Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Mladý slovenský hokejový obranca Martin Ondrej sa stane tretím hráčom spod Tatier, ktorý absolvuje tréningový predsezónny kemp tímu Detroit Red Wings.
Dvadsaťštyriročný obranca sa pripojí k útočníkom Tomášovi Kopeckému a Mariánovi Hossovi. Hokejista, ktorý obliekal posledné dve sezóny dres tímu IHL Flint Generals. V posledne sezóne odohral 67 duelov, v ktorých zaknihoval 4 góly a 21 asistencií.
Ondrej môže byť pre slovenských fanúšikov známy najmä z pôsobenia v Žiline a Martine. V roku 2006 podpísal kontrakt s Generals a odišiel do zámoria.
Do kempu Red Wings, ktorý sa začína 20. septembra, sa zapojí spolu so spoluhráčom Kylom Deckom. Obaja budú v kempe zbierať skúsenosti a budú mať šancu ukázať, čo v nich je.


Hmmm,pred par rokmi ani jeden slovak v kempe Wings a tento rok hned traja.
Priznam sa,ze tento chlapec mi nejak usiel......vobec som o nom nepocul....
Dan Cleary,Chris Osgood, Brett Lebda,Kris Draper so :cup: na navsteve v skol. univerzite
Obrázek
Tak 1 pripravny zapas uz mame za sebou.O vysledok nejde,ale skoda.DET prehral po sn.Majo Hossa sa nepresadil,ale zato Tomas Kopecky zacal z ostra.....
http://www.rds.ca/video/visionneuse.html?video=14565
Teraz nas cakaju dalsie 2 zapasy v dvoch dnoch(proti Bruins).Zostava bude takmer cela rotovat,ako aj brankari(dnes chytali Conklin a Howard)
Snad uz sa presadi aj Hossa
Vyborne tomas takto sa ma hrat. Nie ze by sa mi pacilo zranenie, ale ked je to v ramci pravidiel.
Po vyhre nad Bostonom v odvete prisla druha prehra(1 v riadnom hracom case)...Strelili sme len jeden gol.Prvy "cerveny bod " si pripisal Hossa,ked asistoal Meetchovi pri gole v presilovke.Cely zapas odchytal Ty (2-19)....Po troch zapasoch zasebou mame den volna....
Tak s Atlantou sme si poradili na nulu.Majo ani Dacjuk nehrali.Ozzie sa na shutout moc nenarobil(14striel).....Este nas caka odvetka s MTL
Myslím si,že vyhrajú. :) Aj ked im nefandím. :? Ale zatiaľ o nič nejde.
Po dalsej prehre s MTL sme dnes vyhrali v pohode nad Trashers..Ozzie je pripraveny na obhajobu SC.Majo asi este potrebuje trocha casu....Go Wings Go!!!
Tak obhájce zahajuje novou sezónu na domácím ledě již DNES :yahoo:
S Leafs beru jedině výhru-jedeeeeem Křidélka!!! :box: :cinka: Obrázek
Wings zřejmě nastoupí v tomto složení

Hossa-Datsyuk-Holmstrom
Hudler-Zetterberg-Franzen
Cleary-Filppula-Samuelsson
Kopecky-Draper-Maltby


Lidstrom-Rafalski
Kronwall-Stuart
Lebda-Lilja


Let´s Go WINGS
Tak dnes zacnu opat prebdene noci!!!Konecneeee!!!
Wings dufam dnes vstupia do sezony uspesne a zacnu dlhu a tazku cestu za obhajobou..Dnes by uz Majo Hossa mohol dat gol,ked uz to v priprae nepadalo!!!!
Po 1 tretine vyhrava TOR 1:0....
Po slavvostnom vyveseni vlajky sa zacala sezona.Hokej to je dobry,trocha naiac maju Red Wings,ale Leafs naozaj dobre sekunduju.Do 10 min. to bol super hokej s obrovskym nasadenim a rychlostou,potom prisli 3 reklamne brejky zaseboua tempo hry uplne opadlo.Zaver bol hrozny.Najprv Kopecky zbytocne fauluje v utocnom pasme a potom Ozzie krasne nahra Kubinovi na gol.

Super bolo ked naskocil Hossa zo striedacky a JL arena skandovala Welcome Hossa!!!! :cool:
Druha tretina bola opat dost o nicom....Toronto hra naozaj dobre,napada uz v strednom pasme a DET nemoze hrat kombinacny hokej...Navyse dali aj druhy gol.Az po druhom gole sa mi zdalo,ze sa stroj rozbehol,po tlaku v tretine znizil Homer.Dufam,ze v tretej tretine to otocime.....
Tak na uvod sezony prehra.Gratulujem Torontu k vitazstvu a obetavemu vykonu.My sme 2X na superov gol paradne nahrali(Ozzie,Cleary) a nedokazali sme uz ani vyrovnat.No nic sa nedeje,prehra mrzi,ale je len uplny zaciatok sezony....
Hm,moc špatný začátek,to jsem nečekal! :? :sad2:
fuuha, tak prekvapko na uvod :roll:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ObrázekObrázek
No tak to je teda síla :shock: Prohru Detroitu jsem čekal snad ze všeho nejmíň, ale teĎ už na Colorado - Boston :clap:
toto prekvapko som cakal aj som ho dal do tipovacky. to sa deje na uvod pravidelne. aj ini favoriti v prvom zapase vybuchli :lol2: .
Ale tak já věřím, že Křídla rychle dostanou do formy a bude jim to šlapat jako dřív :wink:
debil píše:toto prekvapko som cakal aj som ho dal do tipovacky. to sa deje na uvod pravidelne. aj ini favoriti v prvom zapase vybuchli :lol2: .
Tak to jsme kamaráde asi jediní 2 z tohoto fóra, kteří tam dali 2 :lol2: :good: !!!! No ono to s tím Det zase nebude tak horké, sice mají jména, ale letos max. 2. kolo PO :thumbsup: :thumbsup: !!!!
Come on ENGLAND: zajímalo by mne, jak si Detroit tipoval v minulé sezóně po prvních pár zápasech... :P
tie nahravky Osgooda a Clearyho boli velmi dobre mierene a nacasovane :D
Crab píše:Come on ENGLAND: zajímalo by mne, jak si Detroit tipoval v minulé sezóně po prvních pár zápasech... :P
Det nebudu nikdy tipovat na titul, protože proti nim stojí tým, který v letošní sezóně ovládne celou ligu - DALLÁSEK :yahoo: :yahoo: !!!! Za to co nám Det provedl v minulé sezóně bude letos tvrdě, ale opravdu tvrdě pykat 8) :cinka: :box: :good: !!!!
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES