Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Nick :yes: :cinka:
Ja by som pochválil z iného súdka. McGinn. Takto sa má správať hráč v danej situácii. Bol si vedomý, že schytá a stihol sa pripraviť. Navyše čistý hit neoplácal. :thumbsup:
Jimmy Howard se s Detroitem dohodl na nové šestileté smlouvě za 31,8 miliónu dolarů
Peniaze, ktoré si Jimmy zaslúži, túto sezónu je bez akýchkoľvek okolkov najlepší hráč tímu. Dobrá práca. Bránkovisko zaistené. :good:
Pasha píše:Peniaze, ktoré si Jimmy zaslúži, túto sezónu je bez akýchkoľvek okolkov najlepší hráč tímu. Dobrá práca. Bránkovisko zaistené. :good:
Zato play off zajištěné není. Zase Žraloci. :bitka3: Aby nám ten bod nechyběl. :slap:
Další bod v p....i. Další zápas kde jsme pár minut před koncem vedli a opět máme "pouze" bod. V play off už nevěřím a pokud s tím rybníkovým hokejem postoupíme tak je 1 kolo naše. :hehe: Snad nám pomůže plánované stěhovaní, tam kam patříme už léta a to je na východ. Další komentáře si už radši odpustím, protože je mě tak nějak Holland :cry: :cry: :cry: :bee:
No, zase tak černě to všechno nevidím, je ale fakt,že obavy o play-off,mám po dlouhých létech taky,uvidíme..... mají to chlapi ve svých rukách.
Včera se mi například hodně libila spolupráce Gusti s Brunnerem,to by s Helmem na centru mohla být hodně zajímavá lajna....je ale třeba teď hrát už play-off hokej poctivě zezadu,rozhodovat může každý bodík ... :cinka:
Baffy píše:No, zase tak černě to všechno nevidím, je ale fakt,že obavy o play-off,mám po dlouhých létech taky,uvidíme..... mají to chlapi ve svých rukách.
Včera se mi například hodně libila spolupráce Gusti s Brunnerem,to by s Helmem na centru mohla být hodně zajímavá lajna....je ale třeba teď hrát už play-off hokej poctivě zezadu,rozhodovat může každý bodík ... :cinka:
Fakt je ale, že Helm pre túto sezónu už zrejme dohral. Žiaľ :|

Dnes očakávam 2 body z Nashvillu, ja som presvedčený a verím tomuto tímu, PO dáme :box:
Predators 0 - 3 Red Wings :yahoo:

Must win game zvládnutý na 1* :good: Jimmy zase raz neskutočný, naozajstná opora tímu, ale dnes veľmi dobrý výkon od všetkých.
Franzenov gól :thumbsup:

Týmto víťazstvom je DET späť na 8.mieste, je to v našich rukách, nepokaziť to, Dallas aj Columbus majú ťažší rozpis. Len to nepokaziť :pray:

:plus: Danny DeKeyser :good: To je budúcnosť, z neho vyrastie vynikajúci obranca, už teraz tie slová a reporty skautov napĺňa. On snáď ešte nespravil hrúbku :sok:

LGRW :wave:
Pasha píše:Predators 0 - 3 Red Wings :yahoo:

Must win game zvládnutý na 1* :good: Jimmy zase raz neskutočný, naozajstná opora tímu, ale dnes veľmi dobrý výkon od všetkých.
Franzenov gól :thumbsup:

Týmto víťazstvom je DET späť na 8.mieste, je to v našich rukách, nepokaziť to, Dallas aj Columbus majú ťažší rozpis. Len to nepokaziť :pray:

:plus: Danny DeKeyser :good: To je budúcnosť, z neho vyrastie vynikajúci obranca, už teraz tie slová a reporty skautov napĺňa. On snáď ešte nespravil hrúbku :sok:

LGRW :wave:
Ať koukám jak koukám tak rozpis mi přijde co se týče těžkosti úplně stejný. :wink:

Nenamlouvejte si nic. Hoří vám u zadku a tyhle uklidňující řeči vám nepomůžou. :wink: Detroit půjde z kola ven. :wink: A to na úkor Modrokabátníků. :wink: :box:
Flames - Wings 3-2
Druhy a třetí gól Flames stál opravdu za to. Hovard ještě vyspával kocovinu po podpisu nového kontraktu :oslava: K tomu už ani není co dodat. :slap: :giggle: :hehe: Teď už to není v našich rukou. :nono:
tak taketo brankarske kusky som uz dlho nevidel :lol2: ak by vas toto jeho predstavenie malo stat nakoniec postup :slap:
Čo dodať, snažia sa hrajú, strieľajú, sú nemohúci dať góly a potom príde toto :slap: No nič, treba bojovať ďalej, Columbus musí stratiť body, v sobotu koniec tripu na ľade Vancouveru, potom doma Phoenix (MON), Los Angeles (streda), Nashville (štvrtok) a v sobotu koniec ZČ (snáď nie sezóny :pray: ) v Dallase.
Creeper píše: Teď už to není v našich rukou. :nono:
Samozrejme je to furt ve vasich rukou..
AndyF píše: Samozrejme je to furt ve vasich rukou..
To same ale muze rict Dallas a procento ma presto nejlepsi Columbus. Kezby Detroit padl na hubu :pray: Ale uverim tom asi fakt az tehdy, kdyz se to stane, playoffs bez Detroitu si furt nejsem schopen predstavit.. Vnimal bych to predevsim jako Hollandovo maslo, vzhledem k tomu ze byl ultrakonzervativni v offseason a na TDL. Za dnesek Howard :klobuk:
procento ma presto nejlepsi Columbus
Ještě že se hokej nerozhoduje na papíře... stejně vám všem spekulantům nakonec vyfoukne postup Phoenix... nevim proč takový vrzůšo... :frajer2:

dneska Calgary :poklona2: .. chvíli jsem vůbec nevěděl co se děje když jsem na ten výsledek koukal :giggle: pak už přišla jenom radost.... :klobuk:
Obrázek Obrázek

:kajo: Steve Begin. Buh :sarcasm:
Atlantik píše:Obrázek Obrázek

:kajo: Steve Begin. Buh :sarcasm:

Bůh ? O tom nevím. O tomhle hráči jsem nikdy neslyšel. Ten kdo z něho "boha" udělal je Howi :rofl: :fucker2:
:nervozny: Boj pokračuje :scare:
Pasha píše::nervozny: Boj pokračuje :scare:
Boj ? není to křeč ? :oops: Celý zápas lepší ale pouze bod. To je marné :cry:
Boha jeho všeci držte palce, ty poslední tři zápasy prostě musíme zvládnout,PO bez Wings si prostě nedokáži představit :clap: :clap: :clap:
všetci držíme palce a aj ostatné prsty, Columbusu resp. Dallasu :sarcasm:
V sobotu to bude ostrej boj!!! :box: :box: Sice jen na dálku, ale zákl. část vrcholí jak se patří. :good:

Tak pojďme si to užít a ať postoupí lepší (Blue Jackets :) :wink:).
Dawe4 píše:V sobotu to bude ostrej boj!!! :box: :box: Sice jen na dálku, ale zákl. část vrcholí jak se patří. :good:

Tak pojďme si to užít a ať postoupí lepší (Blue Jackets :) :wink:).
Jaké jsou další kritéria postupu do PO ? Minnesota si svoje uhraje a nepředpokládám, že si svůj postup nepohlídá. Spíše mne zajímá to, že pokud uhrajem bod a Columbus vyhraje, tak kdo nakonec postoupí ?
Creeper píše:Jaké jsou další kritéria postupu do PO ? Minnesota si svoje uhraje a nepředpokládám, že si svůj postup nepohlídá. Spíše mne zajímá to, že pokud uhrajem bod a Columbus vyhraje, tak kdo nakonec postoupí ?
Rozhoduje počet výher. Pokud je shodný počet výher, tak rozhoduje počet výher po 60-ti minutách a pokud je i toto shodný, tak asi skóre, ale to už si nejsem úplně jistej.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS