Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Is incredibly big and lanky, but also a very good skater for his size. Can play in all game situations and also boasts very good offensive upside. Can also be a big-minute shutdown defender.
Still needs to fill out his 6-8, 227-pound frame, as well as become more aggressive in the defensive zone, in order to maximize his vast all-round potential. Is prone to making mistakes.
Career Potential: Talented all-round defenseman with big upside.
Porovnávať Myersa s Ericssonom. :roll: Príchod Myersa by bola veľká vec pre celú organizáciu, mali by sme žiadaného RD a zároveň stále mladého, čiže no.1 beka na 10-15 rokov. Ja som za, ak nás to nebude stáť mailand.
takovych predictions bylo a jak pak hraci dopadli. Posledni tri sezony zrovna fit nebyl a ze ho oslavuji v Buffalu? no to je opravdu vyhra. Do naseho systemu jen tak nekdo nezapadne, on neni zkuseny hrac a nez zapadne budou jini. Ale jasne, chapu :)
megaton píše:dame vam Zidlu a 2nd za vas 1st a 2nd
K Židlovi jedině Džegra! Jinak se nehodláme vůbec bavit :nono:
Dobře Q! Vybruslení jak od Mezka :sok:

Výhra s odřenýma ušima, ale velmi důležitá. Snad to dneska potvrdíme v Calgary.
Sice s odřenýma ušima, ale ty dva body měly být dlouho dlouho před šedesátou minutou.
Jurčo zraneny, prichazi cas Pulkkiho :-D :-D :-D ne, delam si srandu, pry bude misto neho Lashoff v utoku.
Takže nastoupí Cleary. Nečekám nic jiného. proč brát hráče,kterému se daří? Nám stačí vtipálek do kabiny :-D
Flames 2 - 3 Wings


Taký priemerný zápas by som to nazval, nezačali sme dobre, Raymond dal gól potom sme to postupne vyrovnali, aj skóre, aj hru. Konečne zahral prvý útok, snáď Hankovi gól pomôže, Abdul pokračuje v životnej sezóne :giggle:

V poslednej som sa ale opäť musel kúsok rozčúliť, miesto gólu na 4:1 pri vlastnej presilovke inkasujeme a ešte to boli riadne tlaky. Na záver Flames vyrovnali, ale gól nebol po správnosti uznaný, Glencross neviem čo protestoval, mohol byť rád, že nedostal 2 minúty za goalie interference.

Z kanadského tripu (VAN, EDM, CGY) som bol poväčšine spokojný so 4-5 bodmi, takže i teraz spokojnosť, škoda katastrofálnej koncovky v sobotu, mohol to byť plný bodový zásah. Oddych do soboty (ako dobre, aj učiť sa treba :giggle: ) a potom horsa do Verizon na Alexa.
To jsou hrací časy. :verysad: Sotva vstanu, už se balím do práce, kde nemám možnost se dívat a vidím jen průběžný stav. Ale radši nevidět a ať se vyhrává :lol2:
Pulki 20. banán a už je druhý v bodování,střelce vede. Ale Mike tam zase pošle 2 babráky(C+A) na pár minut, tohle fakt nepochopím. Nevím, kdy jindy by ho už měl postavit. Hlavně,že furt brečí na nedostatek praváků :hroza:

Každopádně dobré 2 bodíky i když ty výkony asi nic moc. Konečně se prosadila taky první lajna. Riley :good:
Z dalších 3 zápasů venku to chce aspoň 2 výhry(Sabres povinnost). Takže Ovečky to chce rubnout.
Kdyby Tatar proměňoval polovinu těch svých můvů (při stále ne nijak oslnivém toi), tak se už hřejem na Tahiti.

Jinak s body spokojenost, hra ovšem furt nic moc. Umí to podstatně líp, už to i letos ukázali.
Jirik19 píše:Pulki 20. banán a už je druhý v bodování,střelce vede. Ale Mike tam zase pošle 2 babráky(C+A) na pár minut, tohle fakt nepochopím. Nevím, kdy jindy by ho už měl postavit. Hlavně,že furt brečí na nedostatek praváků :hroza:

Každopádně dobré 2 bodíky i když ty výkony asi nic moc. Konečně se prosadila taky první lajna. Riley :good:
Z dalších 3 zápasů venku to chce aspoň 2 výhry(Sabres povinnost). Takže Ovečky to chce rubnout.
Pulkkinen uz ani hrat lepe nemuze :-D ale jeste bych ho poslal tak na dva roky do Evropy, pak jeste jeden zkusebni rok na farme a pak se uvidi!

Teemu, vcerejsi gol - ty jeho goly, to jsou vsechno rany jako prase a zadne nahody. To je skill :good:
https://www.youtube.com/watch?v=9WBn3DPT5lw" onclick="window.open(this.href);return false;
Ninety91one píše: Teemu, vcerejsi gol - ty jeho goly, to jsou vsechno rany jako prase a zadne nahody. To je skill :good:
https://www.youtube.com/watch?v=9WBn3DPT5lw" onclick="window.open(this.href);return false;
S tím se dle mne člověk musí narodit. Škoda, že za nás hrají dřeváci Cleary vyčpělý Franzen a podobní.
U nas jeden Teemu skoncil tak co kdyby jste nam ho poslali, nejaky starik na trejd by se u nas snad nasel :-D
The #RedWings have recalled forward Teemu Pulkkinen.
:clap: :clap: :oslava: :wave: :jupi: :yahoo:
Já to věděl,že sem Babcock chodí :lol2:
:hop: :hop: :hop: :thumbsup: :hop: :hop: :hop: :sok: :groupwave:


tak to se na sobotni zapas opravdu tesim :) nejlepsi zprava za posledni mesic. Takze trofej pro nejlepsiho strelce teto sezony jeste zdaleka neni vyresena :-D

aspon tim ziska Mantha vetsi prostor a bude lepsi, to mu prospeje :)

kurna az mi malem vyhrkla slza, to bude vikend :lol:


a par slov k nemu

https://www.youtube.com/watch?v=j4kHWGf_fSs#t=68" onclick="window.open(this.href);return false;
Kurde a zrovna v sobotu sem na oslavě a zápas nestihnu. Jinak thx Majku...
Doufám,že ho nasadí s Dacjukem v jedné lajně. A taky do přesilovek.
Prvé dve formácie nezmenené, Pulu v lajne so Sheahanom a Millsym, EF je Cleary.
Obrázek :wink2:

Dôvody Jimmyho zlepšenej štatistiky pri oslabeniach, samozjreme credit to Granato :klobuk:
Pasha píše:Prvé dve formácie nezmenené, Pulu v lajne so Sheahanom a Millsym, EF je Cleary.
No nic moc,ten Miller mi tam vůbec nesedí.Weiss opět čtvrtá lajna?Mám takový pocit,že nás tady bude spolu s Mezkem pár roků pěkně srát.
Šmarjááá,to byl zase hnus. Vydržel jsem 2 třetiny, pak jsem to zapíchl. Bez šancí, bez střel na bránu. Jediný, kdo se snažil střílet byl Pulki. Akorát škoda, že moc netrefoval bránu. Chtělo by to, aby dostal více příležitostí, ale s návratem zraněných jde samozřejmě ihned dolů.
Zbytečný let, mohli to vzít rovnou do Buffala.
Jirik19 píše:Šmarjááá,to byl zase hnus. Vydržel jsem 2 třetiny, pak jsem to zapíchl. Bez šancí, bez střel na bránu. Jediný, kdo se snažil střílet byl Pulki. Akorát škoda, že moc netrefoval bránu. Chtělo by to, aby dostal více příležitostí, ale s návratem zraněných jde samozřejmě ihned dolů.
Zbytečný let, mohli to vzít rovnou do Buffala.
Navíc Howard vyrobí totální kiks a při snaze o jeho záchranu se zraní. Bylo po zápase. Dostali jsme lekci z produktivity. Buffalo ? No to bude. :hroza: K Blues s tímto hokejem ani lítat nemusíme. Já marně čekám na nějakou pořádnou vlnu výher a ono pořád nic. Jako na houpačce. :scare:
jj furt to samé, pořád vylej-nalej. A ty výkony jsou teda nic moc. Ovšem překvapivě byl Babcock po zápase spokojený :shock: Tak jsem asi čuměl na jiný zápas, nebo to v třetí třetině tak rozjeli(15 střel)? :-D
Btw. Howard náš jediný do-nominovaný na ASG(né,že by mě to nějak sralo), ale taky to lecos vypovídá.

V Buffalu musíme jednoznačně vyhrát, přes to nejede vlak a pak jsem hodně zvědavý na ten zápas s Blues. Navíc potom hodně nepříjemný Nashville.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES