Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

JKL píše:Nevím, ale v podstatě bych se zbavil skoro kohokoliv z mladých, jen ne Andrease (a pochopitelně Dylarka, ale ten je mimo výčet).
Za mě nejede vlak přes Dylana, AA a Mrazíka. Ne, Dylana a AA se nikdy nevzdávat! Fakt by mi to hnulo žlučí naprosto nepředstavitelně. NE!
PK píše:
JKL píše:Nevím, ale v podstatě bych se zbavil skoro kohokoliv z mladých, jen ne Andrease (a pochopitelně Dylarka, ale ten je mimo výčet).
Za mě nejede vlak přes Dylana, AA a Mrazíka. Ne, Dylana a AA se nikdy nevzdávat! Fakt by mi to hnulo žlučí naprosto nepředstavitelně. NE!
Pro me Larkin, Athana a Mantha..Larkin ten nehrozi, ale jestli kvuli Datse padne jeden z tech dvou tak opravdu dekuji. Radeji, at ten idiot nic nedela a necha ten strasny tym co je ted :thumbsdown:
Strop se zvýšil ze 71.4 M na 73 M. Via http://www.mlive.com/redwings/index.ssf ... iver_index" onclick="window.open(this.href);return false;
to je nám s panem Otřesenezénem stejně k hovnu
Holly nevyhrál GM roku :hmm:
Creeper píše:Holly nevyhrál GM roku :hmm:
Jo taky jsem čuměl, bral jsem to jako tutovku. Ten chlap má prostě smůlu.

Naštěstí bude letos vysoce agresivní, takže příští rok jasný vítěz :ciga:
Bude? Už byl, podepsal Sheahana.
Byl a ještě taky bude ... musí podepsat Mr.Q.
No a může na tiskovku přijít v podstatě se stejným projevem jako vloni a předloni.. Jak je těžké někoho podepsat, jak se nechce zbavovat drahého materiálu v trejdech, že chce jít vlastní cestou.
JKL píše:No a může na tiskovku přijít v podstatě se stejným projevem jako vloni a předloni.. Jak je těžké někoho podepsat, jak se nechce zbavovat drahého materiálu v trejdech, že chce jít vlastní cestou.
Tak tomu taky bude od našeho agresivního Keníka :rofl: Navíc potom co zahlásil, že sezóna byla zachráněna postupem do PO. Třeba se někdo probudí Tatar / Nesquick a dájí na Datse zapomenout a bude vše zase :cool: co Kenny :?:
Creeper píše:Třeba se někdo probudí
Myslím si, že tohle je naprosto zásadní aspekt — ten tým hrál hluboko pod své možnosti, jinak bychom byli daleko veselejší. Dokonce jsme vedli konferenci, a to bez Datsyuka. Úplně vše bych na Kena naházel. Letní příprava, kemp apod.
Tak jasně, nebo se taky neprobudí. Ta hlavní změna nějaká už proběhla, máme nové asistenty, imo to může pomoci víc než se zdá. Např. Nyq byl většinu sezony v podstatě stejně produktivní jako sezonu zpět, až na to, že prostě přestal dávat góly v přesilovkách. To není tak uplně o náhodě, či o jeho poklesu, tam prostě víme, že to bylo o tom, že ho Farsch..blabla.. s Blashem posílali vytrvale na qb pozici, kde prostě nic neprodukoval.

O pár hráčích můžeme spekulovat, že mají strop výš, než se jeví, ale to se na druhou stranu jaksi netýká obrany, kde je to spíš o tom, že někteří hráči mají dno ještě hlouběji, než se může zdát. Jets chtěli z Edmontonu výměnou na Troubu Nurseho. Hergot, ten chlap by měl být náš cíl, skoro rodák, od mala fanda Wings, náběh na top beka, asking price by mohlo být téměř cokoliv (a ano, za Troubu bych osobně Manthu vysolil).
Projíždím noční historii draftu zde na HF a co nevidím:
"V Detroitu jsou klidní. Ken Holland, místní generální manažer, se zatím ani nesnaží za každou cenu vytrejdovat kontrakt Pavla Datsyuka...." :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: jak překvapivé :cool:
By mě zajímalo, kde teda Ken je agresivní. Asi doma s bičíkem.
Creeper píše:Projíždím noční historii draftu zde na HF a co nevidím:
"V Detroitu jsou klidní. Ken Holland, místní generální manažer, se zatím ani nesnaží za každou cenu vytrejdovat kontrakt Pavla Datsyuka...." :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: jak překvapivé :cool:

ten nas tym uz je tak v prdeli zapadly, ze uz k nam ani nikdo nechce.
Dejte Kenovi trochu času, já si ho rád pořádně zkritizuju v červenci, ale zatím ještě nic neprošvihnul. Třeba ta agresivita spočívá ve způsobu, jakým pokládá telefon, když se z druhého konce ozce "NE" anebo "what about Larkin?"
Zatím nic neprošvihnul, ale neudělal jediný move a dneska je draft! Po draftě zmizne valná část (proti)hodnot z trhu, tím pádem bude situace ještě komplikovanější. Následně se uvolní ufa trh a prostoru pro libovolné manévrování už nebude vůbec.

Já na výměnách nebazíruju ´aby se něco stalo´, ale realita je, že potřebujeme posílit. Půlka ligy se zajímá o Fowlera, čekují se možnosti Subbana, Florida dotáhne Yandla, Yotes Goligoskiho (rodák z Grand Rapids), Jets jsou ochotni zjevně trejdovat Troubu. Sabres kromě Fowlera budou ochotní jít do prudké bid war o Stamkose (což bych neakceptoval, samozřejmě), jinými slovy - skoro všichni posilují, nebo se o to snaží.. a u nás se neděje nic, akorát KFQ na dovolené po večerech už brousí tužky.
JKL píše:jinými slovy - skoro všichni posilují, nebo se o to snaží.. a u nás se neděje nic
Zaujala mě úvaha o Lucicovi — ten by se mi líbil stokrát víc než Stammer.
Lucic viac ako Stamkos? To je hádam iba škaredý pokus o vtip. Aspoň pevne verím. :pray:
Mám po něj slabost. Nekecám.
PK píše:Mám po něj slabost. Nekecám.
Máme málo zlých kontraktov? Ďalší nám teda rozhodne netreba :lol2:
Stalo se neuvěřitelné. Zbavili sme se Pavlova kontraktu a stálo nás to pár míst na draftu.

Dnes piju na Kena!
Holly udělal trade. :scare: Takže Holland umí používat telefon. No jen se mi trošičku do hlavy dere myšlenka, jestli jsme si nenechali utéct franchize beka v podobě Chychruna, ale tak to jsou ty kdyby a možná. Výměna jako taková smysl dávala lepší obětovat par míst na draftu, než se zbavit prospectu jako je AA za jeden rok cap hitu. Takže Kenn za včera :klobuk:
Holly :sok:
No super. Za tohle klobouk dolů. Jinak teď bych bral Stamkose. Potřebujeme střelce jako sůl.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO