Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

no,podívejme a ono to jde :yes: ..... moc pěkně zahrané zápasy,jsem fakt spokojený,hlavně Hank už se zase probral
a začal hrát tak jak jsme čekali,Pavel hraje dobře,není důvod to nějak moc řešit,že mu to nepadá je prostě smůla,
ale taky to nebude trvat dlouho,hlavní je,že už zase bodujem a hrajem dobře :cinka: :wave: :klobuk_dole:

akce a gól Hudler-Helm ... tak to tedy :klobuk_dole: :clap:
Díval jsem se na dvě třetiny,ale pak jsem odpadl jako šlapka,která dostala na solar od poďobaného tlusťocha.V určitých momentech jsme si s Dallasem dělali co jsme chtěli.Pavel hraje skvěle,bohužel mi někdy připadá,že když by měl vystřelit nahraje a pak opačně.Ale věřím,že se rozjede i bodově,tak jako Henrik.
Pár zaujímavostí :
- Ian White zranený na 1-2 týždne, v sobotu utrpel fraktúru lícnej kosti pri blokovaní Bennovej strely
- V zajtrajšom zápase nastúpi Mike Commodore
- Z Grand Rapids bol povolaný Brendan Smith
OndroNR píše:Pár zaujímavostí :
- Ian White zranený na 1-2 týždne, v sobotu utrpel fraktúru lícnej kosti pri blokovaní Bennovej strely
- V zajtrajšom zápase nastúpi Mike Commodore
- Z Grand Rapids bol povolaný Brendan Smith
Tak to je špatné. White hrál v posledních zápasech opravdu dobře. Osobně bych vsadil na Smitha. Commodore se mně vůbec nelíbí. :thumbsdown:
Creeper píše:
OndroNR píše:Pár zaujímavostí :
- Ian White zranený na 1-2 týždne, v sobotu utrpel fraktúru lícnej kosti pri blokovaní Bennovej strely
- V zajtrajšom zápase nastúpi Mike Commodore
- Z Grand Rapids bol povolaný Brendan Smith
Tak to je špatné. White hrál v posledních zápasech opravdu dobře. Osobně bych vsadil na Smitha. Commodore se mně vůbec nelíbí. :thumbsdown:
Smith si musí odpykať ešte 1 zápas z dištancu, potom môže nastúpiť. Commodore hral 2 zápasy, ale stačilo mi, mt-svk mala pravdu :hroza: Pomalý, neobratný, kuželka :scare:
Jo vlastně ano :!: Tak dneska to ještě vydržím, ale v dalším zápase chci Smitha vidět na ledě. :wink2:
Creeper píše:Jo vlastně ano :!: Tak dneska to ještě vydržím, ale v dalším zápase chci Smitha vidět na ledě. :wink2:
Súhlasím, taktiež dodám, že s tímom cestuje na turné aj Todd Bertuzzi, ktorý bol chorý, už je v poriadku a zrejme nastúpi
No Bertuzzi mi teda moc nechyběl.Tak jako Commodore.Ty dva bych raději nechal sedět někde venku před halou.Bertíka bych povolal jen na nájedzy,které docela umí.
Rosťa píše:No Bertuzzi mi teda moc nechyběl.Tak jako Commodore.Ty dva bych raději nechal sedět někde venku před halou.Bertíka bych povolal jen na nájedzy,které docela umí.
Máš pravdu, momentálne je to dobre poskladané, Bertuzzi nechýbal ani mne počas tej choroby.
Dnešný zápas St.Louis - Detroit na Nove sport, aspoň nebudú bolieť oči z nekvalitného streamu :D
Takze pindy Commodoreho o tom, ako si Arniel na neho zasadol boli neopodstatnene, on Arny dobre vedel, preco ho vysachoval zo zostavy. Kuzelka je spolahlivejsia ako on.

Zbavte sa ho co najskor, zbytocne vam zabera miesto v zostave, ak sa nespamata... niet o com.
mt-svk píše:Takze pindy Commodoreho o tom, ako si Arniel na neho zasadol boli neopodstatnene, on Arny dobre vedel, preco ho vysachoval zo zostavy. Kuzelka je spolahlivejsia ako on.

Zbavte sa ho co najskor, zbytocne vam zabera miesto v zostave, ak sa nespamata... niet o com.
Commodore tvrdil, že Arniel si na neho zasadol ? Preboha živého, veď tento chlap v spomínaných 2 zápasoch za Detroit odohral výkon sotva hodný AHL. :hroza: Motal sa, pomalý. S tou kužeľkou je to čistá pravda.
Zbaviť sa...ktože by ho chcel ? Red Wings teraz cestujú na trip po ľadoch súperov (St.Louis, San Jose, Los Angeles, Anaheim). V prvom zápase si ešte Smith odpyká posledný zápas z dištancu z pre-season, no dúfam, že Babcock nie je slepý a potom na kalifornskom tripe ho postaví miesto Commodora. Zranením Whita sa teraz obrany troška zrejme prestavajú, miesto Whita bude v 1.obrane vedľa Nicka Lidstroma Jonathan Ericsson. Hoc aj nech hrá Lidas 35 minút, ale nech hrá Commodore čo najmenej :ja_neviem: :D :?
OndroNR píše:
mt-svk píše:Takze pindy Commodoreho o tom, ako si Arniel na neho zasadol boli neopodstatnene, on Arny dobre vedel, preco ho vysachoval zo zostavy. Kuzelka je spolahlivejsia ako on.

Zbavte sa ho co najskor, zbytocne vam zabera miesto v zostave, ak sa nespamata... niet o com.
Commodore tvrdil, že Arniel si na neho zasadol ? Preboha živého, veď tento chlap v spomínaných 2 zápasoch za Detroit odohral výkon sotva hodný AHL. :hroza: Motal sa, pomalý. S tou kužeľkou je to čistá pravda.
Zbaviť sa...ktože by ho chcel ? Red Wings teraz cestujú na trip po ľadoch súperov (St.Louis, San Jose, Los Angeles, Anaheim). V prvom zápase si ešte Smith odpyká posledný zápas z dištancu z pre-season, no dúfam, že Babcock nie je slepý a potom na kalifornskom tripe ho postaví miesto Commodora. Zranením Whita sa teraz obrany troška zrejme prestavajú, miesto Whita bude v 1.obrane vedľa Nicka Lidstroma Jonathan Ericsson. Hoc aj nech hrá Lidas 35 minút, ale nech hrá Commodore čo najmenej :ja_neviem: :D :?
No taky to tak vypadalo. Commodore hrál nejmíň z obou teamů, a ukázal pouze vyhození puku přes mantinel. Ale nesvalujme vinu na něj. Předvedli jsme hru víceméně bídnou a vzpoměli jsme si na to, jak nám šly na začátku sezóny přesilovky :thumbsdown:
Opět se ukázaly naše ofenzivní esa. Tak vzhůru do San Jose pro další příděl. Tento team nám vyloženě sedí. :?:
Hrali jsme to,co nám dovolil soupeř a ten nám nedovolil vůbec nic.Bluesmani hráli skvěle jak v obraně,tak v útoku.Bruslili,napadali,nenechali nás pořádně rozehrát.Nezasloužili jsme si ani bod a právem jsme prohráli.Snad v dalším zápase předvedou hoši o hodně víc.
Shanny bude mať na disciplinárke ďaľšiu prácu, o Stewartovi som mal vyššiu mienku.
O Nicka jsem měl docela obavy,jak tam zůstal jen tak ležet.Nevypadalo to dobře.Ale Nick se oklepal a později pokračoval v zápase.Myslím,že Stewart si na pár zápasů odpočine.
Nevím jestli je to jenom můj názor, ale snad ve všech přesilovkách byl Hank úplně neviditelnej a když se dostal k puku, tak to vždy skončilo ztrátou, hrál úplně bez zájmu, jinak tomu chybělo trochu štěstíčka, aby tam něco v těch přesilovkách spadlo. Snad se to v Kalifornii změní i když to v SJ bude dost těžká práce...

GO Wings :clap: :clap: :clap:
Takže dnes debut Brendana Smitha v NHL :clap: KONEČNE, miesto Commodoreho :hehe: :giggle:

Dnes sú formácie opäť obmenené a poviem, že ma aj prekvapujú :
Franzen-Datsyuk-Abdelkader
Filppula-Zetterberg-Cleary
Hudler-Helm-Brunnstrom
Miller-Emmerton-Holmstrom

Patrick Eaves is a healthy scratch.

Obranné dvojice :

Lidstrom-Ericsson
Kronwall-Smith
Kindl-Stuart

V presilovke bude vedľa Lidstroma práve Smith :thumbsup:
Ešte by som dodal, že v 1.útoku sa vedľa Pavsa a Muleho budú striedať Hudler, Abdelkader, Brunnstrom a Holmstrom :)
Tak snáď Babcock vie, čo robí, držme palce. WINGS !
Katastrofa, niečo strašné, je to v starých koľajách. Sharks sa stávajú najneobľúbenejším súperom, v ZČ 5.prehra po sebe pro San Jose. Útok katastrofa, priemernému Niemimu dať zo 44 striel 2 góly ? To ako myslíte vážne ? Čo robila obrana pri 1.góle, je pre mňa nepochopiteľné, Paša hoci robí kľučičky, ručičky má stále skvelé, momentálne od neho čakáme góly a body, parádičky nech si nechá na vhodnejšie chvíle. V sobotu O 22:00 zápas na ľade Staples Center, nie som si istý, či toto mužstvo v tejto forme má nato vyhrať tam...Nechám sa prekvapiť, dobrú noc, idem spať :verysad:
OndroNR píše:Katastrofa, niečo strašné, je to v starých koľajách. Sharks sa stávajú najneobľúbenejším súperom, v ZČ 5.prehra po sebe pro San Jose. Útok katastrofa, priemernému Niemimu dať zo 44 striel 2 góly ? To ako myslíte vážne ? Čo robila obrana pri 1.góle, je pre mňa nepochopiteľné, Paša hoci robí kľučičky, ručičky má stále skvelé, momentálne od neho čakáme góly a body, parádičky nech si nechá na vhodnejšie chvíle. V sobotu O 22:00 zápas na ľade Staples Center, nie som si istý, či toto mužstvo v tejto forme má nato vyhrať tam...Nechám sa prekvapiť, dobrú noc, idem spať :verysad:
Radši jsem se nedíval, protože výsledek jsem tušil. Nevím, ale osobně si myslím, že by se sestava neměla takto točit. Pořád se něco vymýšli a skutek utek. :thumbsdown: Nechci soudit dle HL co jsem mrknul, ale zcela propadla obrana a poměr střel je sice příjemný, ale není to to známka dobrého utkání.
Dočkáme se zde někdy hodnocení zápasu, které by obsahovalo víc než 3 věty? :hmm:
kisin píše:Dočkáme se zde někdy hodnocení zápasu, které by obsahovalo víc než 3 věty? :hmm:
Obrázek
kisin píše:Dočkáme se zde někdy hodnocení zápasu, které by obsahovalo víc než 3 věty? :hmm:
Ak máš na mysli mňa, tak skús si nalistovať pár reportov z minulej sezóny (zápasy s Pens, Caps :wink2: ).
Vieš, po prehre 2:5 o 7:00 ráno človek nemá moc chuť písať nejaké megadlhé hodnotenia.
OndroNR píše: Ak máš na mysli mňa, tak skús si nalistovať pár reportov z minulej sezóny (zápasy s Pens, Caps :wink2: ).
Vieš, po prehre 2:5 o 7:00 ráno človek nemá moc chuť písať nejaké megadlhé hodnotenia.
K čemu nám budou reporty z minulé sezony? :eek2:
Myslím to všeobecně. Taky kolikrát nemám po prohraném zápase náladu psát report, ale to přece není nutnost psát bezprostředně po ukončení zápasu. Den je dlouhý. Řada z nás by reporty z vaší strany jistě uvítala.
kisin píše:
K čemu nám budou reporty z minulé sezony? :eek2:
Myslím to všeobecně. Taky kolikrát nemám po prohraném zápase náladu psát report, ale to přece není nutnost psát bezprostředně po ukončení zápasu. Den je dlouhý. Řada z nás by reporty z vaší strany jistě uvítala.
Hm, asi máš pravdu, ak to má prispieť k lepšiemu, tak aspoň ja sa posnažím tie reporty robiť. :yes: Díky za kritiku ? Neviem ako to nazvať :D :lol2: Najbližšie po sobotnom zápase v LA
Zápas jsem neviděl a ani nemám chuť se na něho dívat.Podle toho co jsem mohl vidět byla obrana na dovolené.Žralokům vycházelo asi co mohlo a naše nemohoucnost v útoku je někdy až k pláči.Je to jako na houpačce.Pár zápasů padá vše,pak zase nic.Největší zklamání je pro mě Pavel s Henrikem.Od těchto dvou hráčů jsem očekával větší bodový příspěvek.Vždyť tito dva útočníci mají dohromady pouhých 5 gólů.To má samotný Lidstrom gólů 6.Doufám,že se postupem času rozjedou.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG