Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Moje tipy sú Iginla a Ehrhoff, ak nevyjde Nemec, tak potom Boyle :)
tragédie v podobě Meszaroš,Robidas,Morris,Salo,apod.
To potom radšej nech hrá niekto z mladíkov z AHL, či už Ouellet alebo Sproul :wink2:


Už sa teším na zajtra :clap:
Pokud podepise Alfred, tak pro me utocnik ani neni zapotrebi. Osobne by se mi libilo - Ehrhoff a Boyle a kdyby skoncil Alfredsson, tak toho Spezzu (nebo Wheeler) a jsem stastny :-D na dnesni pulnoc se tesim pomalu vice, jak na PO
Trh sa otvára zajtra o 18:00 nášho času :wink2:
tak se aspon jeste dneska vyspim :) cili teda pokud to zacina v 18:00, tak v 18:05 uz bude pryc Q a Cleary, po tech dvou se jenom zaprasi, pry ma zajem uplne kazdy tym :-D
Ninety91one píše:Pokud podepise Alfred, tak pro me utocnik ani neni zapotrebi. Osobne by se mi libilo - Ehrhoff a Boyle a kdyby skoncil Alfredsson, tak toho Spezzu (nebo Wheeler) a jsem stastny :-D na dnesni pulnoc se tesim pomalu vice, jak na PO
Ty zase budeš zklamaný :-D Není se na co těšit.Keny je Keny.Přijde max.jeden obránce a + nějaký tragéd do útoku.A pokud se má podepisovat Alfred,tak nechápu na co další dědula :hroza:

Btw. místo Alfreda Spezza? Beru hned :good:
V hre o Spezzu absolútne nie sme, načo toľká diskusia ? Alfredsson sa nebude podpisovať do augusta, vtedy sa rozhodne, či sa bude podpisovať alebo nie (záleží, či sa nám zajtra podarí nejakého útočníka do top 6 uloviť alebo nie)

Tipujem to na Ehrhoff a Iginla
Já si prozměnu myslím, že i ten Boyle nakonec bude výhra.

No, uvidíme. Niska neuloví, strop není tak vysoko jak se čekalo a podpisy Guse, Clearyho a Q (už s tím počítám na jistotu) + volné podpisy seberou víc peněz, než jaký by byl potřebný polštář pod capem na zimu (protože se beztak někdo zrakví a ten prostor prostě bude nutný). Respektive, nějakých 7M Holland z kapsy nebude moc ochotný tasit.

Snad se pletu. V trejd nevěřím, nebo jen v nějaký relativně malicherný.
Ehrhoff nebude, chce 5 rokov, to mu nechceme dať.

Takže Niskanen/Boyle. Útočník neviem či bude, ale ak áno, tak Iggy
:lol2: :lol2: holt Ehrhoff je asi na 5 let moc mlady no:)) Qcku da 3 roky a takove prachy a oproti nemu tento nemec a 5 let je moc:)) takova tradice no. Takze vitej Dereku Morrisi a Ede Jovanovski - teda vlastne jeste je tady nas oblibeny Kent Huskins, to byl taky majstrstyk od Hollyho


Niska bude chtit taky vice let a Boyle bude drahy :-D
Niskanen k nám nebude chtít a Boyle půjde do Tampy.Tak co teď Keny? :-D
Dnes som si ovšem urobil takú moju ideálnu zostavu, s ktorou by som bol spokojný. Platy som dal také cca, isto budú vyššie u RFAs aj u UFAs, uvidíme, na koľko % sa trafím :giggle:

http://capgeek.com/armchair-gm/roster/31678
Pasha píše:Dnes som si ovšem urobil takú moju ideálnu zostavu, s ktorou by som bol spokojný. Platy som dal také cca, isto budú vyššie u RFAs aj u UFAs, uvidíme, na koľko % sa trafím :giggle:

http://capgeek.com/armchair-gm/roster/31678
Iginla 3? Kde žiješ :hroza:
3 milióny basic salary aby bolo jasné + bonusy, tak, ako to mal v Bostone :wink2:
Pasha píše:3 milióny basic salary aby bolo jasné + bonusy, tak, ako to mal v Bostone :wink2:
Nj, ale Boston byl absolutní favorit tam měl ty prachy v bonusech takřka jisté. Navíc mu už určitě spoustu týmů nabídlo 6ti milionové smlouvy.
Bonusy nemusia byť len za to, ako ďaleko sa tím dostane. Body, góly, asistencie, odohrané zápasy :wink2: Ale to určite sám vieš
tak Ehr do Pittsburghu, opet tymy kolem nas zacinaji poradne zbrojit :lol2:
jj klasika...Keny má prý vyplý telefon :lol2:

Už zbývá jen Niskanen.Aha,tak ten Boyle je fake :-D
Jirik19 píše:Keny má prý vyplý telefon
Asi ho někdo zavřel do sklepa. Zatím průběh přesně takový, jakého jsem se obával. Hlavně, že máme podepsané tři gólmany. Ještě to Qéčko a příští sezónu snad raději vypustím :-(
Tak co chlapi,spokojenost? :lol2:
no...jsem zvedav na reakci Babcocka :-(
Ninety91one píše:no...jsem zvedav na reakci Babcocka :-(
Reakce je přece jasná.Příští rok bere roha.
Holt Ehrhoff je jeste mlady kluk, chtel 5 let, ale to je pro Hollyho hodne - nechapu.
Boyle - dostal od nas asi nejvetsi nabidku, ale sel do New Yorku
Niskanen - ten chtel podle me takove prachy, ze ..no proste tradice.


Jinak Legwand a ostatni nas crap je zatim bez zajmu, necekane :lol2: zacinam se bat, ze zas prijdeme o nejakeho dobreho prospekta.

Holland si asi porad mysli, ze se z nej ostatni poserou a budou mu kyvat na kazdou jeho kravinu. Pred chvili jsme poresili utocnika, aby mohl nastoupit na farme, tzn umysl je jasny. Farma si letos zahraje fest :-D
Počul som, že hladáte ofenzívneho obrancu. Nechcete Greena?
Dnes to zhrniem asi takto :lol: :lol2:
Obrázek
Ešte perlička na záver vydareného dňa.
@Ansar Khan - Wings didn't get a right-hand shooting defenseman, but still need someone. They've made offer to Kyle Quincey (left). Waiting to hear back.
:)
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO