Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON BRUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Dnesne rano mi vycarilo usmev na tvari, konecne nemusime bojovat do posledneho dychu o PO. Teraz sa hlavne nezranit, dobre si oddychnut (predpokladam ze budeme nechavat klucovych hracov sem tam oddychovat, bud healthy scratch alebo mensi IT.) a potom zabojovat v PO. :wave:

Gratulacia BiG Zee..k 200 golu :klobuk: :klobuk: :klobuk: a tesim sa novej zmluve :wave:
Bruins budú pokračovať v spolupráci s Providence aj ďalších desať rokov, došlo k podpisu novej 10ročnej zmluvy :jupi: . Táto spolupráca trvá už od roku 1992 ...
To, o čom sa šuškalo, sa stalo realitou - vprvom kole narazíme na LEAFS.

Hm poseldné výkony neboli oslnivé, buď sme vedome vypustili zápasy s cieľom sa hlavne nezraniť alebo za tým bola vypočítavosť?

Dnes Nás čaká Columbus, potom ešte Wilds a základnú časť zakončíme v zápase s Tampou.

Columbus bude dnes nepríjemný, play off nemá isté...Wilds už nemajú o čo hrať.

Každopádne očakávam, že sa nezrania, predpokladám že začneme dávať voľno kľučovým hrácom Bergy, Marchy, Zdeno, možná Krug, McAvoy.

Len jedna vec ma vyslovene se*re, že Rask nemá dobrú formu...sa mi zdá, že Jaro chytá momentálne istejšie. Nuž uvidíme...snáď bude play off speeding
He's a big part of our club. We have opportunity starting July 1 to open up talks. Again, the RFA market and some of our internal things will dictate the timing of those conversations..

Včera konečne nejaké vyjadrenie, hlavne ku Krugovi. Myslím, že hovorí za všetko. Ak sa nám tento rok podarí znovu-podpísať Kruga, Carla a aj McAvoya tak máme vymaľované a bude nás najskôr trápiť až náhrada za Cháru, ktorý sa akosi stále výkonnostne nechce odpratať do nižšej dvojky :lol: až to príde, Carlo alebo McAvoy by mohli byť na ešte lepšej úrovni, hlavne má potenciál asi McAvoy, aj keď typovo ku Krugovi skôr Carla. Prinajhoršom sa nezmení nič a budeme hrať na dve silné dvojky, nie jednu elitnú. Trošku som si myslel, že kvôli Krugovi sa bude zazerať rovno po Karlssonovi ale našťastie to nás už nemôže lákať. Už len ten štartér našej presilovky podpísať. Krug ma na ľade strašne baví, stratiť ho by bol nôž na krk našej obrany. Stále sa v podstate len formuje naša budúca obrana "Bez Cháru" a Krug je teraz základ.

Bránka v podobe Raska a Haláka sa ukázala za 9 a 3/4 M ako tá stena čo sa na rozdiel od tej z Harryho Pottera nedá len tak prebehnúť. Čo nešlo Raskovi v sezóne, potiahol Jaro a čo šlo Raskovi v PO si Jaro odsledoval z lavičky. Len treba už nejaký mladý talent, Jaro ma 34 takže ako dvojka ešte môže potiahnuť ale Rask (32) ako jednička už zrejme bude len upadať, poučme
sa z tejto sezóny. Hlavne aby sme v tomto prípade nezaspali. Subban je dávno preč a ďalšieho adepta stále neregistrujem. Snáď tento draft niečo vyšpekukujeme, o rok o dva by už Jara niekto mladý mal nahradiť tak, ako kedysi bol Rask pri Thomasovi.

V útoku je to za mňa dobré. Mrzí ma už dlho Krejčí, ale je to leader takže ho podržíme do konca. Jeho hodnotu vidím tak na 3.5M, max 4 a určite môže dohrať u nás ako dozor tretej či štvrtej lajny. Teraz však stále berie 7.25M :eek2: ďalší v poradí Backes. Našťastie sú to tiež už len dve sezóny, to by sme mohli nejako pretrpieť. U amerického Davida je ale problém, že sedí. Hráč za 6M nemôže sedieť. 20 bodov za 70 zapasov je štatistika borcov checking line ktorý berú do 1,5M.. občas síce zbúra súpera tak ako málokto a má nejaké plusy v kabíne ale za 6M je to málo. Určite rozviazať zmluvu a ak nie teraz, na rok určite. Sweeney to prepískol, taky hráč vôbec nemal ísť na 6M a ak už tak tri, nie päť rokov. Uvoľnené peniaze sa zídu na Acciariho a Johanssona. Oboch by som rád ešte videl u nás. O rok prioritne podpísať DeBruska, sú tam tie naše medvedie črty a konečne sa tiež uvoľnia 3M po Beleskeymu a Seidenbergovi. Obaja stredný útočníci Bergerom aj Krejčí majú po 33. Treba tu už tak ako pri bránke pomaly zapracovať nahradníkov, ktorý pri prvom vyjednávaní nezdrhnú inde. Ideálne niekto, kto Krejčího posunie do dvoch rokov do tretej formácie. Hajzlík March hraje svoju vlastnú ligu a bodovo ťahá, no nezabúdajme, že aj on starne.

Suma sumárum veľmi dobrá sezóna. Od Haláka po fanúšikov. Ako povedal Chára, aj na rok máme na finále. Druhé miesto bolí, no treba si uvedomiť, že za poslednych deväť rokov bolo lepšie len Chicago. Dnes sme na ich mieste už my. 2011-1., 2013-2.,2019-2. Nie je o čom. Veľmi dobrá robotka Sweeney. Zo starej partie takmer vytiahol ešte jeden Stanley Cup a pritom má ešte dosť času aby ju pomaly nahradzoval. Pasta, Krug, zrejme onedlho DeBrusk a niečo málo rastie aj dole v Ahl, vo Švédsku.. napriek neúspechu vo finále opäť radosť, že mám prezývku práve Bostončan.

Na záver sa ešte nedá nevyjadriť ku kapitánovi. V jeho veku predvádzať toto na ľade aj mimo neho.. pre mňa je to jednoznačne slovenský Jágr a zároveň najlepší kapitán a vodca. Lepšieho nemôžme v kabíne mať :klobuk:

Have a nice summer Bruins!
Pozerám, že je to tu totálne mŕtve. Ľudia hlavy hore hrali sme predsa finále Stanley Cupu, rozhodne práve po tejto sezóne by malo byť o čom debatovať. A navyše:

"Lantosi, 23, hails from Prievidza, Slovakia. The 5-foot-10, 185-pound forward skated in 56 games with Nitra MHC in the Slovak Tipsport Liga, the top hockey league in Slovakia, in 2018-19, producing 20 goals and 38 assists for 58 points with a plus-17 rating."

:sok:
Taaak a oficialny kemp už začal :jupi:


Zostáva len jediné - doliečiť, doladiť formu, nezraniť sa a 3 oktobra to rozbalit :)
A podpísať Carla a McAvoya. Zdeno a Krug nám to neutiahnu :-P

Moore, Miller sú dobrý a Grzelcyk sa nám veľmi pekne chytil. Dokonca aj v Playoff a navyše mu končí zmluva takže by mu forma mohla ešte trošku povyrásť.

Škoda hlavne pri Charliem. Je odchovanec z univerzity a dávno mal mať podpísané a venovať sa len príprave.
Úplnou náhodou tu máme podpis! :wink:

Charlie sa nám konečne dohodol na preklenovacom trojročnom kontrakte 4,9M. Bál som sa, že to pojde vyššie, našťastie nie. Charlie má skoro rovnaký plat ako Krug a navyše ak výkonnostne porastie, môže ísť ešte vyššie. Krugove bodíky by mohli byť dobrá motivácia. Ostáva mu len popriať viac zdravia než bolo minulú sezónu.

Ostáva Carlo a 3M čo by mu v podstate nateraz mohlo stačiť. Otázka je, či Carlo tiež kývne na kratšiu zmluvu. Sweeney už ale výrazné chyby nerobí. Preto verím, že akokoľvek to dopadne, bude to pre nás to najlepšie.
Tak už aj Carlo podpísal!
Je dobré vedieť, že hráči u nás chcú hrať a na druhú stranu naše GM neplatí k tým, ktorý ničia trh a dávajú nezmyselné zmluvy.
No, začiatok sezóny sa nám vydaril fantasticky. Pomaličky sa zabúda na to sklamanie. Prvá formácia je dominantná, to bez debaty, trošku sa nám pri tom strácajú ostatné útoky, ale zakiaľ sa vyhráva, tak načo niečo meniť.

Obrana je na tom dobre, ale stále to môže byť aj lepšie. Zápas s tučniakmi nám ukázal varovný prst, keby sme nemali toľko šťastia a Marchanda po dvoch redbuloch, tak by sme prehrali. Druhú tretinu obrana prespala.

Brána je stabilná, tam niet čo vytknúť.

Škoda akurát Cehlárika, ten sa u nás už asi nepresadí, ale, no, sezóna je ešte dlhá.
Buduci rok...PRAHA :wub:
Škoda, že nebol Zdeno na ľade. Ktovie či by nedošlo na férovku s Weberom :lol2:

Spekuluje sa, ze Kovalcuk podpise s Bruins. Jednalo by sa takmer urcite o minimalnu mzdu. Z hladiska financii nie je co stratit. Jeho prinos pre tym vsak vidim otazne. Skor sa k tejto alternativne staviam negativne. Ako to vidite vy?
Skorpion píše:
čtv 19. pro 2019 10:22
podpise s Bruins
Ako to vidite vy?
pravdu povediac ja by som tuto "substraction by addition" videl radsej v st.louis aby ich trochu pribrzdil :giggle:
Pastaaa :wub: neskutocnyyy....radost nanho pozerat....


Inak ako to vidite s pomalicky sa bliziacou Trade deadline? Ja potajme dufam ze by sme mohli vymenit Backesa....je drahy a neproduktivny...
Cathy píše:
pát 10. led 2020 23:15
Ja potajme dufam ze by sme mohli vymenit Backesa....je drahy a neproduktivny...
Prej se na něj každej GM ptá..
Cathy píše:
pát 10. led 2020 23:15
Pastaaa :wub: neskutocnyyy....radost nanho pozerat....


Inak ako to vidite s pomalicky sa bliziacou Trade deadline? Ja potajme dufam ze by sme mohli vymenit Backesa....je drahy a neproduktivny...
To je ideálny materiál na výmenu, dráhy a nič z neho :cool:
Dnes vecer zaknihuje Chara 1000 zapas za Boston aj s kapitanskym ceckom na hrudi.

:klobuk:
Marchand a jeho nájezd :rofl: :rofl: :hehe:
:wave: A začína nová sezóna, skrátená, zvláštna a neviem čo od nej očakávať. Absolútne neviem a hlavne Swee sa vysral na obranu. Osobne neviem co vsetko bolo medzi Charom a klubom ale urcite tam bolo viac faktorov než čo sa dostalo z médií. Bezohľadu na tú skutočnosť je podľa mňa riadnym failom podpisanie Kevana Millera, čo som čítala tak ľudia su na to viac nasrati jak na Charu pomaly a je to porcelánový hráč a stačí jedno zranenie a je v pytli. Uvidíme ako sa stým vyrovná McAvoy, naňho bude veľký tlak na hru. Očakávam väčší priestor pre Lauzona a aj pre Zbořila a Vaakanainena v tejto sezóne. Takisto dúfam, že viac zapracujeme mladé uchá ako Studnicku a Senishyna a dufam ze aspon jednu sancu dostane Lantoši.

Viem, že od tejto sezóny radšej nič neočakávať ale pevne verím, že nebudeme poslední :dudo:

Bergymu držím palce, aby si zvykol na tlak ako Captain of the Big Bad band of Bruins :wink2:

Dnes by mala vyjst zakladna zostava + taxi squad a posledné transfery do AHL. Nikde som to ešte nezachytila.

Pasta začal trénovať takisto Marchand. Druhý menovaný má vraj už hrať, uvidíme. Pasta potrebuje ešte bedro neunáhliť, ale zaujimavé je, že toto zranenie ho v lete nelimitovalo v hokeji.

Klub sa snaží držať Raska aj Haláka od seba kvôli Covidu aby sme aspoň tam mali istotu. Osbne si myslím, že postupne sa premorí aj NHL,lebo tomu nezabránia.


Small UPDATE, dnesny trening v zostave


Marchand – Bergeron – Studnicka
DeBrusk – Krejci – Kase
Ritchie – Coyle – Smith
Bjork – Kuraly – Wagner
Lindholm/Frederic

Lauzon - McAvoy
Grzelcyk – Carlo
Zboril – Miller
Moore – Clifton

Rask
Halak
Vladar

Taxi roster netusim, snad bude zname v priebehu par hodin. Rozhodne zaujal Lauzon v prvej obrane ako aj Studnicka v prvom utoku. Zaujimave kombinacie, druhy utok zostal pokope :wub:
Tak na známosť sa dáva, že v sobotu hráme o 19:00 nášho času a duel vysiela NOHAAA.

Som extrémne zvedava na výkon obrany, po tom čo nam odisiel Zdeno aj Krug. Včera sme vyhrali po nájazdoch ale vraj Rask nás slušne podržal.

Nie je to med lízať nastúpiť na zápas po cca 10 dňoch trénovania aj to v skupinkách a bez prípravného zápasu. Ja osobne vždy beriem tých prvých 10 zápasoch s rezervou a potom to už lepšie vidno.

Ale tak či tak by to chcelo obrancu, najlepšie tvorivého útočnejšie zameraného s dobrým režisérstvom na PP.... tutok nam bude Krug citeľne chýbať.
Jak jsme hrali? Nekoho koho bys pochvalil?

zapas jsem nevidel a z highlightu toho moc nepoznam
Bohuzial nemam cas sledovat nocne zapasy. Chystam sa pozriet si zajtrajsi a mozno pol zapasu v pondelok - zaciname o 11 vecer. Viac by som chcela ale to sa neda, clovek musi nejak existovat :dudo:
7906 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS