Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Creeper píše:
pon 23. pro 2019 19:25
Úplně a hlavně tam mluví Nielsen, který má 5 mega na sezónu a v tabulce usrané 3 A.
Abdul taky to je sniper za 4,5 mega. :rev:
Ani jeden z jmenovaných nebude budoucnost Wings...
Buyout není v naší situaci úplně akutní. Počkal bych s tím ještě sezónu.
Blashill půjde z kola ven a oba zmiňovaní hráči půjdou buď směrem buyout nebo dolů AHL.
Podstatný je, že situace, ve která jsou Wings nemá úplně okamžité řešení, i přesto očekávám od Yziho hodně aktivní offseason.
Uvidíme, co na TDL, draft, podpisy RFAs (Bertuzzi, Mantha, Fabbri, Athanasiou) a dále...
Creeper píše:
pon 23. pro 2019 19:25
Nielsen, který má 5 mega na sezónu a v tabulce usrané 3 A
První v sezóně :frajer:
tohle je proste brutalita. Nej uleva by byla, kdyby ten klub nekdo prodal :thumbsdown:
Po takových zápasech bych tým včetně lidí kolem rozdělil na 3 tábory - jedny bych vyměnil, druhé vyhodil a třetí poslal na golf
fantastcky trener. Kdo by pred sezonou rekl, ze se nam podari 12 vyher a 33 proher z 49 zapasu :D Co myslite, zustane nekdo z mladych po sezone? a nemyslim srot. Mantha, Bert a AA..neverim, ze neutecou.
Ninety91one píše:
ned 19. led 2020 12:31
Mantha, Bert a AA..neverim, ze neutecou.
Antonín víc nehraje než hraje, Bert snad ne a AA je to samé co Antonín a navíc jeho +/- je opravdu zarážející
Škoda, že si Kenny s Greenem nevzal i ty další hovada, co sem natahal. Když už teda upekli takový kamarádský trejd.

Tím asi končíme s výprodejem. Max. AA, ale to se doufám nestane, protože za něj dostaneme kulové. Možná ještě Glend, zbytek vyměnit nejde.

Ten náš kádr je šílený, to je AHL výběr. Jsem zvědavý, jak to chtějí příští rok poskládat. Hlavně tu obranu :hroza:
Je to tak. Chtělo by to výprodej, ale není koho vyprodávat, maximálně vyhazovat. Je dobrý, že za někoho, koho jsme nechtěli, jsme dostali aspoň něco.
Tak pár možností by tam asi bylo, ale cena a ochota bude proti. Nicméně nic nečekám a až do draftu můžu mít v poklidu nohy na stole.
Se Yzi baví jen s Holym ? Hmmm zrovna AA mne mrzí :hroza:
No jo..

Ani nevím, mám k tomu takový ambivalentní postoj. AA mě hrozně bavil a viděl jsem tam budoucnost. Nebo její kus aspoň. Postupem času mi přišlo, že k tomu svému původnímu kouzlu už nic nepřidal a nikdy nebude ničím větším, než kamínkem někde ve třetí lajně. Je to divný pocit, když sleduješ tolik let vývoj hráče a pak přijde den, kdy si sbalí svoje švestky a sune se pryč.

Beru to taky tak, že za nic jiného už nic nedostanem, takže tak.
Lehce smíšené pocity, když Vám vytrejdují jednoho ze čtyř hráčů, který za něco stojí a zbytek totální odpad zůstává v týmu :neviem:
Navíc střelec, které už vůbec nemáme a zápas co zápas nám dělá problém vsítit aspoň jednu branku. Jasně, měl špatnou sezónu, ale kdo u nás ne? Navíc 25 let, sotva jsme mu dali šanci a už se zase balí. Tak jako všechny ostatní drafty za posledních 10 let. Hlavně jak je všechny x let pipláme na farmě, aby byly ready :hroza:

Jsem hodně zvědavý co předvede u Oilers. Pokud bude konečně hrát s někým, kdo umí hrát hokej(a né s Filppulou), tak budou plácat Kennyho po ramenou. Uvidíme, co budou říkat na to jeho bránění no.

Nečetl někdo, co Y zamýšlí s tím Gagnerem? Další tragéd 10 let za zenitem a obávám se, že nám bude hrát příští rok 2.centra (bo nemá kdo), ve stylu letošního Filppuly, který se přesune do 3.lajny

Nejsem z toho trejdu nadšený, ale u nás je to tak dojebané, že už mi to je tak nějak fuk.
Nekončí Gagnerovi smlouva po téhle sezóně? Já myslím, že ho na další nepodepíšeme a roli druhého centra bude mít Rassmusen.
Jinak k výměně AA. Jaká by byla jistota, že by u nás podepsal. Taky mu myslím končila smlouva. Už to jeho první trucování bylo na zdvižený prst.
Vorackova nocni mura opousti konferenci, to si oddychne :D za AA jsem rad, snad ma sanci aspon na nejaky hokej a karieru. jeste zachranit Manthu. U nas to proste nefunguje, nazorna ukazka je Oliwer Kaski, ktery pouze a jenom potvrdil nasi totalni bidu co se tyce vychovy/prace s obranci.

JInak nas hokej uz nesleduju, takze celkove me to netrapi :) vymena neco jako ta legendarni, kdy jsme ziskali na par zapasu Legwanda za Jarnkroka :D
Gagnerovi končí smlouva po téhle sezoně a podle mě byl součástí výměny jen aby to pro Oilers hrálo platově.

No a 25tiletý hráč ... kolik mu bude, až zase budeme něco hrát? 29? 30? A bude ještě pořád tak rychlý = platný?

Docela mě zajímá, koho budeme podepisovat, až budou Helmům, Abdelkaderům a Nielssenům končit smlouvy. To bude najednou spousta prostoru pod stropem a k dispozici nikdo potřebný.
Rethon píše:
úte 25. úno 2020 13:39
No a 25tiletý hráč ... kolik mu bude, až zase budeme něco hrát? 29? 30? A bude ještě pořád tak rychlý = platný?
A kolik bude Tonckovi s Larkem? Za ty jsme mohli mít aspoň první kolo. Stejně jedeme přestavbu de facto odznova.
Rosťa píše:
úte 25. úno 2020 11:51
Nekončí Gagnerovi smlouva po téhle sezóně? Já myslím, že ho na další nepodepíšeme a roli druhého centra bude mít Rassmusen.
Jo končí, ale to nic neznamená, hlavně né u nás. A centry prostě nemáme. Rass hraje z nějakého neznámého důvodu letos celou sezónu na farmě a příští rok bude hrát druhého centra? Obávám, že takhle to u nás nefunguje.
Vidím to na buyout Nielsena, něco jako Gagner na druhém centru a ten finský zázrak na třetím. Snad se pletu.
Uvidíme. To je jen můj tip. Je zřejmé, že další roky budeme tam kde teď. A asi nikdo nečekal, že přestavba bude nejkratší. Za ty prachy co bere Nielsen,Abby,Helm mohli být dva kvalitní obránci. Prostě to co dělal Holland, teď musí vyžrat Yzerman. Na farmě taky nemáme žádné top hráče. Prostě průměr. Tedy když nebudu počítat Seidera a uvidíme co Veleno. Yzerman dělá co musí, sbírá co nejlepší pozice v draftu. Prostě to bude dalších pár let utrpení.
Jirik19 píše:
úte 25. úno 2020 13:52
A kolik bude Tonckovi s Larkem? Za ty jsme mohli mít aspoň první kolo. Stejně jedeme přestavbu de facto odznova.
No co na to říct? Steve na tiskovce říkal, že chce mít na příští sezonu kapitána. Jestli to bude někdo z těch dvou, tak ho asi vyměňovat nebudou, jinak ale kdo ví ... nicméně vždycky když mluví o hráčích z týmu, tak většinou zmíní Larkina, Manthu, Hronka a Zadinu. Trošku bych v tom viděl, že s touhle čtyřkou počítá.

Btw buyout Nielsena je nesmysl, to by napáchalo víc škody do budoucna než užitku. A vlastně stejně potřebujeme, aby tam někdo hrál, tak proč ne on, i když asi za trojnásobný prachy, než by zasloužil. Ale kdyby tam nebyl Nielsen, podepsal by se další Filpula ...
Svěčnikov back to Russia.
Creeper píše:
pát 28. úno 2020 18:49
Svěčnikov back to Russia
jeho agent to hned popřel :neviem:
myslíte že Red Wings mají šanci na playoff?
https://www.betarena.cz/rubriky/sportov ... _1613.html
Svečnikov je další zabitý případ u nás, takže je úplně jedno, kde nakonec skončí.
Z posledních deseti zápasů jsme v sedmi dokázali vsítit jeden gól :klobuk:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS