Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

JKL píše:Hehe. Smith a Mantha, sem se tomu musel smát celou cestu do práce.
:hehe: :sisi:
Tak to se dalo čekat,že to zkusil s Manthou.Pak je na šikovnosti GM,jak ho přesvědčit,aby vzal Smitha+Kindla :lol2: Beztak už na konci trejdů Manthu nepožadoval.
Jirik19 píše:A jinak příchod těch dvou samozřejmě znamená,že jdou dolů Pulki a Marčenko
Pasha píše:Pulu vôbec nemusí ísť dole. :wink2:
a dívej,už je dole :wink2: A Marčenko nešel jen kvůli tomu,že je zraněný.
Někdo se ještě zrychtuje, žádný strach.

A že Pulki a Marčenko půjdou dolů, to bylo jasné. Pulk potřebuje s týmem prodělat letní přípravu a začít od začátku, pak to bude mít ten správný efekt jako v GR. Marčenko má před sebou dost možná (snad!) hodně dlouhou budoucnost, tak uvidíme. Btw. sem rád, že potvrdil můj cca rok starý názor, že z těch D mi přijde herně nejlepší.

Neviděl bych to tragicky. Snad ste nepočítali s tím, že zůstanou do konce v týmu.
Cole pravděpodobně v první lajně s Hankem.
Jirik19 píše:Cole pravděpodobně v první lajně s Hankem.
Hank už je ready ? Zítra Rags :bitka3:
me by se spise libilo tohle:


Tatar - Datsyuk - Cole - Kronwall - DeKeyser
Zetterberg - Sheahan - Nyquist - Zidlicky - Ericsson


prave Zidlicky by mohl ozivit Hankovu lajnu, jeho rozehravka je skvela a urcite by cely utok pozvedl. Pocitam v te sestave, ze je momentalne mimo - Helm, Marchenko a Teemu na farme.
A Abdul co jako?Ten se z první lajny nehne :slap:
Creeper píše:Hank už je ready ?
Dneska trénoval...uvidí zítra,jestli ho nebude bolet škopek.Ale tak asi bude hrát,jinak bych nechápal ten odchod Pulkiho.
Jurco-Datsyuk-Tatar
Abdelkader-Zetterberg-Cole
Weiss-Sheahan-Nyquist
Miller-Andersson-Glendening

Kronwall-Ericsson
DeKeyser-Quincey
Smith-Zidlicky

Howard

Power-play units:
Weiss-Zetterberg-Cole, Abdelkader (net front), Kronwall
Nyquist-Datsyuk-Tatar, Sheahan (net front), Zidlicky
Jurčo v první lajně? A to proč boha jeho? Byl bych rád,kdyby se chytil,ale moc tomu nevěřím.
Rosťa píše:Jurčo v první lajně? A to proč boha jeho? Byl bych rád,kdyby se chytil,ale moc tomu nevěřím.
Taky se divím :thumbsdown: :scare:
Rosťa píše:Jurčo v první lajně? A to proč boha jeho? Byl bych rád,kdyby se chytil,ale moc tomu nevěřím.
:sok: nj, pritom Teemu ma mnohem vetsi prinos pro tym, tohle taky nechapu :thumbsdown:

btw prediction - Židla da dneska gol
Ninety91one píše:btw prediction - Židla da dneska gol
A dva dostane :jn:
No záměr je jasný - dodat k D+T nějaký power, ale sem skeptický, protože Jurčo hraje kulové, vůbec nedělá na ledě to, co by měl. Ale třeba mu Pavel dodá křídla. Pulka dole sem čekal, ale klidně tam mohla být varianta Cole + D/T (je to ostatně levé křídlo), Jurčo do 4th, Nyq do druhé a Pulkk do třetí a Andy scratch. Takhle mě ta druhá lajna teda ovšem vůbec nebere.

PP bude s Židlickým zajímavá, logicky tam musí být Pavel, mohlo by to fungovat. Jako rozhodně to bude fungovat líp než doteď, kdy obránci vzadu neví co dělat s hokejkou.
Nyq hraje s Hankem a Abdulem kulové.Jsem rád,že je s Rileyem,to vždycky ožije a je ho plný led.I Štefanovi to pomůže(nehraje s kopytama).Teď ještě aby nehráli 10min.
Abdul má první lajnu jasnou,tak mohl s nima hrát třeba Pulu :jn: a Cole pak s Pashou,když chce mít v každé lajně killera.Takhle hraje Cole s Abdulem,což moc krásy nevěstí.Ale tak uvidíme,třeba to takhle bude fungovat.
Cole dá dneska gól,né Židla :frajer2:
Hank je po otřesu, to to si tak s Rags koleduje o návdavek. No rozhodně to bude zajímavý křest.

Židla vzadu se Smithem.. no dalo se to čekat, ale nejsem si jistý. Smith není zrovna excelentní záchranná brzda občas, tam budou turnovery do cipa.
Pulk h´trick..
JKL píše:Pulk h´trick..
Qčko zatím "skoro" 2 asistence :x
Ninety91one píše:
btw prediction - Židla da dneska gol
:giggle: :giggle: :giggle: :wave:
No zápas nahoru dolů. Chvílkama nás Rangers zavřeli do pásma tak, že jsme nevěděli, kde nám hlava stojí. Za Howiem to i zvonilo. Pak jsme je zavřeli zase my. Skóre otevřel Abdul po geniální Zetteho zadovce . Soupeř vyrovnal v PP při vyloučení Židly, kdy soupeři "pomohl" asistencí Quincey :thumbsdown: Nesquick dneska 2 tutovky. Při první přestřelil :thumbsdown: u druhé tak dlouho přemyšlel, až přihrál před prázdnou branku Štefanovi, ale ten byl pokrytý. Celkově měli Rags více ze hry, ale ke konci jsem při hře 4 na 4 a pak přesilovce 4 na 3 věřil v 2 body.
Židla dobrý zápas a gól byl třešeň :jupi: V pátek Flames (ti bojují jako lvi o PO), ale měli by jsme potvrdit roli papírového favorita.
Go Wing !!! Go !!!
Tenhle mač stojí za komentář, po nějaké době (mimo trip), kdy sem vysloveně usínal o přestávkách.

Super zápas, už téměř p-o mód. Řekl bych sebekriticky, že Rags byli lepší a mohli x-krát rozhodnout, ale buď to nějak neprotlačili, nebo trefovali dost magnetického Howieho, celkově brankáři hodně vysoko. Na druhou stranu šancí bylo i na druhé straně, Nyq se snaží, ale prostě mu to tam nepadá, obě ty zmíněné šance byly z jeho strany očividně křečovité - je to prostě psychika, potřeboval by se trefit. Hlavně to 2on1 vyřešil fakt divně, buď měl jít do nějaké kličky (prostor tam byl), nebo nahrát na Shea.

Výborný zápas měli téměř všichi, radost dívat, Pavel hodně dobře, Hank jako Kapitán, Jurčo se snažil - dobře vycítil šanci se chytit vepředu. Cole mě docela bavil, docela čumím na jeho rychlost, fakt létá po ledě jak urvaný. Židla vepředu super, vzadu se teda hodně snažil očividně, aby si to na premiéře nepodťal, snad mu to tempo nebude vadit (neže by se každý zápas hrál takhle). Gól třešinka, tam to totálně rozebrali D/Z (sem rád, že v těch situacích je tam Babcock takhle posílá), Pavel tam stál uplně sám, Židla dobře najel, to je jeho dobrá stránka, on se nebojí najet, z obránců takhle dojede max Smith občas. Čtvrtá řada se asi nemálo zapotila, ti tam byli velmi často totálně zamknutí.

Rags horký kandidát na SC, nevěřím, že s tím co dnes předváděli, by byli schopní jen tak prohrát 4 zápasy ze sedmi. Yandle je teda zvíře v jejich dresu, z toho jde strašný strach, v jednom okamžiku si na pětníku na modré poradil s dvěma a přhrával na protější kruh, šílený moment. I když musím dodat, že St.Louis už není takový strašák, roky jdou hodně poznat a taky, přestože na papíře vypadá jejich obrana hodně děsivě, tak v reálu mi přijde, že dovedou hodně propadat, asi prostě spoléhají na kinga v kase. Taky mi přijdou poměrně měccí, možná se chtěli vyhnout pk, ale občas mi jejich D přišla jak banda paniček, co se bojí na někoho sáhnout.
Slušný mač,no moc jsem ve dva body nevěřil,chvílema nás slušně vařili.Ale vynikající Howie :good:
Škoda,že jsme se nedostali více k přesilovkám,byl jsem na ně natěšený.4 na 3 to už pak byla tutovka.To jsme prostě museli proměnit.
Jurčo by taky potřeboval,aby mu tam už něco spadlo.Uvidíme,jak dlouho vydrží po boku Pavlíka.
jistota, sebevodmi a zkusenost, to nam presne chybelo u nasich obrancu. Ve hre dopredu byl Zidla slusne citit, ale jeste si musi zvyknout. Vyhra je super, jsem nadsen. :good:
Ninety91one píše:jistota, sebevodmi a zkusenost, to nam presne chybelo u nasich obrancu. Ve hre dopredu byl Zidla slusne citit, ale jeste si musi zvyknout.
Také se mi to zamlouvalo, i Howie ho ocenil. A všiml sis, jak si při závaru před naší brankou stoupl vedle Howieho, rozhlížel se a hlídal si potenciální dorazy? V tu chvíli jsem šileně zajásal, poněvadž přesně v tom máme ohromné mezery.
PK píše: A všiml sis, jak si při závaru před naší brankou stoupl vedle Howieho, rozhlížel se a hlídal si potenciální dorazy? V tu chvíli jsem šileně zajásal, poněvadž přesně v tom máme ohromné mezery.
:lol2: to vám pripomeniem chlapci :giggle:
Uvidíme. Přestup mu může jen pomoct, navíc v obraně se dějí věci nevídané, protože hraje pod Granatem jak vyměněná letos. Resp. jsou jasné defenzivní úkoly, hlavně někteří nejmenovaní Kajlové si vloni dělali co chtěli (nic). Ale konkrétně ty dorážky, to je přetrvávající slabina, tak mu asi řekli "hele, potřebujem, abys tam stál a hlídal dorážky", ale to hlavně proto, že na to aktuální defenziva z vysoka kašle. Traffic před brankou, to je jedna ze slabin, tam funguje dobře DeKe, hodně se snaží Kajl (což ústí v ty jeho asistence - to vůbec nebyla náhoda, to víme všichni, ale ono je to prostě tím, že on tak rád postává před brankou, takový pan E. zase vždycky stojí za brankou a čumí).

Já mám spíš strach z turnoverů, protože na ty dost trpí, ale to je prostě ten rychlý styl, který prezentujem.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS