Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Aby som parafrazoval Canesmana z temy Carolina Hurricanes:TUTO TEMU SOM MUSEL ZALOZIT!!!!! :D :cool:

Ale dos» neskoro, vtedy keď Detroit vypadáva v 1. kole PO. :lol: :lol: :lol:

Matejko píše:JJ, uz je to 3:3. Fakt haluzove vysledky :D
akoľe 3:3, veď Edmonton vyhráva teraz 3:2 :cool:

arek píše:
Matejko píše:JJ, uz je to 3:3. Fakt haluzove vysledky :D
akoľe 3:3, veď Edmonton vyhráva teraz 3:2 :cool:
arek,nechaj to tak,pozri kedy to mato pisal :lol: :lol: :lol:

No Detroit ma namale.Teraz musia vyhrat oba zapasy,budu to zaujimave ked vypadnu :) aj ked si myslim,ze sa to nestane.Podrzia ich Datsyuk a
Zetterberg :cool:

toto je kriticke uÄľ :x Ale verĂ­m im,ÄŤo by im hrabalo.
Detroit :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona: :poklona:

Tak toto som vazne necakal ze by Detroit sa takto trapis s Edmontonom, fakt prekvapenie, mozno podcenenie ktovie :oops:

Chelios pokracuje v Detroite.Veteran podpisal zmluvu s RED WINGS.Super!!!!Uvidime ako sa rozhodne Steve......

Alex píše:Chelios pokracuje v Detroite.Veteran podpisal zmluvu s RED WINGS.Super!!!!Uvidime ako sa rozhodne Steve......
A na kolko podpisal Alex? Inak ma teąi,ľe bude pokracova», stále vravím to,ľe Chris moľe este 2 aľ 3 roky potiahnu»!
Ale z jeho veku asi na viac ako 1 rok nepodpisal.

Chris Chelios podepsal smlouvu jednoletou a vydělá 850 tisíc dolarů.Prodlouľení kariéry zvaľuje také Steve Yzerman.Hlavní jednání vede GM Ken Holland se zkuąeným obráncem, Nicklasem Lidströmem.Pokud se Red Wings podaří udrľet kandidáta na zisk Norris Trophy, Nicklase Lidströma, nedojde v obranných řadách týmu téměř k ľádné změně.
Pod smlouvou totiľ zůstávají Mathieu Schneider, Andreas Lilja a Niklas Kronwall, větąí prostor na ledě zřejmě dostane také talentovaný Brett Lebda.

Brankár tímu NHL Detroit Red Wings Manny Legace nedostane od svojho klubu ponuku nového kontraktu pred 1. júlom, čo znamená, ľe po tomto termíne sa stane voµným hráčom. Obe strany chcú vyskúąa» nové moľnosti.

"Po rozhovore s Legacom a jeho agentom sme sa dohodli, ľe mu neponúkneme nový kontrakt," povedal pre Detroit Free Press generálny manaľér "červených krídel" Ken Holland a dodal: "Cítim, ľe v prípade brankára musíme skúsi» vąetky moľnosti, ktoré sa nám naskytnú. Do úvahy prichádza výmena, ale aj podpis niektorého z voµných hráčov."

Legace si v základnej časti minulej sezóny pripísal na svoje konto 37 ví»azstiev a iba 8 prehier pri priemere 2,19 gólu na zápas a úspeąnosti zásahov 91,5 percenta. Jeden z favoritov na titul vąak vypadol v bojoch o Stanleyho pohár uľ v prvom kole, kde mal Legace v ąiestich dueloch úspeąnos» zásahov iba 88,4 percenta.


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Som zvedavy,koho chcu ziskat.Ked uz odisiel Manny :cry: ,mohli by ho trejdnut s Luongom.Alebo aj Peta Budaja by som rad videl v RED WINGS :)
Manny,dakujem,ze som mohol sledovat tvoje skvele vykony v skvelom muzstve.Uz nech to dopadne,ako dopadne,zelam ti vsetko najlepsie do buducnosti a nech sa Ti v NHL este dlho dari.BIG THX,Manny :taptap: :taptap: :taptap: :taptap: :taptap:

Tak tato sprava ma naozaj zarazila... to som vazne zvedavy koho si vyberu... asi HaÄ…eka :lol: :lol: :lol: :lol:

Neblazni.Taketo nepis ani zo srandy.Zasa by som prezival cudne obdobie.Fandit DET a nepriat Hasekovi....Ako som uz pisal,mna by potesil prichod Luonga.obetoval by som aj Shanahana :D

Já to povaľuji za správné!Brankář Legace byl v Play off jednou z hlavních příčin vyřazení Detroitu.Jeho nejisté zákroky a goly které dostal v mnoha případech mohl chytit.Detroit byl nejlepąí tým základní části,ale předevąím díky skvěle hrající obraně která také dostala zaslouľeně důvěru do nové sezony.Brankáře si Detroit zaslouľí jistě lepąího a měl by to být někdo jako Luongo nebo Roloson peínze pro tento klub jistě nejsou problém.

ja to vidim asi na Nabokova :roll:

objavila sa informacia, ze do Detroitu by mohol ist aj Giguere

Arek,zaujimava informacia,len este sa stale neviem vyrovnat so stratou Legaceho...Ale "Liguere" by nebola zla volba.Uvidime.

podla mna ma Giguere svoje najlepsie roky uz sa sebou, i ked v zakl. casti mal dobru % uspesnot-91.1% :? . Mali by ziskat Nabokova alebo Luonga, alebo nejakeho mladeho perspektivneho brankara, ktoreho by si vychovali :) (Halak? :D )

No maju tam Stefana Liva(dalsi swed :D),s ktorym podpisali zmluvu a ked by sa mu darilo v kempe,tak mozno by si zachytal uz v prvej jeho sezone.(vid Lundquist).Ale toho Halaka by som bral urcite radsej... :wink:

Tím NHL Detroit Red Wings musí eąte pred začiatkom novej sezóny rozhodnú» o osude dvojice nádejných útočníkov Čecha Jiřího Hudlera a Slováka Tomáąa Kopeckého. Ani jedného nemôľe posla» na farmu do Grand Rapids bez toho, aby ich na určité obdobie nezaradila na listinu voµných hráčov. Najmä v prípade veµkého českého talentu, iba 22-ročného Hudlera sa dá očakáva», ľe po jeho sluľbách by siahlo viacero záujemcov.
"Vieme, ľe na kaľdej úrovni s výnimkou NHL môľe bez problémov hra». My sa vąak musíme rozhodnú», aký dobrý môľe by» v budúcnosti. Určite bude hra» v budúcnosti NHL. Má iba dvadsa»dva rokov. O jeho schopnostiach niet pochýb," povedal na adresu Hudlera asistent generálneho manaľéra Red Wings Jim Nill.
Rodák z Olomouca bol s 96 kanadskými bodmi v 76 stretnutiach tretím najproduktívnejąím hráčom farmárskej AHL, ale v ątyroch dueloch NHL v tejto sezóne nebodoval. Navyąe sa mu uąla kritika trénera Mika Babcocka, ktorý mu vyčítal, ľe v hre pred vlastnou bránkou je nezodpovedný. "V oboch prípadoch bude rozhodujúca skladba náąho muľstva. Kaľdý je kúskom veµkej skladačky," doplnil Nill.


No dufam,ze si Tomasa ponechaju a zapadne do timu cervenych kridiel.....

Ako to je s brankarskym postom cervenych kridel? lebo sa mio zda ze najo zaspali na vavrinoch...

inac dufam aj ja ze Tomas bude hrat v prvom tĂ­me, vsak ma na to dostatocne parametre a podla mna takeho centra Red Wings potrebuju.

Ani ja sam neviem,ako to planuju papalasi vyriesit.Je mozne,ze nakoniec si Mannyho nakoniec nechaju!!Believe...

Drľiteµ Norrisovej trofeje Lidström ostáva v Detroite ďaląie dva roky

Klub zámorskej hokejovej NHL Detroit Red Wings si upísal na ďaląie dva roky drľiteµa Norrisovej trofeje pre najlepąieho obrancu poslednej sezóny Nicklasa Lidströma.
Lidstrom zarobi podobne ako minulu sezonu 7,6 mil. USD na sezonu!
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO