Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

ale jako co ted budeme delat? Teemu je jasny, ten to ma dane, ale Larkin by klidne uz mohl hrat. Bert si asi bude muset pockat, ale taky by uz mohl hrat, nicmene u neho beru, ze jeste rok na farme da. Nemluve o tom, ze Athanasiou hral taky paradne. Pulkki, Larkin, Bert a Athanasiou - to je nase budoucnost. Teemu vcera z pocatku vypadal jen tak decanko, ale pak to pekne rozjel :-D Jo a jeste samozrejme Mantha !

spis to zatim vypada, ze to bude horsi co se tyce obrancu. Tam mi prijde, ze je to spis slabsi oproti utocniku. A to to minuly rok vypadalo spis naopak (myslim mlade kluky)
V obraně se to bude asi hodně točit na začátku. Ta 1. obrana není ideálka. Uvidíme, jestli se zvedne Ericsson. Aby se udržel, tak se bude muset hodně zvednout. 2. obrana vypadá na papíře dobře. Pak Quincey by tam to místo asi měl mít po loňský sezóně, docela mu věřím, že ty výkony podrží. Smith je o level výš, než prospekti. Jensen bude muset ještě přesvědčit, ale takový typ obránce se mi dost líbí, takže věřím, že šanci dostane. Kindl je velký otazník. Moc tam pro něj místo nevidím, ale v přípravě zatím dobrý, takže šanci určitě dostane. Marchenko zatím zklamání. Ouellet asi zranění. Sproul za očekáváním.
Novis44 píše:V obraně se to bude asi hodně točit na začátku. Ta 1. obrana není ideálka. Uvidíme, jestli se zvedne Ericsson. Aby se udržel, tak se bude muset hodně zvednout. 2. obrana vypadá na papíře dobře. Pak Quincey by tam to místo asi měl mít po loňský sezóně, docela mu věřím, že ty výkony podrží. Smith je o level výš, než prospekti. Jensen bude muset ještě přesvědčit, ale takový typ obránce se mi dost líbí, takže věřím, že šanci dostane. Kindl je velký otazník. Moc tam pro něj místo nevidím, ale v přípravě zatím dobrý, takže šanci určitě dostane. Marchenko zatím zklamání. Ouellet asi zranění. Sproul za očekáváním.
hlavne to taky vypada, ze Ouellet a Marchenko jsou dost papiraci, porad zraneni:/ Sprouly sice vcera asistenci, ale jak sam pises. U neho ocekavam MNOHEM vice (ale strelu ma teda jak z kanonu :-D ). Ti mladi vzdadu zatim nicmoc


btw Teemu goal, takovy jeho typicky. On tohle umi neskutecne trefit :-O

https://www.youtube.com/watch?v=N82DuRZh-uQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrana je jasná. 7 beků nahoře, o 6.fleka se porve Smith s Kindlem. XO s Marčenkem si budou muset počkat.
V útoku jsem napočítal 12 jasných útočníků(i s Pashou a Pulkem) a pak je tam Jurčo, Ferraro, Larkin, Andy. Někdo z nich bude hrát. Cleary už vypadá tak akorát na maskota.
Bert, Mantha a Athanasiou si ještě počkají. Blash by mohl překvápit a dát Larkinovi šanci, i když místo pro něj teda moc není.
Jirik19 píše:Obrana je jasná. 7 beků nahoře, o 6.fleka se porve Smith s Kindlem. XO s Marčenkem si budou muset počkat.
V útoku jsem napočítal 12 jasných útočníků(i s Pashou a Pulkem) a pak je tam Jurčo, Ferraro, Larkin, Andy. Někdo z nich bude hrát. Cleary už vypadá tak akorát na maskota.
Bert, Mantha a Athanasiou si ještě počkají. Blash by mohl překvápit a dát Larkinovi šanci, i když místo pro něj teda moc není.
no mezi nama, ale ten obrovsky talent Jurčo je takhle malinky oproti ostatnim vyse zminovanym. Jestli letos nepujde radne nahoru, tak ma asi smulu. Ostatni ho zatim valcuji. I ten Ferraro na me pusobi lepe
Ninety91one píše:
Jirik19 píše:Obrana je jasná. 7 beků nahoře, o 6.fleka se porve Smith s Kindlem. XO s Marčenkem si budou muset počkat.
V útoku jsem napočítal 12 jasných útočníků(i s Pashou a Pulkem) a pak je tam Jurčo, Ferraro, Larkin, Andy. Někdo z nich bude hrát. Cleary už vypadá tak akorát na maskota.
Bert, Mantha a Athanasiou si ještě počkají. Blash by mohl překvápit a dát Larkinovi šanci, i když místo pro něj teda moc není.
no mezi nama, ale ten obrovsky talent Jurčo je takhle malinky oproti ostatnim vyse zminovanym. Jestli letos nepujde radne nahoru, tak ma asi smulu. Ostatni ho zatim valcuji. I ten Ferraro na me pusobi lepe
Jurco u vas neostane..pockate ci bude mat dobru sezonu a tak ho vymenite
Ferraro nemá ani z polovice taký upside jak Jurky
Na něj jsem taky hodně zvědavý. Pravda je, že je ještě poměrně mladý. Babcock mu ten start taky neusnadnil. Uvidíme, tím že jsem ho ještě neviděl v áčku zahrát, tak jak se od něj očekávalo, tak ho furt beru trochu s rezervou.
Pasha píše:Ferraro nemá ani z polovice taký upside jak Jurky

jojo je to megatalent. Pry uz umi nove finty s tenisakem!
No ale abych k němu byl fair, tak nutno říct, že Babcock mu ordinoval dost podivnou roli na ledě (do které by se konkrétně Ferraro nebo Callahan hodili víc). Takže větší upside ano, ale řekněme si - to jsou všechno takové nějaké fan teorie, o upsidech. Smith měl mít taky upside jak zbytek obrany Detroitu a co z toho přetavil? Podle mě, co neukáže hráč na ledě, to jako by nebylo a může si pinkat s tenisákem třeba jednoruč, oblbovat musí trenéra a ne holky na fejsbucích. A pokud hráč po dvou třech sezonách neproofne upside, tak je k ničemu. A stejně tak jsem si jistý, že se to bude týkat i některých dalších mladých, kteří tam jsou (Sproul, AA, Bertuzzi..).

Reálně víc věřím hráčům, kteří jasně ukážou, že zvládají své role na NHL levelu a že jsou aspoň v některých ohledech hotoví, tam je kam se posouvat (Larkin, XO, Nosek(?)..).
Tak zatím asi jedna z nejpovedenějších příprav před sezónou :wink2: Kéž by se forma a pohoda přenesla do sezóny :pray:
To jo, ale většina hráčů např. ze zápasu s Pens je mimo pro sezónu, že. AA dva góly, u něj je možnost se dostat do týmu hodně minimální. Osobně ale věřím, že Larkina uvidíme ještě letos.
Larkin má pro začátek sezóny velkou šanci zůstat nahoře. Pokud se Helmut nestihne uzdravit, je to dost pravděpodobné.
Akorát je tak nějak problém pro něj najít místo, máme přecentrováno a lajna Mezek-Shea-Glendoš vypadá pro začátek jako tutovka.
JKL píše:To jo, ale většina hráčů např. ze zápasu s Pens je mimo pro sezónu, že.
To je velká pravda. Ale tak pohoda v teamu je taky důležitá. No uvidíme, jak se poskládá sestava pro začátek sezóny. :box: Speciálně mne zajímá hned první pikantní zápas s Torontem na moje narozeniny :oslava:
Hergot..ti mladi jsou ale zvirata a i Anthony 1+2 :) Opet - Athanasiou, Larkin a Mantha. Tyhle tri si letos uzijem, verim tomu. Blash toci mlade jako sileny a ocividne to funguje :good:
Je někde nějaký web ohledně waiver exemptů? .. Případně, nechce se někomu přejít všechny ahl z Detroitu?
Pánové, ale tahle situace je příjemnou změnou, viďte? Snad to bude fungovat i v zápasech o body. Ale na sezónu se moc a moc těším, už dlouho jsem tohle nezažil.
Detroit Griffins válec. Helm by to měl stihnout, tak uvidíme. Ono i bez těch mladých je otázka, jak ty útoky složit.
Tak Deke měsíc mimo hru. Larkin v lajně s Tatarem a Richardsem, podle mě to áčko udělá. Dost by mě zajímalo jaký šance má Miele. Má od Blashilla velkou důvěru, odehrál snad nejvíc utkání ze všech. Podle mě je to super hráč na farmu, ale to by asi nedostával tolik prostoru...
Heh zrovna jsem to chtěl napsat. Larkin by mohl hrát místo Pulka, pokud se nestihne uzdravit. A hlavně podle toho, jak na tom kříde bude hrát. Miele doufám ne-e, nic proti němu, ale... navíc další centr? Na farmu ideál.
Blash to vzal trošku zeširoka :-)
Ten Hankův gól po passu Nyqa a Greena... hmm..
JKL » sob říj 03, 2015 9:32 am píše:Ten Hankův gól po passu Nyqa a Greena... hmm..
:jn: :slintac:
Zajimava priprava..i Franzen se mi moc libil. Po hodne dlouhe dobe jsem zvedav, jake bude nakonec slozeni tymu :)
No já sem zvědavý hlavně na složení lajn. Vzadu to bude Q, kdo nahradí DeKeho, ve třetím pártu potom Blas bude mít hodně tvůrčí možnosti typu Smith-XO, případně Kindl, Jensen.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS