Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

To jsem dneska čuměl jako puk - gól Kužel, pak Glendening ... a ještě to (ze záznamu) vypadalo, že jsme je krom začátku celkem točili. Takže škoda, že jsme jim nechali bod. Fakt hrajeme nad očekávání pěkně.
Rethon píše:
pát 07. pro 2018 09:37
Takže škoda, že jsme jim nechali bod.
Tak u nás je to klasika a nelze se čemu divit dle minulosti. S Tampou jsme vedli 2x a dva góly a dneska dokonce 4:1 a stejně to dopadlo jak to dopadlo. Ale kdyby mi někdo řekl, že budeme mít 3 body po těchto dvou zápasech, asi bych se mu vysmál. :giggle:
to byla zase lahudka, druha tretina v nasem podani obcas vypadala jako exhibice. Skoda te treti tretiny, ale Toronto tam proste ma kvalitu.
Larkin dneska za gól :klobuk:
Veleno v QMJHL mimochodem docela diktát, 28z54gp. V posledních devíti zápasech 31 bodů.
Dneska opět zápas s Caps jako minule. Rozhodla efektivita a naše tragická hra v obranném pásmu.
Sens :hroza:
Green 3-5 týdnů out. Hronek up.
Jediný kdo mi dělá radost je Larkin. Ty jeho góly jsou kouzelné. :sok:
no tohle uz je zase nas stary Detroit. Silene chyby, nulove nasazeni a celkove uplne z prdele. Vracime se :)
No blíží se vánoce a tak skleněnka Howie odcestoval tam, kde každý rok.
Fičíme do suterénu. :hehe:
Tak hezké vánoce všem. Vlastně sobě. :giggle:
Jsou na světě jistoty, které nikdy nezklamou jako že každý den vyjde slunce stejně tak uhodí prosinec a Jimmy nabere směr nemocnice. :nurses: :lol:
tak co cekate, jsou Vanoce a Howie potrebuje nejake volno asi. Jinak vcera asi nejhorsi vykon teto sezony..ted vylozene zas prohravame se samyma tragedama :hroza:
tyhle výkyvy ve formě jsou zajímavé - nejdřív hrůza děs, pak paráda, teď zase hrůza. Jasně, zase se nakupila zranění, ale že by to mělo mít takový vliv ...

Ale jsem rád, že jsme budoucímu držiteli stejnojmenné trofeje nedopřáli SO - to by ho natěšení fandové flyers už snad vháněli do Hall of Fame a věšeli v dresu ke stropu.
Rethon píše:
stř 19. pro 2018 13:28
Ale jsem rád, že jsme budoucímu držiteli stejnojmenné trofeje nedopřáli SO - to by ho natěšení fandové flyers už snad vháněli do Hall of Fame a věšeli v dresu ke stropu.
Dennis Cholowski becomes the answer to a future trivia question.
Today Luongo :klobuk:
Bod s listama při B2B zápase je dobrej ale zase takhle podělat za 2 minuty vedení 3-1. :scare:
Jinak tedy Veselé Vánoce všem pánové respektive dámy. :)
rambo001 píše:
pon 24. pro 2018 08:16
Bod s listama při B2B zápase je dobrej ale zase takhle podělat za 2 minuty vedení 3-1.
To je klasika. Jak jinak. My to ani jinak neumíme. :oslava:
ale antihokejista Megan dal asistenci! Vanoce :D tihle "hraci" jako on, Frk a par dalsich u nas vubec nemaji co delat.
Ninety91one píše:
pon 24. pro 2018 13:12
antihokejista Megan dal asistenci! Vanoce tihle "hraci" jako on, Frk
Vůbec nevím, kdo to je a Frk si může tak frkat někde na pouti s "Frkačkou"
:lolo: Florida
dneska Nashville, ale pry ten zapas vypoustime, setrime sily na PO.
Ninety91one píše:
pát 04. led 2019 14:01
setrime sily na PO
:evil:
Mantha byl dneska skvely, ale jinak prvni tretina byla brutal. Tam hral Nasvhille tak na 5% a stejne nam to k nicemu nebylo a nakonec se jim to vymstilo :)
Chodi tady jeste nekdo ? :cry:
Creeper píše:
sob 12. led 2019 06:58
Chodi tady jeste nekdo ? :cry:
Někdo ještě jo, ale jak hrajeme tak nějak stále stejně. Tak nějak neni moc co psát k těm zápasům. Na jeden solidní výkon je tu pak 3x rybník a takhle stále dokola. :neviem:

Jinak jsem si všiml, že sněhuláka vyměnili kačeři do Blues za kýbl puků. Na TDL cejtím jeho comeback k nám. :lol2:
solidni vykon jsme neprdevedli uz tak mesic, jsme zpet na totalnim dne..zlaty minuly rok.. Vymenil bych kohokoliv
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS