Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Hele to sice jo, jde vidět ta chuť dávat góly, ale asi bude potřebovat nějaký čas. Ta mezihra nic moc a zatím se nedostává do těch střeleckých pozic. Věřím, že to časem přijde.
Přijde, samotná přítomnost hráče, který to prostě pere na bránu, je něco, co nebylo tři sezony zpět tak uplně automatické. Druhak, tihle hráči potřebují pevné formace, onu často vzpomínanou chemii, mít tam borce, který jim to bude automaticky dávat. Pulkk má hlad po gólech, je to čistý koncový hráč, myslí mu to na góly, hlavně se neutopit v nějakém složitém kombinačním systému.
Pulkovi na centra Pashu a je to.
Jirik19 píše:Pulkovi na centra Pashu a je to.
Kdyby to Helmovi lepilo, tak i toho bych si s Pulkkem uměl dost dobře představit.
Teemu dostal na jednu tretinu Larkina a hned dal dva goly (mimochodem - ma nejvice TkA z celeho naseho tymu, celkove je 12). Sheahana mam rad, ale prijde mi, ze nema vyvoj. Dovedu si predstavit, ze ho vymenime. A jak napsal Jirik - on potrebuje prilezitost a ne pendlovat ve treti lajne, ktera zatim defakto nic neukazala. Pekne s Datsem :-D

Jinak..pokud je Franzen skutecne zraneny, tak to uz je na odpis.
Sheu bych zatím nechal(stejně žádná výměna u nás nehrozí), jako třetí centr ideální. Stejně hrajou 12min. Ale jsem zvědavý, jak to poskládá, až se vrátí Pasha. Se mi zdá, že je jeden centr u nás navíc.

O víkendu(Mtl) snad už DeKes a Helm.
Jirik19 píše:Sheu bych zatím nechal(stejně žádná výměna u nás nehrozí), jako třetí centr ideální. Stejně hrajou 12min. Ale jsem zvědavý, jak to poskládá, až se vrátí Pasha. Se mi zdá, že je jeden centr u nás navíc.

O víkendu(Mtl) snad už DeKes a Helm.
Je a to je Richards. Zatím velké zklamání a na ledě není vidět stejně jako Green :thumbsdown:
Sheahan je otázka, asi z něj nikdy top 6 nebude, ale řekl bych, že nemáme v plánu ho měnit. Richards zatím zklamání je, ale Green určitě zklamání není a vidět je.
My hlavně nemáme v plánu kohokoliv měnit, to není styl Keníka. Shea je takový druhý Helm. Top to asi nikdy nebude, ale někdo v té třetí lajně(sem tam zaskočit v druhé) musí hrát. I když uvidíme, podívejme se na Abdula, kde dneska je a kde byl před 2 sezónama. Dejme tomu čas.
Green se rozjede naplno, teď se mu vrátí DeKes a jede na Norrise :)
Jirik19 píše:Green se rozjede naplno, teď se mu vrátí DeKes a jede na Norrise :)
DeKe se společně s porcelánovým Helmem vrací asi v sobotu.
Ja si myslím, že Greenove výkony pôjdu ešte o level vyššie, práve vďaka tomu, že bude v páre s Dannym. Greener nech má takmer voľnú ruku pri útočení a DeKe ho bude vzadu istiť. Táto dvojica môže byť s prehľadom našou najlepšou. :wink2:
Je mi toho chlapa líto, ale Mule skončil. Lepší,než být na vozíčku :(

@HeleneStJames: Per Ken Holland, #RedWings putting Johan Franzen (head issues) on long-term IR. Grants cap relief, roster opening.
PK píše:Je mi toho chlapa líto, ale Mule skončil. Lepší,než být na vozíčku :(

@HeleneStJames: Per Ken Holland, #RedWings putting Johan Franzen (head issues) on long-term IR. Grants cap relief, roster opening.

se chvili na to opravila a je pouze na 7 dni, ale i tak je to spatne.


Pasha: chudak Q :-D a to mu to jde celkem slusne
Q nehraje špatně, celkem se mi i líbí (kdo by to kdy řekl, že něco takového budu fakt myslet vážně), patří k těm jistějším a tvrdším hráčům před vlastní bránou..
Bohužel s tím Franzenem musíme počítat. Ten konec se fakt blíží, byl by zázrak, kdyby dohrál sezónu.
Quincey v mojom rebríčku stúpol, takže vôbec nebude vadiť, ak sa posunie až do tretieho páru.

Ku Franzen case. Tohto chlapa som mal veľmi rád, keď sa blížil k tridsaťgólovým hraniciam a bol skutočným power forwardom. Žiaľ, zranenia hlavy ho doničili a momentálne je celkom hotový. Bude najlepšie pre všetky strany (Franzen, organizácia, káder...), ak to definitívne zabalí, nemá zmysel trápiť sa, máme lepších, mladších, rýchlejších a predovšetkým zdravších hráčov. Jeho stav si viem živo predstaviť, ten človek nemôže tušiť, ktoré ráno bude ako vyzerať, tu ide o zdravie ľudskej bytosti, hokej by mal ísť na druhú koľaj, nech to nechá tak. Hlavu má poškodenú už priveľmi, nebol by som prekvapený, ak by mal aj v budúcnosti problémy s hlavou. Na tím už nemal taký vplyv ako pred pár rokmi, už nepatrí medzi našich core hráčov, takže načo sa naťahovať?

Vďaka Johan, ale myslím si, že tvoj čas sa naplnil. Netipoval som, že odohrá celý ročník, ani pol sezóny, ale tri zápasy a dosť ma veru prekvapili.
Pasha píše:Quincey v mojom rebríčku stúpol, takže vôbec nebude vadiť, ak sa posunie až do tretieho páru.

Ku Franzen case. Tohto chlapa som mal veľmi rád, keď sa blížil k tridsaťgólovým hraniciam a bol skutočným power forwardom. Žiaľ, zranenia hlavy ho doničili a momentálne je celkom hotový. Bude najlepšie pre všetky strany (Franzen, organizácia, káder...), ak to definitívne zabalí, nemá zmysel trápiť sa, máme lepších, mladších, rýchlejších a predovšetkým zdravších hráčov. Jeho stav si viem živo predstaviť, ten človek nemôže tušiť, ktoré ráno bude ako vyzerať, tu ide o zdravie ľudskej bytosti, hokej by mal ísť na druhú koľaj, nech to nechá tak. Hlavu má poškodenú už priveľmi, nebol by som prekvapený, ak by mal aj v budúcnosti problémy s hlavou. Na tím už nemal taký vplyv ako pred pár rokmi, už nepatrí medzi našich core hráčov, takže načo sa naťahovať?

Vďaka Johan, ale myslím si, že tvoj čas sa naplnil. Netipoval som, že odohrá celý ročník, ani pol sezóny, ale tri zápasy a dosť ma veru prekvapili.
Qcko dostal prilezitost v druhem utoku a s dobrymi hraci a hned se ukazuje i v ofenzivnim svetle. Trosku mi to pripomina dve jeho sezony u Colorada, kde byl bodove taky velmi slusny. Posunuti do tretiho by ho mozna dost sejmulo,,ale hraje dobre. Nejak se to musi vyresit :good:

jinak, kdo dnes bude chtit, tak sraz na chatu
Dnes Howie v kase, zajtra Mrázek.
Na tento zápas zapomenout a dneska už zodpovědně od 1. minuty bez totálně zbytečných faulů a s koncentrací a zaujetím!
Viděl jsem 2 třetiny a pak jsem byl nucen odjet na pohotovost se psem :verysad: Oba výsledky negativní :thumbsdown: :cry: Zápas byl k otočení, kdyby jsme chybami ve vlastním pásmu nenabídli Cans takové šance. Dneska zápas vypustím, protože jsem od pátku od rána nespal a nevidím na monitor :plac: :paperbag:
GO Wings Go !..! :box:
Tu ani nie je veľmi čo hodnotiť, moje celodenné tušenie ma nezradilo, nemal som dobrý pocit. Od začiatku odfláknuté, až na pár minút, kedy sme znížili z 0-3 na 2-3 to bolo veľmi zlé. Málo strieľame, niektorí by sa potrebovali prebudiť, hlavne Tatar. Tak snáď to bude dnes o 180 stupňov iný výkon a na ľad nastúpi skutočný Detroit a nie nezaujaté primadony. GO WINGS! :wave:
Pasha píše: Od začiatku odfláknuté, až na pár minút, kedy sme znížili z 0-3 na 2-3 to bolo veľmi zlé. Málo strieľame, niektorí by sa potrebovali prebudiť, hlavne Tatar.
Moje řeč. :-P
Dneska to bude úplně o něčem jiném, takhle zahrát dvakrát po sobě prostě nejde :-D

Akorát ty lajny by chtělo nějak oživit. Možná bych zase vsadil na Tatar-Larkin-Pulk. Tatar se potřebuje chytit a s Richardsem mu to zatím očividně nejde. A Pulk je v třetí lajně taky zabitý. Richards do třetí lajny s Rileyem.
With Andersson, DeKeyser and Helm making their season debuts for the #RedWings tonight, Ferraro, Jurco and Smith will be healthy scratches.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG