Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Alex píše:
Derryl píše:Hej, hej bude to zaumave a oÄŤakavam jedinĂ© a to je vĂ­ĹĄazstva, nic ine nas ani nezaujma, je tak Alex :cool:
Presne tak.A ked bude chytat Hasek,tak mozu byt vysledky ako 6:5 a tak, aby zabodovali nasi chlapci z Wild.Samozrejme ani ich body by nepomohli k vitazstvam. :cool: :D
S tymto by som moc nesuhlasil Alex, ja mám radsej víťazstva ako 2:0, 3:0 no nasi samozrejme možu dať aj 6 len super nesmie dať ani jeden.
To vieš zapisujem si všetky štatistiky do denníčka :lol: a moc sa mi nechce zapisovať goly súpera :D

Samozrejme,ze mne ako brankarovi sa tiez pacia vysledky typu 1:0 po 5 predlzeni :D:D:D a tak podobne.Ale aby si statistiky zlepsoval Hasek to naozaj nechcem.Ked tam bude Liv,Ozzy,Howard,ci MacDonald,tak ano,nech je to vitazstvo na nulu.Dufam,ze ma chapes :D

9 vitazstvo v rade!!!!RED WINGS RULLEEEZZZ!!!!Celkom dobry zapas,az na prvu tretinu,ked to bolo dost slabe.Obrana Red Wings hrala opat vyborne a v utoku sa mi pozdaval Cleary,Fillpula,Zette.....Tomas Kopecky nehral zle,ale hlavne hral malo :( A moja oblubene-neoblubena tema:Hasek.Je to proste chudak!!!!!Este aj rozhodca mu musi pomahat,aby nedostal gol(neuznal podla mna regularny gol,aky v NHL bezne uznavaju)Podla mna sa nevie Hasek ani korculovat,nevie rozohravat,vala sa na lade a ma vela stastia a hlavne skvelu obranu.Je to nespravodlive,narazam na statistiky,ked ma v zapise 20 striel(18zakrikov),ale to boli skor nahodenia a nie strely co by mali ohrozit brankara.

Z Haseka si robili srandu, ze sa valal po zemi, ale potom zistili, ze to je jeho styl a zacali ho uznavat. No teraz mam taky pocit, ze sa vala po zemi, ale to uz nie je styl, ale obycajne valanie sa :D

Seria vitazstiev skoncila :( .Klubovy rekord,ktory sme minuly zapas prekonali sme nepredlzili :( .Ale raz to muselo prist!Dnes zacneme novu vitaznu seriu.Tentokrat sa k Haskovi nevyjadrim 8) :D .Go Wings Go!!!!

Tak,ziadna vitazna seria sa vcera nezacala :( .Ale naopak,druha prehra v dvoch dnoch :( .Pozeral som ten zapas(DET-EDM) na TVU a podla mna to bol vyborny hokej.Potesilo ma hlavne to,ze v brane dostal moznost Joey MacDonald.Skoda,ze mu ten zapas moc nevysiel.Nebolo to zle,ale 2a3 gol sa dal chytit.Ale mal tam aj vyborne zakroky.A druha dobra sprava je,ze nahradnikom bol Stefan LIV.Kiez by to bolo forever!!!! :D Obrana bola opat skvela,aj ked sem tam nejaka chybicka sa tam nasla,ale bolo to ok.A utok je to jasne.Drviva prevaha v pocte striel,sanci,pobytu v utocnom pasme,ale ta efektivita :( .Velmi sa mi pozdaval aj stvrty utok Kopecky-Filppula-Hudler.Hrali velmi dobre.A Jiri dokonca 4 sekundy pred koncom vyrovnal....A drama pokracovala aj v samostatnych najazdoch.Sa mi zda,ze bolo 7 alebo 8 seriii najazdov....Skvela podivana.Go Wings Go!!!!!

3 prehra zasebou:(:(:(:(:(.Sakra,treba sa opat prebudit a zacat vitazit.Skoda toho zapasu s VAN.Vedieme 3:1 a v poslednej tretine prideme o naskok.A DET vzdy dokazal udrzat tesny naskok.A Hasek sa opat "cinil" :evil: :cry: Ozzy je zraneni,tak nahradnikom bol MacDonald.Hasek nech ide na tribunu a v brane nech sa striedaju MacDonald a Liv!!!!!A dalsi problem.Zasa goly davaju obrancovia.....Nevadi,dalsi zapas uz vyhrame GO WINGS GO!!!!

Vedenie Red Wings predlzilo zmluvu s Niklasom Kronwallom o dalsich 5 rokov,za ktore zinkasuje 15 mil $.

Alex:Tak ste aj dnes, prehrali.Síce až v samostatných nájazdoch, ale predsa.Prekvapilo ma, že rozhodujúci gól ,strelil Ručínsky.V Rangers na samostatné nájazdy moc nechodil a ak predsa, tak góly z toho neboli. :wink:

Tak naozaj uz je to zasa dost alarmujuce!!!4 prehra(jedna regular time,1 prehra v predlzeni a 2 po sn)A podla mna je to velmi jednoduche!!!!Hasek nech pali do .......domov!!!!!Jedine co ma tesi,ze Manny vsetkym(a hlavne Hollandovi) v Joe Louis Arene ukazal,ze je stale vyborny brankar a Hasek je len mrtvola vo vystroji!!!Dufam,ze dnes proti predatorom bude chytat MacDonald,alebo Liv!!!NSH zvlhne pusny prach po debakly co nadelili "Nucks"a konecne vyhrame.A na nulu!!!!GO Wings GO!!!!!

Alex píše:Tak naozaj uz je to zasa dost alarmujuce!!!4 prehra(jedna regular time,1 prehra v predlzeni a 2 po sn)A podla mna je to velmi jednoduche!!!!Hasek nech pali do .......domov!!!!!Jedine co ma tesi,ze Manny vsetkym(a hlavne Hollandovi) v Joe Louis Arene ukazal,ze je stale vyborny brankar a Hasek je len mrtvola vo vystroji!!!Dufam,ze dnes proti predatorom bude chytat MacDonald,alebo Liv!!!NSH zvlhne pusny prach po debakly co nadelili "Nucks"a konecne vyhrame.A na nulu!!!!GO Wings GO!!!!!
Alex:MacDonald síce chytal, ale vyfasoval 6 gólov.Nashville uštedrili debakel aj vám a porazili vás 6:2.Takže chyba zrejme, nebude len v Hašekovi.Čo povieš?Mali ste veľký počet vylúčených hráčov a pykali ste za svoju nedisciplinovanosť ,3 inkasovanými gólmi. :cry:

milos76 píše:
Alex píše:Tak naozaj uz je to zasa dost alarmujuce!!!4 prehra(jedna regular time,1 prehra v predlzeni a 2 po sn)A podla mna je to velmi jednoduche!!!!Hasek nech pali do .......domov!!!!!Jedine co ma tesi,ze Manny vsetkym(a hlavne Hollandovi) v Joe Louis Arene ukazal,ze je stale vyborny brankar a Hasek je len mrtvola vo vystroji!!!Dufam,ze dnes proti predatorom bude chytat MacDonald,alebo Liv!!!NSH zvlhne pusny prach po debakly co nadelili "Nucks"a konecne vyhrame.A na nulu!!!!GO Wings GO!!!!!
Alex:MacDonald síce chytal, ale vyfasoval 6 gólov.Nashville uštedrili debakel aj vám a porazili vás 6:2.Takže chyba zrejme, nebude len v Hašekovi.Čo povieš?Mali ste veľký počet vylúčených hráčov a pykali ste za svoju nedisciplinovanosť ,3 inkasovanými gólmi. :cry:
Je to neskutocne!!!!Zda sa MacDonald este neni pripraveny na NHL :( .Ale mame aj dalsie moznosti:Howard,Liv.Zapas o prve miesto v central division sme zbabrali.Nemam viac co k tomu dodat :cry: :cry: :cry: :cry: :( :( :( .Ale uz to treba prelomit.Uz tych prehier je naozaj vela.Go Wings go!!!

Alex nechci tě škádlit, ale zdá se že se Detroit topí v totálních sráč*ách

V pohode Pete,uz sme konecne vyhrali :cool: (aj ked s Haskom :( ).Tak teraz treba nadviazat na vitazstvo a pokracovat vo VITAZNEJ SERII.GO WINGS GO!!!!!!

Zaujimava statisticka informacia...... Minnesota i kvĹŻli tĂ©to akci pĹ™išla o druhou nejdelší sĂ©rii v lize, pokud se týče zápasĹŻ, v nichĹľ tĂ˝m dokázal vstĹ™elit branku. AktuálnĂ­m rekordmanem jsou právÄ› Red Wings, kteří vyzráli alespoĹ

Alex: tak vÄŤera ste mali ,riadnu smolu.Iba 6 sekĂşnd vás delilo, od zisku aspoĹ

Prvu tretinu som videl na TVU a musim uznat,ze o nieco boli lepsi zraloci.Ale nam neuznali regulerny gol Schneidera.Skoda,MacDonaldovi asi nie je sudene vyhrat(zatial)A s tymi strelami,tak to som tiez poriadane prekvapeny.V zapasoch DET netipicke.A ten zaver,nastastie som to nevidel,inak by som bol asi na are :D :D :D

Po jasnej vyhre na lade St. Louis 5:1,sme zvladli aj domaci zapas s tymto superom.Aj ked az po predlzeni.Trocha laksne pristupovanie hlavne obrancov pred branou a super strela Drakea posunula Blues do vedenia 3:0.Ale bolo jasne po cely cas,ze kto je lepsi.Bol to suboj hracov Red Wings a Bacashiuhu.Nakoniec sa to podarilo otocit az v predlzeni,ale aj to sa rata za dva body.Vyzdvihol by som Lidstroma,Langa,Zetteho...a dobre hral aj Tomas Kopecky-aj ked v poslednej tretine ho trener stiahol... :( Opat som sa musel zasmiat aj nervacit na tragikomikovi Haskovi.Niekedy mi pripada jak nejaky prvacik,ktory sa uci korculovat a tie jeho super pady v brankovisku-akoze zakroky :? a dokonca,ked korculoval na striedacku pri avizovanom vyluceni hraca Blues,zramoval hlavneho rozhodcu,ktory mu bol chrbtom.Proste je to stary k...t :? :evil: :( Ale aj tak GO WINGS GO!!!!!!

Po Niklasovi Kronwllovi sme prisli aj o Markova,ktory ma zlomenu ruku.A vcera tam aj boli nejake tie kiksy v obrane,ale to sa zvladne.Verim,ze Niklaas uz nastupi na buduci tyzden(slabiny) a Danny sa ma vratit najskor o tri tyzdne :(

Jaaj prehra s OTT,sakra :( :( .Ale ako sa hovori vsetko,zle je na nieco dobre.Aspon Hasek dostal od svojich spoluhracov :) :) :cool: :cool:Dnes dufam vyzenie Haska z branky Bonzai 500,501 a 502 golom,ale samozrejme Detroit vyhra!!!! :cool:

Alex píše:Jaaj prehra s OTT,sakra :( :( .Ale ako sa hovori vsetko,zle je na nieco dobre.Aspon Hasek dostal od svojich spoluhracov :) :) :cool: :cool:Dnes dufam vyzenie Haska z branky Bonzai 500,501 a 502 golom,ale samozrejme Detroit vyhra!!!! :cool:
no, to by bola pre Teba asi idealna kombinacia, Bondra 3 - Detroit 4 :D
tipujem tesne vizstvo jastrabov, aj ked pozoor, aj cervene kridla dokazu velmi slusne lietat..

Tak se mi zdá, že Hašek je v Detroitě jediný, kdo podává aspon trochu vyrovnané výkony a myslím Alexi, že kdyby tenkrát vzali Belfoura, tak by to ted s Detroitem vypadalo podobně jako s Philadelfií, takže bud rád, že Detroit má aspon Haška

BigPete píše:Tak se mi zdá, Ĺľe Hašek je v DetroitÄ› jedinĂ˝, kdo podává aspon trochu vyrovnanĂ© vĂ˝kony a myslĂ­m Alexi, Ĺľe kdyby tenkrát vzali Belfoura, tak by to ted s Detroitem vypadalo podobnÄ› jako s PhiladelfiĂ­, takĹľe bud rád, Ĺľe Detroit má aspon Haška
To nemyslis vazne.To davas akoze za spasitela RED WINGS Haska?Netvrdim,ze Belfour by bola vhodna volba,ale vzdy lepsia,ako Hasek.Idealne pre mna by bolo,keby Manny Legace ostal v Hockey Towne...Takto je to uplne v p.ci :( :(

No bylo by to úplně v p.či kdyby Haška neměli, protože ani Legaci se v St.Louis moc nepředvedl, možná by byl na stejné úrovni takový Nabokov, ale byl by o dost dražší a navíc by Detroit musel obětovat nějakého kvalitního hráče, jediná výhoda by byla, že NAbokov by byl řešení na 10 let dopředu. Alexi ruku na srdce Detroit je úplně v pr.eli a není to Haškova vina, ten má nejnižší průměr gólů na zápas v celé NHL a procentuální úspěšnost nad 91%, což je více než úctyhodný výkon, když na něho většinou letí jen pár střel, problém Detroitu je v tom, že mrhají šancemi, jednou soupeře převálcují a zápas po tom mají problém dát 2 góly. Vážně bud rád, že máte Haška nic lepšího jste získat nemohli, pokud teda nebereš variantu, že by jste vytrejdovali Lidströma za Brodoura a to by byl ještě taky velkej otazník, protože Brodour zase nějaká extra hvězda není a je zvyklej chytat jen za Devils... bůhví jak by chytal V detroitě, bůhví jestli by vám ho za Lidstöma dali, spíš bych řekl, že ne. No a pak jste ještě mohli teoreticky získat někoho jako Kiprusoff, Turco, Luongo ( kdyby jste byli rychlý ), ale ani o jednom si nemyslím, že yb chytal lépe než Hašek, navíc by jste museli obětovat tak 2 kvalitní hráče typu Zetterberg Datsyuk a Hašek by se vám pak smál třeba v Calgary. Vždyt si vem, že Luongo ve Vancouveru nijak nečaruje, výkony CAlgary netřeba komentovat, Turco je takovej mladší Hašek, za o něco horší obranou má o to něco horší výkony, co se gólů na zápas týče a je mnhohem dražší a fakt by jste ho dostali velmi velmi těžko, protože Dallas nepotřebuje akutně žádného útočníka ani obránce.

WOW.Pekne dlhe.neviem kde mam zacat.Ty si sa mi tu snazil napisat,ze DET bez Haska by bol v pr#eli?To urcite nie.Hasek je uz len priemerny brankar.A on si vybral DET prave preto,lebo je to kvalitne muzstvo,kde nemusi carovat,jak trebars Luongo na FLA.Urcite by som nerad obetoval niektore z hracov co si vymenoval,lebo oni su kostrou muzstva a niektori buducnost muzstva.Ja si myslim,ze Belfour by mal min. take stats,ake ma Hasek.To,ze je Hasek najlepsi v AVG,je len zasluhou dobrej obrany a v %SV je horsi,ako Luongo-tesne ale je.A rozdiel medzi obranami DET a VAN je sakra rozdiel.Vcerajsi zapasom sice nevidel,ale co som mal moznost sledovat chytat Haska,tak na neho isli po vacsine strely z vacsich vzdialenosti a riesenie nejakych tutoviek a tazkych situacii nema v popise v prace(zatial).Skor naopak.Co som ho videl posobi na mna uplne neisto,rozhorvky-katastrofa,vyraza puky a po vacsine sa vala na lade a caka ci ho puk trafi.A niektore tie jeho futbalove zakroky ked vykorculuje proti hracovi a hodi sa mu pod nohy ala Petr Cech?Len zo stastim neinkasoval.Proste je to troska,ktora tazi z dobrej obrannej hry Red Wings.A este k Legacemu.Ano Manny mu sa vobec nedari,ale v STL ani jeden brankar nema dobre stats.Ja by som bol zvedavy na Haska v takom STL.Na zaver len tolko:Pre mna nech Hasek chyta aj 20 rokov,aj v nhl,len nech ide prec z Hockey Townu
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES