Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Je to smutné, ale momentálně jsou největší šancí na změny v kádru zranění. A jejich čas právě nastává.
Jirik19 » 25 led 2016, 10:58 píše:Tangardi a Jensen...docela překvápko. Uvidíme, zda si zahrajou. Tangardi do čtverky, tam je to asi jasné.
Tangradi je docela fyzický hráč, nicméně poměrně nešikovný (to je paradox vzhledem k té potenci v GR, ale ta čísla lžou, kupy akcí jenom vysloveně zakončuje před bránou), na nhl level reálně nemá, ale třeba přitvrdí čtvrtou dočasně.

Jensen nevím, těžko říct, jak bude vypadat na nhl levelu. V GR vypadá docela jistě a klidně. Těžko říct, jestli si zahraje, teoreticky se nabízí další den odpočinku pro Smitha.
Když sme u GR, ti totálně nezvládli domácí dvojzápas s Rochesterem, ten první se nechali krutě přestřílet v první polovině zápasu a vepředu byli značně neškodní. Ve druhém zvýšená aktivita a silný tlak v poslední části, ale nic z toho nespadlo. Teď dvojzápas s Marlies, ti vedou v podstatě celou AHL, tak by to chtělo lepší výkony.
Jensen se patrně testuje před TDL. Je dost možné, že ho Keník bude chtít použít do výměny. Jinak nevím proč nahoru nešel XO :neviem:
Obrázek
Spoznávate ho? :giggle: :jn:
Pasha píše:Spoznávate ho?
Harry Larkin! :)
PK píše:
Pasha píše:Spoznávate ho?
Harry Larkin! :)
Přesně to mě napadlo :lol2:
Fotka pro Radcliffa, který je Wing..
Dneska poprvé v nové hale Isles. Hrase se v podstatě o 4 body :!: V kase Mrázek. :pray:
Nazdar páni, po dlhšej dobe opäť prispejem aj ja.

Neočakáva sa dnes premiéra Tangradiho alebo Jensena?
Rozhodne se před zápasem.
no a dneska Mrazek opet :-D snad to nebudou ti flinkove zase flakat, kdyz chyta.
Neflákali, není moc co dodat. Výhra na NYI je něco jako opožděný dárek k Vánocům, s těma máme historicky jeden z nejhorších recordů (horší máme jen s Montrealem a Flyers), ale ukázalo se přesně to, co sem psal někde před týdnem - venku proti aktivně hrajícím týmům prostě umíme, hrajem zodpovědně, najednou obránci podstatně lépe supportují útok a když se nedopouštíme chyb vzadu, tak nějak nedáváme soupeři výrazně čichnout k výhře. Dneska to teda zabil pan Jonatán, první gól čistě jeho, druhému sice Marčenko moc nepomohl, ale i tak tam byl v podstatně lepší pozici než Grabovský, to se prostě na tomhle levelu poslednímu bránícímu hráči stát nemůže, aby takhle nechal puk. Moc dobře si potom ten jeho kyselý ksicht režie našla. A ano, dobrá poznámka někde proběhla - Pavel stárne, před pěti lety by maníka obral o puk jak malé děcko, teď mu ten krok dva chyběly k tomu, aby fakt puk vysekl.

Menší plus Hankovi za super asistenci, ale zase - kolik puků on bezvýznamně zaveze a následně ztratí, to je masakr. Celkově ale dneska hra vepředu docela solidní, hráli sme aktivně, snažili se co nejvíc času trávit v jejich zoně, Islanders se na ty svoje střely hodně nadřeli, tak to má být. Vzadu samozřejmě Mrázek, i když si myslím, že dneska tolik těžkých zákroků neměl, párkrát ho to i docela šťastně trefilo, ale ono to souvisí s jeho poměrně dost agresivním stylem a postojem, hodně aktivně se staví proti střelám, adekvátně zmenšuje úhly, Howie by kolikrát prostě stál a čuměl. Tangradi ve čtvrté nevypadal marně, hrál to, co se od něj čekalo, chodil před bránu, nesnažil se nic vymýšlet, vůbec bych se nebránil, kdyby místo Andyho nastupoval pravidelněji.

Přemýšlím, čím to je, že doma ve tlaku nejsme schopni tak dobře zakončovat. Mám za to, že je to absencí puck moving obránce, Green to opravdu nebude. Někdo, kdo prostě vezme puk a udělá si hráče, vytvoří okamžité přečíslení, najde přihrávkou přes obránce postaveného střelce atd., tam máme opravdu těžké mezery. Na farmě tohle zvládá nejlíp Russo, ale ten mi zas přijde, že má v jiných ohledech dost daleko do ligy. Do budoucna samozřejmě Saarijarvi.

Blash ++, i s omezenými možnostmi se hra postupně stále lepší, zase sme dali 3+ góly, dostává to všechno logiku a smysl.

Za mě spokojenost, jsme v tabulce stále docela solidně, o pauze to chce zapracovat na supportu obránců, po asg výlet na Floridu (dva body by byly fajn) a potom veleveledůležitá domácí šňůra, kde potřebujem 8-9 bodů.
Ještě dodám - docela se mi líbila dvojice DD-Q při těch minutách. Q konečně trochu fyzicky přitlačil a DeKe se mohl věnovat supportu (což mu, mimochodem, dost sluší). Glend 16 minut, oh-la-la...
Jo jo, jak píšeš... venku a s Mrázkem v kase je to jistota. V novém roce 7 zápasů = 7 výher a pouze v Buffalu dostal víc jak 2 góly. Průměr 1,29. Nádhera :poklona2:

Naopak doma jsme naposled vyhráli před Vánocema, tam je to teda bída.

Škoda toho konce.... to by jsme nebyli my, aby jsme si to opět pěkně nezkomplikovali. Aspoň, že už to dokážeme udržet a dát taky nějaký gól z EN. Za mě taky spokojenost :good:
Jirik19 píše:Naopak doma jsme naposled vyhráli před Vánocema, tam je to teda bída.
Kdysi byla JLA nedobytná pevnost, což už dávno neplatí. :evil: Mrázek :frajer2: :wink2:
Jen tak pro zajímavost, posl. 22 zápasů:

Nesquik - 3+4
Tatarka - 4+3

to už jsou lepší naši beci:
DeKes - 4+4
Smith - 2+7
Jirik19 píše:Jen tak pro zajímavost, posl. 22 zápasů:

Nesquik - 3+4
Tatarka - 4+3

to už jsou lepší naši beci:
DeKes - 4+4
Smith - 2+7
luxus, rozeni talenti a tahouni :D ale tak jeste je treba jim par let dat, aby pak predvedli sve dvoulete high :-D
Jirik19 píše:Jen tak pro zajímavost, posl. 22 zápasů:

Nesquik - 3+4
Tatarka - 4+3
30ti gólovi snipeři ne :?: Ale tak za 2 sezóny možná :giggle:
Creeper píše:30ti gólovi snipeři ne :?: Ale tak za 2 sezóny možná :giggle:
30+ gólů dal za nás naposledy Hossa a spol. v 08-09, to hovoří za vše.
1. gól jde přece jednoznačně za Tatarem. Měl tam jasný puk, mohl to dát ven po mantinelu nebo za bránu Marchenkovi, no zvolil variantu na Tavarese. Jinak dnes převažovali pozitiva a bavil jsem se hokejem. :clap: Blashill ty lajny teda dost točí, že za celý zápas nejde poznat, kdo vlastně hraje s kým. Tangradi je rozhodně platnější, než Andy. Hraje fyzicky a jednoduše. Jurčo se mi poslední zápasy fakt líbí, vidím u něj sebevědomí a zaujetí pro hru. 2. inkasovaný gól jde nejvíc na vrub Sheahenovi. Hráli jsme dnes s vysoko napadajícími beky, takže March tam vlítl do souboje, Ericsson šel do souboje a poslední hráč byl Rileyho, který už byl ale utahaný a potřeboval střídat, takže tam nakonec byl 1. Datsyuk, nicméně už to nestihl. Ale jinak Sheahan parádní zápas a líbí se mi. Paradoxně je to on, kdo táhne tu lajnu. Nyquist je fakt hodně utlumený a Tatar se musí víc nutit do střel. Ten signál po tom ice-time byl sehraný na 1*. DeKeyser ukazuje, že má tu střelu ze zápěstí fakt přesnou. Green začal konečně střílet, i když mu dnes většina střel ulítávala do skla, tak musí v tomto trendu pokračovat...a teď ta největší perlička (alespoň pro mě). Co dělal ku*va ten Howie za tou brankou? :hehe: Všiml jsem si toho až dával Deke gól a skoro jsem spadl smíchem z židle. :-D Jak tam seděl mezi těma fanouškama. Proč ten jejich brankář seděl normálně? Něco mě uniklo? Já jsem toto v životě v hokeji neviděl a směju se doteď, jak tam vidím sedět toho Howieho. :sok:
Novis44 » 26 led 2016, 12:42 píše:Ericsson šel do souboje a poslední hráč byl Rileyho
Ericsson byl v tom souboji první o krok, stačilo plácnout do puku.. Marčenko souboj ustál podle logiky ´zastavit hráče´, puk letěl dál, mám laicky zato, že měl ignorovat puk a nastavit tělo (což smrdí interference), nebo ještě lépe puk napálit zpět, on neudělal ani jedno, resp. udělal ´jen´ půl od obého. Třeba měl vyjet Riley, nevím, ale v podstatě puk prošel přes dva hráče, tam vznikl ten únik, který Pavel nemohl dojet.
Jo tak Riley se sotva vracel a chtěl střídat, bohužel se to tak blbě vyvrbilo, že zůstal poslední. Ale on už byl mrtvý.
Novis44 píše:Co dělal ku*va ten Howie za tou brankou? :hehe:
To byl fakt Howie? Já měl za to, že to byl nějaký fanoušek :lol2:
Jasný, byl tam velký problém, že Riley potřeboval střídat a měl namířeno na střídačku, což bylo do jistý míry podcenění, pak už se Grabovski dostal před něj a neměl šanci. Ericsson ten puk mohl usměrnit líp. Byl pomalý a plácl ten puk přímo na Grabovskiho a Datsyuk už to mohl horko těžko dotáhnout. Takže spíš kombinace smůly a menších chyb. Není to nějaké zastávání se Ericssona, hned bych místo něj zkusil Jensena.
To byl fakt Howie? Já měl za to, že to byl nějaký fanoušek :lol2:[/quote]

Jo :lolo: . Já jsem se po zbytek zápasu na něj zaměřoval a furt jsem se tomu smál, jak tam seděl. :-D Dokázal bych si tam představit kohokoli (brankový rozhodčí, významný činovník) ale určitě ne Howieho. :yahoo: Někomu to třeba přijde jako maličkost, ale mně to úplně vyrazilo dech. Mám to na podobné úrovni jako kdyby byl zavěšený za kostku. :frajer2:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG