Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Logan píše:Co ho je*ete? Vzdyt je v nominaci na svetovej pohar, tak asi hraje dobre!!
Nemusíš mi vykat :-D Nj, ale tam bude hrát třetí, čtvrtou lajnu(předpokládám), tak to je ok. Já ho je*u za to, že má IT jako Kane a nic z toho. S tímhle v první lajně prostě nemá co dělat.
proti tak silnemu a kvalitnimu souperi uz ani nase stesti a Mrazek nefunguje. To bylo bum - gol, bum - gol a Mrazek v brane vypadal jak tele :) Chicago uplne jiny level ve vsech smerech
S tím Abdulem, já si myslím, že je to dobrý hráč, ale opravdu tak do třetí řady, jeho nominace mě ani nepřekvapuje, je ověřený. On prostě hraje odevzdaně, plní jakýkoliv úkol co po něm trenér chce, navíc mám pocit, že u něj funguje určitá presence v týmu, je to optimista, dobrý parťák mi přijde takhle navenek. Problém u něj je akorát ta jeho smlouva (co mu ani ještě nezačala) vzhledem k jeho produktivitě.

Jinak ano, v Chicagu by to možná chtělo šlápnout do plných a zkusit urvat bod. Venku umíme hrát o půl levelu líp než doma, hlavně na těžké soupeře. Jako i tenhle zápas se dal urvat, ale prostě na těch šedesáti minutách vždy něco poděláme, to proti Hawks nejde, každé zaváhání smrdí těžkým průserem, každá podělávka okolo crease je smrtelná, z vlny jim najíždí Keith, Seabrook, tvl, ti se s tím většinou moc neserou, prostě prásk a děj se vůle boží.
Vydržel jsem do stavu 1-4, pak jsem to zalomil. Jak píšete — byla to jiná liga, něco jako junci s áčkem. Přitom se na to ale aspoň dalo koukat, hlavně v první části. Souhlas, že Q je totálně marný (a bez nároku na zlepšení, příležitostí měl dost), Trta s Nesquikem co nejvýhodněji prodat — nejlépe vyměnit za jednoho pořádného beka. Abdula do třetí, tam patří a byl by užitečný. Příliš mnoho chyb dozadu, příliš mnoho.

Jestli si to letos o mísu rozdají Hawks s Caps, bude aspoň na co koukat.
Jirik19 » čtv bře 03, 2016 9:47 am píše:
Logan píše:Co ho je*ete? Vzdyt je v nominaci na svetovej pohar, tak asi hraje dobre!!
Nemusíš mi vykat :-D Nj, ale tam bude hrát třetí, čtvrtou lajnu(předpokládám), tak to je ok. Já ho je*u za to, že má IT jako Kane a nic z toho. S tímhle v první lajně prostě nemá co dělat.
Ja jsem nevykal, bral jsem to obecne jako vy vsichni v tomhle topicu :-D
Ja vim ze jo, celkova nominace by me asi ani neprekvapila, spis to ze uz je v tehle prvni vlne jsem.moc necekal
Hawks hrají jinou ligu. Tady není co řešit. Vše bylo popsáno výše. Bohužel je teď na řešení spousta jiných věcí (možná je to lepší), než tady řešit neustále to samé. Pokud ukvedláme PO tak stejně poletíme v prvním kole. Další zápas opět Hawks :thumbsdown: Bod :?: :giggle:
JKL píše:S tím Abdulem, já si myslím, že je to dobrý hráč, ale opravdu tak do třetí řady, jeho nominace mě ani nepřekvapuje, je ověřený. On prostě hraje odevzdaně, plní jakýkoliv úkol co po něm trenér chce, navíc mám pocit, že u něj funguje určitá presence v týmu, je to optimista, dobrý parťák mi přijde takhle navenek. Problém u něj je akorát ta jeho smlouva (co mu ani ještě nezačala) vzhledem k jeho produktivitě.

Jinak ano, v Chicagu by to možná chtělo šlápnout do plných a zkusit urvat bod. Venku umíme hrát o půl levelu líp než doma, hlavně na těžké soupeře. Jako i tenhle zápas se dal urvat, ale prostě na těch šedesáti minutách vždy něco poděláme, to proti Hawks nejde, každé zaváhání smrdí těžkým průserem, každá podělávka okolo crease je smrtelná, z vlny jim najíždí Keith, Seabrook, tvl, ti se s tím většinou moc neserou, prostě prásk a děj se vůle boží.
podle me, jedina sance jak proti nim hrat je ala Mourinho, proste hrat totalni humus hokej a beton. Specialne v obrane byl ten rozdil uplne galakticky. Pokud chceme hrat o osme misto, tak se to samozrejme s takovym brakem uhrat da, ale abychom mysleli na vyssi pricky, tak to fakt ne. Co tam vcera zas predvadel Kronne..a to je nas hlavni bek :hroza: A jelikoz Kronnera a Ericssona nikdo nechce, tak se budou do prvnich dvou paru s*at klidne jeste 5 let. Az me z toho ted natahlo, priserna predstava. Je mi velice smutno z toho kam se tento tym za poslednich 6 let propadl, diky NULOVE aktivite Hollanda a totalniho nezajmu jakkoliv tento tym vylepsovat. Porad hrajeme stejnou hruzu vesmes :( a farma at jde doprdele. Best hraci poslednich let? DeKe, Larkin, AA..prvni dva ani za farmu poradne nehrali a AA se jenom mihnul.
Ninety91one píše: Je mi velice smutno z toho kam se tento tym za poslednich 6 let propadl, diky NULOVE aktivite Hollanda a totalniho nezajmu jakkoliv tento tym vylepsovat.
Fucking great GM Holly je spokojený a tím to vše končí. Vše bylo řečeno. Mlátíme prázdnou slámu. Nesmyslné kontrakty pro naše hvězdy ala Big E. Podepisování nesmyslných "vyčpělých" veteránů pan Zelený a Rithie a tak můžeme pokračovat ..... :blabla: Abych se přiznal dneska jsem se raději nedíval a dle sestřihu bum bum a Mrázek sněhulák. Ten kluk to musí vidět a kuwa být ním tak se pakuju o dům dál. Je mi to nesmírně líto ale škoda ho tady. :hroza:
Nechytal špatně, ale Chicago hraje velmi rychle ze strany na stranu, dopředu dozadu, puk se pohybuje po obou osách svižně, tj. náš clutch and grab ´systém´ poměrně šikovně přecházejí tím, že se jednoduše dovedou rychle zbavovat puku. To je pak pro brankáře kentus, když obránci nezamezí takovému pohybu puku, rána může přijít odkudkoliv a oni tím, že v top6 prostě je jeden střelec vedle druhého, mají hodně prostoru.

Takhle. Já bych si tím zápasem s Hawks moc hlavu zas tak nelámal, oni jsou celkově trochu někde jinde, nejen proti nám, ale i proti zbytku celé ligy. Hráli sme v poslední době s mnoha soupeři, víte, že nás zas tolik soupeřů nerozjezdilo. Dost možná nás rozeberou i doma, možná tam uděláme bod, nevím, tenhle dvouzápas sem předem viděl na nula bodů, takže cokoliv nad to je +++.

K tomu zbytku těžko něco dodat. Podle toho, co Ken plácal v rozhovoru, tak asi sám chápe, že jeho styl není zrovna efektivní. Vyhazovat vypiplané prospecty za veterány fakt není cesta. Přišli sme tak o hráče, kteří mohli mít nějakou reálnější hodnotu, to za umírající seniory.

Musí se ještě víc urychlit cesta z juniorky přes farmu do ligy. DeKe, Larkin, AA ukazují, že prostě pokud je hráč v nějaké kvalitě, tak má cenu ho tlačit nahoru, dělají to tak všichni, nemůžem stát bokem. Nemůžem hráče tahat v AHL pět sezon, aby pak dostal pár zápasů jakože odměnou a musel koukat na to, jak jeho spot zabere nějaký vandrák, jehož kariéra padá po křivce dolů. To se aktuálně týká Manthy, Svečnikova, mám za to i Frka, co nejrychleji potřebujem dostat do NHL Holmstroma, je to top švédský junior, prostě nemůžem čekat, až se ´vyhraje´, hraje už teď kvalitní ligu a není tam ztracený. Uvidíme, jak bude na podzim vypadat Saarijarvi. momentálně je to snad jediný opravdu relevantní hráč Firebirds (včera 3A), musí odtud okamžitě vypadnout. Těmhle prospectům by mělo stačit půl sezony na aklimatizaci v AHL, nic víc jim to nedá, nebudou tam mít top spoluhráče a protivníky, kteří je skutečně prověří. Ok, bude někdo bust? Budiž, nevadí.

Jestli proserem tyhle prospecty a okamžitě je nezačnem pumpovat do ligy, tak to bude hodně špatně. Už tak si myslím, že měl být Mantha v týmu. Je to hráč, kterému prostě ten rok stačil, naučil se, že mezi muži musí hrát trochu jinak, než proti o několik levelů méně vyspělým dětem. Letos to pochopil, víc mu to tam nedá.
No to je sice pěkné, ale k hovnu, pokud u nás bude Holland. V létě opět podepíše "9 z 10ti" UFA, RFA našich plejerů a jsme zas a znova na mrtvém bodě. Příští rok se do týmu při troše štěstí zapracuje jeden mladík a zbytek zaplácáme sračkama. Navíc Z+D budou logicky čím dál horší, což už ostatně vidíme tuhle sezónu. O dalších Kronerech a Errorech se nemá cenu ani bavit. Takže nás čeká další +/- stejná sezóna. Jako posledních pár let.

Holland musí prostě skončit, jinak se v tom budeme plácat pořád dokola. Ten dědula už nemá mužstvu co dát, tahá nás dolů. Škoda, že je to pouze na něm, zda skončí nebo ne. A samozřejmě proč by končil, že?

Jedině, že by si ho vzalo Toronto :hmm:
Koukám, že Bruins dnes Hawks docela nakládají. Jasně, Chicago má v nohách zápas s námi, ale stejně…
PK píše:Koukám, že Bruins dnes Hawks docela nakládají. Jasně, Chicago má v nohách zápas s námi, ale stejně…
My potřebujeme přesný opak :hroza:
Jirik19 píše:No to je sice pěkné, ale k hovnu, pokud u nás bude Holland. V létě opět podepíše "9 z 10ti" UFA, RFA našich plejerů a jsme zas a znova na mrtvém bodě.
To je bohužel Ken, no.

Trochu mi vadí.. ne vadí, ale přijde trochu smutné, že Ken už vlastně jede několikátou strategii, jak budovat Wings. Rozumný majitel by chtěl, aby sportovní strategie byla řízena jiným gm. Jestli dobře počítám, tak je to circa už čtvrté směrování Wings v době Hollanda (bez salary cupu nákup kohokoliv, picky zapadlých evropských prospectů, doplnění long-term assetů UFA odpadem a teď chce jet vlastní mládež).

Jeho opravdu nejlepší schopnost, kterou má, je ve skutečnosti schopnost se obklopit lidmi, kteří ho tahají z průserů. Největší diamant Wings je Hakan Andersson, kterému můžeme v podstatě vděčit za sc 2008 a v současnosti se mi velmi líbí Jirka Fischer, když je s ním někde rozhovor, tak je po chvilce poslechu/čtení jasné, že tenhle borec stoprocentně a dobře ví, co a jak by se mělo dělat. Taky tomu, co sem psal výše s našimi prospecty věřím, protože Fischer mi přijde dost inteligentní na to, aby si toho všiml, tj. nekoupat borce někde, kde jim to nepomůže. Nemít Holland tenhle support z hockey office, tak by tam už dávno neseděl a my se letos plácali v bahně s Busem a Torontem.
GR v noci vyhráli 4:0. Jared nula, je v absolutní špičce AHL golmanů. Mantha gól, Russo tři asistence. Vede celou tabulku AHL v +/-.

Nicméně za pozornost stojí víceméně jen ten třetí gól, Russo prostě a jednoduše odebírá puk Checkers, na druhé straně najde Manthu a ten si vychutná chudáka v domácí brance (chudáka proto, protože ty první dva góly byly jakože olol).
Rozhodně nepřehlédněte článek Developing defensive competence: A Red Wings conundrum na Winging It In Motown — http://www.wingingitinmotown.com/2016/3 ... -conundrum" onclick="window.open(this.href);return false; — tady docházíme prakticky ke stejným závěrům.
mno..Chicago ani nemusi strilet na branu a porad je o tri valce nad nama. To je priserne
Wow. To by mne zajímalo koho Blash postaví příště do branky. Mrázič uvadl. Bůh ví jak to má s tím zraněním :thumbsdown: Naše hra v obranném pásmu je parodie na hokej :thumbsdown: Už nás přeskočili i Nelétavci :hroza: Další zápas must win. :cinka:
Do branky sem právě čekal Howieho, nevím jak to bylo s tím zraněním, ale Petr je nějaký nepružný poslední dobou. Na druhou stranu taky dobře, argument pro to mu nedávat ještě dlouhý velký kontrakt.

Zápas se těžko komentuje. Imo sme zkusili hrát hodně otevřenou partii a Hawks zaskočit velmi aktivním hokejem, ale jejich styl, to je mašina. S naší obranou hrát takhle otevřeně je sebevražda, góly mohly přijít ještě mnohem dřív, 2x tam Q vypích puk na poslední chvíli, několik rozehrávek sme vysloveně uhaluzili...

Taky sme to museli vychytat, hrát na ně 2x, když jsou odpočatí. Ve druhé třetině sme je skoro nepustili z pásma, ale gólovek sme stále měli stejně jako oni. Co opravdu stojí za prt je přesilovka, Hawks mají pk docela mizernou, nějak se tam neubruslí a dost čekají. Hlavně druhá pp formace prostě vůbec nefunguje, oni to hrajou pomalu jak oslabení, bolestivě tahají puk po mantinelu, fakt děs.

No, co už. Sem rád, že jsou tyhle čtyři zápasy za náma, 4 body jsou tak akorát a ještě furt jsme na wc s (byť minimálním) náskokem.

Čeká nás zbytek března, ten rozpis není vůbec nějak extra těžký, dokonce z těch týmů bojujících o wc si myslím, že nejlehčí. Následující čtyři zápasy by měly být za 8 bodů.
JKL píše:. Následující čtyři zápasy by měly být za 8 bodů.
:sok:
Hrajem v Busu, doma s Jets, Rags a padlým listím. Nebo to ´měly by být´ čti jako ´ku*va musí být 8 bodů´.

Nehrajeme v podstatě zas tak špatně, zas jako občas zapnu zápasy rivalů o p-o pozice, všichni hrají jak na houpačce, občas dobrý, občas mizerný výkon. Hráli sme teď 2x Hawks, Dallas a o p-o bojující Avs, asi ste snad nikdo nečekal, že je rozházíme jak hračky. Kolem té osmičky to není všeobecně žádná hitparáda.

Vůbec, já už sem skrz Vsetín v p-o módu (dneska Brno, ve středu do Brna).
JKL píše:Petr je nějaký nepružný poslední dobou
Připadá mi zpomalený, po celou dobu, kdy byl v bráně, jsem ho pozoroval. Před druhým gólem jsem na něj čuměl jako puk a říkal si, že dostane gól.

Také jsem čekal, že začne Howie. Ten naopak chytil formu a je potřeba toho využít. Jednička bude holt ten, kdo bude aktuálně lepší.

Jak povídal Pasha na chatu — včera se přesně ukázalo, kde nás tlačí bota a co Kenny za ty roky zanedbal. My jsme totiž jinak vůbec nebyli tak hrozní, jako by se mohlo zdát podle výsledku. Ale máme své limity a Hawks je naprosto chirurgicky přesně odkryli.
ostatni tymy at maji uspech nebo ne, neustale se snazi kadr posilovat, nebo jinak doplnovat. My poslednich 10 let postupne padame a nedelame vubec nic. Nic jineho si ani nezaslouzime, protoze nicnedelani se nidy nevyplaci. Je treba konecne neudelat PO, protoze ten idiot zaspal deset let.
Ho ani nepostup do p-o nepropleskne...
JKL píše:Ho ani nepostup do p-o nepropleskne...
jojo, tomu taky neverim, ale je treba zacit vysilat postupne signaly. Ted jeste do toho Mrazek uplne mimo a Larkin taky. Sice mame papirove lehky konec, ale vsichni moc dobre vime, jak s tim nas paradni, sehrany tym umi nalozit.
Dneska Howie in. Vrací se Dats. První obrana Kroner / Kužel :hroza: Musím vyhrát. Flyers pěkně šlapou :thumbsdown:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS