Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Axel Holmstrom (dva zápasy / gól) si po návratu ze zranění domrvil koleno a chybět bude do konce roku.

:?

Do hry by měl už brzo naskočit Saarijaarvi...
Teda jak já byl dneska ráno mile překvapen, že jsme neprohráli :) ... je to sice tím, že jsem si nevšim, že hrajeme až zítra, ale i tak to byla pro mě pozitivní zpráva. Takže až zítra.
Rethon píše:Teda jak já byl dneska ráno mile překvapen, že jsme neprohráli :) ... je to sice tím, že jsem si nevšim, že hrajeme až zítra, ale i tak to byla pro mě pozitivní zpráva. Takže až zítra.

washington neni tym, ne nadarmo se zvazuje novy nazev " washingtonsti nymandi". Uplne nulovy tym bez sance na budoucnost. Dneska od nas dostanou dvouciferny pridel. Ocekavam nadherny hokej z nasi strany...... :D


ale realne, budeme pouze branit a za pul zapasu budeme mit dve strely na branu :D
Ninety91one píše:ale realne, budeme pouze branit a za pul zapasu budeme mit dve strely na branu :D
Je fajn, že se tady člověk pobaví jednak výsledky našeho total top nabušeného teamu a jednak příspěvky nás fanoušků na baterky :giggle: :jn:
V topicu Flames už byla sezóna uzavřena, tak je na čase to ukončit tady ne :?: :oslava:
Když kakao Nesquick při EN netrefí tutovku je to těžko. Naše PP je legendární :|
Tak dneska už to přišlo. Ale jen 1:0, takže nám chyběly jen 2 góly, abychom Caps úplně zničili. Podle mě dobrý, očekávaného bůra jsme nedostali. Je tedy snad jasné, že i fandové na baterky se dokáží radovat z maličkostí, i když fandí týmu, který se inspiroval v KOH-I-NOORU.
Jsem zvědav, co s touhle bandou nešťastníků udělá návrat Vaneka. Jestli se vrátí a my zase začneme občas vyhrávat, bude to neoddiskutovatelný kandidát na Hart trophy.
Včera by Washingtonu stačili i tři útočníci a my bychom je stejně neporazili. Ale náš výkon podle očekávání.
unaveny Washington, hrajici na tri utoky si nas vychutnal..a to hrali tak na pul plynu. Ale co...jak tady pise par lidi. Drzte huby! prohry jsou krasne a vubec to nevadi. Hlavne slepe fandit a mlcet
Ok, takže sme definitívne done? :verysad: :|
No já si to myslím od pre-season. Ale trochu delší debata tohle.
Pasha píše:Ok, takže sme definitívne done? :verysad: :|
stale verim, ze ne..ale jinak vse hraje proti nam. Takova typicka Holly akce - nejslabsi rok co se tyce draftu a my zrovna mame takovou sanci :D holt o rok no..
Jedinej kdo z toho týmu vyčnívá je v současný době Howie. Děsím se toho, jak by to vypadalo, kdyby na něj spadla stejná deka, jako je teď na Mrazičovi. :scare:
JKL píše:No já si to myslím od pre-season. Ale trochu delší debata tohle.
To si třeba Holly nemyslí a nemyslel co ty ko*ote ? :cinka: Je mi smutno a to hodně. Vůbec nevím co napsat .... :neviem:
Nejproduktivnější hráč Zette kupodivu z 0 v +/-. Nielsen - 6, Larkin -7 ( pro mne velké zklamaní) a v super formě TTT (čtvrté nejlepší křídlo v lize), Kakao netrefí ani fotbalovou branku. Sheahan patří někde na farmu do údržby. O Abdulovi ani raději nemluvím. Nemít tu šnůru 6 wins po sobě jsme suterén ligy. K tomu ale dojde. Pokud si někdo myslí, že nás spasí Vanek :nono: Jeden hráč team nedělá. Pro mne velké zklamání Mrázek. Jak psal Ninety91one. Jeho přesun přes brankoviště kolikrát zavání přesunem do rohu, aniž by si všiml, že je out. Zítra Flames doma. Pokud se tam nezvetíme výhrou 11:7 tak už nevím :jn:
Creeper píše:Zítra Flames doma. Pokud se tam nezvetíme výhrou 11:7 tak už nevím :jn:
Nastúpi na ľad tím zo sezóny 2001/2002, v ktorom bolo 12 olympionikov? :jn: :giggle:
dneska sobouj tragedu :D ani nevim, co je pro nas momentalne lepsi, jestli vyhrat, nebo prohrat. Vyhra nic neresi
Ninety91one píše:. Vyhra nic neresi
"Dotahneme" se bodově na Flajrs :jn:
Creeper píše:
Ninety91one píše:. Vyhra nic neresi
"Dotahneme" se bodově na Flajrs :jn:
coz nic neresi. Holly a nekteri zdejsi sleduji pouze tabulku..je treba poradny impuls.
Vanek-Nielsen-Larkin
Nyquist-Zetterberg-Mantha
Tatar-Sheahan-Abdelkader
Glendening-Ott-Miller

To jsou zase šachy, ale Top 6 vypadá trochu líp, když tam nezaclání Abdul s Glendem. Teď jen doufat, ať to pohromadě vydrží dýl než jednu třetinu. :sarcasm:
Ano, ta top 6 vypadá ´trochu líp´, protože bottom vypadá o to hůř.
Ninety91one píše: coz nic neresi. Holly a nekteri zdejsi sleduji pouze tabulku..je treba poradny impuls.
Tak že bychom jako třeba vůbec nenastoupili k zápasu ? Je to zbytečné asi .... Impuls jaký ? :hmm:
Sestava je ok, v třetí se sešli hráči, kteří rozjeli sezónu nejhůř, takže jim to paradoxně může pomoct.
Obličej Tatara s výrazem jééééé ono mi to tam spadlo ? Pocit k nezaplacení ..... mizérie pokračuje.
Pasha píše:Ok, takže sme definitívne done? :verysad: :|
Teď už asi opravdu jo. A jestli ne "done", tak určitě "dole".
nejak hrajte, ani nemusite moc, staci, kdyz ve treti trosku zapnete a oni se poserou
Můžem být v klidu, tohle ještě není ani zdaleka dno.

Už čtu sice ty kecy v rozhovorech "nehrajem špatně, ale máme smůlu a prohrajem o gól", což je podle mě nesmysl. Nejsme prostě dostatečně dobří ten gól dát, jednoduché.

http://www.mlive.com/redwings/index.ssf ... _st_4.html" onclick="window.open(this.href);return false;
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES