Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Židlický :cool: Holland sa prekonal..
Jirik19 píše:Tak ještě Židla a Kenny má opět splněno......
:ciga: Kenny díky :good:
Za mě spokojenost. Zkušený bek s chytrou hlavou a dobrou střelou. Ne až takové riziko, když to nepůjde, pobéží dál. On se ale bude chtít předvést na ledě. Kenny tentokrát příjemně překvapil.
No bral bych Židlu 2 roky z5, ale teď jsem mírně skeptický. Letos nic moc, ale třeba se bude chtít ukázat. V obraně je teď husto :verysad: Na druhou stranu jsme nic moc neztratili :wink:
Creeper píše:No bral bych Židlu 2 roky z5, ale teď jsem mírně skeptický. Letos nic moc, ale třeba se bude chtít ukázat. V obraně je teď husto :verysad: Na druhou stranu jsme nic moc neztratili :wink:
Co jsem letos viděl hrát Devils, tak se dalo koukat zpravidla jen na Jágra a Židlu. Na tu bídu, co Devils hráli… Jen dělal dozadu poměrně dost chyb, ale co je to pro nás, kteří musíme koukat na Big E? :)
PK píše: kteří musíme koukat na Big E? :)
To je pravda. :frajer2:
Nevím..v njd hrál kulové.. O Židlovi sem tušil delší čas, že bude v hledáčku, no esli Phaneuf byl drahý a chtěli sme trejd, tak to byla varianta. Ne nejlepší, ale cena je adekvátní. Může se ukázat jen v dobrém ke sklonku.
Já spokojený teda nejsem.Musím říct,že Holly nezklamal a potvrdil pověst GM,který neumí obchodovat.Místo aby dotáhl skutečnou posilu do obrany,do prvního páru i s výhledem do budoucna,přišla krátkodobá výpomoc a to ještě s otazníkem(nic proti Židlovi,snad bude ok a pomůže nám).A už vůbec to nevyřešilo náš posezónní problém v obraně,kde máme jaksik přetlak.Máme 5 beků pod smlouvou + Smith(počítám podpis,když ho nevyměnil) a + minimálně XO a Marčenko.A kde je třeba takový Sproul,že?Místo,aby jsme přivedli kvalitního obránce výměnou klidně za dva a uvolnilo se tak místo i směrem do budoucna,tak přijde bek navíc(byť po sezóně odejde).Celkově máme plnou sestavu,farmu taky našlapanou a ještě přivedeme dva dědky na 2 měsíce a nikoho se nezbavíme :hroza: A nemyslím si,že máme letos tým na SC,resp.,že ti dva nám k němu nějak pomůžou,takže tohle moc nechápu.I samotný Kenny se celou dobu dušoval,že v tomhle směru obchodovat rozhodně nebude(žádné rentaly a když už někdo,tak to musí být výrazná posila,která bude převyšovat ty co hrajou).Jediné plus je,že přišli tentokráte skoro zadara.

A jinak příchod těch dvou samozřejmě znamená,že jdou dolů Pulki a Marčenko.
Na jednej stran som rád, že sa zbavujeme starého železa na strane druhej si myslím, že za židlu šlo vytrieskať viac. Ale to je jedno hlavné, že už s nami nie je. Celkovo ste ho získali prakticky zadarmo ešte k tomu mu platíme 1M.
Židla na PP super inak to je turnoverista jak sa patrí.
Tats - Dats - Helm
Abdel - Hank - Nyquist
Cole - Sheahan - Pulkkinen
Miller - Glendening - Weiss

Kronwall - Ericsson
DeKeyser - Quincey
Smith - Židlický

:hmm:

Pulu vôbec nemusí ísť dole. :wink2:
vubec nemam radost teda..navic ted budeme Zidlickeho Detroit...
Třeba nás teď budou více dávat na Nově :lol2:
Jagr a spol (cti Florida) budou bojovat o PO a Zidlickeho Detroit bude bojovat o SC. A samozrejme ted budeme pod lupou ceskych medii a vsech radoby ceskych odborniku. Me stacilo, jak pred nedavnem kazdy posilal Howarda a Gustava na farmu a ze pry Mrazek jasna jednicka a ti dva cednici :-D
Beru to tak — vzadu to nemá hlavu a patu. Židlický je dobrý na PP, nebojí se dát ránu od modré a zvládne i nějakou tu kličku. Mlaďasové to okoukají. Když mu to u nás nebude lepit, co čtvrt roku bude pryč. Lepší než si na roky uvázat jelito za velký cap. Kronnerovi to dvakrát nejde, Big E je jeden velký omyl (doslova), Qčko je po zranéní horší než před tím, Smith pokulhává za loňskem, DeKe zraje, a Kindl je Kindl. Proto jsem spokojen. Jinak třeba Židla s takovym Marchenkem…
Jo, PK, to mas recht..navic porad lepsi, nez Phaneuf se skaredym oblicejem. Jinak bych dva pravaky k sobe nedaval..pro me - Kronwall - Marchenko, Zidla - DeKe, Ericsson - Smith
Helenka píše, že Helm bude týden out, a Marchenko prý také. To mě mrzí, ten kluk se mi hodně moc zamlouvá.
achjo, skoda Marchenka. Zrovna jsem chtel napsat, ze kompet cela obrana Detroitu nastup k Zidlovi a okoukat/naucit se od neho prihravat. Snad to bude u Marchenka pouze na tyden. Pokud jde o Helma, tak bych stejne zkusil prvni utok - Tats - Dats - Cole
Jo tak on směrem dopředu bude pořád jeden z nejlepších u nás...o tom žádná,ale my jsme prostě potřebovali něco jiného.Potřebovali jsme perspektivní posilu,který to tady x sezón potáhne,která bude nad ostatní vyčnívat a od které se mladí naučí a né 50-ti letého Židlu,který po sezóně končí.Takový trejd bych chápal v době,kdy jsme měli našlapaný kádr a jen jsme hledali posl.kamínek do mozaiky.Viz.trejdy Murphyho,Cheliose,Macouna,atd.Ale né teď ,kdy tu TOP kvalitu vzadu bohužel nemáme a navíc kdo ví,kdy budeme mít.
Marčenka je škoda,no.
Marčenko bude mít příští rok na to ukázat, co v něm je. Má za sebou pár zápasů, byl bych v klidu. ´Židlického Detroit´ ... no snad se to nikde nedočtu, to bych asi odpadl. V obraně patrně se Smithem, jak jinak...
Jirik: sam vis, ze nejvetsi aktivitu ma Holly v lete, tam se opet ukaze (omdlel). Ted se dalo cekat, ze stahneme nekoho pouze na chvili, takovou zaplatu. A stejne nevim, koho bychom meli ziskat..Webera? Keitha? takoveho beka potrebujeme a tam NENI sance. Uz davno pocitam s tim, ze si budeme muset obrance vychovat.
Záplatu podle mě nepotřebujeme.Dobrých beků máme dostatek.My potřebujeme někoho o level výše,jinak to nemá smysl.
Jo v létě mu to teda jde,už se nemůžu dočkat,až dotáhne nějakého Robidase nebo Petryho :lol2:
Ninety91one píše:koho bychom meli ziskat..Webera? Keitha? takoveho beka potrebujeme a tam NENI sance.
Neprekvapilo by ma keby sa uz v lete shopoval Seabrook....
Finch182 píše:
Ninety91one píše:koho bychom meli ziskat..Webera? Keitha? takoveho beka potrebujeme a tam NENI sance.
Neprekvapilo by ma keby sa uz v lete shopoval Seabrook....
:slintac:
tak Toronto pry chtelo za Diona - Smitha a Manthu :-D
Hehe. V tomhle se musím Kena zastat - něco takového by neudělal. Jestli po všech žádali takovou protihodnotu, tak jim zůstal.
.
edit... Smith a Mantha, sem se tomu musel smát celou cestu do práce. Jako Smith + D prospect, třeba Sproul, nebo nějaký neuplněmizerný pick, ok. Ale hotového obránce a top prospecta do útoku za obránce, který sice asi není uplně špatný - možná je dokonce i dost dobrý, ale jaksi se to těžko odhaduje, když hraje v Torontu, to mi přijde ujeté.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS