Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Antonín 6 zápasů 4 body :wink2: 4 nejlepší křídlo nabušené TTčko 21 zápasů bodů 7 :hroza: . Jestli existuje hokejová spravedlnost a na střídačce nestojí nýmand, ale trenér, tak je jasné na kom se prostě musí stavět. Tady není na co čekat. Je mi jedno, kdo jaké bere prachy, ale kdo tomu teamu dává to co prostě teď potřebujeme. :!: :!: :!:
Jako posazení Tondy v současný době, respektive jeho poslaní zpatky do Griffins, to by prostě byla facka veškerý snaze. To ať ho do ty Caroliny pošlou rovnou. :sarcasm:
Jirik19 píše:
Novis44 píše: Při té střele na bližší tyč, která nakonec na tyči i skončila byl nepochopitelně úplně jinde, bylo tam místo na 2 fotbalové míče na té bližší tyči.
Vyloženě chtěl shrábnout čechraný centr, nečekal střelbu na bližší tyč :sarcasm:

Jinak Krťo prohlásil, že by chtěl letos pokořit magickou hranici deseti branek, snad se mu to povede ...

vytycil si vysoke cile.. me nejvice bavi, jak pri nasi PP velka cast nasich akci konci na nem a nebo sniperovi Kronnerovi. Dva hraci, kteri jsou golove uplne mimo :D
Jared Coreau up. Jimmy Howard on seven-day injured reserve. Takže cedník do branky :hroza:
Creeper píše:Jared Coreau up. Jimmy Howard on seven-day injured reserve. Takže cedník do branky :hroza:
aneb pro neznale, pokud chceme dnes vyhrat, musime dat aspon ctyri goly. Teda pokud se bude Mrazkovi darit a pusti pouze tri goly.
Creeper píše:Jared Coreau up.
Nevím jestli už chytal v NHL (tuším že ano), ale pokud ne dneska zažije premiéru :!:
Ninety91one píše: aneb pro neznale, pokud chceme dnes vyhrat, musime dat aspon ctyri goly.
Price, Weber :!: Nemožné :nono:
Creeper píše:
Ninety91one píše: aneb pro neznale, pokud chceme dnes vyhrat, musime dat aspon ctyri goly.
Price, Weber :!: Nemožné :nono:
Ja Canadiens jinak nesleduju, ale co si pamatuju tak to neni zadnej problem :ciga:
AndyF píše:
Creeper píše:
Ninety91one píše: aneb pro neznale, pokud chceme dnes vyhrat, musime dat aspon ctyri goly.
Price, Weber :!: Nemožné :nono:
Ja Canadiens jinak nesleduju, ale co si pamatuju tak to neni zadnej problem :ciga:

:-D

https://www.youtube.com/watch?v=59j3hB1Ko4w" onclick="window.open(this.href);return false;
AndyF píše: Ja Canadiens jinak nesleduju, ale co si pamatuju tak to neni zadnej problem :ciga:
1:4 a více pro Habs :eek2:
AndyF píše:
Creeper píše:
Ninety91one píše: aneb pro neznale, pokud chceme dnes vyhrat, musime dat aspon ctyri goly.
Price, Weber :!: Nemožné :nono:
Ja Canadiens jinak nesleduju, ale co si pamatuju tak to neni zadnej problem :ciga:
To možná problém není, ale porazit nás je pro vás problém dosti velký :hehe:
AA ještě 2+ týdny, Jurčo bolesti zad, dnes Oullet místo Kronwalla (kolena). Jsem zvědavý na Coreau, moc jsme o něm nikdy nediskutovali, v GR vypadá hodně stabilní, je teda extrémně obrovský, 107 kg brankář, kdo to má v NHL?
Price :hroza: Měli jsme na výhru. Velká škoda i když jsem vůbec nevěřil. Ale aspoň co se vstřelených gólu z naší strany jsem se trefil.
Mrázek za ten save proti střele Lehkonena :klobuk: Třeba ho to povzbudí.
Dekemu to tam Vaněk naservíroval před prázdnou bránu a on to takhle strašidelně zazdí. :slap:
Jinak od 2 třetiny to bylo lepší, ta první to bylo tak akorát na usnutí. Trto stále stejná bída. To jak tam prakticky zabil Antonínovi to přečíslení 2 na 1 tím, že si nepohlídal offside, to byla jen špička ledovce.
rambo001 píše:To jak tam prakticky zabil Antonínovi to přečíslení 2 na 1 tím,
Antonín je super. Moc se mi líbí. Nesere se s tím a všechno na bránu. Fajná přihrávka Zettemu tam to mohlo být 2:0. Škoda že nevydrží v teamu. V prodloužení nedáš dostaneš.
Dnes jsem byl spokojený. Bylo to vydřený do krve. Zraněním to odnesli Smith, Bertuzzi a Larkin dohrál po koňarovi :klobuk: . Price klasika, těžko mu budeme dávat víc, než 1 gól. Mantha začíná dost dominovat, btw. oddělejte už někdo toho Tatara z té lajny. To jak hrál Tatar celou tu přesilovku 4 na 3 to je taky úkaz. Nemáme prostor teď někoho dostávat do pohody. Škoda toho zranění Bertuzziho zrovna jsem ho chtěl chválit, protože byl hodně vidět. Oullet úplně na pohodu. Budeme muset asi povolat minimálně beka z Grand Rapids, tak jsem zvědavý kdo z dvojice - Russo/Jenssen.
Novis44 píše:Dnes jsem byl spokojený. Bylo to vydřený do krve. Zraněním to odnesli Smith, Bertuzzi a Larkin dohrál po koňarovi :klobuk: . Price klasika, těžko mu budeme dávat víc, než 1 gól. Mantha začíná dost dominovat, btw. oddělejte už někdo toho Tatara z té lajny. To jak hrál Tatar celou tu přesilovku 4 na 3 to je taky úkaz. Nemáme prostor teď někoho dostávat do pohody. Škoda toho zranění Bertuzziho zrovna jsem ho chtěl chválit, protože byl hodně vidět. Oullet úplně na pohodu. Budeme muset asi povolat minimálně beka z Grand Rapids, tak jsem zvědavý kdo z dvojice - Russo/Jenssen.
Zápas celkem vyrovnaný - my byli lepší v první třetině, kde to Mrázek hodně podržel, hlavně ten zákrok proti Lehkonenovi byl super :thumbsup: . Od druhé třetiny jste se dostali víc do hry a byly tam šance, ve třetí po úvodním gólu jste byli lepší a nás držel Price. Pak se povedlo vyrovnat a trochu se hra srovnala, ale konec základní doby byl jasně pro vás. V prodloužení jste prošustrovali velkou výhodu a to se nakonec vymstilo - už Weber to měl na hokejce, ale dokonali to až "dvojčata" Radulov-Galchenyuk :thumbsup: .
Asi by bylo trochu spravedlivější dělení bodů 2:1 pro vás, ale takový je hokej...
dneska opet slusny vykon, patrne je ted pro nas dobra konstalace hvezd. Hlavne potesil Mrazek..akorat teda ty zraneni byly nejak caste..

jinak Tatar na PP je totalni vyplach mozku. Proc porad davame na PP hrace, kteri daji za 50 zapasu 5 golu a jsou absolutne negolovi hraci..dalsi takovy je Kronner. Pul minuty smudlame puk PP, aby pak vse skoncilo na "Šmoulo-strele" Tatara a nebo Kronwalla :( :hroza:
Ninety91one píše:jinak Tatar na PP je totalni vyplach mozku.
Tribuna. Ať si dělá selfie z pod střechy. Jinak nevím kdo za ním stojí. Babs sem aspoň sem tam mrkl pro radu :-D a pomohlo to, což se o Trashilovi říct nedá. :scare:
Novis44 píše:tak jsem zvědavý kdo z dvojice - Russo/Jenssen
Tipnu, že naskočí Kroner, tak to bude bezpředmětné..

Dopředu bych chtěl vidět ještě jednou Noska, ale podle posledních zpráv to bude přecejen Jurčo.
JKL » ned lis 27, 2016 8:57 pm píše:
Novis44 píše:tak jsem zvědavý kdo z dvojice - Russo/Jenssen
Tipnu, že naskočí Kroner, tak to bude bezpředmětné..

Dopředu bych chtěl vidět ještě jednou Noska, ale podle posledních zpráv to bude přecejen Jurčo.
Určitě to bude Kroner, ona i ta absence byla dopředu plánovaná prý. Ale musíme mít obránce ještě HS ne? A tipnul bych si, že se do hry dostane...
The Detroit #RedWings today recalled RW Tomas Jurco from the AHL's Grand Rapids Griffins and removed him from long-term injured reserve. Additionally, the #RedWings placed LW Tyler Bertuzzi and D Brendan Smith on seven-day injured reserve.
Takže podle očekávání, povolá se Jurčo a obránce není třeba.
Rethon píše:...
tak.......to je skvele. A pro pripomenuti, tady skill pana Jurca. Finta, kterou roztaci v 25 vterine je ultimatni. Tohle by mel vyzkouset pri PP.

https://www.youtube.com/watch?v=32aEQd8DcKU" onclick="window.open(this.href);return false;
Na PP se asi nedostane tam řáděj ostrostřelci Kronner s Tatarem viz naše první PP pětka :box:

Tatar-Zetterberg-Mantha, Kronwall-Sproul
To video je poměrně ultimátní vzhledem k tomu, že v reálné hře hraje tak trochu (čti: hodně) jako balvan.

Teď mě Jurčo nechává chladným, protože stejně nemáme nic lepšího na skladě, ostatní prospecti jsou příliš nízko, nebo by byla přidaná hodnota nulová u ostatních hráčů. Nicméně po návratu AA doufám v okamžitý waiver Millera. (LilBert půjde dolů po návratu z IR, což je ovšem tak nějak logické)
rambo001 píše:Na PP se asi nedostane tam řáděj ostrostřelci Kronner s Tatarem viz naše první PP pětka :box:

Tatar-Zetterberg-Mantha, Kronwall-Sproul

no nebyt tam Sproul a Mantha, tak by to mohla byt nova legie zkazy. Akorat oproti te prvni legii by tohle bylo doslovne :D Tatar je vlastne takovy novy Lindros
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS