chranite a poustite AM, nebo AA :cool:
Je tu něco, co ty víš a ostatní ne, ohledně pravidel pro protect? Protože mi to stále vychází, že jsme ok, protect Hanka imo neznamená, že jednoho z těch dvou necháme nechráněné. Vycházím z capfriendly.
Ne sorry, mel jsem nejak v podvedomi, ze vam to s nim nevychazi, ale to bylo ze zacatku sezony a je mozny, ze se mezi tim vyvoj pozmenil a jsou hraci, o ktere uz vam prijit nevadi..
My máme v kádru taková kopyta, že naopak budeme mít problém vybrat ty, které chránit :-D
Jirik19 píše:My máme v kádru taková kopyta, že naopak budeme mít problém vybrat ty, které chránit :-D
Mne vubec prijde, ze jsme na tom ve spousta vecech uplne stejne.. :giggle:
Snad jen ze my ted mirime nahoru a vy padate dolu.. :jn:
AndyF » pon dub 03, 2017 12:11 pm píše:
Jirik19 píše:My máme v kádru taková kopyta, že naopak budeme mít problém vybrat ty, které chránit :-D
Mne vubec prijde, ze jsme na tom ve spousta vecech uplne stejne.. :giggle:
Snad jen ze my ted mirime nahoru a vy padate dolu.. :jn:
S tou první větou by se dalo souhlasit, už jen dle příspěvků zde na fóru, často řešíte až záhadně podobné problémy. Druhá věta je hodně zavádějící. O tom jak moc my padáme a vy jdete vzhůru by se dalo hodně diskutovat. Oba týmy po loňském postupu tento krok nezopakovali. Chybí vám konzistentnost, abyste mohli konkurovat týmům v Metru. Oba týmy mají před sebou složitý období. Já, ale věřím, že pro Wings bude právě platit tvrzení stoupat nahoru (není myšleno čistě tabulkou z krátkodobého pohledu). Naopak Flyers můžou další roky narážet na drtivou konkurenci v Metru (nezdá se, že by měli soupeři nějak oslabit...)
My mame nadraftovano a ve vyvoji spousta perspektivnich hracu. A i kdyz nekteri starnou, porad jsou jeste v relativne produktivnim veku.
Z vasich prispevku jsem mel pocit, ze vy nikoho ve vyhledu nevidite..
Není tam rozhodně nikdo rozdílový, takhle bych to řekl.

Fajn jména tam jsou, ale zatímco třeba vy řešíte "jak moc dobří budou?", my řešíme "budou dobří vůbec nějak?"

Dvě tři jména nevypadají špatně..

Svechnikov - Sveč prostě vypadá hodně nadějně, asi top projekt, má ten správný drajv, aktuálně je v podobné fázi, jako byl Mantha první rok na farmě

Givani Smith - teď první zápasy za farmu hrál, důrazný parník, u toho budem za rok chytřejší, na nějaké soudy hodně brzo

Jan Axel Holmstrom - sezona nic moc, v létě operace, na začátku sezony opět zranění, které ho vyřadilo až cca do ledna. Nicméně v play-off švédské ligy 7gp7pts(3+4). Co sem viděl nějaké útržky už vloni, tak ho mám stále hodně vysoko.

vzadu pak

Saarijaarvi - furt v OHL, 34gp31pts a v play off teď 6gp/5pts

Hronek - 59/61 v OHL, gól na farmě

U těch dvou je teda hodně otazné, jestli nějak v NHL prorazí, small frame Evropa no..

+ Sambrook 64/40 a Cholowski (ten co sme ho trejdli za Chychruna), o těch nevím víc


Prostě - tam není nikdo typu "jo, tenhle doufám bude za rok válcovat ligu", nic srovnatelného s Manthou/AA
Tak po delší době uvidím zápas. Dneska Svečnikov nahoře. A Holmstrom v Grand Rapids. Začínám z toho mít konečně trochu dobrý pocit, že jsme v tom progresivnější, než dřív.
Svecnikov vam to rozhodol. Dnes to bolo ako sutaz ktory brankar dostane debilnejsi gol. So specialnym bonusom dostan gol z najnemoznejsieho uhla. Ale aspon bod ste Sens vzali, aj to sa pocita :good:
Skorpion píše:Svecnikov vam to rozhodol. Dnes to bolo ako sutaz ktory brankar dostane debilnejsi gol. So specialnym bonusom dostan gol z najnemoznejsieho uhla.
No to bylo. Jeden lepší jak druhý. Mrázič navíc krásně vymetené pavučiny :giggle: pak podržel v OT i na nájezdy :klobuk:
Jo no, dneska to bylo cosi divoké zpoza brány :roll:

Zmíním Sveche, přijde do NHL a rozhodne zápas. Ok :frajer:

To predĺženie, dychberúce, zo strany na stranu :klobuk: :slintac:

Youth movement, skvele Svech, bez nervov s ľadovým pokojom.
Jo, Sveč si hned získal diváky. :good: Herně předvedl, co jsem očekával, především bych vyzdvihl jak svižně rozdává pasy. To se mi na něm líbilo i na MS20, přesné a načasované přihrávky do plných. Jensen stále roste a dovoluje si více a více s tím jak roste i jeho ice time. Russo je stále hodně nenápadný, ale to není kritika. Zaměřil jsem se na něj a hraje bezchybně, čas u něj ukáže. Nosek pokračuje v slibných výkonech, snad přes léto ještě zamaká a příští rok už bude neoddiskutovatelně v "áčku". Má fyzické přednosti pro hru na puku a kvalitní defenzivní schopnosti. Celkově dává té 4. lajně jiný lepší rozměr.

Chci tím tedy říct, že světýlko na konci tunelu vidím. Schopný materiál tam je a po následujících dvou draftech bude třeba i elitní... :fan:
http://www.wingingitinmotown.com/2017/4 ... trade-bait

Na nôtu off-season. S článkom plne súhlasím, Jimmyho treba vymeniť hneď, ako bude znovu možné robiť obchody. Na trhu by mali byť nejaké schopné brankárske dvojky, ale vôbec netuším, čo zamýšľa Holly.

Výmena s Dallasom by dávala zmysel. Či Lehtonen alebo Niemi, bolo by mi to v podstate fuk. Podstatou je zbaviť sa Jimovho kontraktu (aj keď ho mám rád a je to sympatický chalanisko). Snáď nemá Kenny bláznivé myšlienky a nebude zas nasilu podpisovať unavených a málo prínosných veteránov. Aj tak nemáme veľa priestoru v platovom strope.

Treba konať čo najskôr, lebo Howard nebude na trade markete sám. Osobne sa na ďalšie mesiace ohromne teším.
Já akorát nechápu, proč by Dallas bral Howarda, který LETOS vypadá ok - ale i tak nemalou část sezony promarodil - a přitom by zatížil budget stejným granátem na jeden další rok proti jejich stávající tragédii a ještě si nechali za to vnutit Sheahana výměnou za Shora. Já prostě nerozumím, co by z toho Stars měli, krom toho, že by měli o starost a kotvu navíc.
mam tip pre vasich brankarov: trenujte strely z uhlov 10 stupnov a menej! Toto uz nemoze byt nahoda :hroza: A ten skoro vlastenec pri empty net to mohol zaklincovat :lol2:
Skorpion píše:mam tip pre vasich brankarov: trenujte strely z uhlov 10 stupnov a menej! Toto uz nemoze byt nahoda :hroza:
:scare: :slap: :hroza:
Holmstrom 1+1 se Svečem v noci za GR, vízězně zavěsil v OT. Jen tak dál.
V příštím zápase budou hrát asi spolu. Chvályhodný je, že Grand Rapids vyhráli divizi, přestože jim Detroit vyfoukl x základních kamenů sestavy. Jsem zvědavý do jaké míry půjdem po mladším Svečnikovi, dost možná bude top 5 na draftu. Překvapivě Red Wings podepsali s Cholowskim ELC již teď. Hronek působí velmi dobře. Zatím dostává limitovaný ice time, ale body budou do budoucna naskakovat. A závěrem:


When the three-year contract was finalized in October, he sent his signing bonus straight to his parents, Elena and Igor Svechnikov, who live in Kazan, Russia.

“They need it more than me,” said the Cape Breton Screaming Eagles sophomore star. “I have a very good life, much better than theirs.”
I během limited it měl Hronek tyč a několik laserů od modré, vypadá dobře no, uvidíme co bude dál, k němu Viliho by to chtělo už. Je třeba to tlačit silou, není na výběr.

GR fajn, v podstatě je Wings docela vyrabovali proti loňsku (kdy měli náběh na Caldera, bohužel to tak uplně neklaplo, byť aspoň trochu - jako jediní - potrápili Lake Eerie), ale stále tak nějak kolem špice.
Novis44 píše: Jsem zvědavý do jaké míry půjdem po mladším Svečnikovi, dost možná bude top 5 na draftu.


When the three-year contract was finalized in October, he sent his signing bonus straight to his parents, Elena and Igor Svechnikov, who live in Kazan, Russia.

“They need it more than me,” said the Cape Breton Screaming Eagles sophomore star. “I have a very good life, much better than theirs.”
Možná bych ho viděl i na TOP3. Bude to asi mezi ním, Dahlinem a Velenem.

Tady je o něm, trochu i o Evgenim, parádní článek, pokud si chcete někdo počíst :)

http://www.mlive.com/lumberjacks/index. ... =hootsuite" onclick="window.open(this.href);return false;
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS