Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Popravdě jsme čekali, že tu desítku dotáhnem desítkou my. Vy moc předbíháte.
Na den přesně po dvaadvaceti letech...
I když nevím,jestli by se něco změnilo,ale asi v každém jiném týmu by už letěl trenér. Tohle je něco co prostě nechápu. Zápas jsem neviděl a nemám chuť se dívat ani na záznam. Nepamatuji se,kdybychom dostali desítku.
Zase nás vychytal Price. Kdyby pustil o 9 gólů víc, mohlo se jít do prodloužení.

Škoda, že se za takovýhle výkon nedají body ztrácet.
Rosťa » 03 pro 2017, 09:24 píše: asi v každém jiném týmu by už letěl trenér
čirá provokace sousedů? :hehe:
Zase na druhou stranu - jasná ukázka zápasu, kdy jednomu mužstvu tam spadne téměř vše, na co sáhne... Ale je pravdou, že jste hráli strašně odevzdaně. A pokud si my neustále stěžujeme na pomalost a (ne)bruslení našich obránců, tak vaši zadáci si s těmi našemi rozhodně v ničem nezadají - včera je tam v tomhle směru přímo školil Byron, i když uznávám, že zrovna on není tím pravým srovnáním, když je to jeden z nejlepších bruslařů...
Copak asi dělá nejlepší manažer v lize? :hmm:
Jirik19 píše:Copak asi dělá nejlepší manažer v lize? :hmm:
vykonava podrobnu analyzu na trhu nabijaciek na jeho 15 rokov vybity mobil
Jirik19 píše:Copak asi dělá nejlepší manažer v lize? :hmm:
Já myslim, že stojí před zrcadlem a učí se převědčivě říkat "We like our team."
Opravdu hodně špatný výkon, ale my to na RW docela poslední roky umíme s tím rosterem co máte... Já vám ten povedený začátek neuvěřil ani setinu sekundy a pořádný lose streak a sešup tabulkou jsem čekal přiznám se ještě dříve. A když se dívám na smlouvy hráčů, tak to bude hodně zajímavé- Glendening, Helm ještě tři roky, Daley a Erricson dva roky, o kontraktu Abdelkadera ani nemluvě, na tři léta to má ještě i Zetterberg, výborný třetí centr placený jako 1-2C Nielsen má taky šílený kontrakt... Rozhodně to neberete jako rypačku, proti RW nic nemám, ale s tímhle by nic neudělal ani Scotty Bowman, byť frustraci s Blashilla rozumím. Holland je prostě tragéd.
Rosťa píše:I když nevím,jestli by se něco změnilo,ale asi v každém jiném týmu by už letěl trenér. Tohle je něco co prostě nechápu. Zápas jsem neviděl a nemám chuť se dívat ani na záznam. Nepamatuji se,kdybychom dostali desítku.
31. marec/březen 2011, doma proti St. Louis (3:10). Vtedy som išiel spať za stavu 3:7 s prianím, aby sme nedostali 10. V noci som tak urobil už v prvej tretine, Montreal viedol 2:0 a naďalej tlačil.
Rethon píše:
Jirik19 píše:Copak asi dělá nejlepší manažer v lize? :hmm:
Já myslim, že stojí před zrcadlem a učí se převědčivě říkat "We like our team."
No, imo je pod tlakem, kromě výsledků mu totiž šlape na paty jiný ukazatel - návštěvnost. A to neokecá sebedefektnějším prohlášením na tiskovce. Které nepořádá jaksi asi raději.
Len tak mimochodom. :jn:

V noci som pozeral Jets proti Sens...už teraz mám dosť strach. Ak nevyjdu chlapci DRW na ľad s 200-percentnou snahou, tak Winnipeg si na nás zrejme tiež urobí dobré čísla. Na nich je radosť sa dívať. Energia, chuť, pekné kombinácie, proste hokejová lahoda. Navyše, ten tím mi je maximálne sympatický. We'll see!
Parda píše:Opravdu hodně špatný výkon, ale my to na RW docela poslední roky umíme s tím rosterem co máte... Já vám ten povedený začátek neuvěřil ani setinu sekundy a pořádný lose streak a sešup tabulkou jsem čekal přiznám se ještě dříve. A když se dívám na smlouvy hráčů, tak to bude hodně zajímavé- Glendening, Helm ještě tři roky, Daley a Erricson dva roky, o kontraktu Abdelkadera ani nemluvě, na tři léta to má ještě i Zetterberg, výborný třetí centr placený jako 1-2C Nielsen má taky šílený kontrakt... Rozhodně to neberete jako rypačku, proti RW nic nemám, ale s tímhle by nic neudělal ani Scotty Bowman, byť frustraci s Blashilla rozumím. Holland je prostě tragéd.
No, ani ja som necakal, ze ostanu na PO poziciach, ale ten ich sucasny stav ma prekvapuje, este v strede novembra alebo tak nejako som videl par ich zapasov a hrali fakt dost dobre, i proti vcelku silnym superom, vlastne i proti Rangers hrali solidne.
Chtělo by to nový impuls pro tým. Pro mě by to byla výměna trenéra. Ten tým je psychicky na dně a dneska očekávám,že to bude opět debakl. Tipuji,že dostaneme gól v prvních pěti minutácha pak půjdeme do sra*ek.
Rosťa píše:Tipuji,že dostaneme gól v prvních pěti minutácha pak půjdeme do sra*ek.
Tak ono se to dá s Jets předpokládat. Otázka, který sněhulák bude nominovaný do zápasu :neviem:
Jen doufám, že to nebude 10 a více ku jedné, ale třeba 7 ku dvěma :sarcasm:
Howie bude cedníkovat. :scare:
Ono to je jako jedno, kdo tam z nich bude za tou obranou za kašpara, ale asi bych zkusil dát víc příležitostí Mrázkovi, horší už to stejně být nemůže. :paperbag:
Connor McDavid píše:No, ani ja som necakal, ze ostanu na PO poziciach, ale ten ich sucasny stav ma prekvapuje, este v strede novembra alebo tak nejako som videl par ich zapasov a hrali fakt dost dobre, i proti vcelku silnym superom, vlastne i proti Rangers hrali solidne.
Je to tak, bohužel se nedá hrát věčně na dva hráče a Howard prostě nezachytá celou sezonu. Těžko říct, co označit jako za hlavní příčinu, nicméně mnoho hlasů se shoduje s tím, co si myslím já - nedostatek talentu.

Poslední dva roky to začíná vypadat líp, draftnulo se pár lidí, co vypadají konečně trochu k světu, Rasmussen vypadá líp než co kdo plácal před draftem, Cholowski, Larsson v USHL brankář týdne či co, na farmě Hronek, Hicketts, pak třeba Šulák ve Finsku docela válí a pár dalších jmen. Neříkám a nikdo si nemyslí, že jsou to top talenti na top 3/pairing, ale je to aspoň něco (a já se k tomu vrátím níže v bodu *)). Protože když se na to podíváš zpětně, tak od posledního SC ty drafty končí dlouhodobě docela mizerně - Nyquist, Tatar jako ok, ale to není žádná hitparáda popravdě, 2010 Mrázek a Sheahan (ten šel z prvního, takže tu si můžeme názorně demonstrovat, jakou cenu měl pro nás ten pick tehdy). 11+12 sme pro jistotu neměli první kola vůbec, protože jsme je jednoduše vytrejdovali za odpad, z pozdějších kol šli XO, Sproul, Jurčo, 12 jsme brali ve druhém Frka a později AA. 13, 14 opět, Mantha, poté Larkin, ale kromě Holmstroma tam nevidím už nikoho pro NHL, když nepočítám Bertuzziho. To je prostě tragická úspěšnost.

Nejde o to, že by něco bylo špatně, ale ti borci na ligu neumí a myslím si, že jsme jednoduše nedávali dostatečně pozor, netěžili jsme z těch draftů a myslím si, že to pro Kena tehdy nebyla priorita, picky rozdával, snažší pro něj bylo trejdovat pro vets (což byla chyba, ale to je jiný příběh). Od roku 2005 do roku 2012 jsme v podstatě nebrali žádného hráče, který by byl legit top liner, top obránce a jak se ukazuje, tak těžko i top brankář.

A teď se vrátím k tomu bodu *) výše. Protože my hrajem v hloubi týmu v podstatě s vycepovaným draftovým odpadem, v konečném důsledku je naprostý zázrak, že jsme dělali p-o do 2016. Těch pár let zmíněných znamenalo, že funkční původní jádro z 2008 okolo Kronera, Pavla, Hanka, Lidase se postupně nedoplnilo kvalitním draftovaným materiálem, ale rok od roku se naopak ta kvalita stále více vytrácela (což nebylo hned patrné v útoku, ale v obraně po odchodu Lidstroma to byla facka z rozběhu). Holland přesně tohle sám moc dobře ví, to je důvod, proč přišli hráči typu Weiss, Nielsen, Cole, Richards, to nebylo nic jiného, že věděl, že ve druhé a třetí lajně mu hraje shit. Nikdo jiný by za ně picky nevyhazoval, ale on "musel", moc dobře věděl, mu na těch pozicích nic nehraje.

K dobrému se to začalu otáčet až od draftů 13 a 14, přišel Mantha (který byl tehdy považovaný za high potential bust a šel až pozdě), potom Larkin a 2015 Svech (nemá letos fajn sezonu, GR hoří jako celek a on prodělal patrně otřes mozku v přípravě), Saarijarvi (uvidíme) a poslední dva roky to teprve vypadá, že bereme skutečně zajímavější hráče konečně ve větším množství - Cholowski (měníme ho za Chychruna v podstatě, ale development (Fischer, Horcoff) jsou skálopevně přesvědčeni, že Cholo je o půl levelu větší talent), Smith, Hronek, Sambrook, Larsson - všechno hráči, kteří nevypadají vůbec špatně), 2017 Ras, Petruzzelli a opět podle developmentu future late bloom Setkov. Krom toho se podepsal Šulák, Machovský, tahle organizace pochopila, že aby se něco urodilo na zahradě, tak musíš taky něco nasadit. Temné období po zisku SC a následné snaze se dostat do p-o za každou cenu je přesně to, co teď ten tým sklízí.

Někteří by dodali, že týmu chybí top obránce a generační top forward, ano, možná, jak se to vezme. Letos děláme všechno pro to, abychom nějakého získali :lol2:
Qua drat Jets. No stejně je to výstřel do tmy. Poloprázdná hala. :slap: Za pár dní Blues doma. To zas bude dílo :eek2:
Celkem sme je přejeli, takže spokojenost, uvidíme co dál, ještě pár zápasů doma, je třebaopravdu šlápnout na plyn.
A pak,že to nejde. Tak by mě zajímalo,kde je chyba. Nedostatečná motivace,uspokojení,že většina z hráčů má svůj plat jistý,tak proč by se měli snažit? Prostě je kopat do řití a ať potí krev. Hrát za Red wings by měla být pro ně čest.
Běžte do <I> :hroza:
Rosťa píše:A pak,že to nejde. Tak by mě zajímalo,kde je chyba.
:neviem: :hehe:
JKL píše:
Rosťa píše:A pak,že to nejde. Tak by mě zajímalo,kde je chyba.
:neviem: :hehe:
Howard, to je naprosto krystalicky čistě jasné!
Nuž, najvýstižnejšie bude, ak nenapíšem vôbec nič. Bude to tak lepšie pre všetkých...
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES