Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak bohužel prohra, ale musíme uznat, že Detroit hrál velice dobře, podle Babcocka odehráli nejlepší zápas sezony. O jejich postupu už se přestává pochybovat a tým ktery proti nim půjde v prvním kole bude sice nasazen, ale asi to nebude žádná výhoda. K Pens: přiznejme si že máme problém se střílením golů. Od utkání s Dallasem (6:3) jsme nedali nikdy více jak tři goly a to s utokem co máme je fakt bída. Crosby to táhl většinu základní části a ted když se trochu zasekl není nikdo kdo by to vzal za něj. Malkin ten je uplně jalovej a už snad aní nečekám že se zvedne a za ty peníze co mu dávají :hroza: . Nic se nedá dělat, musíme se zvednout co nejdřív, více střel na branku a ono to půjde. Po půstu je vždycky hostina a já věřím, že ten půst dnešním zápasem končí. Gratulujem k dobré práci týmu Red Wings a dodávám: ještě se snad letos potkáme :wink:
Urobiť Ovečkin to, čo urobil Crosby, to by sme si prečítali veľdiela.
Tohle byl normální drnější souboj před brankou, tohle se při každém zápase dějě běžně. Pokud někdo v tomhle vidí zákeřnost tak to nechápu. Ale podle mnohých když se Sidney na někoho jen podívá tak už je to zákeřnost.
martin83 píše:Tohle byl normální drnější souboj před brankou, tohle se při každém zápase dějě běžně. Pokud někdo v tomhle vidí zákeřnost tak to nechápu. Ale podle mnohých když se Sidney na někoho jen podívá tak už je to zákeřnost.
Možno práve pre tú bežnosť to bolo vytasené na stránke NHL.com.
Kurňa, nezastávajte sa toľko Crosbyho.

Na rozdiel od mnohých nepriateľov Crosbyho (ku ktorým nepatrím, len ho nemám v láske), som sa ho dokázala párkrát zastať, našiel by si to v minulých príspevkoch. Ale nazvať mlátenie hráča zozadu, pred bránkou a v posledných sekundách zápasu, keď je puk úplne mimo bežnou vecou. Nech by to urobil ktokoľvek, skritizovala by som ho za to, či by to urobil Ovca, alebo nejaký môj obľúbený hráč (Ovcu mám síce rada, ale medzi mojich obľúbencov nepatrí, oveľa radšej mám Volčenkova, Nasha či Dacjuka).
že to vůbec se zaslepenými crosbyfily řešíš Evi :?: ...... :smile03: :D
důležité je,že 2bodíky zůstaly doma a ten provokatér a psychoušek,si zase ani neprdnul :wawe:
Jimmy Howard!!! :taptap: :thumbsup2:

Jeho přístup mě velice potěšil!!! Měl ještě navrch Crosbyho pořádně přetáhnout hokejkou!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Jinak Mt-svk, já taky nemůžu říct, že nějaké hráče nenávidím, jen mam některé raději a některé méně. A Ovečkina sice nemusím, ale vím, že je to momentálně nejlepší hráč světa a to už samo o sobě znamená velkou poklonu.
A ještě: já jsem zase nikde nějak Ovečkina neosočoval, ani po tom faulu na Campbella. To co někteří píšou po Crosbyho "prohřešcích" se s tim nedává srovnávat a je to kolikrát až histerie. A už je to až tradiční řev po každem takovem ataku jako dnes. Mě byl vlastně Sid dřív uplně ukradenej, ale jak se furt do něj více a více lidí naváželo, tak jsem ho začal mít rád
A ještě něco pro MT-svk na závěr: http://www.youtube.com/watch?v=kBQArUjP89w
martin83 píše:A ještě něco pro MT-svk na závěr: http://www.youtube.com/watch?v=kBQArUjP89w
Prosím. Toto sem nedávaj, ja som to dal na HF už 3-krát... Zabudol som na to, no za tento týždeň to vidím už druhý krát... A keď si pomyslím, že to bolo pri Morrisovi a Yandleovi, tak mi ide mráz po chrbte, lebo tí dvaja znovu hrajú spolu.
martin83 píše:A ještě něco pro MT-svk na závěr: http://www.youtube.com/watch?v=kBQArUjP89w
Ach áno... Rick je frajer. Čím ďalej tým viac dospievam k názoru, že je lepší ako Ovečkin a Crosby je komplexnejší, zároveň vie strieľať góly. Pretože neviem neviem, či by dotyční hráči mali toľko bodov v Columbuse, najmä nie pod Hitchom. Ricka by som nevymenila ani za jedného z nich.

Ja nenadávam na Crosbyho za každú blbosť, opakujem, mnohokrát som sa ho zastala, pretože niektoré veci boli... dosť hlúpe. Ale takéto zákroky pokladám za tuposti, nech si Atlantik vraví čo chce.

Baffy, máš pravdu, s Crosbyfilmi :D niet čo riešiť (teraz nemám na mysli práve toto fórum). Hlavné je, že ste vyhrali.

Dúfam, že ma v PO nesklamete a uvidím vás vo finále a ak nebude proti vám hrať Ottawa, tak zdvihnete :cup: :thumbsup2:
martin83 píše:A ještě: já jsem zase nikde nějak Ovečkina neosočoval, ani po tom faulu na Campbella. To co někteří píšou po Crosbyho "prohřešcích" se s tim nedává srovnávat a je to kolikrát až histerie. A už je to až tradiční řev po každem takovem ataku jako dnes. Mě byl vlastně Sid dřív uplně ukradenej, ale jak se furt do něj více a více lidí naváželo, tak jsem ho začal mít rád
Takýto zákrok by som skritizovala u každého, to nemá nič spoločné s Crosbym, len sa mi nepáči dvojitý meter.
Vyborne!!!!Skvele hosi!!!Opat dolezite a skvele vitazstvo.Zapas som nevidel,ale podla hajlajtov to musel byt super zapas!!!!!

Verim,ze si min. 8 priecku udrzime a mame sancu este aj na vyssie priecky.Z NSH hrame este 3 zapasy(ak sa nemylim).Takze da sa toho ziskat este dost,ale samozrejme aj stratit.

Co sa tyka toho maleho Batmanovho levobocka,co vyzera,ako mlady rabin,tak u neho je to normalne.Ufnukany blbecek,ktory je zakerny a stale fnuka a zaluje u rozhodcov.Samozrejme,ze mu vsetko prejde........Talent ma,je sikovny a skvely hokejista,ale ako clovek a sportovec je ubohy.....Som presvedceny,ze sa mu to este vsetko vrati....

Jimmy :good:
Takže další výhra... :juchu:
Takto se bojuje o play-off,to je krása,dnes to musela být pěkná dřina,Bluesmani hráli o všechno,ale kluci to zvládli na výbornou,Flip s Hankem hrají v neskutečné pohodě.... :poklona2:
Jo Baffy, jak jsem již dříve psal, jsem nakonec rád že tam Det bude. Sice jste strašní "pazdřivci" :wink: :D :roll: :thumbsup: , ale tento tým, resp. hráči kalibru Lid, Dac, Zet či Todda by mi v PO chyběli. No nyní doufám, že se to ještě nějak pozitivně vyvrbí pro Flames, ten Nas mě docela drsně překvapuje. Doufám že v těchto výsledcích budete pokračovat také právě ve vzájených matchích s Nas a helfnete tak Flames !!!!
<object width="660" height="525"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/saZETkviq4o&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/saZETkviq4o&hl ... 1&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="660" height="525"></embed></object>[/youtube] :wowo:
cepi píše:<object width="660" height="525"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/saZETkviq4o&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/saZETkviq4o&hl ... 1&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="660" height="525"></embed></object>[/youtube] :wowo:
škoda, mohol sa zapísať do histórie, ako prvý muž, ktorý dal v NHL nájazd hlavou... :D :hroza:
moc pěkné.........Eaves umí pobavit :cool: - celkem zajímavý play-off match bez gólů s Preds (oni jsou fakt dobří :poklona2: :( )

no,myslím,že teď už to tedy máme v kapse ..... :clap: :wawe:
Ale ako tak pozerám tabulku Detroit je momentálne 6. Ked sa nič nezmení tak v PO to vyzerá na súboj VAN : DET. :scare:
Takto to nemôže dopadnúť, podme RW , musíte skončiť 5. alebo 7-8....
Copak, Öhlunde, nevěříš si na Det :D ?? Domnívám se že oprávněně, jestli se jim zase najednou nezraní 5-6 hráčů, tak je tipuji na FIN SC. Jinak co se umístění týče tak to 5. místo pro ně nebude problém, tak by hráli vypadá to s Pho, to je pro ně také super !!!
jj souhlas s Englandem taky vidím letoss Detroit min ve finále konference.
No ale serie Van-Det to by byla lahůdka z které bych aspon 2 zápasy chtěl vidět :thumbsup:
Pekne Wings pekne......V poslednom obdobi sme je\asne najlepsim muzstvom a forma je nacasovana spravne....Tak iz len si to nedodrbkat a dostat sa do PO......V PO potom uz skusenosti mame na to,aby boli spravne zurocene.....GO WINGS GO!!!
Jiří Hudler ukoncil svoje ucinkovanie v klube (KHL) Dinamo Moskva a v dalsej sezone sa pravdepodobne vrati za ocean do Detroitu. Informoval o tom dennik Sovietskij Sport.
Hudler je ňouma. Nevím co si myslel, že v tom Rusku najde? K čemu mu ten rok tam byl? Snad jen na vydělání peněz. Nic víc. Ztratil zbytečně rok.
Tak rudý expres z Michiganu,se v závěru zákl.části rozjel přímo neskutečným způsobem!!
Hlavně si tuto parádní fazónu udržet i do play-off.......... LET´S GO WINGS!!!
V sobotu ve 20h doma s Preds,to bude zase bitva jako hrom! :cinka: :box: :cinka:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO