Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Teď už je jedno,jestli vyhráváme nebo ne. Chce to zkusit mladé hráče,dát větší prostor těm,kteří si to za celou sezónu zaslouží. Měli bychom to brát jako přípravné zápasy na další ročník :-D
Neberem to tak od prvního zápasu letos? :lol2:
Po prvních osmi to nevypadalo tak tragicky :-D
Dneska chytá sněhulák ? Nechce se mi cokoliv hledat. Sezóna je na konci :eek2:
Ne, podle d.f.o. Mrázek..
JKL píše:Ne, podle d.f.o. Mrázek..
Asi ho chceme vydojit úplně, ať se v té brance třeba posere, když to budou jelimani jako Helm servírovat přímo před kasu :jn:
Tvl. čučnu na bodování teamu a vidím, že důchodce Zette vede o hrubých 20 bodů před ostatními hráči. :klobuk: Od druhého místa je to opravdu ostuda :thumbsdown:
Jako Hank oproti loňský nic moc sezóně jsem ani nečekal, že se ještě tak dáli se říct zvedne. :thumbsup: Jen mi přijde škoda, že vedle něj nehrajou mladší jako AA respektive Antonín a cpe se tam neustále Tatar s Nyqistem. :jn:
JKL píše:Ne, podle d.f.o. Mrázek..
"Chytá" sněhulák a parodie na brankáře :lol2: :lol:
Creeper píše: "Chytá" sněhulák a parodie na brankáře :lol2: :lol:
čiže obaja? :lol2:
Joe S. píše:
Creeper píše: "Chytá" sněhulák a parodie na brankáře :lol2: :lol:
čiže obaja? :lol2:
Kdyby tam stáli 2 vedle sebe tak chytí akorát rýmu :rofl:
Joe S. píše:
Creeper píše: "Chytá" sněhulák a parodie na brankáře :lol2: :lol:
čiže obaja? :lol2:
No nevravel som? :ciga:
:lol2:

ok, není moc co psát,.. teď snad jen boj o nejlepší procenta, zatím si nevedeme docela špatně, Avs asi nikoho nepředběhnout :lol: a Arizona má už taky docela náskok. Snad si jen dávat pozor a zbytečně se nepřehnout přes Devils.. tím pádem bychom měli odds čtvrté "nejlepší" na draft (protože LV se vsere na třetí místo)
Luxusní je nasazování Millera, to docela dává smysl. Hlavně nedávat šanci mladým, jde o hodně.
Rosťa píše:...Měli bychom to brát jako přípravné zápasy na další ročník :-D
Ano, v tomto duchu jste to dneska pojali. Ale popravdě řečeno, ta "příprava" se vám vůbec nepovedla. :wink2:
Že prohrajem je v pořádku, ale uvítal bych aspoň nějakou snahu, ne se na to tak očividně vys*at od 1. minuty. :) Jediná logika, proč hraje Miller je, aby udržoval, co nejvyšší procenta do draftu, jinak už by tam měl být dávno Nosek.
Nosek a Frk vynechali minimálně jeden zápas v GR kvůlizdravotním problémům, snad je to důvod, proč nebyl aspoň jeden z nich zatím povolaný nahoru.
Zajímala by mě atmosféra v kabině Redwings, protože to, co jsem dneska viděl v sestřihu, bylo fakt na blití. Nevím, jestli ten sestřih odpovídal zbytku zápasu, ale přišlo mi, že to je každýmu jedno. A proč se měnil sněhulák za stavu 3:0, to taky nevim. To se dělá, když chceš brankáře šetřit od psychické újmy nebo když věříš, že ta výměna dodá týmu drajv na obrat. To první nepřipadá v úvahu, protože sněhulák si udělá újmu kdykoliv má hrát puk, a v obrat z 0:3 v tomhle rozpoložení nemohl věřit snad ani Blashill. Tak nevim, asi pracují na Mrázkově příští smlouvě. A proč byli v sestavě Miller a Kronwall, to mi vážně hlava nebere. Asi se ještě pořád bojuje o play-off ...
Jimmy odchytal sedmého zápas za GR, tedy počítám Jareda pošlou brzo dolů.
... asi tak na 2 zápasy než se skleněnka zraní.
Jirik19 píše:... asi tak na 2 zápasy než se skleněnka zraní.
Ty vole a kdo bude chytat s Mrázkem jako "2". Ten sněhulák, který má hokejku na obtíž, zakopne o vlastní brusle, čeká co ho trefí, při rozehrávce upadne a když ho to satanžel trefí, tak se dívá na jinou stranu než je puk ? :sok: :scare: :hehe:
Myslíš naší budoucí jedničku? :lol2:
NHL nás má rada a potrebuje silný Detroit Red Wings. Skončíme ako tretí najhorší, mecenáši ovplyvnia lotériu a šokujúco dostaneme 1st pick, teda inými slovami Nolana Patricka :giggle:
1st pick kterej pak Ken těsně před draftnem tradne za 30+ veterána :jn:
Pasha píše:Skončíme ako tretí najhorší
Aktuálně už jen zápasíme s NJD, kdo bude mít 30.7 (resp. 26) a 10.3 (resp. 8.5) procent na top3 (resp. 1st OA).

Vsune se tam ještě LVK, ale ti nesnižují odds (jsou na třetím místě by default, ale odds na 4. místě jsou stejné). NJD to myslí vážně, mají L streak dnes snad už desetizápasový :lol2: a zápasy navíc proti nám.

Ze srandy sem roztočil simulator a hned první pokus sme byli první.
Pasha píše:mecenáši ovplyvnia lotériu
To se bude říkat, ať už vyhraje kdokoliv jiný než Avs.
JKL píše:To se bude říkat, ať už vyhraje kdokoliv jiný než Avs.
Bohužiaľ, oni sa ani nemusia snažiť o schválne prehrávanie :giggle:

Ale vážne, ak budeme v top päťke, tak budem spokojný.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO