Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

F:
Nyquist-Larkin-Mantha
Bertuzzi-Nielsen-Rasmussen
Abdelkader-Athanasiou-Vanek
Helm-Ehn-Glendening
Frk (extra)
D:
DeKeyser-Cholowski
Daley-Sulak
Hronek/Hicketts-Jensen
G:
Howard/Bernier

Zahájíme asi takto. Letošní rok bude těžký. Velice optimistický výhled by nás řadil na 6. místo v Atlantiku na dostřel Sabres. Na druhou stranu je co sledovat. Proces přestavby je nastolen. Složení lajn se mi líbí, jen nechápu, proč takto nebyly ani jednou hrané v pre-season. Je to velmi vyvážené, snad pouze Larkinova lajna by měla dostat o něco více ice-time. Obrana je z důvodu absence Kronwalla, Ericssona a Greena značně omládlá a zažije opravdu těžkou zkoušku.
Nicméně mladí D mají jedinečnou příležitost prokázat, že už mají na NHL. Cholowski si za celý kemp to místo zasloužil a snad to letos nebude taková demolice, aby to narušilo jeho vývoj. Šulák je out of control, vůbec nedokážu odhadnout, jak bude to jeho pojetí hry vypadat v regulérním zápase, Daley se pravděpodobně zpotí při přečísleních a složité spolupráci při přebírání hráčů v obranném pásmu. Na druhou stranu poskytuje výjimečnou transition game. Na Hronkovi lze pozorovat, že to v sobě má. Ale dle mě potřebuje ještě čas, potřebuje zesílit, zrychlit, nabrat sebevědomí. Stále ho vnímám jako velice slibného RHD. Hicketts je prostě prcek. Hraje s velkým zapálením, ale myslím, že jeho budoucnost u Wings bude jenom dočasná, byť je to sympaťák a přál bych mu to.
Ještě pár slov k Ehnovi. Pokud se budeme bavit o grinders, tak jsem ho před kempem řadil za Turgeona, Smitha, Popa, Witkowskiho a považoval ho výkonnostně někde na úrovni Holmstroma (ne Thomase :)). V kempu a následných prvních zápasech jsem si často všímal jeho vysokého a úspěšného pressingu, nicméně jsem to připisoval spíše náhodě. Později dostával více a více prostoru a svojí rychlostí, hře v oslabení, obranné hře a především konzistentností, přeskočil všechny jmenované. Přičemž Smith měl velmi solidní kemp a Turgeon má oproti Ehnovi více skills, ale nebyl tak konzistentní a neměl až tak impozantní kemp. Ehn je opravdu výborný bruslař. Pokud by to Ehnovi šlapalo, pak bych se nebránil myšlence obchodovat Glenda a zalepit to např. právě Turgeonem, který mě v loňské sezóně přesvědčil, že má na NHL.
Daley bude mimo, takže Jensen a Šulák s Hronkem. No..to bude..jízda. :eek2:

Tento ročník nebudem mít kapitána.
Nechápu tu šaškárnu s Céčkem. K čemu je to dobré to teda nevím :hroza:
Jirik19 píše:
čtv 04. říj 2018 08:47
Nechápu tu šaškárnu s Céčkem. K čemu je to dobré to teda nevím :hroza:
Však to je dost častá praxe. Třeba do toho někdo dospěje během roku.
tomasinho píše:
čtv 04. říj 2018 08:58
Však to je dost častá praxe. Třeba do toho někdo dospěje během roku.
To samozřejmě vím, nelíbí se mi tato móda celkově. Kápo by měl být jasný a né tohle. U nás mě to sere tím tuplem.
Stejně to má z půlky Lark a příští rok to pravděpodobně dostane, tak už mu to mohli dát hned a ať se učí za pochodu. Stejně letos o nic nejde. Navíc druhá alternativa Nielsen, to je snad vtip.
No Bus nám přehrával ve všech směrech. V OT 2 šance a dostaneme my. Škoda.
opet hromada naprosto zbytecnych vylouceni. jinak, pozdrav pro Tatara a Kindla :D

https://www.youtube.com/watch?v=awb-cIFJ2P4
Dobrý zápas s Kings se špatným koncem. Dneska Kachny takže zase bez bodu.
No ten trejd Chychrun - Cholo se začíná ukazovat zpětně jako win pro nás.
Od 2. třetiny jsme byli lepším týmem. Nicméně lehkost v koncovce chybí a dá se předpokládat, že to bude takto ještě dlouho. Téměř od začátku jsme hráli na 5 obránců + Jensen a Hronek se poprali, takže obrana byla hodně utahaná. 1. lajna hraje výborně. Nejsem si jistý zda pozice středního útočníka vyhovuje hře AA. Jeho největší síla je v umění dostávat se do brejků. Jensen je dle mě kvalitnější než Hicketts. Trade Chychrun x Cholowski + Hronek bych ještě nehodnotil, nicméně je ten pohled pro nás nejpříznivější od zmíněného draftu. Máme 4 obránce mimo. V plné palbě bych viděl Cholowskiho v prvním páru s Greenem. Hronek potřebuje čas, aby byl legitimní NHLer. Dnes Gibson, takže dáme 1 odražený gól...
proste porad to same. tragicka koncovka, zbytecne vylouceni a chyby. kdyz se podivam na nas dalsi rozpis zapasu, tak to vypada, ze za mesic je hotovo :D
Novis44 píše:
pon 08. říj 2018 15:03
. Dnes Gibson, takže dáme 1 odražený gól...
:giggle: Moje kampaně se chytly :frajer:
tomasinho píše:
pon 08. říj 2018 19:07
Novis44 píše:
pon 08. říj 2018 15:03
. Dnes Gibson, takže dáme 1 odražený gól...
:giggle: Moje kampaně se chytly :frajer:
Tak mě samotného překvapilo, že se většině expertům vejde jen tak tak do top 10 a minulý rok měl Vezina level, no letos vypadá zatím úplně betonový. Tady šlo ale i o souvislost, že proti nám zatím stál Korpisalo a Campbell a pěkně jsme si nalámali zuby v koncovce.
Tak to chlapcům zase nevyšlo no..
Novis44 píše:
pon 08. říj 2018 20:11
no letos vypadá zatím úplně betonový.
Ale kde .... vždyť jsme mu dali 2 góly :scare:
Creeper píše:
úte 09. říj 2018 08:32
Novis44 píše:
pon 08. říj 2018 20:11
no letos vypadá zatím úplně betonový.
Ale kde .... vždyť jsme mu dali 2 góly :scare:
No pravda je, že kdyby stejný góly dostal Mrázek, tak by se asi všichni posrali..
AndyF píše:
úte 09. říj 2018 08:54
Creeper píše:
úte 09. říj 2018 08:32
Novis44 píše:
pon 08. říj 2018 20:11
no letos vypadá zatím úplně betonový.
Ale kde .... vždyť jsme mu dali 2 góly :scare:
No pravda je, že kdyby stejný góly dostal Mrázek, tak by se asi všichni posrali..
Wtf, co mohl s těmi góly jako dělat? po*ral první se San Jose. Dneska první nic, co by mu šlo vyčítat. A druhý už vůbec ne, když tam byl evidentní goalie interference od Glendeninga, který mu bruslí (i když nevědomky) odtáhl hokejku, kterou měl mezi nohama. Proto taky prošel potom ten puk. Jinak nás za stavu 0:1 i pak 1:2 udržel v zápase.
tomasinho píše:
úte 09. říj 2018 10:37

Wtf, co mohl s těmi góly jako dělat? po*ral první se San Jose. Dneska první nic, co by mu šlo vyčítat. A druhý už vůbec ne, když tam byl evidentní goalie interference od Glendeninga, který mu bruslí (i když nevědomky) odtáhl hokejku, kterou měl mezi nohama. Proto taky prošel potom ten puk. Jinak nás za stavu 0:1 i pak 1:2 udržel v zápase.
Glendening nebyl v brankovišti, navíc dostal vysokou hokejkou do obličeje, a dalo by se tedy spekulovat čí to byla vina..
Ale to nebyla pointa..
Nemohl dělat nic, to je právě ten fór. Ale když takovýhle góly dostane Mrázek, tak je to jeho vina, nevim proč to tak je.. A je to napříč NHL..
Když už jsme u goalie intereference, tak při vašem 2. gólu to bylo uplně jasný od Henriqua (i Silf do něj najel), ale dobý Ačko do fanty, takže cajk :jn:
To bude dneska výprask od Listů. Radši se podívám až ráno na výsledek. :giggle:
Kronner bude mít svůj letošní debut, to bude kolotoč s Tavaresem, Matthewsem, Marnerem aspol. :scare:
rambo001 píše:
čtv 11. říj 2018 17:55
Kronner bude mít svůj letošní debut, to bude kolotoč s Tavaresem, Matthewsem, Marnerem aspol. :scare:
Abdul v první řadě. :hroza: AA na centru mi moc nesedí :scare:
Creeper píše:
čtv 11. říj 2018 20:18
Abdul v první řadě. :hroza:
Za ty prachy si musí více zahrát, kvality na to má. Nielsen taky slušný kousek. Naštěstí už jim končí smlouvy.
opetovne, jako jiz casto, nebylo to spatne, ale jako skoro vzdy to bylo malo. Pomalu se dostavame do koleji edmontonu. Hra neni spatna, ale souper vi, ze na to celkove nemame.
Ten tým nemá level, náznaky jsou, ale prostě... zatím to vypadá cca tak jak jsem čekal, že bude vypadat celá sezona. Uvidíme, ale nemám očekávání.
Tvl. Debakl jak hovado. To bude sezona. :hroza:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES