Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Já bych se třeba nebránil výměně Hudlera.Na co nám je hráč za nějaké 3 milióny,když většinu času prosedí na tribuně.
Rosťa píše:Já bych se třeba nebránil výměně Hudlera.Na co nám je hráč za nějaké 3 milióny,když většinu času prosedí na tribuně.
to nie je zlý nápad, ale kto by ho chcel :thumbsdown:
Výměna ? kdo by ho chtěl. Holt musí makat nebo bude sedět. Taky mně zklamal Modano. Teď je zraněný, ale čekal jsem od něj víc. V přípravě to nebylo špatné, ale teď oba 2 celkem zklamání. :verysad:
Creeper píše:Výměna ? kdo by ho chtěl. Holt musí makat nebo bude sedět. Taky mně zklamal Modano. Teď je zraněný, ale čekal jsem od něj víc. V přípravě to nebylo špatné, ale teď oba 2 celkem zklamání. :verysad:
Jj,to teď asi není na pořadu dne,ta výměna myslím,navíc Babcock ještě stále nad Hudlerem nezlomil hůl a dává mu šanci hrát. Zkouší ho do 2. a 3.lajny,hodně chodí i na přesilovky,ale je to marné! Modano....o tom už jsme tu psali,jediná optimistická naděje asi je,že povstane z mrtvých až v play-off,jinak má narozdíl od Hudse,Millera,Eavese a 'Chucka Norrise',místo v sestavě jisté :( . Nejvíc mi osobně ale vadí,když Babs posadí Eavese,ten kluk je bojovník a srdcař,který dře a maká vždy na 100%! Což se třeba o Jirkovi,Modanovi nebo i Drewovi někdy říct nedá....(samozřejmě o Draperovi,který je ovšem čerstvě po zranění vůbec nepochybuji).....
Baffy píše:
Creeper píše:Výměna ? kdo by ho chtěl. Holt musí makat nebo bude sedět. Taky mně zklamal Modano. Teď je zraněný, ale čekal jsem od něj víc. V přípravě to nebylo špatné, ale teď oba 2 celkem zklamání. :verysad:
Jj,to teď asi není na pořadu dne,ta výměna myslím,navíc Babcock ještě stále nad Hudlerem nezlomil hůl a dává mu šanci hrát. Zkouší ho do 2. a 3.lajny,hodně chodí i na přesilovky,ale je to marné! Modano....o tom už jsme tu psali,jediná optimistická naděje asi je,že povstane z mrtvých až v play-off,jinak má narozdíl od Hudse,Millera,Eavese a 'Chucka Norrise',místo v sestavě jisté :( . Nejvíc mi osobně ale vadí,když Babs posadí Eavese,ten kluk je bojovník a srdcař,který dře a maká vždy na 100%! Což se třeba o Jirkovi,Modanovi nebo i Drewovi někdy říct nedá....(samozřejmě o Draperovi,který je ovšem čerstvě po zranění vůbec nepochybuji).....
Od Modana očakávam, že dačo ukáže, až v play-off :) Eaves je pecka, veď vďaka nemu vznikla skvelá speed line Eaves - Helm - Draper :clap:
Eavesa som si veľmi obľúbil. Veľký bojovník, nevynechá ani jeden súboj. :cinka:
Dnes o 1:30 zaujímavý súboj proti LA Kings. Nakoľko zajtra máme vianočnú akadémiu, tak si tento zápas pozriem :cinka: Snáď opäť nastúpi speed line
Pondelkové zápasy nám nesedia :beee: :ja_neviem: Minule 2:5 so Sharks, teraz 0:5 s Kings, a to ešte nie je koniec :thumbsdown:
Kings do čoho buchli to bol gól :? . Naopak Quick chytal ako mimozemšťan, nebolo možné čo ten chlapec pochytal
:buch: bože,to je snad zlý sen.... (se mi zdá,že se tady někdo pozastavoval nad tím,že Wings doma málo střílí, :) co Creepere ? ) ani 51střel ale na gól někdy nemusí stačit.... :hroza:
Tak co na to říct ? Asi že méně je někdy více a dostali jsme lekci z produktivity :bitka3:
Já se na zápas nedíval,ale to bylo nemilé překvapení po ránu,když jsem mrknul na net.Obávám se,že Jimmy Howard chytil Osgoodův syndrom.Jednou zachytat dobře a pak špatně.Podle počtu střel by člověk řekl,že by výsledek měl být opačný,bohužel. :cry:
Tak nás dneska čekají blůsmeni.Snad budou kluci lépe mířit a nějaký ten gól vstřelíme.Hlavní budou 2 body.Jinak pokud nastoupí Osgood v bráně a Detroit vyhraje,bude to jeho jubilejní 400 vítězství v NHL.
Rosťa píše:Tak nás dneska čekají blůsmeni.Snad budou kluci lépe mířit a nějaký ten gól vstřelíme.Hlavní budou 2 body.Jinak pokud nastoupí Osgood v bráně a Detroit vyhraje,bude to jeho jubilejní 400 vítězství v NHL.

To ano,přál bych mu to,ale nejsme teď v situaci,kdy bychom mohli riskovat :eek2: ,proto bych byl radši,kdyby stál
v bráně zase Howie,i když dostal posledně pětku,za většinu těch gólů nemohl a rozhodně to je větší jistota.... :frajer2:
Tak co říkáte na Nicka?Teď myslím toho staršího.Hattrick mu chyběl do sbírky,tak se konečně dočkal.Lidstrom je hráč,u ketrého bych sim přál,aby hrál do 50-ti.Je to až neuvěřitelné jakou si udržuje formu.
Rosťa píše:Tak co říkáte na Nicka?Teď myslím toho staršího.Hattrick mu chyběl do sbírky,tak se konečně dočkal.Lidstrom je hráč,u ketrého bych sim přál,aby hrál do 50-ti.Je to až neuvěřitelné jakou si udržuje formu.
Lidas je prostě král,to je neuvěřitelné jak on stále hraje! :poklona2:
Parádní zápas ale jistě odehrál i Hank (4asist.) :good:


Škoda,že se mrknu asi až o víkendu,vůbec nestíhám,máme toho v práci strašně moc a k tomu dnes firemní večírek... :oslava: ,tak doufám,že se nezřídím jak dobytek... :roll:
(ať můžu zítra na ten hokej Rosťo.... :frajer2: :cinka: )
Baffy píše:
Rosťa píše:Tak co říkáte na Nicka?Teď myslím toho staršího.Hattrick mu chyběl do sbírky,tak se konečně dočkal.Lidstrom je hráč,u ketrého bych sim přál,aby hrál do 50-ti.Je to až neuvěřitelné jakou si udržuje formu.
Lidas je prostě král,to je neuvěřitelné jak on stále hraje! :poklona2:
Parádní zápas ale jistě odehrál i Hank (4asist.) :good:


Škoda,že se mrknu asi až o víkendu,vůbec nestíhám,máme toho v práci strašně moc a k tomu dnes firemní večírek... :oslava: ,tak doufám,že se nezřídím jak dobytek... :roll:
(ať můžu zítra na ten hokej Rosťo.... :frajer2: :cinka: )

Paráda. Sice jsem opět zápas neviděl, ale aspoň mrknu na highlits. Nicka mám strašně rád a jsem za hattrick štastný :clap: Hned si dám po práci 3 štamprle na jeho 3 góly :oslava:
Hank :good:
Musíme z JLA udělat nedobytnou pevnost jako v minulosti :box:
Henrik zahrál taky parádně.Jsem rád,že se našim oporám daří.Minulou sezónu to nebylo zas tak ono.Když se to veme,máme téměř stejný tým jako minulý rok.Teďka bez Modana a Hudlera jako posilu asi teď moc počítat nemůžem.Mohl by se podařit i hattrick Dacjukovi.Ten měl taky hodně 2 gólových zápasů.Snad v pátek proti Chicagu.Budem držet palce.


Prvý hattrick pre Lidasa v kariére :!: Norrs Trophy #7 volá :clap:
Getzo5 píše:
Prvý hattrick pre Lidasa v kariére :!: Norrs Trophy #7 volá :clap:
Norris Trophy dostane prece letos Meszaros :D
Ted se panacek v +/- pekne utrhnul.. (delam si srandu, abys to zas nevzal vazne, jako to semi s Pens, ktery je ostatne vysoce nepravdepodobny, protoze druhy z divize bude 4. nasazeny a ne 2. :wink: )
Pán obranca, pán niekto, pán LEGENDA ! Klobúk dole pred Nicklasom Lidstromom !!!
K zápasu :
Red Wings mali zápas pod kontrolou, teší ma, že Datsyuk s Zettom opäť predvádzajú výbornú hru, 70 bodov v minulej sezóne bola len náhoda, v tom slova zmysle, že majú na minimálne 80b :cinka:
Dnes oddych, a zajtra derby proti Blackhawks, tak snáď urveme aspoň bod z United Center :thumbsup:
Já chci body dva.Výhra není všechno,výhra je to jediné. :D


:lol2: :lol2: Staré, ale dobré.
Chtělo by to,aby naší hráči trošec přidali.Viděl jsem pouze první třetinu,věřil jsem,že zápas otočíme a vyhrajem.Šance tam byly,ale bohužel.
Prehrali sme, nič sa nedeje,chlapci sú asi mysľou pri štedrej večeri :D :D :D
Dnes treba potrénovať, a zajtra sfúknuť Dallas, do brány pôjde Chris Osgood, tak snáď si pripíše 400.výhru
OndroNR píše:Prehrali sme, nič sa nedeje,chlapci sú asi mysľou pri štedrej večeri :D :D :D
Dnes treba potrénovať, a zajtra sfúknuť Dallas, do brány pôjde Chris Osgood, tak snáď si pripíše 400.výhru
Prohrali jsme. Špatný výkon v obraně. Jimmy toho spoustu pochytal. Dallas ? Hraji výborně. I přes problémy co mají v klubu. Nevím nevím. :thumbsdown:
Snad budou hrát pro Ozziho.Tu 400 výhru si zaslouží.Ale výkon to musí být minimálně 100%.
Rosťa píše:Snad budou hrát pro Ozziho.Tu 400 výhru si zaslouží.Ale výkon to musí být minimálně 100%.
To ano,ale pokud bude fakt chytat Ozzie,tak to nevidím moc dobře, :( .... posledně nás totiž mamllásek dost nekompromisně přejel.
Ani se mi zase nechce na ten zápas s obhájci dívat.... :buch:


Tak jsem si to protrpěl....no,nehrál to Detroit zase tak zle,ale ta koncovka..... :-(
Hawks měli výborný vstup do zápasu a ten Bickellův gól,to tedy byla parádička.... :thumbsup:
potom sice Patrick(17) :clap: dokázal snížit,ale pak už to bylo jen trápení s pozorně chytajícím Crawfordem.... :ja_neviem:
zajímavé je,že za celý zápas byl vyloučen jen Ericsson,ta vysoká hůl Bertíka na Sharpa,už potrestána nebyla,
protože výhodu v šesti hráčích,dokázal Kopy krásně využít a dát asi rozhodující gól na 3:1 ....

no,je to škoda,ale nevadí .... v tu neděli prostě budou muset Wings zamakat do krve,Stars jsou letos fakt dobří :cinka: :bitka3: :cinka:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO