Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Vyjadrím to tak rozprávkovo.
Ak boli krídelká mužstvo pre finále SC, tak momentálne klesli na úroveň finále konferencie. :D
Teraz cakam od fanusikov Det nadavky na Hossu a Kopeckeho v zmysle zradcov, zoldnierov, nenazrancov a chamtivcov...alebo ze by to nebol podobny pripad? Či..? :wink:
Samuelson je pryč :shock:
Alex píše:
leo píše:
arek píše:Conklin z timu odchadza a konecne tak dostane viac sanci mladik Jimmy Howard. I ked velmi mlady uz nie je, 25....
sanci by mohl dostat i McCollum v bramptonu chytal skvele :yes: ale ten je jeste hodne mlady snad za rok zazari jako Mason pokud tu sanci dostane....
McCollum je dobry a bude este lepsi,ale tohtorocne MS 20 mu moc nevysli.Najma zapas so Slovenskom :).Mozno o tom pokecaju s Tatarom v predsezonnom kempe :)

Skoda Conksa,ale bolo zrejme,ze po sezone odide.Dufam,ze si najde nejaky dobry flek bude sa mu darit....
Zda sa,ze Wings budu opat bez slovakov....Hossa bol viacmenej jasny,nie ze by to nebola strata,ale nic tragicke to neni...Mame dobre a kvalitne muztvo a aj na farme mame talenty,ktore skvele doplnaju muzstvo,ked treba...
Dufam,ze Jirko ostane,bola by ho skoda,Samueslona by som kludne ozelel.Ako uz Holland naznacoval,jeden bek pojde prec,Ericskon si vydobil miesto v zostave,tak niekto musi ist prec
jestli Hudla odejde tak to pro vas nebude dobra zprava....zatim na nej nemate prostredky aspon ty co on pozaduje....no snad zustane u Red Wings drzim palce :thumbsup:
myslím si, že pokiaľ niekoho nevymenia, tak si Hudlera jednoducho nebudú môcť dovoliť. Aj preto si myslím, že odíde. Tu je o tom článok, kde je to veľmi šikovne a podrobne rozpísané :

http://www.nhlpro.cz/clanek/15196-pokud ... -vymenovat
Hudler odcházi do Ruska-Dynama Moskva.:wink:


http://deniksport.blesk.cz/clanek/hokej ... ruska.html
Jestli je to opravdu pravda tak to me Jirka ohromne zklamal :evil: Tak nejak se pocitalo ze skonci v Detroitu a byl jsem zvedavy jak se mu bude darit v eventualnim novem pusobisti, ale Rusko :shock: Uz me ti smejdi zacinaji s*at :bitka3:

PS Doufam uz jen v to ze blesk je bulvar a je to blbost :modlenie:
Na novinkách to taky píšou. Sakra co blbne, jde za penězi, ikdyž může hrát v nejlepší a nejsledovanější lize. Kdyby mu bylo 35, tak to chápu ale v 25 :shock:
To budou fámy, pochybuju že by se mu tam chtělo, ale prachy dělají divy. Uvídíme...
Jirko sakra co to děláš, to nejsi ty tohle....
Snad to nebude pravda, bulvárnímu low deniksportu nevěřím ani nos mezi očima, ale začíná se to pomalu šířit i jinde :shock:
V tom musí hrát teda pěkné prachy, že v tomhle věku opustí NHL.
Stejně na tom část viny nese Detroit, v jakémkoliv jiném klubu by hrál top6 už aspoň rok, ne-li dva. Nevážili si ho, čekal jsem, že odejde, ale do KHL teda ani v nejmenším. Mohl aspoň počkat do arbitráže, jestli nedostane dobrou nabídku od jiného klubu NHL.
No to snad ne, doufám že slyšim a čtu špatně :eek2: Jestli je t oopravdu pravda, tak u mě Jirka hodně klesnul. Odejít kvuli prachům do Ruska, já mám rád hráče který hrajou pro zábavu a fanoušky, a peníze až na druhym místě. To, že to Jirkovi v Detroitu nevyjde sem čekal, ale v Tampě by se podle mě smlouvy za 3,5 mega dočkal :yes: snad je to jen výmysl :|
Je to pravda, Hudler jde do Dynama Moskva. Jsem zvědav kolik mu nabídli, protože aby takto mladý a perspektivní kluk odcházel z NHL ještě než-li tam pořádně začal a hlavně když na ní má, to se moc nevidí (Radulov výjímka a hlavně Rusák) !!!!
Nemám slov, na*ral mě na plný čáře :evil: jak píše England, je mladej a hokejovou budoucnost má před sebou a na NHL má :yes: opravdu mě zajímaj ty peníze za kterýma odjel :eek2:
Btw, Detroit je docela oslabenej, odešla kvalitní dovjka (Conklin), Samuelsson, Hossa, Kopecký a ted už i Hudler :hmm:
ty vole to je celkem šok!!! ta KHL mě už je*e s těma jejich prachama pojebanýma...stejně si myslím že se Hudler časem do NHL vrátí
Podepsal smlouvu na dva roky, částka ještě nebyl zveřejněna :|
ENGLAND - The3LIONS píše:Je to pravda, Hudler jde do Dynama Moskva. Jsem zvědav kolik mu nabídli, protože aby takto mladý a perspektivní kluk odcházel z NHL ještě než-li tam pořádně začal a hlavně když na ní má, to se moc nevidí (Radulov výjímka a hlavně Rusák) !!!!
Udělal podle mě velkou chybu, teď, když už si udělal v NHL nějaké jméno a v arbitráži by určitě kolem 3 mil. dostal (což není nijak málo), tak odejít za prachama do Ruska, to je s jeho myšlenkovými pochody opravdu na pováženou...
painkiller píše:Podepsal smlouvu na dva roky, částka ještě nebyl zveřejněna :|
Na tsn.ca je napísané, že podpísal jednoročný kontrakt za 2 mil. USD.
Ten dvouročný kontrakt psali na nhl.cz :D ale ted to na tsn.ca taky čtu. A to mě s*re ještě víc, to je totální demence :evil: za 2 mega na rok - OMFG :lol2: to mohl mít u Wings z fleku na 4 roky :yes: a v tampě by měl minimálně o mega navíc. Vubec nechápu jeho rozhodnutí, ted víme, že kvuli prachům to nebylo.
Je tady ale možnost,že chce na Detroit vyvinout tlak.Popřípadě tím dává najevo,že za 2 melcky hrát v NHL nebude.Je docela možné,že má ve smlouvě klauzuli,že v případě nabídky nějakého klubu NHL může odejít ....
No zaujimave novinky,ale ak je na tom co i len kusok pravdy,tak nech jde do prdele.Viem u nas to nemal lahke,ale takto utekat do KHL a ani ta suma neni nic moc.No som z tohto zmateny.....Uvidime

painkillere,nemyslim,ze sme az tak strasne oslabeny.Samuelson aj Kopecky su nahraditelni z farmy,mozno aj Conks... a Hossa az tak dobre nezapadol do muzstva...Ale najviac mi bude luto,ked odide Hudie.......A este prideme o jedneho kvalitneho obrancu.... :-(
Toto je ale fakt divné. Aby v tom neměla prsty ta jeho Simonka. S tou už jednou ztratil hlavu a oči....
A to, že je Jura RFA, to nehraje roli? Pokud by mu takovou nabídku udělal klub NHL, tak Wings mají možnost dorovnat, nebo pustit, ale dostanou drafty jako kompenzaci. S KHL nevím, jak to funguje....se mi to nelíbí celé, Wings ještě určitě můžou něco dělat, protože to není možné, aby mohla KHL takhle tahat hráče, a ještě RFA. Ale jak Wings řeknou "ok, běž", tak už to bude hotové :-(
Tak určitě se té jeho modelce v Detroitu nelíbilo(a nutno dodat,že to asi není nic překvapivého),ale svět se jistě nezboří a když za Wings už hrát nechce,ať táhne.
Hodně štěstí Jirko.....
Baffy píše:Tak určitě se té jeho modelce v Detroitu nelíbilo(a nutno dodat,že to asi není nic překvapivého),ale svět se jistě nezboří a když za Wings už hrát nechce,ať táhne.
Hodně štěstí Jirko.....
nerekl bych ze nechce hrat za Red Wings ale spis nechce hrat za prachy ktery by mu nabidli....minimalne 3 melouny by si zaslouzil :yes:
je to podla mna jeho najvacsia chyba aku mohol spravit je to krok spat kedze mal aj v nejakom klube na prvu lajnu ale jeho problem vzdy patrim medzi mojich oblubenejsich cechov no po tomto v rusku si na neho ani nespomeniem
Teď jsem četls s ním rozhovor, a Detroit mu nechtěl dát dlouhodobější smlouvu. Přitom takový Filppula, který je tak na jeho úrovni (ikdyž imho je Jura trochu lepší) ji dostal. To KHL nevidím jako nejhorší možnost, ale nejlepší taky ne:
1. Přestoupit do jiného klubu, kde by hrál top6 a dostal 3M určitě.
2. KHL - sice to není NHL, ale bude klíčový hráč mužstva, peníze taky asi nebudou špatné, Simonka bude spokojená a bude moct reprezentovat
3. Zůstat v Detroitu, hrát 10minut za zápas při smlouvě na 2 roky za 1.5M na sezonu.
(a zas to má o kousek blíž domů na Vsetín :D )
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES