Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

ach Ken :( Jurča, Otta, Smitha tak dobre potrejduje a najväčšie želiezko v ohni pustí tak ľahko..
nani92 píše:ach Ken :( Jurča, Otta, Smitha tak dobre potrejduje a najväčšie želiezko v ohni pustí tak ľahko..
Zhulenec senilní. To říkám pořád. Tady se dalo vytřískat určitě víc.
Holland říkal,že mají jít letos ve 3.rundě nejlepší hráči :neviem:
Neni tam podminka, ze pokud Panthers pujdou do finale, bude to treba 1. Kolo? Jsem v praci, tak to nemohu dohledavat.
Guddy.44 píše:Neni tam podminka, ze pokud Panthers pujdou do finale, bude to treba 1. Kolo? Jsem v praci, tak to nemohu dohledavat.
Takovou <I> by náš Geniální GM nikdy nepodepsal :hehe: :scare:
Já nevím, je mi to docela jedno.. jako očekávání nějaká byla, ale těžko říct, jestli se dalo skutečně vymáčknout víc. Pro mě ok, že ho byl schopný vůbec posunout jinam. Doufám ještě v jeden move, než mu dojde baterka.

V podstatě mě na celé věci těší, že Ken skutečně (pro)dává.
Když se to vezme jako celek, tak si asi nemůžeme stěžovat. Co mě zaráží víc je to, že Ken rozhodně nechce dvakrát po sobě neudělat play-off, takže bude zase zalepovat odlepené záplaty záplatami novými, místo to, aby odpískal jeden rok za vidinou silného draftu příští rok.
To by som si veru nebol myslel ze vam budem Kennyho zavidiet… v porovnani so Sakicovym vykonom pri TD je Kenny kadidat na GM of the year
petrik píše:To by som si veru nebol myslel ze vam budem Kennyho zavidiet… v porovnani so Sakicovym vykonom pri TD je Kenny kadidat na GM of the year
No zaprvé nepředbíhej, protože ještě není konec roku - vloni při draftu se ten trejd Dacjukova kontraktu do Arizony jevil taky dobře, než jsme zjistili, jak tu díru jednoduše zaplácne. A potom s rozšiřovacím draftem před námi byla Sakicova pozice vážně složitá - chápu, že radši bude Landeskoga i Duchesna chránit sám a pořádně je vymění až potom.
Rethon píše:
petrik píše:To by som si veru nebol myslel ze vam budem Kennyho zavidiet… v porovnani so Sakicovym vykonom pri TD je Kenny kadidat na GM of the year
No zaprvé nepředbíhej, protože ještě není konec roku - vloni při draftu se ten trejd Dacjukova kontraktu do Arizony jevil taky dobře, než jsme zjistili, jak tu díru jednoduše zaplácne. A potom s rozšiřovacím draftem před námi byla Sakicova pozice vážně složitá - chápu, že radši bude Landeskoga i Duchesna chránit sám a pořádně je vymění až potom.
Mne nevadi duchene / landeskog (ak nikto nechcel adekvatne zaplatiti tak nema zmysel ich menit). Mne vadi to ze vy ste boli schopni za draft pick vymenit f*cking Otta (+ dalsich) a my sme nedokazali vymenit prakticky nikoho z nasho garbage a jedine co sme ziskali je hrac co bol nedavno na waiveri
Vy mate v prvych 3 kolach draftu aktualne 5 pickov a my 2
zavidim
Byl jsem teď časově v presu, tak jsem to sledoval po očku a nechtěl jsem psát nějaké závěry dřív, než se to trochu uleží. Práci Kena na TDL hodnotím hodně pozitivně. Jurčo za 3. kolo - v kontextu jeho sezóny a vůbec posledních let a marných pokusů s ním je to zázrak. Smith je naprostá fantazie, top trade. Je potřeba to vyzdvihnout, ne jen rýpat. Obránce, který u nás nemá budoucnost a snad to i smrdělo re-signem. To by byla smrt, přeji mu ať se u Rags zadaří, ale byla nutnost ho vyndat a za takovou protihodnotu! :good: Ott za 6. kolo. Na co ho držet? Na co? Získali jsme za něj výběr v draftu, dle mě další zázrak. Teď Vanek, je to zklamání, ale zájemců prý nebylo dost z x důvodů - reputace, zkušenosti v play-off, náchylnost k zranění, rychlost a našlo by se toho asi víc. Zásadní je, že odešel. 3. kolo není žádný zázrak, pokud by to bylo Arizony, tak by se na to dívalo líp. Dylan Mcilrath jde do Grand Rapids, nedělám si žádný iluze, na druhou stranu ho neodepisuji. Je to 10. volba draftu, uvidíme. Smlouva Jensena :clap: . Docela věřím i v kvalitní off-season. Ken je v nový pozici a zatím příjemný překvapení. U mě má novou šanci ukázat, co umí.
Nastal čas, aby som sa trochu rozšírene vyjadril k posledným dňom. Mysleli sme si, že Kenny sa neodhodlá k predávaniu, lenže aktuálny stav mu iné ani nedovoľoval. Od poslednej play-off pozície sme deväť bodov so zápasom k dobru, ale to teraz nie je podstatné. PO je pasé a tento fakt treba prijať. Chcel by som zhodnotiť trade deadline 2017 v našom podaní.

Tomáš Jurčo do Chicaga za 3rd rounder 2017 - Od Jurča sme si po vydarenej nováčikovskej sezóne sľubovali poriadne veľa. Očaril technikou a talentom, no následne sa zasekol. Stratil sebadôveru, sebavedomie a zrazu sa z neho stal celkom iný hráč. Je pre mňa prekvapením, že Holly dokázal získať zaňho tretie kolo. Hoci niektorí sa ohľadom Jurča vyjadrujú iba skepticky, tak tiež patrím skôr k tej skupine, no nie natoľko negatívne. Nemyslím si, že je úplne bez šance. Queneville mu môže nájsť ideálnu rolu, nechať mu dôveru a potom sa možno vzchopí a aspoň sčasti sa vráti k výkonom z rookie sezóny. Za tento trade dávam Kennymu A.

Brendan Smith k Rangers za 2nd rounder 2018 a 3rd rounder 2017 - Pri tejto výmene som bol taktiež prekvapený. Deň pred obchodom sa síce dostalo von, že so Smithom rokujeme o novej zmluve a mala sa blížiť k štyrom miliónom, čo ma mimoriadne rozhodilo a znepokojilo. Dúfal som, že ho vymeníme. Pravdupovediac, ako bolo mnohokrát spomenuté, Smithove prednosti sme nikdy tak celkom nedokázali využiť a myslím si, že jeho ofenzívny potenciál u nás nebol naplnený na sto percent. Ak ho budú Rangers správne využívať, tak im určite pomôže s vylepšením podpory ofenzívy z modrej čiary. Rovnako ako pri Jurčovi, aj tu udeľujem A.

Steve Ott do Montrealu za 6th rounder 2018 - Character, tough guy a tak ďalej...Otta mnohí kritizovali, ale mne neprekážal. Nemal som k nemu bližší citový vzťah, avšak som ho nekritizoval. Vedel som, prečo prišiel a akú úlohu bude v tíme plniť. Jeho 20-gólová sezóna z Dallasu je dávno preč a aspoň sme zaňho niečo získali. Ott by sa v lete pokojne vrátil po krátkom stinte v Montreale, aspoň sa tak vyjadril. K takejto situácii hádam nepríde, už bolo dosť vyšťavených a málo prínosných veteránov. Ale, ako som povedal, hral vo štvrtom útoku, takže jeho prítomnosť v mužstve ma zo spánku nebudila. Plusom je iba to, že sme ho dokázali vymeniť, do tretice A.

Thomas Vanek k Panthers za 3rd rounder 2017 a Dylana McIlratha - Holly sa vyjadril, že to bola najlepšia ponuka, akú dostali. Do tohto nevidím, podľa mňa sme mohli získať druhokolový pick, navyše v roku, keď draft nie je tak hlboko kvalitný. McIlrath je zrejme, ako sa vyjadril aj Rono, bust, v lete bude RFA a v organizácii bude 7-8. bek. V roku 2010 bol draftovou desiatkou a najvyššie vybraným obrancom. Za ním išli mená typu Cam Fowler, Mark Pysyk, Justin Faulk alebo John Klingberg. Za túto výmenu som sa rozhodol oznámkovať Kena písmenom B.

Z GR bol povolaný Mitch Callahan, ďalšie prípadné pohyby v zostave by mohli prísť po tripe. Zostáva dohrať sezónu (predpokladám, že hráči sa ako správni športovci stále nevzdávajú šance na postup) a potom sa uvidí. Zlých kontraktov má tento tím stále niekoľko, takže zostáva čakať a obrniť sa trpezlivosťou. Konečne Holly pochopil, že sa treba vydať iným smerom.

V zvyšnom mesiaci sa budem skôr orientovať na búcnosť a pozornejšie sledovať budúce možné osobnosti tohto mužstva (ak nejde o výhry, tak si treba nájsť niečo, čo vás prinúti pozrieť si určitý zápas). Veteráni toľko podstatní nie sú.

Toľko k téme nateraz odomňa.
Tatar-Zetterberg-Mantha
Athanasiou-Nielsen-Sheahan
Abdelkader-Helm-Larkin
Miller-Glendening-Callahan

Jeff Blashill: "I believe we will make the playoffs because of Henrik Zetterberg."

To je něco pro páteční večer a k tomu Sheahan v top 6 :oslava:


Jinak k TDL je asi se zbytečný se nějak vyjadřovat, stejně tu už skoro všechno bylo řečeno. Snad jen doufám, že v nastoleném trendu prodávaní bude Kenn pokračovat i při draftu respektive po sezoně. Lidí kteří by se měli pakovat, je tam stále víc než dost.
Po sezoně ještě někdo půjde ještě... trochu vymetl smetí, ale ještě by mohl vyprášit koberec.
Tvl. Kroner to je za trest :hroza: a Mrazek u toho golu jak zpomaleny film. :slap:
rambo001 píše:Tatar-Zetterberg-Mantha
Athanasiou-Nielsen-Sheahan
Abdelkader-Helm-Larkin
Miller-Glendening-Callahan

Jeff Blashill: "I believe we will make the playoffs because of Henrik Zetterberg."

To je něco pro páteční večer a k tomu Sheahan v top 6 :oslava:
Ako si napísal, ešte sú medzi útočníkmi pre mňa minimálne traja s kontraktom na ďalšiu sezónu, ktorých by som sa rád zbavil, ale to bude takmer nemožné. V obrane dvaja nemenovaní švédski veteráni :jn:

Často premýšľam, koho by si od nás mohlo Las Vegas vziať, jedna vec je zbožné prianie, druhou je realita. Pre každý prípad dúfam, že AA, Mantha a teraz už aj Jensen sú lock pre zoznam chránených hráčov, riskovať ich stratu by bolo trestuhodné a vystavenie sa takému nebezpečenstvu by som považoval za amatérsky krok nášho manažmentu.
V offseason bych fakt nečekal zázraky - bude probíhat stejně jako vloni, Ken zkusí přivést zase nějakého Vaneka nebo Otta, čili na krátkodobý kontrakt na vyzkoušení (Hudler třeba), a pak jednoho dražšího hráče na delší dobu. Cílem je udělat play-off, protože neudělat ho 2x v řadě by bylo považováno za katastrofu. Nedivil bych se ani tomu, že by Ken naopak picky vyměnil za hotového průměrného hráče.
Toho okamžiku, kdy se dozvíme seznam hráčů chráněných před Vegas, se bojím jak čert kříže. Mám tušení, že to dopadne jinak, než my tu vymýšlíme - tedy že si Helma, Abdelkadera, Krowalla a snad i Ericssona pochráníme, aby nám je náhodou nikdo nevzal.
Ty OT jsou zlí. Zápas nebyl nejhorší. Calgary mají formu. Offseason bude zajímavá, doufám, že půjdeme správným směrem.
Novis44 píše:Ty OT jsou zlí. Zápas nebyl nejhorší.
Měli jsme tam tutovku. Nedáš dostaneš. :neviem:
McDavid tvl. :klobuk: 2 obránci a ještě Mrázek a stejně to tam nasral :thumbsdown:
Russo bude debutovat v Torontu. :good:
Výborně, tohle potřebujem. Nečekám zázrak, ale dobrý směr.
Myslím to tu neproběhlo, ale Sproul out do konce sezony.
Helm boha jeho luxus v rozehrávce :hroza: a Trashill s monoklem :giggle:
Aspoň to usrané Toronto jsme mohli porazit ....
Nevím, je mi to jedno, budem mít pěkná procenta na draft aspoň :roll:

Myslím, že Toronto vloni taky dost vypustilo zápas (to byl ten 2:0, nebo 2:1) před koncem regularu a nám to pomohlo, teď oni jsou v podobné situaci (tahle prohra by vytvořila 3b odstup).
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG