Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

cervene kridelka odohrali u jastrabov kvalitny match, kvalitna praca obrany, no a Cleary ma fakt moc sikovne rucicky
o neprijemnom zraneni Kopeckeho uz rec bola
a ci sa to niekomu paci, al. nie Hasan svoj team podrzal 8)

Vyhrali sme na lade,kde sa nevyhrava vobec lahko.Hlavne tretia tretina bola zo strany Red Wings skvela.Detroit dal uz v 151 zapasoch v rade aspon jeden gol...WOW :cool: ........ GO WINGS GO !!!!!!

tak toto vitazstvoma vobec nepotesilo keby aspon po predlzeni ale oni neeeeeeeeee :evil: ale maju na Sc muzstvo maju

díval jsem se na ten zpas, zajímavá podívaná. :cool:

po zostreleni jastrabov dalsi cenny 2 bodovy ulovok

Uznávám, že se poslední zápas HAškovi moc nepovedl, ale divím se Alexi, že jsi ho tady ******** nějakým příspěvkem na 2 strany :lol: asi si neměl čas co?

BigPete,krot sa,lebo bude BAN
Můžu se zeptat co jsem udělal, jestli jde o to slovo z***al tak u nás v ČR není až tak vulgární ajko u vás takže sorry

ale fakt ze mu nevysiel ale mna to tesi lebo ho nemam rad ale skvele vysiel zapas Langovi 2 goly aj nejakemu dalsiemu aj Vybornemu : :)

Ha ha ha ha ha ha HA........ :D :D :D :D .....Ha ha ha Ha-sek bol striedany.BigPete nebudem ho tu ........,ale som spokojny,ze to tak dopadlo.Skoda len,ze sa to nepodarilo otocit.Inak tento zapas bol jasne v znameni ceskych hracov...A este jedna vec.Smrt zradcom.Tym myslim Fedorova....Chris Osgood sa uz vratil :cool:

No way! KOMPLEX! Jednoducho na Detroit nevieme zahrat. Zlomili sme uz vsetko a vsetkych, ale proti Detroitu hrame ako obareni! Cim to je? nemam ten tim rad. Svedska legia je mozno zaujimava, Hasek by chytal dobre aj ako 580-rocny, keby mu sluzilo zdravie, ale podla mna tento tim mat SC tentoraz nebude. :twisted:

Paly-off je sice daleko, ale taky myslím, že na Stanley cup mít nebude, no Chicago má z Detroitu asi už komplex - jsou v jedné divizi a pořád s něma prohrávají...., ale já myslím, že se to tuto sezónu zlomí, protože mají gigantický výpadky a Chicago s Havlátem hraje dost dobře

Giganticke vypadky Hasek proti Hawks nemava....

Tak Hašek třeba né, ale všeci před ním..... a Havlát mu tam 2 dá.... prostě letos se to prolomí

Hej, videl som highlighty ked Cleary strelil a brankar nemal skoro sancu, su dobri, su prekliate dobri!

Jsou dokonce nejlepší, ale i Detroit má "své dny" :lol: a poslední dobou nějak často

Hm, preco nepoddali proti Hawks?

To nevím, ale říkám ti že to přijde a nebude to dlouho trvat.

Hm, uvidime, netreba zabudat na ich fantasticke ofenzivne masiny ako Zette a Dacjuk.

No nemyslim si,ze Chicago bude nejak ohrozovat poziciu Wings.Uz treba len preskocit NSH,stracame 5 bodov,mame zapas k dobru,tak to su len tri body.
A dnes ci to CBJ fakt odnese,ta prehra bola len nahoda!!!!!!!
BigPete-az o takych velkych vypadkoch by som nerozpraval.Je pravdou,ze to neni tak dobre jak napr. minulu sezonu,ale stale je Red Wings velmi silny.Zatial kazdy zapas,co som videl boli jasne lepsi nez super,len nie vzdy sa podari vyhrat!!!

Ha, Wings nie su najsilnejsim timom v NHL, hoci patria ku spolufavoritom, ze ich porazili CBJ je pre mna sok.

chorche píše:Ha, Wings nie su najsilnejsim timom v NHL, hoci patria ku spolufavoritom, ze ich porazili CBJ je pre mna sok.
Ja som netvrdil,ze su najsilnejsi.Ale su silni.Mali sme zly uvod,potom vsak skvela snura vitaztiev,zasa zla seria a teraz na striedacku vyhra-prehra.Ale ani tie prehry niesu nejake tragedie,proste sa nevyhralo,ale inak v samotnom ponimani hry su Red Wings velmi vysoko.A uz sa zlepsili aj v PH...

REVENGE!!!!!!CBJ si co myslel,ze zazraky sa opakuju po sebe?Dostali 5kuskov a oni si ani nevrzli.Fedorov stichol,aj Davidko.....Sila DET sa prejavila!!!!!Netipicke bolo,ze CBJ mal viac striel ,ako DET-to sa nestava casto.Musim uznat,aj ked velmi nerad,ze Hasek zachytal uspokojivo 8) :) ...a od zaciatku sezony hra skvely hokej Dan Cleary.Ked ho Wings ziskali s PHO,tak mal plnit len ulohu v 3-4 utoku,ale v tejto sezone dostava viac priestoru na lade a Cleary ukazuje,ze je skvely playmaker,aj zakoncovatel....GO WINGS !!!!!!

Alex píše:...Musim uznat,aj ked velmi nerad,ze Hasek zachytal uspokojivo 8) :) ...
:shock: to su mi veci :hufi: tak ked uz toto napise "expert fora na brankarov", tak toho Haseka asi este treba neodpisovat :D Ale Alex mozno zmenil taktiku a uz nebude na Haseka nadavat, aby ho vymenili, ale bude ho chvalit a tajne dufat, ze sa zrani :lol:

Kurnik Wildcelt,ty si ma prekukol.No ked sa uz blizia tie sviatky mieru a pokoja.Ale po sviatkoch tu kritiku este pritvrdim :):):):)

Ten hlasatel v Detroite je dobre prispaty :lol: :lol: :lol:
Ale na hlasatela zo San Jose nema :hufi: ale ten nie je prispaty :roll:

WildCelt píše:Ten hlasatel v Detroite je dobre prispaty :lol: :lol: :lol:
Ale na hlasatela zo San Jose nema :hufi: ale ten nie je prispaty :roll:
Ty co to tu riešis preboha Wild :lol: sa zaujmaj o hru :lol: a nie o hlásatela :D
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES