Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Flames 3 : 4 Red Wings

Prvá tretina ok čo sa týka výsledku, hra už nie, ale vyhráva sa, takže je to v poriadku, len to treba zlepšiť. Flames tam mali niekoľko striel, ale nič vážne a prevratné, Howard s prehľadom pochytal. Chválim ale zlepšené oslabenia, vidno, že sa tejto činnosti na tréningu venovali, musím :thumbsup:

To, čo predvádzame druhú tretinu je na zamyslenie, wake up ! Butler 1:2, Monahan 2:2, nehráme svoj hokej, ten je kdesi v horách, nie sme v zápase a len vďaka Howardovi sme stále v hre, lepšie mužstvo by to už dávno vybavilo. Jak povedal Babcock, keď podvádzaš svoj systém hry, tak na to doplatíš, presne to sa nám zatiaľ deje dnes. :bitka3: Do tretej musíme výrazne pridať, inak body nebudú.

Ufff....Tak tretia treetina to zachránila. Najprv nám pomohol luck, MacDonald si zrazil Anderssonovu strelu-nestrelu do brány. Celú tretiu tretinu sme potom boli lepší, za čo som rád, lebo po druhej to vyzeralo všelijako. Kontrolovali sme hru, boli sme často v útočnom pásme, hrali sme hru, ktorú by sme mali hrať, tj puck possession. 4 minúty pred koncom pekne vymietol ABdul :thumbsup: a bolo rozhodnuté. 10 sekúnd pred koncom sa puk od Kronwallovej korčule odrazil do brány - 3:4.

:plus: Howard, Datsyuk, 1st line (40-13-44), Abdul - Andersson - Tatar. Jimmy odchytal opäť jeden zo zápasov, kedy fantasticky podržal, nebyť jeho, tak by bolo po druhej tretine hotovo. Prvá formácia je zdá sa ustálená (aspoň dúfam), hrajú výborne, vidia sa, Bertuzzi skvele doplňuje dvojičky. Teraz sa len modliť, aby sa Weissy prebudil. Tretia formácia hrá tiež veľmi dobre, ktovie, čo bude zajtra po návrate Helma, ale túto line by som nateraz nerozdeľoval. 2 tretiny hrali s Weissom, v tretej odstúpil Franzen a tak títo traja išli opäť dokopy.

:minus: Turnovers, turnovers. Robíme zbytočné chyby, Smitha som asi po Vancouveri prechválil, dnes sa niekoľkokrát zahrával s ohňom. Stále nehráme svoju hru, ale nechávam tomu čas, je len začiatok sezóny, postupne sa to bude zlepšovať.

Info ohľadom zajtrajška: DARREN HELM je definitívne pripravený naskočiť do hry, žiadne setbacks (KONEČNE!!!), žiadne bolesti ani problémy s chrbtom, triesla zdravé, už sa ho nemôžem dočkať. Je mi jasné, že čosi zo svojej rýchlosti stratil, ale verím mu, on sa do toho dostane. So zdravým Helmom sme raz tak lepší tím ako teraz. Tak poď Helmer :good: Gustavsson zranený krk, zajtra v bráne Mrázek.

LGRW :wave:
Pasha tvoje komentáře :klobuk:
Těším se na Darena a Petr :yes:
Dnes vam chyta Mrazek :!:
Pasha píše:zajtra v bráne Mrázek.
Cathy píše:Dnes vam chyta Mrazek :!:
Vďaka za čerstvé info Cathy.
Obrázek

Last 10: Detroit 6-2-2; Edmonton 2-6-2 (3:00 SEČ)

Novinky z tímu Detroitu:

- Franzen odohral včera len 8 minút, dnes pre chorobu nenastúpi
- Premiéru v bráne si odbije Petr Mrázek, na centri 4.útoku nastúpi Helm po vyše 9 mesiacoch, ak nerátam zápas 25.1.2013, tak v podstate nastupuje po 18 mesiacoch
- Jonathan Ericsson bol zapísaný na LTIR, určite nebude k dispozícií do 15.novembra
- Miesto Eavesa na RW 4.útoku Samuelsson
- Zranení hráči sú momentálne Gustavsson, Ericsson, Franzen

Edmonton by mal nastúpiť v bráne s Bachmanom, domáci sú ale dosť zdecimovaní zraneniami, chýbať im budú Perron, Potter, Dubnyk, Hall, Smyth, Joensuu, MacIntyre, Justin Schultz je otázny.

Obranné páry ostávajú bezo zmien, tak ako v posledných zápasoch:
Kronner - DeKeyser
Smith - Quincey
Kindl - Lashoff

Útočné formácie v tomto zložení:
Hank - Pasha - Bert
Clears - Weiss - Alfie
Trto - Andersson - Abby
Millsy - Helmer - Sammy

Edmonton je s 8 bodmi tretím najhorším tímom ligy, v západnej konfencii na poslednom mieste so skóre 36:54, doma s bilanciou 1-4-0. Detroit je na 4.mieste na východe so skóre 33:37, vonku 5-2-0. Dnes to chce 2 body, najlepšie v riadnej hracej dobe a ušetriť nejaké sily pred záverečným zápasom tripu v pondelok proti Jets.

GWG ! :wave:
Oilers 0 : 5 Red Wings

Keď bolo včera v Calgary 2:0 po prvej tretine, vtedy to také presvedčivé nebolo, pretože Calgary bolo lepšie. Dnes to je presný opak, na Oilers je vidieť, že s nimi niečo nie je v poriadku. Ale pekne po poriadku. Helm :sok: To je premiéra, akú som si nepredstavoval. Čakal som, že sa bude skôr prvé zápasy na ľade hľadať, občas ukáže nejaké záblesky, ale... že v prvom zápase ubzikne svojim typickým zrýchlením a 1 on 1 na brankára a dá gól :frajer2: Človek sa nestačil spamätať z prvého gólu a zrazu tu bol druhý. Anderssonova formácia hrá fantastický hokej striedanie čo striedanie, Tatar ma udivuje, toto som popravde od neho nečakal :klobuk: Celá tretina jasne v našej réžií, máme confidence, jasne kontrolujeme hru, hlavne nepoľaviť.

V druhej pokračujeme v kontrole hry, Edmonton do týchto momentov bez šancí, Kindl po výbornej prihrávke Alfieho zvyšuje bombou na 3:0 :thumbsup: O pár sekúnd opäť nebezpečná Andyho formácia tic-tac toe, len tak tak, že to neskončilo gólom na 4:0. Keep it up guys ! :good: Chvíľu nato Alfredssonova tyč v presilovke. Šanca pre Edmonton na návrat do hry prišla v polovici zápasu v presilovke. V nej strelou z pravého krídla vyskúšal švihom pozornosť Mrázeka RNH, ale jeho lapačka bola pripravená. Presilovka domácich skončila bez úspechu, neboli v nej nebezpeční. Oilers sa trošku osmelili, začali viac útočiť, prestali mať akýsi strach :neviem: Na konci tretiny ešte závar pred bránou domácich po dobrej práci top útoku, gólom sa to ale neskončilo. Po dvoch tretinách 0:3, dosiaľ pohodový zápas, hráči majú chuť, bavia sa. Už to len nepokaziť v 3.tretine.

V poslednej časti sa domáci tím snažil o zníženie stavu a vrátenie sa do hry, no ich menší rozlet zastavilo vylúčenie Jonesa. Presilovka zostala nevyužitá, hoci Kindl tam mal niekoľko striel. Trojica Abdul-Andy-Millsy tam rozprúdila menší tlak a Andersson dorazil do prázdnej brány po pokuse Millera spoza brány - 0:4. :good: Následne prišla presilovka a prišiel ďalší úder. Bertuzzi pri ľavom mantineli podržal puk, prenechal Henrikovi, ten si nakorčuľoval s pukom za bránu a našiel nabiehajúceho Bertuzziho a ten z prvej nemal problém - 0:5. 3 minúty pred koncom dostali Oilers šancu na zmazanie nuly v kolónke gólov, ale dopadlo to tak, ako všetky predchádzajúce pokusy. V poslednej minúte ešte prejavil frustráciu z bezzubého výkonu domácich Acton, keď sa pobil so Smithom. Viac sa už nestalo

Petr Mrazek gets his first National Hockey League shutout :yahoo: I keď pravda, moc sa nenadrel. :giggle:
Dnes chválim celý tím, bola tam vidieť chuť, dravosť, pohyb, bez diskusie najlepší výkon v sezóne. Boli sme lepší v každom aspekte hry až na hity (29:16 EDM). Na vhadzovaniach sme totálne dominovali (40:22)

3 stars:
1.Alfie 0+2
2.Tatar 1+0
3.Mrazek (14 svs)

Zaspávať sa bude veľmi dobre, v pondelok by to chcelo tento už teraz výborný trip ukončiť ďalšou výhrou vo Winnipegu. :yes:

LGRW :wave:
pěkně kluci,další 2bodíky se hodí.... zase tam byly momenty,kdy mi bylo Oilers opravdu líto.
Mrázek si připsal roletku dost lacino,jinak Helm a Tatar :klobuk:
Petře gratulace k první nule v NHL. Snad jich bude víc. :cinka: Alfiho příhrávka na Kubu a Hankova na Berta :klobuk: Neusněme na vavřínech. :wink2: Jen tak dál kluci. Sezóna je dlouhá.
Go Wings Go :wave:
Priznam sa, ked som videla ze bude chytat Mrazek, tak som necahla sediet Kindla ...reku ze neznam jeho kvality a nechce aby som mala vela minusiek, ale ahahooo peter sa vytiahol...gratulujem. Vidno ze valecsa nejako rozbieha a navyse Tatar treti zapas za sebou golik....snad uz dostane stabilne miesto v zostave,lebo vybojovat si ho u wings nie je najlahsie.

:klobuk: Mrazek
Cathy píše:Priznam sa, ked som videla ze bude chytat Mrazek, tak som necahla sediet Kindla ...reku ze neznam jeho kvality a nechce aby som mala vela minusiek, ale ahahooo peter sa vytiahol...gratulujem. Vidno ze valecsa nejako rozbieha a navyse Tatar treti zapas za sebou golik....snad uz dostane stabilne miesto v zostave,lebo vybojovat si ho u wings nie je najlahsie.

:klobuk: Mrazek
Petr do prvního teamu :yes:
Jets 4:2 Red Wings

Zápas nám začal pästnou vložkou, keď si to spolu rozdali už po pár sekundách Thorburn s Tootoom. Jets boli v úvode aktívnejší, ich aktivita znamenala presilovku po držaní DeKeysera. V nej nebezpečne pálil z pravého kruhu Bogosian, Howard ale betónom pohotovo vyrazil. Presilovka nakoniec zostala nevyužitá, bola bez vážnejšej šance. Nabudení Jets mohli ísť do vedenia, ale dorážka Thorburna skončila len na brvne. Winnipeg bol v úvode zápasu lepší, v 9.minúte sa do úniku dostal Ladd ale Howarda neprekonal, bol však zahákovaný Datsyukom a Jets dostali druhú presilovku v zápase. Lapačka Howarda bola testovaná po minúte presilovky, kedy sa Jokinen dostal za nepozornú obranu Wings, no Howard schmatol puk a stav sa nemenil. V presilovke už Winnipeg vážnejšie bránu Red Wings neohrozil a nevyužil ani druhú presilovku. Prvý dlhší pobyt v útočnom pásme zaznamenal Detroit až v 13.minúte, keď sa v posledných zápasoch fantastická 3.formácia (Abdul-Andy-Trto) usadila na chvíľu v pásme domácich, nič vážnejšie z toho však nebolo. Prvú možnosť početnej výhody dostal Detroit o minútu neskôr, za hákovanie si išiel sadnúť na „lavicu hanby“ za hákovanie Devin Setoguchi. Aktivitu Jets to ale vôbec nezastavilo, výbornú prácu odviedol Ladd, potiahol do útočného pásma, podržal puk, prihral Halischukovi a Red Wings opäť vďaka skvelému zákroku Howarda pravým betónom neinkasovali. Vyznamenal sa ale aj domáci brankár Montoya, na konci presilovky zmaril Weissovi možnú radosť z gólu zákrokom lapačkou a skóre tak naďalej ostávalo nezmenené. Minútu pred koncom prvej tretiny už ale boli Red Wings potrestaní. Quincey urobil chybu na útočnej modrej čiare, puk mu preskočil hokejku a Little s dávkou šťastia skóroval z úniku medzi Howardove betóny a dal svoj 8.gól v sezóne. Treba ale povedať, že Jets si to za prvotretinovú aktivitu zaslúžili.

Hodnotenie 1.tretiny: Jets nastúpili do zápasu veľmi aktívne, boli lepší po celú prvú tretinu, obrovskú šancu mali dokonca aj v oslabení. Vedenie po prvej tretine bolo teda určite zaslúžené.

Do druhej tretiny vstúpil šancou Winnipeg po turnoveri Detroitu za vlastnou bránou sa k puku dostal Ladd, ten ale minul bránu. Zle pracujúcu obranu hostí našiel Wheeler a Kindl musel zatiahnuť ručnú brzdu hákovaním a Jets išli do tretej presilovej hry v zápase. Tak, ako mal v prvej tretine v oslabení obrovskú šancu Halischuk, takisto ju mal aj Detroit, Byfuglien spadol na vlastnej modrej a Lashoff s Helmom 2 na 0 proti Montoyovi neuspeli. O pár sekúnd skončila nebezpečná strela Frolíka v lapačke Howarda, Jets napokon nevyužili ani tretiu presilovku. Jets naďalej hrozili, Thorburnovu strelu vyrazil betónom Howard. Potom však prišiel úder z jasného neba na druhej strane. Prvá formácia Detroitu založila útočnú akciu, Zetterberg potiahol puk po ľavom krídle do útočného pásma, hľadal pred bránou Bertuzziho, ale puk si zrazil do brány zadák domácich ... Zlé striedanie hostí potom mohol potrestať Wheeler, ale strelou z pravého kruhu len vyprášil betóny Howarda. Zlé striedanie nakoniec vyústilo do príliš veľa hráčov na ľade, čo si všimli aj rozhodcovia a Detroit išiel opäť do štyroch. Na začiatku oslabenia ale prenikol až pred Montoyu Weiss, betónom ale domáci brankár vyrazil. O pár sekúnd prišiel po odrazenej strele Byfugliena od zadného mantinelu zmätok pred Howardom, puk ale nakoniec rodák zo Syracuse skryl do svojej lapačky. Šok pre domácich prišiel po minúte presilovky. Po vyhratom vhadzovaní Weissa a priťuknutí Kronwalla skóroval bombou od modrej prvý raz v NHL Danny DeKeyser. Na konci presilovky mali Jets fantastickú šancu na skórovanie, ale perfektnú sériu rýchlych prihrávok zmaril fantastickým zákrokom lapačkou skutočne bravúrne chytajúci Howard. Domáci tím ostal po tých dvoch nečakaných góloch akýsi obarený a začal sa presadzovať ťažšie. Vyrovnania sa ale domáci dočkali ešte v druhej tretine. Helm stratil puk v strednom pásme, Scheifele potiahol puk po pravej strane, na ľavej strane videl nabiehajúceho Frolíka, ktorý snap-shotom z prvej vyrovnal na 2:2. Druhá tretina tak skončila za stavu 2:2.

Hodnotenie 2.tretiny: Red Wings hrali v druhej časti hry o čosi lepšie aj vďaka tomu, že Winnipeg už nebol tak aktívny a poľavil. Detroit sa dostal ku gólom trocha nečakane, Zetterberg skôr hľadal Bertuzziho pred bránou, no na prekvapenie to tam zapadlo. Red Wings celkovo viedli dosť nezaslúžene, Jets boli v sumáre za dve tretiny lepším tímom. Po priebehu v prvých dvoch tretinách mohli byť Red Wings radi, že neprehrávali, pravda, bola to obrovská zásluha Howarda, ktorý mal po dvoch tretinách 29 úspešných zákrokov.

V tretej tretine sa dostali ako prví do šance domáci, prepad v útočnom pásme znamenal protiútok 3 na 2, keď sa s Lashoffom vracal Tatar, Pardy ale nemieril presne. Na druhej strane top formácia hostí mohla skórovať, Montoya už už išiel prikrývať puk, no Bertuzzi mu tam šikovne strčil hokejku, no minul bránu. Chybu obrany Red Wings potrestal v 5.minúte tretej tretiny Halischuk a využil tak dobrú prihrávku Frolíka spoza brány. O chvíľu predviedol fantastický zákrok Howard, keď zmaril šancu Enströma. Po ďalšom z mnohých zbytočných strát puku Red Wings v obrannom pásme sekol Kronwall na strelu sa chystajúceho Littla a domáci dostali možnosť na skórovanie, ktorú si však pokazili po pár sekundách, kedy Ladd podrazil Lashoffa, Red Wings pri signalizovanom vylúčení vyrazili dopredu a po perfektnej súhre sa v tutovke pred Montoyom ocitol Lashoff, no neuspel. Pri hre 4 na 4 to skúšal šikovne aktívny Scheifele, betóny Howarda ale jeho strelu zastavili. Ako sa stalo v tomto zápase zvykom, opäť katastrofálna práca obrancov Detroitu a Ladd pomedzi betóny Howarda dorazil na 4:2. Babcock potom preskupil rady, Clearyho posunul do 1.útoku, Zetterberg hral s Weissom a Alfredssonom a práve táto formácia odohrala dobré striedanie, no bez efektu. Zakrátko Scheifele vybojoval presilovku pre domách a tí mali šancu na definitívne spečatenie prípadného odporu svojho súpera. V presilovke to skúšal strelou príklepom od modrej zadák Bogosian, Howardova lapačka ale ostala pozorná. Winnipeg ale napokon nevyužil ani svoju šiestu presilovku v zápase. 2:44 pred koncom tretej tretiny dostal Detroit šancu na vrátenie sa do zápasu prostredníctvom presilovky. Výbornú šancu v presilovke nevyužil Tatar, minútu a pol pred koncom Detroit odvolal Howarda a bola z toho PP 6 na 4. Detroit znížiť nedokázal, ale ani Winnipeg nedal gól do prázdnej brány a tak sa domáci mohli tešiť z víťazstva 4:2.

Hodnotenie 3.tretiny: Jets začali opäť aktívnejšie, odmenou im bol gól na 3:2, potom neprestávali v aktivite a Ladd to spečatil a definitívne tak zmaril šance Detroitu na bodový zisk v tomto zápase. Pre Winnipeg určite zaslúžené víťazstvo, o tom nemôže byť pochýb.

Hodnotenie zápasu z pohľadu fanúšika Detroitu: Dnešný zápas bol v podstate takým, ako tie počas tej série prehier, kedy sa nechali Red Wings hrubo prestrieľať, dnes bol pomer striel výrazne priaznivejší pre Jets a to 47:28. Čo pripravilo Detroit o bodový zisk v tomto zápase ? Zlá hra defenzívy, príliš mnoho turnoverov, čo treba počas sezóny skutočne rapídne zlepšiť, pretože s takýmto defenzívnym prístupom to tento tím ďaleko nedotiahne. Dnes to bola najmä zásluha Howarda, že Detroit bol v hre v podstate do gólu Ladda na 4:2. Dnes mi to prišlo, že Winnipeg bol isto upovedomený tím, že Red Wings hrajú 4.zápas za 6 dní a možno to bude na ich nohách cítiť. Winnipeg hýril aktivitou po celý zápas. Aby som nezabudol, premiéru v NHL si odbyl Adam Almqvist, ale na jeho hre bolo vidieť, že je to zelenáč, do NHL má ešte dlhú cestu, musí zapracovať. Ak si mám porovnať jeho premiéru s tou Ouelletovou v zápase proti Sharks, tak jednoznačne vedie Xavier.

Na záver by som si dovolil zhodnotiť trip po Kanade, podľa môjho názoru veľmi úspešný, veď z 8 možných bodov získal tím 6. V zápase vo Vancouveri to bol poctivý výkon, dobrý v defenzíve. V Calgary to ale nebolo optimálne, hra bola 2 tretiny zlá, posledná časť to zachránila. Zápas v Edmontone bol veľmi jednostranný, bola to hra mačky s myšou a v niektorých momentoch mi bolo Edmontonu aj dosť ľúto, vyzerali ako nejakí prváčikovia proti deviatakom na základnej škole. Dnešný zápas je zhodnotený vyššie. Na tripe zaujal najmä Tatar a hra celej tretej formácie s Abdulom a Anderssonom.

Moja známka tímu za trip: 2 ... jediná škvrnka je ten dnešný nezvládnutý zápas, inak palec hore. :thumbsup:

Vidíme sa zo štvrtka na piatok proti Dallasu.

LGRW ! :wave:
Detroit Red Wings 3 : 4 pp Dallas Stars

Detroit nastúpil v nezmenenej zostave oproti poslednému zápasu, jedine Tootooa nahradil Samuelsson. V 5.minúte preveril Lehtonena dobrou strelou Alfredsson, následne sa Dallas usadil v pásme, ale nič vážne z toho nebolo. Red Wings sa dostali z pásma a Tatar sa rútil sám na brankára, no Dillon sa dobre vrátil, zmaril Tomášovi šancu na 3.gól v sezóne. V úvodných 10 minútach sa hral svižný hokej, ale ani na jednej strane sme nevideli vážnejšiu šancu na skórovanie. Hostia dostali prvú väčšiu šancu na otvorenie skóre v 12.minúte, po zbytočnom narazení na mantinel si išiel sadnúť Cleary. Po Seguinovej strele z ľavého kruhu zvonila tyč Howardovej brány. V ďalšom priebehu tretiny prišlo k výbornej šanci Chiassona, ten príklepom ale Howarda neprepálil, v závere nič zaujimavé, prvá tretina sa tak skončila bez gólov. Veľmi priemerný hokej najmä z našej strany, Dallas mal viac scoring chances, pri troche šťastia mohli aj vyhrávať.

V druhej tretine prišla prvá zaujímavá strela po strele Lashoffa, puk sa odrazil od mantinelu pred Tatara, ktorý mal pred sebou ležiaceho Lehtonena, ale trafil to len do neho, pokrútil hlavou a odobral sa na striedačku. 28.minúta, fantastická práca Datsyuka za bránou, posunul Zetterbergovi, ten ešte priťukol Bertuzzimu a Big Bert z prvej nekompromisne otvoril skóre z medzikružia, strela bola ešte tečovaná Jordiem Bennom - 1:0. Seguinovu strelu si ochvíľu našla Howardova lapačka. Detroitská 1.formácia zavrela v 31.minúte svojho súpera v pásme, veľmi dobre kombinovali a potom Datsyuk zase ukázal jednu zo svojich parádičiek, what a spin move by The Magician :klobuk: Snáď bude gifko :D Chvíľu potom Peverley neprekonal vo výbornej šanci Howarda a následne prišla veľká chvíľa malého chlapca. Almquist dostal prihrávku od kapitána spoza brány a strelou pomedzi betóny strelil svoj 1.gól v NHL! :yahoo: :good: Howarda potom neprekonal ani Nichuskin, keď sa ocitol pred ním absolútne sám. 20 sekúnd pred koncom tretiny absolútne zbytočný gól od Horcoffa, keď ostal pred bránou trestuhodne nepokrytý a nezaváhal - 2:1. Druhá tretina ale inak v podaní domácich v perfektnom tempe, výborné posúvanie si puku, pohyb, korčuľovanie, škoda toho gólu na konci, ale pokiaľ sa vyhráva, tak je to v poriadku.

Tretia priniesla najprv tyč Benna, potom jeho vyrovnanie po sóle cez štyroch červených - 2:2. Stars sa snažili obrátiť skóre, to však odmietol Datsyuk, keď sa pohral s Horcoffom, a vymietol - 3:2. Diskutabilné vylúčenie Abdelkadera pred koncom spôsobilo, že Stars išli do PP a Eakin pri hre 6 na 4 vyrovnal - 3:3. V predĺžení sa hralo v dobrom tempe, žiaľ, rozhodol Peverley 18 sekúnd pred koncom.

Výkon dobrý, ale veľká škoda prehry, v takýchto zápasoch by sa to malo dotiahnuť do konca. Potešila tradične prvá formácia, gratulácia Almquistovi a dnes aj Stephen Weiss, na buly cez 65 %, bolo ho vidieť, videl som na ňom, že je motivovaný a chce sa zlepšiť.

Dobrú noc :ahoj:
Škoda dobře rozehraného zápasu. :|
Pasha píše:Datsyuk zase ukázal jednu zo svojich parádičiek, what a spin move by The Magician :klobuk:
:klobuk: :klobuk:
Yep, toto bol ten gól, ale ešte skôr v zápase na modrej oklamal otočkou Whitneyho :D Na to som myslel.

Bod dobrý, zajtra to bude s Tampou zaujímavý zápas, tým ide zatiaľ nad moje očakávania.
Pasha píše:Yep, toto bol ten gól, ale ešte skôr v zápase na modrej oklamal otočkou Whitneyho :D Na to som myslel.

Bod dobrý, zajtra to bude s Tampou zaujímavý zápas, tým ide zatiaľ nad moje očakávania.
První formace Pasha, Bert, Hank šlape jak hodinky, ale je třeba aby se přidaly i další. Na jeden útok hrát nejde :nono:
Pasha :klobuk: :sok:
O tomto hovorím, produkcia prvého útoku je fantastická, ale musia sa pridať aj ostatné formácie. Ale času dosť, žiadny dôvod na paniku.
Pasha píše:O tomto hovorím, produkcia prvého útoku je fantastická, ale musia sa pridať aj ostatné formácie. Ale času dosť, žiadny dôvod na paniku.
Red Wings dali zatím 43 gólů, což je horší průměr ligy :thumbsdown: Řada Dats, Hank, Bert dohromady 20 dólů, což je skoro 1/2 celého teamu :scare: :slap: Třeba to zlepšit :!: :!: :!:
Creeper píše:Red Wings dali zatím 43 gólů, což je horší průměr ligy :thumbsdown: Řada Dats, Hank, Bert dohromady 20 dólů, což je skoro 1/2 celého teamu :scare: :slap: Třeba to zlepšit :!: :!: :!:
Obrázek

Preposielam, lebo po zhliadnutí stretnutia musím skonštatovať, že zápas Stars a Red Wings zo 7.11.2013 odo mňa dostáva cenu pre najzábavnejší zápas sezóny. A myslím, že už ho žiaden nepredbehne. Tak ako pred dvoma rokmi ten medzi Stars a Penguins (príklad).
Z akého dôvodu ? :D Bennov a Datsyukov gól alebo prečo ? :cool:

Záložné mužstvo Detroitu z Grand Rapids vyhralo na ľade Hamiltonu pomerom 6:1 a dostalo sa na prvé miesto v AHL. Pod siedme víťazstvo Griffins za sebou sa podpísali aj Petr Mrázek (30/31; tretia hviezda), Tomáš Jurčo (0+2) a Andrej Nestrašil (1+1; druhá hviezda).

Tak ako katastrofálne začali, tak teraz si hrajú vlastnú ligu :clap:
Absolútne nasadenie, minimum vylúčení, nádherné góly, dobré zákroky, napätie od prvej minúty až do konca.

Čo viac človek potrebuje? :| Už len doplním, že vlani tento honor dostal odo mňa zápas medzi Jets a Islanders vo Winnipegu (myslím, že sa odohral na začiatku apríla). Možno ešte nejaký bude aj lepší, ale pochybujem. Každý kto si ho nemal možnosť pozrieť by tak mal urobiť.
Red Wings – Lightning

PŘED ZÁPSOM: Red Wings nemohli v zápase stále počítať s Franzenom a ani s letnou akvizíciou Stephenom Weissom, do AHL bol poslaný Adam Almquist, jeho miesto v obrane zaujal ďalší nováčik Xavier Ouellet, povolaný bol tiež center Luke Glendening. Formácie domáceho tímu teda vyzerali takto:

Zetterberg-Datsyuk-Bertuzzi
Tatar-Helm-Alfredsson
Miller-Andersson-Abdelkader
Cleary-Glendening-Eaves

Kronwall-DeKeyser
Lashoff-Kindl
Quincey-Ouellet

Howard

1.tretina: Novozložená 2.útočná formácia začala s veľkou energiou a Helm to po pol minúte skúšal strelou príklepom z medzikružia, no minul. Skóre sa menilo po prvý raz v 4.minúte. Stamkos posielal backhandovú prihrávku před vlastnú bránu, (hoci popri pravom mantineli mu korčuľoval St.Louis) výborne však zapracoval Zetterberg, ktorý si vybojoval puk a strelou švihom prekonal Bishopa – 1:0. Pár minút nato to z priam nulového uhla skúšal Connolly, Howarda vystrašil, ten sa však nenechal prekvapiť. Tampa sa nebála a snažila sa hrať, čo jej vynieslo úspech v 11.minúte, Malone na dva krát vyrovnal zblízka, najprv sa pokúšal o wrap-around, ten mu ešte nevyšiel, ale z dorážky už skóroval. Filppula bol pri návrate do JLA aktívny, počas jedného striedania sa v priebehu pár sekúnd dostal k dvom strelám. V ďalšom priebehu tretiny nič zaujímavé, po nej stav 1:1

Hodnotenie 1.tretiny: Tampa bola aktívnejšia a lepšia, „Blesky“ sa snažili strieľať z každej pozície, Howard si pripísal důležité zákroky, stav 1:1 bol pre Detroit po prvej tretine dobrý na to, aký výkon predvádzali domáci na ľade.

2.tretina: Začiatok druhého dejstva priniesol únik Anderssona, ale ten bol dobre bránený zozadu a z uhla nepremenil. Výborný zákrok lapačkou predviedol Bishop po strele švihom v podaní Datsyuka z medzikružia. Šustr si šiel sadnúť na trestnú, Babcock poslal na ľad 2.presilovkovú formáciu v zaujímavom zložení (Quincey,Kindl – Tatar,Cleary,Eaves), tá ale počas minúty nevymyslela nič, väčší vietor urobila 1st PP unit, gólom sa to však neskončilo. Tampa sa ubránila, ale zakrátko išla do ďalšieho oslabenia za příliš veľa hráčov na ľade. Tá sa zdvojnásobila, Nate Thompson si za hru vysokou hokejkou išiel sadnúť na 4 minúty a Detroit hral 36 sekundovú přesilovku 5 na 3. Napriek dobrým šanciam domáci gól nestrelili a zákonite prišiel trest, Stamkos nekompromisne potrestal chybu v obrannom pásme a opäť raz tak potvrdil povesť zabijaka a obrátil skóre. Tampa stále lepšia, rýchlejšia.
V tretej nakoniec prišlo vyrovnanie Henrika, v OT ale šnúru prehier predĺžil Purcell. :cry:
Kdysi nedobytný Hockey "Fortress" Town doma rozdává doma body na počkání. Střelec gólu Wings opět překvapivý :|
Není lepší hrát venku :?:
Creeper píše:Kdysi nedobytný Hockey "Fortress" Town doma rozdává doma body na počkání. Střelec gólu Wings opět překvapivý :|
Není lepší hrát venku :?:
Třetí zápas doma a opět pouze bod. Góly zase tentokráte druhý osvědčený střelec. Teď místo Hanka 2x Pavs. :scare: Tady se oplatí sázet na to, zda dá gól Zette nebo Pavs, jinak jsme plonkovní. Třetí třetina poměr střel 16 / 2 pro Wings :slap: (ale na to se nehraje) Další zápas opět doma a to s Capitals. Bude opět bod za prohru v prodloužení nebo na nájezdy :?: :evil: Ještě budeme nakonec rádi za Eastern Conference, protože na západě by jsme momentálně byli mimo PO. :giggle: :jn: Wings jsou třetím nejhorším teamem co se týká počtu vstřelených branek (19) v domácích zápasech. Horší je už jen Florida a Buffalo a to je současný suterén NHL :verysad: :x
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES