Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

That´s hokej baby :oslava: (ale od Hurikánu) byl komentář po druhém góli. Fajn rybník, kdy netrefíme ani prázdnou branku, když leží Mrázek na zemi. Kdo mne zklamal je Mantha. Hraje :ho*no:
prvni a druha tretina, to byl des. To pusobilo, jako kdybychom byli s Mrazkem domluveni, ze na neho nevystrelime. Jedine pozitivum je stale Cholowski, ten tam mel vcera solicka jako stary Lids :)
I proti té Floridě se nezačalo moc dobře a dost mě překvapilo, že se nakonec braly dva body. Teď s Carolinou byl ten začátek ještě horší - ten aplaus publika po první střele na bránu mluví za vše. Ale nutno podotknout, že Carolina letos hraje dobře a obecně moc nepůjčuje puk.

Ani se mi letos nechce moc ten tým kritizovat, včetně kouče a GMka, moc horších týmů v současné NHL nevidím a na rozdíl od Ottawy či Montrealu ten tým hraje to, na co má (ty dva podle mě hrají zatím líp než na co mají - tedy plácat se s náma u dna)
Rethon píše:
úte 23. říj 2018 14:56
Ani se mi letos nechce moc ten tým kritizovat, včetně kouče a GMka, moc horších týmů v současné NHL nevidím a na rozdíl od Ottawy či Montrealu ten tým hraje to, na co má (ty dva podle mě hrají zatím líp než na co mají - tedy plácat se s náma u dna)
Uznávám, že zatím hrajeme víc než na co máme a PO tým nejsme, ale s váma se může rovnat leda Colorado pár let zpátky, tak slabý tým jsem dlouho neviděl. Ale tak třeba se mýlím :wink2:
Hronek poslan do Griffins takže se asi vrátí pan zelený. :jn:
Jinak sestřih s Canes jsem zatim neměl žaludek dokoukat celej do konce a jak tak čtu asi jsem o nic moc nepřišel. :giggle:
Mrtvo stejně jak u Dead Wings :hroza:
No jo.. třetinu zápasu jsme byli lepší, polovnu jsme se drželi ... a ten zbytek mno.
pro me osobne hooodne povedeny vykon a vylozene jsme se pokouseli o paradni akce, ale opet nam to tam nepadalo a ty nase zbytecne pk :( ale jinak jsem byl obcas doslova unesen
První výhra v regu, neuverite!

Jinak, ten druhý gól, zdá se, že postavili novou halu, ale mantinely použili ty z JLA :lol2:
JKL píše:
pon 29. říj 2018 11:45
První výhra v regu, neuverite!
:giggle:
Já mám vše zase jen ze sestřihu, ale vypadalo to, že dneska nemůžeme prohrát. A jak pak Abby vyšachoval toho beka při ENG, to byla upomínka toho, že v tom klukovi něco je! Stačí, aby soupeř hrál bez brankáře, a je to ofenzivní zabiják.
2 výhra v řadě :scare: Larkin :slintac:
velika parada. To, co ted predvadime za hokej je luxus a Dylan je v total beast modu :) A Cholo !
:scare:
Ať dají C Larkinovi tam není vůbec o čem, ten tým táhne neuvěřitelně. :oslava:
Taky nevím na co se čeká s Larkinem. Jasně dokazuje,že bude ta správná volba a Céčko si zaslouží.
opet velika bravura, tenhle hokej, co ted posledni ctyri zapasy predvadime se mi moc libi. Rychly, inteligentni hokej. To vcerejsi otoceni zapasu bylo top :)
rambo001 píše:
pát 02. lis 2018 11:54
Ať dají C Larkinovi tam není vůbec o čem,
Není o čem. New leader.
Palec nahoru za dnešní obrat :good: Howie :sok:
Výkon ne špatný, jako v respektu k sestavě a tomu co můžem hrát celkově.

Howie je fajn, já bych se divil, kdybychom ho na tdl neposunuli někam (a pak nepodepsali za nějaké chechtáky v létě zpět).
Howard nikam nepůjde. Podepíše novou lukrativní smlouvičku, pěkně ve stylu KFH. Žádná náhrada v dohledné době není, takže není co řešit.
Howieho nechte, to je vedlejsi. Nase hlavni laska je Megan Fox. Bude uz dnes v prvni lajne? to je presne hrac, ktery kdyby jel 10x na prazdnou branu, tak devetkrat mine.
Fajny obrat s Rangers. AA / Larkin super.
jako tohle je parada, co ted hrajeme. Vubec jsem nepochyboval, ze to otocime. Skvele :)
Od té doby, co jsou tyhle stránky v novém hávu je tady celkově mrtvo. Nejen u Dead Wings :slap:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES