Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Griffins for the Calder :cup:
No výborný výkon, tleskám, první dva zápasy byly slabší, pak se to otočilo. Toronto bylo velmi silné, navíc na konci základní části měli výborný streak. Musím GR pogratulovat takto, je neuvěřitelné, že během dvou let poslali up defacto dvě řady a stále se drží v top sférách. A to i teď se do kádru vrátil vlastně už jen Marčenko.

AA jede, na zápasy se dívám jen podle sestřihů a přijde mi nejvíc ready, rychlost + ruce + dostatečné tělo.

Blashill FTW!!!
Pasha píše:Griffins for the Calder :cup:
:clap: :yes: :wink2: :wave:
nerad linkuju z tehle amaterske grcky, ale musim no. To byl Hank jeste uplne jiny level :good: snad se aspon castecne vrati

http://novy.nhl.cz/hrdinove-play-off-3- ... rg/5005596" onclick="window.open(this.href);return false;
Ninety91one píše:nerad linkuju z tehle amaterske grcky, ale musim no. To byl Hank jeste uplne jiny level :good: snad se aspon castecne vrati

http://novy.nhl.cz/hrdinove-play-off-3- ... rg/5005596" onclick="window.open(this.href);return false;
Taky už má své roky, nicméně jsem od něj čekal jiný výkon. :wink2:
Ta série zranění za poslední dva roky, či kolik, se na něm příšerně podepsala. Hank nikdy nebyl extrémně skvělý bruslař typu .. ale byl schopný to dohnat postavením, odolností a předvídavostí. Letos je prostě všude pozdě, všude pomalu, nedůrazný. Trochu problém je, že zatím není kým ho nahradit, ale to se týká i Pavla (ten nicméně podle mě vydrží ještě 3-4 sezony, stává se z něho takový Larionov, který si dával mladíky na lopatě ve čtyřiceti s pupkem u pasu).

Když se dívám na prospecty, tak marně přemýšlím, jak do budoucna. Je tam hodně fajn jmen, ale je otázka, kdo mezi velké chlapy fakt sedne. AA? Byl mírně přehlížený, ale jeho cesta vede strmě nahoru, já věřím, že příští sezonu bude up už možná po kempu a když se na něho dívám, tak ze všech z něj mám nejlepší pocit (snad mě nezklame, stejně tak mezi D jsem rok a půl zpět prostě měl nejlepší pocit z Marčenka). Toník měl blbou sezonu, tady čtu, že pro někoho disappointing, ale guvno, měl zranění, první rok v GR z juniorského pralesa, on zas každý není McJežíš, podle mě jasný budoucí power, kterého potřebujem jako sůl. Pulkki potřebuje stabilního partnera od přípravy a začlenit pevně do pp formací. Larkin up, akorát nevím, je mu 18, na mistráku vypadá dobře, zda by nebylo lepší ještě rok Tolledo. Toho je třeba cepovat.

Ale jestli někdo z nich nahradí Hanka a výhledově Pavla, to nevím.
JKL píše:Ta série zranění za poslední dva roky, či kolik, se na něm příšerně podepsala. Hank nikdy nebyl extrémně skvělý bruslař typu .. ale byl schopný to dohnat postavením, odolností a předvídavostí. Letos je prostě všude pozdě, všude pomalu, nedůrazný. Trochu problém je, že zatím není kým ho nahradit, ale to se týká i Pavla (ten nicméně podle mě vydrží ještě 3-4 sezony, stává se z něho takový Larionov, který si dával mladíky na lopatě ve čtyřiceti s pupkem u pasu).

Když se dívám na prospecty, tak marně přemýšlím, jak do budoucna. Je tam hodně fajn jmen, ale je otázka, kdo mezi velké chlapy fakt sedne. AA? Byl mírně přehlížený, ale jeho cesta vede strmě nahoru, já věřím, že příští sezonu bude up už možná po kempu a když se na něho dívám, tak ze všech z něj mám nejlepší pocit (snad mě nezklame, stejně tak mezi D jsem rok a půl zpět prostě měl nejlepší pocit z Marčenka). Toník měl blbou sezonu, tady čtu, že pro někoho disappointing, ale guvno, měl zranění, první rok v GR z juniorského pralesa, on zas každý není McJežíš, podle mě jasný budoucí power, kterého potřebujem jako sůl. Pulkki potřebuje stabilního partnera od přípravy a začlenit pevně do pp formací. Larkin up, akorát nevím, je mu 18, na mistráku vypadá dobře, zda by nebylo lepší ještě rok Tolledo. Toho je třeba cepovat.

Ale jestli někdo z nich nahradí Hanka a výhledově Pavla, to nevím.

tak jedine Larkin, protoze jinak Teemu, Mantha a dalsi jsou uplne jini hraci..a stejne neverim, ze je nekdo nahradi. Staci se treba divat na Malkina, Kovalcuka a dalsi..Dats by si je povodil i ve 40 letech :) V porovnani s Datsem je vetsina hracu takhle malinkych.
Ale jinak si můžem přivstanout na GR! LGGR!

Mrázek podle webu GR se rozhodl reprezentovat (lol), Ferraro se bohužel na p-o nevrátí, musel by jít přes waiver...
JKL píše:Ale jinak si můžem přivstanout na GR! LGGR!

Mrázek podle webu GR se rozhodl reprezentovat (lol), Ferraro se bohužel na p-o nevrátí, musel by jít přes waiver...

Teeeemu :ejha:

https://www.youtube.com/watch?v=QZXGXcKBTJU" onclick="window.open(this.href);return false;
Tak první zápas za náma, já nebyl sem schopný se probrat, věčná škoda, protože Pulkki hattrick, ou je, v šesti zápasech devět gólů, i podle komentářů se zdá, že hlavně kombinace s Bertuzzim mu jde k tělu.
16776974353_81c7baaba8_k.jpg
ale za A tym hraje 3-4 lajnu...vecne skoda..stavet ho vedle Datsana tak je to kral strelcu :frajer2: ,ale dokud je tam BABs tak bude pendlovat mezi rvaci :box: ..
Tak jasně, on ho poslal do bottomu, zpočátku se hodně snažil, ale to prostě nejde, tahat to všechno sám. Jinak, on j poměrně šikovný i na rozehrávky a vyvážení z vlastního pásma, tím mě docela příjemně překvapil i v A-týmu. Potom ho Babs dával na přesilovky, ale z nějakého neznámého důvodu ho stavěl do předbrankového prostoru, tam je opravdu prt platný. Potřeboval by mít jasného centra a hrát s ním už od přípravy, hráč jeho typu bude vždycky trpět na chemii, pokud to není vyslovený natural shooter typu Hull.
Letný to-do zoznam má na vrchole meno Dion Phaneuf :wink2:
They're willing to include one of their bottom-tiered defensemen -- someone like Brendan Smith, as well as a lesser prospect -- to make the deal.
prave nechapu v AHL vali ale za Acko si neskrtne jasny NHL je jiny level nez AHL..ale taky ma lepsi spoluhrace,myslim ze s datsanem mu to pujde on je sniper a Pavel hracicka to by mohl fungovat a k nim postavit obra s citem na puk a pujde to.... :klobuk:
jinak Babs nesmyslne ho zabije ..na presilku jak pises pred branou kde neni jeho misto...pokud bude tam Babs tak Pulki bude jen hrac AHL :jn:
Pulkkinen nehral v NHL zle, ale mal jednak malý čas, ale na druhú stranu, na ľade pôsobil často akoby tam stál prvý raz, taký rozbláznený pubertiak, to v NHL takýmto spôsobom nefunguje.

Btw, Babcock išiel s Hollandom do Ostravy, aby videli Larkina v akcii. Je to sign, že Babs podpíše novú zmluvu
?
Pasha píše:Pulkkinen nehral v NHL zle, ale mal jednak malý čas, ale na druhú stranu, na ľade pôsobil často akoby tam stál prvý raz, taký rozbláznený pubertiak, to v NHL takýmto spôsobom nefunguje.

Btw, Babcock išiel s Hollandom do Ostravy, aby videli Larkina v akcii. Je to sign, že Babs podpíše novú zmluvu
?
ne, vecer jsme domluveni na chlastacku.

Jinak si stejne myslim, ze to neni o Babcockovi, ale o jeho manzelce a rodine :-(
To by nebylo od věci, chytnout toho páprdu za límec, odtáhnout někam do knajpy a propustit, až když ´uzná´ mnohé potřebné změny v sestavě...
Ninety91one píše: ne, vecer jsme domluveni na chlastacku.
:oslava: :wink2:
JKL píše:To by nebylo od věci, chytnout toho páprdu za límec, odtáhnout někam do knajpy a propustit, až když ´uzná´ mnohé potřebné změny v sestavě...


:giggle: :bitka3:
DET has granted Mike Babcock permission to talk to other NHL teams. Window open til late May. Doesn't mean Babcock leaving DET, window open.
:cry: Blashill na scénu :wink2:
Babse sem nepotkal, ale Dawe Lewis potkán na Pustevnách s repre...
Já tam lezu zítra,tak třeba ho potkám a dám mu do rypáku :lol2:
Lidí jak nadrbaných, sem tam zas byl naposled na rok. výletnice v lodičkách mi žerou morálku. Procházel sem cestou na čertův mlýn. Zítra jinam, plán zní jasně - kde nebudou lidi. Napadla mě márnice.
Obrázek
JKL píše:Lidí jak nadrbaných, sem tam zas byl naposled na rok. výletnice v lodičkách mi žerou morálku. Procházel sem cestou na čertův mlýn. Zítra jinam, plán zní jasně - kde nebudou lidi. Napadla mě márnice.
Nj,lanovka + auto až nahoru dělá své.Tam je to jak v nákupním středisku.Ale např.Lysá je na tom hodně podobně,ta je teď strašně moderní a tak to po cestě vypadá,že jsou nahoře snad i kolotoče.Čertův mlýn-Kněhyně jsem šel v březnu,až na běžkaře nikdo.To se dalo.
GR paráda...Pulky zase 2+1.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES