Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak tam grinder nebyl třeba, Shanahan zaobstaral všechno...
Dneska a zítra bez Datsyuka :thumbsdown:
To se zase hecneme.Riley na jeho postu.
Creeper píše:Dneska a zítra bez Datsyuka :thumbsdown:
jen at si synek odpocine. Je to jeho jiz tradicni zraneni a vsichni vime, jak to s nim skoro vzdy dopadne. Troufam si tvrdit, ze jeste tak 3-4 vyhry a PO je tutovka. Dneska bude peklo ale
Ninety91one píše:
Creeper píše:Dneska a zítra bez Datsyuka :thumbsdown:
jen at si synek odpocine. Je to jeho jiz tradicni zraneni a vsichni vime, jak to s nim skoro vzdy dopadne. Troufam si tvrdit, ze jeste tak 3-4 vyhry a PO je tutovka. Dneska bude peklo ale
Jasně Pashu beru. No Florida PO už těžko uhraje. To by museli vyhrát vše, ale nevěřím, že to dneska vypustí. No a Tampa zítra to je jiné kafe :thumbsdown:
3 body si z těch dvou zápasů odvezem. Stačí nehrát hůř než na Pens, tj. hlavně vzadu neustupovat před pukem kamsi do hlediště, semtam se za ním otočit a tak. To, že Panthers hrají poslední dobou víc hokej, beru jako plus, ale zas tam nemají bandu zabijáků.

edit: v těch zápasech bez Pavla mám dojem, že funguje něco jako "ježišmarja, Pavel nehraje, musíme se snažit!!"
Dobře Porubáá :giggle:
Nevím..esli chtěli vybrat prachy na vstupném nebo co..

No nic, počkám na jednu třetinu a pudu spát..
zatim teda opravdu necekany prubeh a vysledek :hroza: a samozrejme..Jagr, ktery je letos v koncovce uplne tragicky, dnes miri k hattricku :evil:

no, byla to bida. Panthers si z nas opet udelali devky :-( Nyquist by se mel poradne zamyslet nad svoji koncovkou :hroza: aspon, ze Boston prohral. Uff
Du spát, nevidím to dobře a je náročný pátek. Dvě tyčky, šance spálené a navíc se dívám na Panthers streamu, kde šíleně onanují nad každou akcí, o prvním gólu mluvili snad osm minut (???), přitom tutovek měli RW víc než domácí, tak nevím.
Ninety91one píše: aspon, ze Boston prohral. Uff
To zase budou titulky :hroza: Bla bla Jágr :oops: My si s tím budeme tak dlouho zahrávat, až na úkor nás postoupí neskutečně hrající Ottawa a možná i ten Boston. Už nás přeskočili i Caps. :verysad:
Dneska neotevírám hokejové zpravodajství..

Jinak dvě poznámky - nenápadně, ale poměrně dost výrazně prořídla sestava. Hráli sme defacto na jednu lajnu, poskládané jakkoliv, jen ne se smyslem.

Druhak, všecky ty zápasy s Floridou vypadají uplně stejně divně. Nemají tam něco s ledem? Tam furt všichni padali na zadek.
JKL píše:Dneska neotevírám hokejové zpravodajství..
1. Jágr překonal Mrázka a zamával Espositovi.
2. Jágr skóroval, nahrával a posunul se v historické tabulce střelců.
3. Jágr dal gól Mrázkovi a v historické tabulce střelců předčil Esposita
a to jsem otevřel pouze troje zprávy :hroza:
Creeper píše:
JKL píše:Dneska neotevírám hokejové zpravodajství..
1. Jágr překonal Mrázka a zamával Espositovi.
2. Jágr skóroval, nahrával a posunul se v historické tabulce střelců.
3. Jágr dal gól Mrázkovi a v historické tabulce střelců předčil Esposita
a to jsem otevřel pouze troje zprávy :hroza:
JKL píše:Dneska neotevírám hokejové zpravodajství..

Jinak dvě poznámky - nenápadně, ale poměrně dost výrazně prořídla sestava. Hráli sme defacto na jednu lajnu, poskládané jakkoliv, jen ne se smyslem.

Druhak, všecky ty zápasy s Floridou vypadají uplně stejně divně. Nemají tam něco s ledem? Tam furt všichni padali na zadek.

naprosta nestoudnost dnesni zapas, takhle pobouren jsem nebyl opravdu dlouho. Neskutecne, jak s nami nektere mancafty vyjebavaji. Grr
Creeper píše: My si s tím budeme tak dlouho zahrávat, až na úkor nás postoupí neskutečně hrající Ottawa a možná i ten Boston. Už nás přeskočili i Caps. :verysad:
A čo my máme s Caps ? Sú v inej divízii, pokiaľ nás nepreskočí Boston/Ottawa, tak nám môžu byť Capitals ukradnutí, o nich sa vôbec netreba zaujímať. O tých sa interesujú Pens a Isles, nie my, my s nimi nič nemáme.
ChlapY, slysel jsem, ze prej vam dal Jagr gola? Co je na tom pravdy? :-O
AndyF píše:ChlapY, slysel jsem, ze prej vam dal Jagr gola? Co je na tom pravdy? :-O
a male dva :-D a jeste sme meli 2 minuty za faul na Kopeckeho. To je podobna raritka :)
Pasha píše: A čo my máme s Caps ? Sú v inej divízii, pokiaľ nás nepreskočí Boston/Ottawa, tak nám môžu byť Capitals ukradnutí, o nich sa vôbec netreba zaujímať. O tých sa interesujú Pens a Isles, nie my, my s nimi nič nemáme.
Nám nejde o lepší postavení v tabulce před případným PO ? Asi ne. My hrajeme doma hůř jak venku, tak je to jedno.
Ninety91one píše: a malem dva :-D
Nam dal 3 :hroza:
Creeper píše:
Pasha píše: A čo my máme s Caps ? Sú v inej divízii, pokiaľ nás nepreskočí Boston/Ottawa, tak nám môžu byť Capitals ukradnutí, o nich sa vôbec netreba zaujímať. O tých sa interesujú Pens a Isles, nie my, my s nimi nič nemáme.
Nám nejde o lepší postavení v tabulce před případným PO ? Asi ne. My hrajeme doma hůř jak venku, tak je to jedno.

taky moc nechapu Pashuv prispevek. Jde hlavne o to, ze se rozdily cim dal tim vice zmensuji. Ale tak nas nemusi zajimat asi nikdo no :-D ale caps maji porad tri zapasy k dobru, spis bych se bal Bostonu a Ottawy, se kteryma jeste budeme hrat :-( ale kazda pricka vyse je dobra, protoze hrat poti Habs by bylo asi hodne rychle
Ak budeme hrať pi*u, tak je absolútne jedno, či v play-off nastúpime vonku alebo doma, úplne. Pokles formy som ale v tejto fáze sezóny čakal, jednoducho uspokojenie. Treba sa skonsolidovať, máme 11 zápasov. Doma už sotva začneme, tak aspoň sa dajme dokopy, nech séria s Bolts stojí za to.
Tak harejeme za tu pi*u :-D Opět nemastný,neslaný výkon. Připadá mi,jako bychom nevěděli co hrát. Na několik minut ve třetí třetině jsme se pořádně nedostali ani ze svého obraného pásma. S takovým hokejem se rozloučíme v prvním kole v play off,jestli se tam vůbec dostaneme. Jinak Stamkos pěkně vyškolil našeho top beka :-D Jurča by měl někdo poslat zpátky na farmu. V Detroitu nám moc platný není. Jinak jsem neviděl Weisse. On je zase zraněný?
Rosťa píše:Tak harejeme za tu pi*u :-D Opět nemastný,neslaný výkon. Připadá mi,jako bychom nevěděli co hrát. Na několik minut ve třetí třetině jsme se pořádně nedostali ani ze svého obraného pásma. S takovým hokejem se rozloučíme v prvním kole v play off,jestli se tam vůbec dostaneme. Jinak Stamkos pěkně vyškolil našeho top beka :-D Jurča by měl někdo poslat zpátky na farmu. V Detroitu nám moc platný není. Jinak jsem neviděl Weisse. On je zase zraněný?
Chvilkama, ale opravdu jen chvilkama se na dalo dívat. Když jsme vyrovnali v PP tak jsem věřil v bod, ale ve třetí třetině jsme odpadli. Chyba na útočné modré, kde se zamotá Nesquick (jeho předpovídaných 30 gólů je utopie) rychlý útok a banán za Howardem :thumbsdown: Na ledě opět patník Kužel s Kronerem, kterého Stamkos při naší EN pěkně vyškolil :hehe: Jurčo je marný jak mohl jít do breaku a zamotal se tam jak školák :hroza: Poslední šance byla před koncem kdy jsme měli PP, ale provedení bylo marné jak hra celého teamu. Štefan ? Asi rovnal ručníky v šatně, nebo nevím. Jestli hraje nebo je v podstatě jedno.
2 zápasy = 0 bodů a 2 vstřelené góly :verysad:
Jj,jak tam hodil Jurčo mrchu,musel jsem se smát. Ono to tak vypovídá o té jeho hře. Na začátku sezóny jsme hráli taky bez Dacjuka,ale nevypadalo to tak tragicky. Náš styl se ubral k tomu,nějak zavést puk do rohu a tam ho buď ztratit nebo to zkusit nahrát na modrou,kde to buď obránce ztratí nebo to vrátí opět do rohu.
Weiss bol HS ostatné zápasy. A Kronner mal toho akurát dosť za 2 dni proti oddýchnutému Stamkosovi bol takmer bez šance.

Howard sa snáď nakopol a bude oporou ako pred zranením, ale hlavne začnime zbierať body a udržme tretie miesto.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS