Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

OndroNR píše:...zrejme vsadí na Martyho Turca :oops: :?
Práce s veteránama je vaše doména, ale jeden z Dallasu už se vám loni nepovedl. :) A Turco po tom, co předváděl letos u nás... No váš GM má docela koule :D
brainfck píše:
OndroNR píše:...zrejme vsadí na Martyho Turca :oops: :?
Práce s veteránama je vaše doména, ale jeden z Dallasu už se vám loni nepovedl. :) A Turco po tom, co předváděl letos u nás... No váš GM má docela koule :D
Máš pravdu, Modano bol ako vravíte vy Česi "takřka" neviditeľný, potom sa zranil, po zranení sa dostával do formy, no v play-off hral len v 2 zápasoch. Viem, že Turco má to najlepšie za sebou.... A práve preto ho nechcem do tímu, no ja o tom nerozhodujem, nato sú iní :? Ale verím a modlím sa, aby skončil v Detroite Conklin, už v organizácií pôsobil, pozná tím, zázemie, myslím, že by bol pre Howarda skvelá dvojka :wink:
Turco ? Jen to ne !!! :x . Věřím, že Conklin podepíše. :yes:
no,hlavně mi není jasné,proč vůbec nějakého gólmana ještě hledá :hroza: :nono:
Joey podle mě při zranění Howieho dokazoval,že na spolehlivou dvojku u Wings má :ciga:
Baffy píše:no,hlavně mi není jasné,proč vůbec nějakého gólmana ještě hledá :hroza: :nono:
Joey podle mě při zranění Howieho dokazoval,že na spolehlivou dvojku u Wings má :ciga:
Ja si to myslím tiež, takisto povedal, že je tu možnosť, že Osgooda podpíše na 1 rok :hroza: :scare: Nechápem to, večne zranený a on mu chce dať šancu, načo ? :hroza:
OndroNR píše:
Baffy píše:no,hlavně mi není jasné,proč vůbec nějakého gólmana ještě hledá :hroza: :nono:
Joey podle mě při zranění Howieho dokazoval,že na spolehlivou dvojku u Wings má :ciga:
Ja si to myslím tiež, takisto povedal, že je tu možnosť, že Osgooda podpíše na 1 rok :hroza: :scare: Nechápem to, večne zranený a on mu chce dať šancu, načo ? :hroza:
Osggoda už bych nechal Osgoodem. Bez tak je víc u doktorů, než na ledě a tam nám nepomůže. :dole: Myslím že Conklin je dobrá volba.
Creeper píše:
OndroNR píše:
Baffy píše:no,hlavně mi není jasné,proč vůbec nějakého gólmana ještě hledá :hroza: :nono:
Joey podle mě při zranění Howieho dokazoval,že na spolehlivou dvojku u Wings má :ciga:
Ja si to myslím tiež, takisto povedal, že je tu možnosť, že Osgooda podpíše na 1 rok :hroza: :scare: Nechápem to, večne zranený a on mu chce dať šancu, načo ? :hroza:
Osggoda už bych nechal Osgoodem. Bez tak je víc u doktorů, než na ledě a tam nám nepomůže. :dole: Myslím že Conklin je dobrá volba.
Len povedz toto Hollandovi :ja_neviem: Pevne verím, že sa nakoniec vedenie rozhodne pre Conklina :yes:
Nemozem si pomoct, ale bud Holland prestane za kazdu cenu preferovat veteranov, alebo to pojde s wings dolu vodou, to jest, favorit na sc nebudete aj ked po budete mat iste. osgoo, to je zly vtip, mcdonald ukazal kvality, tak preco mu nedat sancu. do obrany hracov ako commodore ci white.... to dat radsej priestor nadejnym obrancom, alebo ziskat mladsieho obrancu. miesto commodoreho mohol hrat kludne smith, ziskal by aspon skusenosti a nenarobil by tolko chyb, plus by vas stal menej.
mt-svk píše:Nemozem si pomoct, ale bud Holland prestane za kazdu cenu preferovat veteranov, alebo to pojde s wings dolu vodou, to jest, favorit na sc nebudete aj ked po budete mat iste. osgoo, to je zly vtip, mcdonald ukazal kvality, tak preco mu nedat sancu. do obrany hracov ako commodore ci white.... to dat radsej priestor nadejnym obrancom, alebo ziskat mladsieho obrancu. miesto commodoreho mohol hrat kludne smith, ziskal by aspon skusenosti a nenarobil by tolko chyb, plus by vas stal menej.
Ak podpíše Osgooda, tak ja sa vážne nas...hnevám ! MacDonald bol výbornou dvojkou, no pôjde robiť mentora Pearcovi či McCollumovi do Grand Rapids. Na miesto dvojky si zasadne jeden z trojice Osgood :hroza: /Conklin/Turco :scare: :hroza:
Sám Holland avizoval, že s Osgoodom už nepočíta kvôli nespočetným zraneniam a teraz čaká na OSGOODOVE vyjadrenie ? Mne to príde, akoby mu nevedel povedať nie, že už fakt stačilo, on už je tak zničený tými zraneniami, že on nemôže byť stálou a plnohodnotnou zdravou dvojkou :(. S Whitom som spokojný, aj keď to nebude 100 % náhrada za Rafu, no aspoň sčasti ho nahradí, je to pravák, do presiloviek je použiteľný, takže tu nevidím problém. Detroit po odchode Lilju postrádal stay-at-home Dmana, Commodore sa za tú čiastku na rok hodí :thumbsup: Ale 2012/13 už Smith šancu jednoducho dostať musí, to isté Kindl, to už ani nie je možné, koľko čaká na šancu. Pred rokom mu zobral miesto Salei, teraz to bude (možno) Commodore :ja_neviem:
Commodore sice vie blokovat strely, ale je neskutocne pomaly, nestiha. I ked je pravdou, ze ani ked je v obrannom pasme zaroven s utocnikom, moc tomu nepomoze, pretoze jeho obranna hra nic moc. Nevie sa pozicne stavat. To by bol skutocne Smith platnejsi... .
Škoda,že se nepodařilo ulovit nějakého lepšího obránce.Místo Commodora bych dal šanci mladším hráčům.Chtělo by se to zbavit i Hudlera.Holland mě trošec zklamal.
mt-svk píše:Commodore sice vie blokovat strely, ale je neskutocne pomaly, nestiha. I ked je pravdou, ze ani ked je v obrannom pasme zaroven s utocnikom, moc tomu nepomoze, pretoze jeho obranna hra nic moc. Nevie sa pozicne stavat. To by bol skutocne Smith platnejsi... .
Ak je pravda čo vravíš, tak som teda trošec sklamaný :ja_neviem: Takto bude Kindl zase čakať na šancu. Ale ak je ten Commodore taký slabý ako vravíš, tak sa možno počas sezóny stane to, že Kindl ho vytlačí z postu 6.obrancu a Commodore bude sledovať zápasy z tribúny :giggle:
On mal par zapasov dobrych, ale celkovo to bola bieda, mozno ale u vas chyti druhy dych. Aj ked v obrane to lepsie asi nebude, rychlejsi utocnici (o sikovnych nai nevraviac) si z neho spravia onucu.
mt-svk píše:On mal par zapasov dobrych, ale celkovo to bola bieda, mozno ale u vas chyti druhy dych. Aj ked v obrane to lepsie asi nebude, rychlejsi utocnici (o sikovnych nai nevraviac) si z neho spravia onucu.
No, tak teraz mi ostáva jediné : pomodliť sa a dúfať v zázrak :ja_neviem:
OndroNR píše: No, tak teraz mi ostáva jediné : pomodliť sa a dúfať v zázrak :ja_neviem:
alebo vycikať, pomodliť a spať
Chcete Clarksona, Lou ho pustiť nechce.
Getzo5 píše:Chcete Clarksona, Lou ho pustiť nechce.
Protihodnota ? Fakt ma nenapadá, akú protihodnotu by mohol Detroit ponúknuť, jedine asi Hudler či ?
Chris Osgood zřejmě ještě neukončí svou kariéru, dle spekulací Detroit Free Press by měl zítra podepsat smlouvu s Detroitem. :bitka3: Mně je*ne :scare:. Holand dělá jednu botu za druhou :hroza:
Creeper píše:Chris Osgood zřejmě ještě neukončí svou kariéru, dle spekulací Detroit Free Press by měl zítra podepsat smlouvu s Detroitem. :bitka3: Mně je*ne :scare:. Holand dělá jednu botu za druhou :hroza:
Stejně se zraní a šanci dostane McDonald :wink:
Taky si myslím,že odchytá maximálně 15 zápasů v sezóně.Ale ti hráči by už měli mít rozum.Ví,že byl téměř celou sezónu mimo a ještě chce hrát.
Rosťa píše:Taky si myslím,že odchytá maximálně 15 zápasů v sezóně.Ale ti hráči by už měli mít rozum.Ví,že byl téměř celou sezónu mimo a ještě chce hrát.
Každý chce prachy..
Reeper.89 píše:Každý chce prachy..
Tak samozřejmě, ale detroitští veteráni už začínají trollovat NHL :giggle:

Osgood na 99 % dnes na tlačovej konferencií oznámi ukončenie kariéry :wink2:
EDIT : Chris Osgood oznámi(l) ukončenie kariéry. Ďakujeme za všetko Ozzie :thumbsup: A teraz, hor sa podpísať Conksa :)
Logancouture Logan Couture
Congratulations to Chris Osgood on a great career. And thank you for letting me score my first NHL goal on you! #flutterfivehole

:lol2:
OndroNR píše:Osgood na 99 % dnes na tlačovej konferencií oznámi ukončenie kariéry :wink2:
EDIT : Chris Osgood oznámi(l) ukončenie kariéry. Ďakujeme za všetko Ozzie :thumbsup: A teraz, hor sa podpísať Conksa :)
Díky za vše Ozzie :klobuk_dole:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS