Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak dneska po dlouhé pauze zápas. Čeká nás trápící se Columbus. Tak se uvidí jak na nás pauza zapůsobila. Mike Babcock s tím nebyl spokojen. Navíc hned další den jdeme na rozjeté Caps. :wave:
Minulu sezonu nas zapas s vami poslal do krizy... tento rok je na rade reparat a naopak, dostanie sa z krizy... :yes:
mt-svk píše:Minulu sezonu nas zapas s vami poslal do krizy... tento rok je na rade reparat a naopak, dostanie sa z krizy... :yes:
Konečně pozitivní příspěvek z tvé strany! Už si tu výhru (fans Jackets) zasloužíte :yes:
mt-svk píše:Minulu sezonu nas zapas s vami poslal do krizy... tento rok je na rade reparat a naopak, dostanie sa z krizy... :yes:
Bez Wisniewskeho a Cartera.... :ja_neviem: Uvidíme. Mne tiež vadí tá dlhá pauza, no nedá sa s tým nič robiť. Dúfam, že minimálne 3 body z tohto dvojzápasu s CBJ a WSH Detroit získa :yes:
Tak víťazná séria pokračuje, 5:2 s CBJ, zatiaľ je to skvelé, dnes 3 góly z presiloviek, vidieť, že na tréningoch niečo cez ten týždeň robili. Dnes zápas medzi zatiaľ neporazenými Caps a Red Wings, kto vyjde z tohto zápasu víťazne ? Dozvieme sa o 1:00 :yes: Nenechajte si to ujsť !
OndroNR píše:Tak víťazná séria pokračuje, 5:2 s CBJ, zatiaľ je to skvelé, dnes 3 góly z presiloviek, vidieť, že na tréningoch niečo cez ten týždeň robili. Dnes zápas medzi zatiaľ neporazenými Caps a Red Wings, kto vyjde z tohto zápasu víťazne ? Dozvieme sa o 1:00 :yes: Nenechajte si to ujsť !
Konečně pořádné přesilovky. :good: Dneska to ale bude jíná káva a to Capitals. Bral bych aspoň bod. Go Wings :hop:
Ak by sme neboli tak nedisciplinovani a lepsie branili SH, tak tento zapas by mohol mat iny vysledok. Ale ako sa hovori... keby bolo keby, boli by sme v nebi....
http://www.facebook.com/RedWingsCZSK" onclick="window.open(this.href);return false;
Dávam do pozornosti stránku na FB o Detroite, prosím, kto chcete, "lajknite" to :yes: Nech nás je čo najviac. Novinky z tímu Red Wings zákulisie atď...
Čo k dnešnému zápasu dodať ? Začalo sa vo vysokom tempe, hneď v 1.minúte nastrelil White tyč, neskôr Datsyuk nepremenil obrovskú tutovku. Green to potrestal v presilovke, pokračoval Johansson po turnoveri Emmertona, na 3:0 zvýšil opäť Green a opäť v presilovke. Kronwall potom dal nádej, no viac gólov sme od Red Wings nevideli :bee: Nepáčilo sa mi to presilovkové rozostavenie pri PP 5 on 3...Na ľavom krídle Datsyuk, v obrane Kronwall a Lidstrom a medzi nimi Zetterberg :hroza: Potom dal Perreault na 4:1 a v tretej tretine sa už iba dohrávalo, Caps pridali 3 góly a nakoniec je z toho doslova rozdrcujúci výsledok 7:1, hoci hra bola vyrovnaná a Wings mali v určitých častiach zápasu jasne navrch. Lenže....Tomáš Vokoun ! Pochytal nemožné a teraz to tak vyzerá. Nič, treba sa otriasť, v utorok je ďaľší zápas na ľade Columbusu (mimochodom i na Nova Sporte 1:00) a tam sa treba pokúsiť zabodovať naplno. GO WINGS !
tak to Nickovi pěkně zhořkl ten jubilejní 1500zápas.....hodně krutě to vypadá ten výsledek,
přitom si myslím,že jsme zas tak špatně nehráli,ale stačí pár individuálních chyb a zápas je v řiti :hroza:

na výborné přesilovky Caps a chladnokrevné využívání šancí :klobuk_dole: ,jsme nedokázali odpovědět
a proto to dopadlo takhle .... no,není každý den posvícení .... :cinka: :eek2:
Pěkný výprask. Ještě že jsem se nedíval. :oops:
Nič to, v utorok snáď bude šťastie priať v Nationwide Arene :wink:
Byl to brutální masakr!!!! :-O :-O :-O
Na zápas jsem se díval, popíjel jsem u toho vínko a ve třetí třetině jsem si říkal, že jsem toho vína vypil asi trochu moc.. :yes: :yes: Že se mi to asi zdá a po zápase jsem šel spát.. Před chvílí jsem se vzbudil a vidím, že to byla pravda.. :yes: :yes:
Takový výprask a tak kvalitnímu mužstvu, jakým "Křídla" i přes tuhle porážku jsou, jsem už dlouho neviděl... :yes: :yes:
Jen je mi trochu líto kapitána Detroitu, že na 1500 zápas v NHL, asi nebude vzpomínat moc rád.. :shock: :shock:

GO CAPS GO!!!!!!!!!!!!!!!!! :clap: :hop: :ejha: :good: :yahoo:
Bohužel to dopadlo jak to dopadlo.Někdy je dobré dostat takový výprask.
Tak dneska opět Columbus. Snad se oklepeme z debaklu a urvem zase dva body trápícímu se soupeři, i když tuším, že ti už to budou opravdu chtít zlomit. Tak snad to o jeden zápas odloží a my si odvezem 2 body. Navíc je to i přes usměvný komentář na Nova Sport :cool:
Go Wings !!! Go !!!
Dnes iné ako 2 body bude pre mňa sklamanie, hoci už CBJ nastúpi s Wisniewskim, to nič nemení natom, že Detroit musí odčiniť výprask vo Washingtone. Dnes nastúpi opäť Ty Conklin, Jimmy Howard oslavuje narodenie syna. GRATULUJEME JIMMY ! :yes: :clap:
:nervy2: Co to bylo ? Naprosto tragický výkon bez nápadu a snahy :bitka3: Nemá smysl rozebírat jednotlivé řady. Nezahrála dobře ani jedna. Počítal jsem se dvěma body a nakonec jsem je dokonce přál trápícímu se Columbusu. Výkony v posledních dvou zápasech šly rapidně dolů. :thumbsdown: Viděl jsem jednu dvě pohledné akce, ale jinak bída a ještě jednou bída. Zvedl se Hudler ? Ale kde že :x Dneska nebyl absolutně vidět a když už se dostal do dobré střelecké příležitosti mezi kruhy, tak ani nevystřelil, ani nenahral a odevzdal puk do rohu do země nikoho. Pavel si hrál jako obvykle svoji hru. Kouzlil na mně někdy až moc, ale k čemu ? Koho bych ale zmínil je Hank a Ty. Hank je totálně z formy. Bruslí sem a tam jako by byl ještě v přípravném kempu nebo kde. Jeho bilance je opravu tristní. 1+1 a v tabulce pravy -1 po 7 zápasech je na borce tohoto formátu, který by se měl pohybovat v top bodování ligy opravdu málo. Z Conklina jsem byl nadšený, jako ze spolehlivé dvojky za Jimmyho. Ale navazuje na svoje "skvělé" výkony z minulé sezóny. Pouští laciné góly viz dnešní první 2 a celkově působí velmi nejistě. Bilance posledních dvou zápasů je 0 bodů a skóre 2:11 :rofl: Co s tím uděláš Miku :ja_neviem:
hm,tak pustil ses do nich pěkně zvostra Creepere :good: a já Ti bohužel musím dát za pravdu!
dnes to totiž byl hodně slabý odvar a naprosto bezzubý a odevzdaný výkon! :hroza:
Jackets nás tam několikrát mleli,jako by se hrálo 5 na 3 a to jsme byli v pěti,měli velkou
chuť vyhrát a udělali pro to vše co bylo třeba :klobuk_dole: ,což se ani zdaleka nedá napsat k našim hráčům :thumbsdown: :?
Z Conklina jsem od začátku nebyl moc nadšený,mu se povedl zápas s Avs,ale od té doby nepůsobí
moc jistě....nechci ho hned zatracovat,jako dvojka za Jimmym by mohl obstát,ale je vidět,že když
to stojí na něm,tak to nedává,myslím si,že Joey by byl minimálně stejně dobrý ......

No a k Hankovi.....ano,je to hodně slabé,musím souhlasit i když velmi,velmi nerad :oops: :v_hajzli:

Wake up Wings,jestli takhle vlažně chtějí pokračovat i proti Sharx,tak to bude asi v pátek desítka :scare: :panika:
Zápas jsem prospal,takže jsem nakonec i rád.Jestli ten výkon byl takový jak píšeš,tak to je hodně špatné.Conklin až na první zápas co chytal je tragický.Hank je pro mě obrovským zklamáním.Čekám od něho mnohem víc.Doufám,že už kluci nešetří síly na play off.To je totiž hodně brzy.Ale taky jsou to jen dva prohrané zápasy,tak zatím nedělejme nějakou velkou paniku.Věřím,že se zvedneme a budem hrát tak jako v prvních zápasech.
Musel jsem se vykecat z toho rozčílení aspoň tady. :box: Jak jsem viděl tu hrůzu, tak jsem měl 100 chutí vlomit do sebe pár panáků :oslava: , ale ráno jsem musel do práce takže to nešlo. :!:
No čekají nás Sharks, kteří zdá se našli formu i s navrátilcem Havlátem, takže to bude hodně těžký match.
Takže jak bylo řečeno Wake Up Wings :cosi:
Chlapi, je len po pár zápasoch tak zatiaľ kľud. Hoci súhlasím, za dnešný výkon by si zaslúžili prefackať. :evil:
Neviem, čo sa deje s Zetterbergom, je úplne mimo formy, kdeže je tá 43-gólová sezóna :ja_neviem:
Conklin chytal proti Avs perfektne, dnes nič, v sobotu to nebolo najlepšie, dnes tiež nie, neviem, neviem. V prípade potreby Joey MacDonald na farme čaká :wink2:
V piatok so San Jose nastúpi už čerstvý otecko Jimmy Howard, tak dúfam, že ten výkon bude o poznanie lepší...Lebo ak nie, tak San Jose sa asi s tým maznať nebude ... :-( GO WINGS !!!
Tak a pokračujem na "nevítězné" vlně :!: Kdy to zkončí ? :thumbsdown:
:evil: Som nahnevaný...Čo dnes Detroit zahodil, taký tlak, nemám slov....Ak už dnes nezabodujú v Minnesote, tak už fakt neviem..... :cry: Momentálne mužstvo s najhoršou formou v NHL
:thumbsdown: Dneska s Divočáky ? Prohrajem 3:1 a budem pokračovat v sérii. Dívat se nebudu. Nemám chuť. :thumbsdown:
Máte 63% úspěšnost a děláte, jako kdyby byl konec světa. Prohráli jste 2 nebo 3 zápasy v řadě. A co? To se stává i velkým teamům. Budíček! :scare:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS