Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Už sa teším na zápas, konečne sa nám podarilo nájsť správne zloženie prvého útoku a dnes stačí obom Sedinovcom jeden bod aby dosiahli ich 400. body v kariére, dúfam že budú okrem tohto mílnika oslavovať po zápase aj dalšie víťazstvo. Detroit vyhral posledných 5 zápasov, výhrami proti Edmontonu a Calgary potešili aj mna ale dnes treba tú sériu skončiť.
Klúčová bude disciplína, musíme sa vyvarovať trestnej lavici, presilovka krídiel je so zastrašujúcimi 32% najlepšia v lige a my už v oslabovkách nežiarime tak ako pred pár rokmi a sme na podpriemerných 81%.
Sanford dokazuje že je kvalitný brankár a vôbec sa nebojím že by dnes mal byť našim slabším článkom.
Tak som zvedavý ako to dopadne, ja by som bol spokojný aj s bodom.
No,bude to bitva,je to vyrovnané a gól dal zatím jen přesným backhandem Samuelsson.
Ozzie chytá zatím zázračně,má ale taky kus štěstí :thumbsup: (tyč a špičková robinsonáda na brank.čáře),tak doufám,že mu to vydrží!
Jedeem Kridielka :cinka: :povzbudzovanie: :cinka:

To máš Ohlunde pravdu,ze Sanforda dělají Reds zase hvězdu zápasu,ale chytá fakt dobře.
Jsem ale pěkně nasraný,mi se tedy ty přesilovky nelíbí vůbec,je to děs a to na obou stranách.
Detroit měl navíc dvě po sobě a stejně :ho*no: z toho!!! :pc:
Smutné je,že gól zavinil Hudler,kterému se zrovna v posl.zápasech tak dařilo :? :(
No nevím,nevím,rozhodne asi nějaký šmudla anebo to možná skončí plichtou.
Uvidíme kdo s koho! :cinka: :frajer2:

Jinak Kačky řežou Avs 3:0,to je pro Tebe jistě potěšující zpráva,ne?Pro mě tedy celkem ano. :smile03: :frajer2:
Po prvej tretine som s našim výkonom celkom spokojný, v útoku sme častejšie a hlavne prvý útok si vytvára aj neaké šance, jednu velkú Daniel zahodil, okrem toho sú detroitskí hráči skoro všade a stále nám vypichujú puk a zakladajú rýchle protiútoky, po jednom takom nám ušiel Samuelsson a v polovici tretiny pekným bekhendom poslal hostí do vedenia, už o pár minút mohol zvýšit po Mitchellovej chybe Datsyuk ale Sanford ho neistím zákrokom zastavil. V závere tretiny sme predsa mohli vyrovnať, najskôr Salo trafil len tyč a potom si Hansen príliš dlho ripravoval puk na strelu do odkrytej brány a Osgood sa stihol vrátit.
Ale zatial sa aspon vyhýbame trestnej lavici, skončil na nej len Hordichuk po bitke s McCartym.

Woooooooooot :biglol: hned v úvode tretiny po chybe hráča wings striela Pyatt parádnou strelou svoj 3. gol v sezone, po gole sme neako zaspali a Detroit mal hned 3 velké šance, 2x zachranoval Sanford a raz ho zastúpil Öhlund. Z pod tlaku sme sa oslobodzovali len za cenu zakázaného uvolnenia, až po takmer 2 minutách sme to upokojli. V polovici tretiny sme dostali prvú presilovku v zápase a dopadla hrozne, prvú minutu sme sa nevedeli usadiť v pásme a ked sme sa tam nakoniec dostali tak po pár prihrávkách nám Hossa zobral puk a rútili sa 2 na 1 obrancu, Hossa volil strelu ale Sandman znovu podržal, hned po uplynutí dostali rovnakú šancu aj RW a som zvedavý ako si s nou poradia oni. Gol mohli streliť už hned v jej úvode, Samuelsson sa snažil prihrať pred bránu kde stál Mitchell a od jeho korčule sa puk odrazil takmer do brány, ale znovu zachranoval Sanford, krátko pred Raymondovim návratom sa k nemu na trestnú pridal aj Öhlund, a tá druhá presilovka bola parádna, krídla nás držali v pásme aj neaký čas po uplynutí trestu. S prvým golom čo Sanford dostal som spokojný nebol ale to čo pochytal v druhej tretine bolo skvelé. :thumbsup:
V druhej tretine sme boli prestrielaný v pomere 10-3 aj napriek tomu sme ju vyhrali a sme stále v hre.


V tretej tretine máme konečne šance aj my, po niekolkých menších počas presilovky sme mali aj jednu velkú Demitra šiel s Danielom 2 na 1 a podobne ako Hossa aj Demo to na neštastie skúšal sám a z dobrej pozície tráfal len vedla. Šancu si dobrým napádaním vypracoval aj Kesler, získal puk medzi kruhmi a ked už sa chystal vystreliť ho zozadu hitom odstavil obranca RW. Pomaly sa blíži koniec a v prípade remízy by oba tímy natiahli sériu bez prehry v hracom čase už na 10 :) v prípade Nucks, respektíve 9 v prípade hostí.
No 5 minút dokonca sme šli na trestnú znovu a Datsyuk ju strelou pomedzi nohy obrancu už využil. Ale kosatky sa nezdali a už o minutu neskôr Daniel vyrovnal na 2:2 a pripísal si 400. bod v kariére :clap: :groupwave: .
Do konca sa už skore nemenilo a rozhodne sa v predlžení alebo po nájazdoch.
Tak v úvode predlženia sme mali dost velkú šancu rozhodnúť, ale Keslerovi sa nepodarilo pretlačiť dorážku po Mitchellovej strele za Osgooda. A dostali sme aj presilovku, je to velká šanca rozhodnúť tak podme nato.
Waaaaaaaau a je to tam Sami Salo. :yahoo: :clap: Bodíky zostanú doma. :yes:
Baffy píše: Jinak Kačky řežou Avs 3:0,to je pro Tebe jistě potěšující zpráva,ne?Pro mě tedy celkem ano. :smile03: :frajer2:
Jasné že ma to teší, Avs mali niekolko výhier po sebe a už som sa bál že sa rozbiehajú ale CGY ich porazilo 2x posebe a teraz aj Ducks :yahoo: len nech si pekne zostanú na spodku divízie.
Ja som prvu tretitnu nevidel,ale podla mna VAN(2-3tretina-OT) nehrali nic.Nie zeby DET hrali nejak zazracne,ale kosatky boli absolutne neskodne.Ked aj mali sance,tak ich dostali do daru od nasich hracov(vid Jirkova chyba=1 gol nucks)Ani Dema so nevidel cely zapas az dovtedy kym nesli 2 na 1,ale nastastie vtedy nedali....No potom dali Nucks stastny(ale pekny) gol a islo sa do predlzenia..Kde,za dost prisne vylucenie sme zaplatli 1 bodom...Zasa prehra v predlzeni...Najviac ma sere,ze mi superom sance a goly pripravujeme a potom musime makat,ak chceme bodovat.....Sanford chytal super.. :good: ...

Od nas sa mi pozdaval Kopecky,ktory hral v 1 utoku na miesto Hommera,Dacjuk,aj Zette..Majo samozrejme tiez,aj ked nebodoval(2 hviezda) a aj Meetch makal a bojoval...Ozzie chytal spolahlivo a v OT nas aj so stastim neraz podrzal,ale zial aj tak to neustal......

Teraz nas cakaju 3 zapasy v 4 dnoch.Bude to makacka,ale berem len 6 bodov.Aj so silnym BOS!!!!
No,tak nakonec jsem i za ten bodik rád,měli to už sice udržet a vyhrát,ale to by nebyl Detroit! :?
Ono je to sice hezké,že většinu času znovu Kosatky přehrávali,ale nic z toho není,je to prakticky k ničemu. Zase se strašně nadřou na gól a to není dobré. Chybí Homer,Kopy-mám toho kluka rád-je to bojovník,maká,snaží se clonit a úřadovat před bránou a Tomase zastoupit,ale náhrada za něj momentálně není,ještě mu chybí zkušenosti a Homer je v tomhle zkrátka extratřída. Ohlundovi můžu nakonec pogratulovat k dobrému výkonu jeho Kosatek a cenným 2 bodikům-Reds je často nerozdávají.
No,nevadí-jedeme dál!
GO WINGS GO! :cinka:
No dnes mame na programe zapas noci,ale urcite aj tyzdna.....Fakt sa na tento zapas tesim.......Malo by to byt pekne hokejove predstavenie a dufam,ze DRW neklopitne a vyhrame....
No na fore Wings som si precital aj to,ze ide vlastne predzapas ALL Stars :) ,alebo,ze DET vyhra 3:2 a vitazny gol da O'Byrne.A mne by sa pacilo,keby nastupca Roya,Price dopadol nejak podobne,ako Roy v poslednom zapase za habs,prave proti Wings....
:good:
Hm,tak viděl jsem jen 1.třetinu a byla to bída.Detriotu ten východní,technický styl hry,kdy soupeř hodně bruslí a kombinuje nesedí. :evil: :?
Nejsou na to zvyklí,nepřizpůsobí se tomu tak rychle a ztrácejí body.
Škoda,věřil jsem,že Habs přejedou. :( To třeba Kachnám,ten východní hokej vyloženě sedí a soupeře jako Montreal v klidu sundají........ :ja_neviem:
V pátek doma Jackets a v sobotu u cepika v Bostonu,doufám,že z těchto zápasů,min.3b Reds získají! :cinka: :povzbudzovanie:
Ja som videl cely zapas acely zapas bol jedna velka bieda....MTL sice dal dost stastne goly,ale treba napisat,ze hrali takticky velmi dobre,malo faulovali,vacsinu zapasu ssa stiahli a cakali na nase utoky az v obrannom pasme.....Na tento zapas som sa tesil,ale tak ma znechutil,ako uz davno nic......Jedine co ma potesilo bol Franzenov gol,ktory bol famozny a teda,ze sme neodohrali zapas bez streleneho golu......
Dnes aj zajtra treba bodoat naplno!!!! GO WINGS GO!!!!
Detroit je najlepší!!!!!!! :clap: :clap: :clap: nevadí že ste prehrali s MTL proti Culumbusu to dáte min. 5:0 :lol3:
Moc tomu sice nevěřím, ale neberu nic jiného než dva body!!!! :twisted:

Let´s go Jackets!!!
Mischelito44 píše:Detroit je najlepší!!!!!!! :clap: :clap: :clap: nevadí že ste prehrali s MTL proti Culumbusu to dáte min. 5:0 :lol3:
Ještě by to chtělo správně napsat ať víme o koho jde
Uf,tak to mame za sebou.Samozrejme treba si to vsetko komplikovat,bez toho to ani nejde....Na Ozzieho som dnes velmi nasr.ty.(2 a 3 gol su jasne jeho)....Zacina mi to pripominat Haska v minulej sezone...Zajtra dufam bude chytat Conks......Pri vsetkej ucte ku Kopeckeho kvalitam,tak Dacjuk s Hossom sa trapili pri nom.Dnes to pocas zapasu trener zmenil a dostadil do 1 utoku Clearyho a hned to bolo lepsie.....Dnes som tipoval,ze da Hossa dva goly....super,ze to tak vyslo.....No zajtra nas caka trocha iny super,ale my mame na kazdeho v tejto lige.Skor my bojujeme sami zo sebou,ako zo superom.....Tak zajtra treba trocha zhorsit fantasticke cisla Thomasa........
Alex píše:No zajtra nas caka trocha iny super...
to bez debaty Alexi, to bez debaty :) Zee snad Maja dostatocne vygumuje :-P
Alex píše:Tak zajtra treba trocha zhorsit fantasticke cisla Thomasa........
ak si toto Timmy cita :lol2: urcite by Ti na to svoje povedal :D brankarska kvalita je rozhodne na nasej strane, no Timmyho dnesny vykon bude viac ako dôlezity..aj ja mam citak, ze dnes Ozzie vynecha..skoda, cez neho by bola cesta schodnejsia..
Tak co cepiku,si pripraveny na dnesny supergame?
Brankari proti DET si vacsinou svoju uspesnost zlepsuju,napriek prehram a inkasovanym golom...Ale snad vcerajsi zapas nas nakopol a dame par golov,aj ked to bude ku.va tazke.A ked sa budeme vyvarovat hrubiek v obrane(zapas s MTL),alebo v branke(vcera s CBJ),tak bysme to mali zaldnut.Snad ste si vcera vybrali strelecke stastie :wink:
jasne Alexi :good: aj samotny budik uz hori nedockavostou :biglol: hehe, tak take bohate golove darceky, ake sme rozdavali ostrovanom urcite nehrozia :) spominam si na nas posl. vzajomny suboj, prehrali sme tusim o 1 gol a podali :good: vykon..momentalne nasa forma graduje, cize chalani si môzu momentalne trufat na akehokolvek supera v lige :yes: pre hracov, i fanusikov to bude jedinecna prilezitost pobavit sa dnesnym "sviatocnym" matchom :thumbsup: remizku beriem vsetkymi 10timi, nasa pripadna prehra ma nijako nerozhadze, no pripadne vitazstvo vsak uz ano :biglol:
Cepi,preco nechyta Thomas?
Tak toto milujem.Nic bruins nehra a zrazu po prvej strele po 12 min. vyhravaju......OMG!!!!No,ale aspon nasi zapnu a prevalcuju medvidkov a ,ozu ist na zimny spanok....
Alex píše:Tak toto milujem.Nic bruins nehra a zrazu po prvej strele po 12 min. vyhravaju......OMG!!!!No,ale aspon nasi zapnu a prevalcuju medvidkov a ,ozu ist na zimny spanok....

Hm :evil: ,není co řešit.Do 12min. platonický tlak o ničem a od Wheelerova gólu,už na ledě vládnou domácí! :dup: :thumbsdown2:
Po 20min. tedy 2:0 pro Bruins a nutno dodat,že zaslouženě. :eek2:
Je třeba přidat a to dost výrazně,jinak není šance! :cinka: :povzbudzovanie:
pani: :ciga: :D fuu, co viac si priat po uvodnej tretine :roll: zatlacili ste nas riadne hned z uvodu, ta uvodna 10 minutovka bola naozaj neprijemna, viac menej bez problemov sme sa ubranili Vasej presilovke a potom to uz bola ina akcia v podani Rydera :good: neprijemne, 1 strela na branku a Ty uz lovi goloveho macka zo siete :cool: po gole sme vyrovnali hru, Kessy zvysuje a v samom zavere sa Ty ma co obracat :thumbsup: zostavam vsak v klidu, vieme coho su kridelka schopne omgf...no bol som dost :o ze sa v kleci objavil Manny...netusim dôvod, ale vcera zachytal na vybornu, tak preco nie :) tak co pani pripraveni na II tretinu? :frajer2:
Nesuhlasim s baffym,ze vyhravaju zasluzene....Ani by som nepovedal,ze boli lepsi po 1 gole.Po druhom ano,ale to uz je logicke...Ked dostanes 2 goly z 3 striel,tak to ta musi omracit....Ale uz je to jedno,nic nezmenime,akurat mozme len pridat a makat.Kopecky ma nasral.Nedal tutovku a pri prom gole sa neratil s hracom.....Dufam,ze sa nam podari zapas otocit,ale nebude to lahke......Go Wing Go!!!
detroit vie drzat puk v superovej tretine a tocit to prakticky s kazdym ale do plneho sa tazko strielaju goly, hlavne ked proti hra tim co ma dost slusne zorganizovanu defenzivu a dobreho brankara co obidve boston ma aspon to tak vypada.
Alex píše:Nesuhlasim s baffym,ze vyhravaju zasluzene....Ani by som nepovedal,ze boli lepsi po 1 gole.Po druhom ano,ale to uz je logicke...Ked dostanes 2 goly z 3 striel,tak to ta musi omracit....
Ještě pořád jsou lepší Wings(v čem vůbec byli)?Ne,dnes je to marné,Boston je zkrátka moc dobrý a bude to asi bez bodu,ani si nemyslím,
že to je v Conklinovi,i když to je asi poslední naděje,jak něco změnit! :evil:
Bruins jsou důraznější a krom toho neškodného kroužení kolem Mannyho brány,nedovolí Křídlům nic víc,žádná pořádná gólovka
a když už,tak má Fernandez správně postavené tyče! :( :sad2: :nasraty:
Musíme dát rychle alespoň jednoho šmudlu a pokusit se to trochu zdramatizovat,jinak to bude debakl! :cinka:



Tak je tam,no konečně-JOHAN!!!! :yahoo: :clap: :ejha: Pojďme to ještě zkusit!!!! :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :povzbudzovanie: :cinka:
Teoretická šance na nějaký bodík stále žije,to by se ale muselo podařit hned zkraje poslední třetiny dát kontaktní gól
a to bude při té výborné obraně macků dost velký problém!No,uvidíme,snad se podaří zázrak!
:cinka: :groupwave: :povzbudzovanie:
gol visel vo vzduchu pravdupovediac, bol sice smolny (vid. topic Bruins) ale plati a bude to este drama..udrzat uvodny napor v zaverecnej casti hry a bude to :thumbsup: nas ocividne pribrzdili 3 vylucenia a aj napriek tomu sme zahrali oslabovky na :thumbsup: my sa s DET nemozeme pustat do otvorenej party, to by bola samovrazda, nasa defenzivna taktika v tomto zapase na cele s vyborne chytajucim Mannym zatim slavi uspech..klop.klop.klop :)
omfg ako to ze tu niekto nespomenul Conklina, ktory si to po 3 gole namieril na striedacku :cool: :wink: Ozzie zatim nemal vela prace, tak co ho prebrat 4 golovym definitivnym kuskom :biglol:
Tak nadej este zije...potrebujeme zamakat a pokusat ot stasticko...Lepsenie v druhej tretine bolo jasne......teraz to este updatenut pridat co najskor 2 gol a potom je uz vsetko mozne.Samozrejme nedostat gol......
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS