Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Zajímalo by mě co se s týmem stalo. Příprava super. Začátek sezóny taky a pak to šlo z kopce a na týmu je taková deka,že se z ní budeme horko těžko dostávat. S jedním vstřeleným gólem se nedá vyhrát zápas.
Vam ako keby chybala motivacia hrat...nevidim tam dohrane suboje, vcera nebola ani kreativita v hre...hrate nesystemovo, nanahodu...skoda, takyto Detroit som necakala...hoci ani my nie sme ziadne neviniatka, ale tak podla mna ste na tom trosku horsie.....
tak jsme se dostali do stavu, kdy nas porazi doslova kazdy. Takova krize nebyla snad od 90 let.
Kdybych viděl team, který jezdí po prdeli snaží se, bojuje a prohraje tak neřeknu ani prd, ale my jsme bez zájmu, nápadu ploužíme se jako lemry a čekáme nevím na co. Nejsem nasraný, ale je mě z toho neskutečně smutno :oops: :cry:
Koukam, ze jsme na tom dost podobne, vykony a vysledky jak den a noc, obrana priserna a utok se trapi, i kdyz talent tame je, novej kouc, jediny co funguje je brankoviste ... Hmm, zajimavy
Pasha píše:Ten tim potrebuje nejaky impulz
Možná ti to bude připadat jako hloupost — nemůžeme se trefit, je volný Semin, mluvilo se o tom, že po něm Kenny koukal, platí mu mega… byl by to impuls? Když na to přijde, býval to moc slušný střelec.
Jinak všichni, co jste vydrželi do konce, máte bobříka za statečnost (koukal jsem do chatu, že i tací byli). Já to zabalil v půlce, poněvadž mě z toho bolely oči, a po skvělém overtime mezi Rangers a Sens to bylo utrpení.
PK píše: je volný Semin,

Ne Ne Ne :guns: :butt: :grc: :ho*no:
Semin je v Montreale :) Hráčov bez záujmu hrať hokej už máme zdá sa v tíme habadej. Chcelo by to fakt dajaký impulz v podobe trejdu.
Já vydržel do konce jen kvůli UFC na který jsem se těšil víc než na náš zápas.Ale teď na nějakou dobu zápasy vynechám. Mrknu jen na záznamy a to jen na ty,kde vyhrajeme. Snad tedy ještě tuhle sezónu nějaký zápas uvidím :-D
Nějaký deal s Anaheimem, kteří mají širokou paletu obránců. Dnešní výkon totální katastrofa. Ta konzistentnost je v Detroitu poslední roky hodně ožehavé téma. Výkony den a noc. Furt mám víru v to, že tento tým má daleko na víc, než zatím předvádí.
Novis44 píše:Nějaký deal s Anaheimem, kteří mají širokou paletu obránců...
To máme i my. :jn:
Macdonald by se vam libil :))
Rono píše:
Novis44 píše:Nějaký deal s Anaheimem, kteří mají širokou paletu obránců...
To máme i my. :jn:
Konec konců my máme taky, co nabídnout. :good: Třeba švédskou kvalitu Ericsson, Andersson. Z toho by byli v Pensylvánii nadšení.
Oni ví, že se nemuseli snažit, protože sem poslední dva zápasy propil, ale tak dneska už budíček!!!
a dneska abychom se nenudili, tak Ottawa :( jsem mel sen, ze po prvni tretine to bylo 2-60 na strely. No ani nema moc smysl se domlouvat na vecer, uvidime.
Ninety91one píše:a dneska abychom se nenudili, tak Ottawa :( jsem mel sen, ze po prvni tretine to bylo 2-60 na strely. No ani nema moc smysl se domlouvat na vecer, uvidime.
Hráči by si měli uvědomit, jaký to má dopad na naše osobní životy :-D Mně se před sezónou zdálo, že Datsyuk prohlásil, že končí u Red Wings, že nechce mít nic společnýho s touto organizací. :)

takhle dnes:
Abdelkader-Zetterberg-Nyquist
Tatar-Datsyuk-Larkin
Miller-Athanasiou-Pulkkinen
Helm-Glendening-Sheahan

Přesně takhle jsem si top 6 představoval. Hlavně 2. lajna by měla míchat kartama. V tom bottomu je to zas takový těžko pochopitelný experiment s Millerem ve třetí. Těžko říct, co Blashill zamýšlí. Logický by byl switch Miller > Sheahan, ale uvidíme.
Už mu je*e s tím cpaním grinderů do trojky. Když to nepůjde s Andym a Glednem, tak zkusím Millera... není Boha, aby to nešlo :buch: :sisi:
Novis44 píše:
Ninety91one píše:a dneska abychom se nenudili, tak Ottawa :( jsem mel sen, ze po prvni tretine to bylo 2-60 na strely. No ani nema moc smysl se domlouvat na vecer, uvidime.
Hráči by si měli uvědomit, jaký to má dopad na naše osobní životy :-D Mně se před sezónou zdálo, že Datsyuk prohlásil, že končí u Red Wings, že nechce mít nic společnýho s touto organizací. :)

takhle dnes:
Abdelkader-Zetterberg-Nyquist
Tatar-Datsyuk-Larkin
Miller-Athanasiou-Pulkkinen
Helm-Glendening-Sheahan

Přesně takhle jsem si top 6 představoval. Hlavně 2. lajna by měla míchat kartama. V tom bottomu je to zas takový těžko pochopitelný experiment s Millerem ve třetí. Těžko říct, co Blashill zamýšlí. Logický by byl switch Miller > Sheahan, ale uvidíme.
no nevim. Na verejnost prosakly informace, ze hra Flyers a nas neni nahoda. Pry je to predem planovany proces a je v planu, ze zapasy mezi Flyers x Red Wings budou pouzity jako zbrane hromadneho niceni proti Islamu.
Po vydařeném a celkově velmi dobře zahraném zápase zbytečně zkomplikovaný závěr, Glend dneska dvě chyby zbytečné. Nějak sem nepochopil lajny a jejich složení, ale ok.. Zní to neuvěřitelně, Ottawu sme přestříleli, jen tak dál, produktivita se dostaví. Některých šancí z posledních (velmi dobrých, až na ty krizové chvilky) deseti minut museli před 3v3 litovat. V prodloužení kromě jedné střely sme vlastně Ottawu vůbec k ničemu nepustili, jem sem čekal, kdy to tam spadne, ti hráči co máme, pro ty je takové prodloužení jak dělané, nakonec Nyq šikovně nezpanikařil a zamyslel se. Green dva body dneska, první asistence byla luxusní. Abdul fajn zápas, Pulkk první dvě třetiny hodně viditelný, Larkin náš v ofenzivě nejlepší hráč, Hank skoro ani nevím že hrál, na Pavlovi jde vidět, že se hodně pomalu rozjíždí, ale je to tam furt.

Obránci se dnes hodně snažili, např. Kindl zahrál dobře, nicméně z něho nikdy nějaká ofenzivní hvězda asi nebude.
JKL píše:Po vydařeném a celkově velmi dobře zahraném zápase zbytečně zkomplikovaný závěr.
Tak to by snad ani nebyl Detroit co :?: :giggle:
Zápas som nevidel, takže by som prijal nejaký dlhší report, ak sa niekto odhodlá, Creeper? :wink2: :giggle:
Pasha píše:Zápas som nevidel, takže by som prijal nejaký dlhší report, ak sa niekto odhodlá, Creeper? :wink2: :giggle:
To už by tu byl. :| Abych se přiznal, tak jsem se radši nedíval. :bitka3:
Pasha píše:Zápas som nevidel, takže by som prijal nejaký dlhší report, ak sa niekto odhodlá, Creeper? :wink2: :giggle:
Strucny report se zapasu: https://www.tipsport.cz/ViewUsersTicket ... 3D&popup=1" onclick="window.open(this.href);return false;
JKL píše:
Obránci se dnes hodně snažili, např. Kindl zahrál dobře, nicméně z něho nikdy nějaká ofenzivní hvězda asi nebude.
Gelinas za Jurča?
Čo s ním vlastne je? Viem, že ho nemôžete poslať na farmu bez waiveru, ale to už si neťukne či ako? Myslel som, že pod novým trénerom pôjde ešte viac hore. Vy tam tých mladých máte až moc zdá sa (v útoku). Bral by som jurkyho do Jersey hneď.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS