Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Rosťa píše:To bude prohra jak víno. :D Myslím,že dostaneme tak 6 fíků a pojedem si pro další nakládačku do Chicaga :D
Sharks 1 - Wings 2 SO

2 Rosťa :jupi:

Pro mne nečekané 2 body :good: . Zápas jsem viděl pouze 10 minut pak odchod do rachoty :verysad: Důležité body a teď bychom mohli konečně přerušit tu sérii Chicaga :wink:
Obrázek MOTM dnes :good:
Takisto sa mi páčia beci Smith a Lashoff, ich budúcnosť vidím veľmi ružovo. Dnes ani jeden neurobil žiadnu chybičku, Smith hrá s prehľadom starého harcovníka.

Dôležitá a veľká výhra, v nedeľu sa už dúfam Chicago chystá, že ich séria sa zastaví.
Dneska na Nova Sport ve výborném čase Chicago :wave: Utneme konečně tu jejich sérii nebo zase puknem :?: :scare: Go Wings Go :!: :!: :!:
Dostanem na prdel :-D
Rosťa píše:Dostanem na prdel :-D
:bitka3: or :hehe: :?:
Abdelkader - Datsyuk - Cleary
Chcelo by to nejakého strelca k hráčovi takého formátu ako je Dats. "Hentí" dvaja akurát tak znižujú jeho úroveň. :bee:
Jeden z pozápasových komentárov na FB:
Babcock should be praised for turning Cleary and Abdelkader into Selke caliber forwards. Every night those two find a way to keep Datsyuk off the score sheet.
:rofl:
Sloter píše:Jeden z pozápasových komentárov na FB:
Babcock should be praised for turning Cleary and Abdelkader into Selke caliber forwards. Every night those two find a way to keep Datsyuk off the score sheet.
:rofl:
Abby a Cleary v top6 nemajú čo hľadať.Po návrate zranených tam však neostane ani jeden.
Ericssona do průvanu za k...e pověsit za to vyhození. :bitka3: V první půlce jsem si říkal, že bod bude zlatý jak nás Chicago doslova drtilo, ale po zlepšené druhé polovině jsem zklamán, že nemáme body 2. Jsou holt na vítězné vlně a věří si, což se o Wings říct nedá. :verysad: Škoda :oops:
Creeper píše:Ericssona do průvanu za k...e pověsit za to vyhození. :bitka3: V první půlce jsem si říkal, že bod bude zlatý jak nás Chicago doslova drtilo, ale po zlepšené druhé polovině jsem zklamán, že nemáme body 2. Jsou holt na vítězné vlně a věří si, což se o Wings říct nedá. :verysad: Škoda :oops:
Náš tím vôbec nehrá zle, len teraz je tam nedostatok talentu vinou zranení a tak to treba nahrádzať bojovnosťou. Teraz celkom prijateľná séria zápasov.
Utorok doma Avs, štvrtok doma Oilers (alebo, podľa niektorých, okrem Eberleho samé busty), v sobotu 21:00 vonku Jackets a v nedeľu 23:00 Jackets ale doma. Tak veľmi by som chcel 8 bodov :) :|
Pasha píše:
Creeper píše:Ericssona do průvanu za k...e pověsit za to vyhození. :bitka3: V první půlce jsem si říkal, že bod bude zlatý jak nás Chicago doslova drtilo, ale po zlepšené druhé polovině jsem zklamán, že nemáme body 2. Jsou holt na vítězné vlně a věří si, což se o Wings říct nedá. :verysad: Škoda :oops:
Náš tím vôbec nehrá zle, len teraz je tam nedostatok talentu vinou zranení a tak to treba nahrádzať bojovnosťou. Teraz celkom prijateľná séria zápasov.
Utorok doma Avs, štvrtok doma Oilers (alebo, podľa niektorých, okrem Eberleho samé busty), v sobotu 21:00 vonku Jackets a v nedeľu 23:00 Jackets ale doma. Tak veľmi by som chcel 8 bodov :) :|
8 bodů ? to je scifi :D
Já normálně věřil,že zápas vyhrajem.Bohužel jsem ho neviděl,jen aktualizace na mobilu,ale když byl vyloučený Ericsson,tak mi bylo jasné,že dostanem gól.Ty závěry nám moc nejdou.
Důležité 2 body. Radši jsem se nedíval, protože když se dívám nedopadne to dobře :thumbsdown:
Zákrok večera http://video.nhl.com/videocenter/consol ... highlights
Jimmy Howard :clap:
Go Wings Go :!:
V zápase proti Avs nebolo o čom rozmýšľať, v podaní Howieho to bola opäť krádež bodov pre svoj tím. :thumbsup:

A to má 28 rokov, takže momentálne ide do najlepších a najplodnejších rokov kariéry, môže byť ešte lepší :good:

Len tak ďalej, tá hra z pohľadu "obrannej hry" (Použijem frázu pána Šterbáka :D, kto sleduje aj slovenský hokej, vie, o čom hovorím, Mr.Teoretics) je výborná, v posledných šiestich zápasoch dostal Detroit 8 gólov, čo je vizitkou zlepšenej práce defenzívy, takisto vypomáhanie útočníkov sa zlepšilo. Ešte nech sa vrátia tí 4 maródi a budem spoko.

Čo sa toho týka, Filppula najskôr budúci týždeň, Samuelsson neviem, tipujem ho ešte na 2 týždne, Bertuzzi, tam nikto nevie, u neho sú problémy s chrbtom časté a Helm, toho tipujem na 3-4 týždne. Hlavne Helmer mi chýba najviac, jeho energia chýba.

Z mojich 8 bodov čo som si prial, sú prvé dva doma, ďalšie 2 by mohli byť vo štvrtok doma proti Oilers :jn:
Ja se dívat nebudu a budem vyhrávat :!: Třetí zápas co jsem neviděl a zase výhra :cool:
Creeper,že ty ses díval? :D Předvedená hra stála za ho*no.Dvě chyby obránců a útok bez nějakého nápadu.S takovou hrou se těžko vyhrává.
Zápas totálne odfláknutý a fakt bez akéhokoľvek záujmu. Dnes odveta pred náročným tripom do Kanady, tak poprosím výhru, keď už season match-up Columbus s Detroitom vyhrá :jn: Dnes posledný zápas a vo vzájomných zápasoch vedú 3:1 :slap:

Do brány ide Jimmy, som zvedavý, či nejak prehodí lajny, chudák Pasha :neviem: Hrať s Abdelkaderom a Clearym, to je jak za trest. Osobne stále nechápem, čo chce Babcock vyťažiť z Abdelkadera, najprv s Pashom v útoku, potom dokonca s 40 a 13, pri presilovke sa hral na Holmstroma, no je úplne mimo. Návrat Bertuzziho, Filppulu, alebo Samuelssona bude vykúpením. Tiež v bottom6 chýba energia Helmera :?
Rosťa píše:Creeper,že ty ses díval? :D Předvedená hra stála za ho*no.Dvě chyby obránců a útok bez nějakého nápadu.S takovou hrou se těžko vyhrává.

Ne nedíval. Nešel net ale dle komentu díky za to :scare:
Na hře Columbusu šlo vidět jak si jdou pro vítězství.Naše hra je prostě bez nápadu.Chudák Dacjuk nemá s kým hrát.Cleary by měl sedět na tribuně,vůbec se mi nelíbí.Abdekalder je hráč tak do třetí lajny.Babcock mě fakt někdy překvapí,bohužel nemile.Zetterberg včera předvedl jeden ze svých špatných výkonů a taky nechápu,proč jeszdí nájezdy.Vůbec se mu v nich nedaří.To bych radši vyzkoušel Tatara.
Tak pánové, v posledných dňoch sa udialo v súvislosti s Red Wings všeličo zaujímavé.

Vrátim sa ešte k zápasu s Columbusom, resp. víkendovému dvojzápasu proti Jackets. Prvý zápas odfláknutý, bez záujmu, bez nasadenia, proste celé zle a výsledok bol zaslúžený a spravodlivý. Nedeľnajší zápas to bol skôr boj, z ktorého nakoniec bod naviac vydoloval Columbus. Našťastie to bol s nimi posledný zápas v sezóne, lebo to bolo tento rok utrpenie.

Čo je ale podstatnejšie, Tomáš Tatar bol poslaný do Grand Rapids a smerom hore ide Gustav Nyquist. Ja tento krok určite vítam, príchodom Gustava sa zlepší top6, jeho príchod a uzdravenie sa Filppulu znamená, že smerom do 3.útoku putujú Abdelkader s Clearym. Určite som rád, Nyquist si šancu za svoje výkony v Rapids zaslúžil, vo formácií by mal byť s Datsyukom a Franzenom. Abdelkaderom a Clearym sa zase posilní bottom6. Čo treba povedať, je to, že sa začína vyjasňovať aj v otázke zranených. Zajtra sa teda vracia Filppula, Nyquist dostáva šancu v top6, Helm by mal/mohol byť k dispozícií o týždeň v stredu na domáci zápas proti Wild, Samuelsson v priebehu 2 týždňov. U Colaiacova ťažko predpokladať, absolvoval v Toronte nejaké vyšetrenia RTG, sám povedal, že je to pre neho veľmi frustrujúce, že by chcel hrať. No a posledný, Bertuzzi, jazdí len na stacionári, Holland sa vyjadril že tím ešte verí, že sa na ľad túto sezónu vráti, ale že by to vyzeralo nejak moc optimisticky, sa povedať nedá.
The Wings practice at Joe Louis Arena on Tuesday before they headed to Calgary later in the day. Babcock shuffled the forward lines a bit with Nyquist working with Pavel Datsyuk and Johan Franzen. Meanwhile, Filppula was back on Henrik Zetterberg’s line, opposite Damien Brunner. It appears that Justin Abdelkader, who had been in Datsyuk’s line lately, will return to the third line with wingers Daniel Cleary and Joakim Andersson.
Tak ako sa dalo predpokladať, Gustav po minuloročnom pôsobení v 1.tíme Detroitu, kedy mu to v lajne s Pavom išlo náramne, tam bude opäť, Franzen k nim je veľmi dobrý doplnok. Sranda, celá top6 zložená z Európanov, z toho 4 severania :cool:

A teraz k najbližšiemu programu. Z najbližších ôsmich zápasov odohrá Detroit až 7 na klziskách súperov, takže prichádza možno najdôležitejšia časť sezóny, ktorá môže rozhodnúť, čo sa bude diať pri Trade Deadline. Trip končí 28.marca zápasom v San Jose, TDL je 3.apríla. Treba hlavne konečne začať premieňať vonku presilovky (áno, počujete dobre, Detroit vonku ešte nedal gól pri početnej výhode :!: ) a stále pracovať poctivo a tvrdo v defenzíve ako posledné zápasy, kedy obrana hrala naozaj veľmi dobre.

Ešte pridám niečo, čo sa týka blížiacej sa uzávierky prestupov, mená čo padli v súvislosti s Detroitom...Brian Campbell, Jarome Iginla, Dustin Byfuglien, Correy Perry, Keith Yandle, Drew Stafford, Ladislav Šmíd, Robyn Regehr, Ľubomír Višňovský...ale to sú len špekulácie, nič potvrdené, ale z dobrých zdrojov. Tak, nechajme sa prekvapiť, už zajtra začína najdôležitejšia časť sezóny. WE BELIEVE !!! LGRW :wave:
Flames 5 - Wings 2
Fajnový začátek tripu :verysad: Play off bye bye :thumbsdown:
Creepy, musim uznať, že ty si neskutočný believer. :klobuk: nič to, ide sa ďalej, ešte je dosť zápasov
Pasha píše:Creepy, musim uznať, že ty si neskutočný believer. :klobuk: nič to, ide sa ďalej, ešte je dosť zápasov
Co jiného. Stačí se podívat na ty naše "hráče" jak přistupují v obranném pásmu k soupeři. Jak školáci. :oops:
Oilers 2 - Wings 3 PP
2 body venku :?: :sok: Využitá přesilovka venku :?: :sok: Pavel :klobuk:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO