Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Výlet za sluníčkem podle předpokladu.Weiss měl hrát proti FL,proti komu jinému by se vyhecoval?
Kroner s Kuželem opět u všeho....pane trenére,zkuste je rozhodit propánajána :hroza: Třetí centr je taky kvalitní záležitost,to jde hned celá lajna do kopru :good:
Jurčovi se sere celou sezónu,to jde vidět.V létě se bdue muset dát dohromady,jinak je zralý na vyhazov.Ten nájezd byla třešinka na dortu,to jsem se musel smát taky :lol2:
tak dalsi zapas presne podle ocekavani. Tampa si nas pravidelne vodi (dalsi mancaft v rade), tam nebyl ani naznak, ze bychom mohli vyhrat. Prece jenom, jejich tym ma trosku jinou kvalitu a predevsim tam funguje nejaka sehranost- chemie :-( A Kronwall na konci me strasne pobavil :-D :thumbsdown: Posledni zapasy je opravdova krize. Pens jsme porazili pouze diky hlouposti nekterych hracu Pittsburghu a Edmonton..no kdo by je neporazil ze..

proste letosni sezona opet to same jako posledni roky. Opet musime doufat, ze to nasi konkurenti poserou. Loni se to aspon dalo hazet na zraneny mancaft :-D
Ninety91one píše: proste letosni sezona opet to same jako posledni roky. Opet musime doufat, ze to nasi konkurenti poserou. Loni se to aspon dalo hazet na zraneny mancaft :-D
Tak nějak s tím musím souhlasit. Tady moc "výmluv" není. :x
Tradičné uspokojenie, ktoré sa dalo čakať, predsalen sme boli vo výbornej pozícii a s dostatočným náskokom (ten je už takmer ta-tam) a tu opäť skepsa a smútok. Nechcete rovno všetko hodiť do hája a zabaliť sezónu ?
Dneska opět bez Dacjuka
Rosťa píše:Dneska opět bez Dacjuka
Navíc zápas po obědě, doma a Blues. Ideální kombinace :thumbsdown:
Vzhledem k tomu,že my nedáme víc gólů jak jeden,tak buď prohrajeme v normální hrací době nebo pak na nájezdy.
nato sa fakt nedá pozerať, ale ani troška.. :-(
Rosťa píše:nebo pak na nájezdy.
Kéž by byly :evil:
nani92 píše:nato sa fakt nedá pozerať, ale ani troška.. :-(
Ne. Nedá jedna velká obrovská BÍDA :thumbsdown:
no jo, aspoň máme body..ale tragedia :-D
Ak by sa dali odpočítať body, dnes by to sedelo úplne. Zápasy na poludnie alebo tesne po ňom sú pi*a a na ľade to vyzerá katastrofálne.

Aspoň sú 2 body, dôležité maximálne, sme odrazili nápor (aspoň bodovo) OTT a BOS.

V utorok Arizona, keď sa nevieme namotivovať na jeden z najlepších tímov ligy, tak čo budeme hrať proti Arizone ?
Je třeba zabrat a z domácích zápasů vytěžit maximum.
No já jel raději dneska na Vsetín..a... Eh...dva body fajn...
Nebudu nosit dříví do lesa, bylo to strašné, poslední PP naprosto šílená. Bez Pashy žádná kreativita.

OT — už při akvizici Židly jsem si říkal, že by měl hrát s Kronnerem. Za Lidase a Raffiho byl Kronner spíš defenzivní, to zvládal a sedělo mu to. Po jejich odchodu musí plnit roli, na kterou nemá, což jeho samotného musí frustrovat. Je to bořič a potřebuje tvořivého parťáka. Nechal bych je pohromadě a Errorcssona poslal kamkoliv (pryč).

Jo a díkybohu za Abbyho — po Holmstrōmovi a Draperovi snad jediný, kdo se nebojí jít tam, kde to bolí, ale dávají se odtamtud góly.

Jurča nekomentuju. Raději.
JKL píše:No já jel raději dneska na Vsetín..a... Eh...dva body fajn...
Na postup do ELH zatím v Budějcích nemáme rychlost ani beky, tak se těším na atmosféru zápasů mezi Motorem a Vsetínem.
Čehož se asi nedočkáš...

Jinak k Err..toho se asi nezbavíme. Long term kuželka
PK píše:Nebudu nosit dříví do lesa, bylo to strašné, poslední PP naprosto šílená. Bez Pashy žádná kreativita.

OT — už při akvizici Židly jsem si říkal, že by měl hrát s Kronnerem. Za Lidase a Raffiho byl Kronner spíš defenzivní, to zvládal a sedělo mu to. Po jejich odchodu musí plnit roli, na kterou nemá, což jeho samotného musí frustrovat. Je to bořič a potřebuje tvořivého parťáka. Nechal bych je pohromadě a Errorcssona poslal kamkoliv (pryč).

Jo a díkybohu za Abbyho — po Holmstrōmovi a Draperovi snad jediný, kdo se nebojí jít tam, kde to bolí, ale dávají se odtamtud góly.

Jurča nekomentuju. Raději.

Aby sel obrovsky nahoru, jeho zivotni sezona. :thumbsup: Jinak dneska hlavne dva body, zapas asi nema smysl moc komentovat. Zrejme ladime formu na PO - 1/2 goly za zapas :)
Je třeba se chytit, teď je pár zápasů doma, tak je třeba z toho vytřískat body pokud možno. Situace před p-o fakt zajímavá, protože Pens s Isles se rozhodli zahájit protestní spánek a sme jen bod, resp. tři za nimi (i přes ty neblahé zápasy). Za náma Sens s nemohoucíma Ruins, ale tady bych byl optimistický - pokud to vysloveně neprovaříme, tak nás nedoženou, to je 11 zápasů na nějakých 5-6 bodů, to je ještě dobrý polštář. Zas tak špatný rozpis už nemáme.
Ninety91one píše: Aby sel obrovsky nahoru, jeho zivotni sezona. :thumbsup: Jinak dneska hlavne dva body
Díky za něj. Taky jsem včera doma skákal potom gólu, jak kdyby jsme vyhráli SC. :oslava: Jsem si říkal, že aspoň jedna přesilovka musí vyjít a v prodloužení byla ideální šance.
A to az teraz zistujem, ze ten Abyho gol nemal platit :hroza:
Finch182 píše:A to az teraz zistujem, ze ten Abyho gol nemal platit :hroza:
procti si znova a poradne pravidla. Regulerni gol :)
Alebo by si si mohol precitat ty.

co tak preliezam na Hfboards, tak je zhoda ze no goal. Abdul hral so zlomenou hokejkou a za to su dve minuty a mal ist von.
aha, ty myslis tu hokejku, tak to je fail rozhodciho :)

BTW - Datsyuk said he doesn't think he'll play tomorrow. Lingering lower body injury for 3 weeks. Needs more practice time. Maybe Thursday.

:hroza: teda ne ze bych to necekal, bylo jasne hned. At uz radeji nehraje a vse focusne na PO.
Co jsem tak četl, tak nám zápas prohrál Jimmy. Zápas jsem neviděl, ale dostat pět gólů od druhého nejhoršího týmu v NHL je docela ostuda. Samozřejmě tím myslím celý tým. Jestli se dostaneme do play off, tak to dopadne jako minulý rok. S tím co hrajeme tam nemáme šanci.
To už není v lize nějaký "horší" team než my, na který se dokážeme namotivovat a přejet ho ? Po Trolejbusu, Floridě a dneska Arizoně ? Howard zcela cedník. Přišel mě, že tam stál a čekal co ho trefí. :hroza: Úspěšnost 77% :lol2: Jestli na něj tlačili, aby po zranění uspěchal návrat, tak to nebylo dobré rozhodnutí. Dostali jsme sice 2 góly v PP, ale to výsledek nezlehčuje. Když už dáme pro nás netypické 4 góly tak jich 5 dostaneme. :neviem: S tímto v PO zcela jistě nepřejdeme přes první kolo, kdyby jsme měli hrát s Horní dolní :scare: Out stále Dats, Kroner, a nově i Cole.
Kindlova asistence při Abdulově gólu :good: :slintac: A nejlepším střelcem sezóny bude Abdul :?: :giggle:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS