Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON BRUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Vcerajsi zapas sa konecne podobal na Bruins ktorych chceme vidiet v tejto sezone. Samozrejme netreba zabudat ze kvalita supera bola podstatne nizsia ako v stredu.

Halak nas podrzal ked bolo treba ale celkovo defenziva pracovala uplne inak ako v stredu cize shut-out je vysledkom timovej prace.
Strašne mi sekal stream, takže som 1 tretinu takmer nevidel. Ale v skratke. Po výprasku v prvom zápase sme v druhom zareagovali presne tak, ako sme mali.

Otvárací domáci zápas bol z našej strany tiež výborný. Prvá formácia dominantná, Bergimu padalo a zjavne mu strašne chutí hokej. Z Marchanda sa stal nahrávač, čo je pri ňom síce netypické, ale páči sa mi, že nesebčí, ale rozdáva prihrávky a 7 asistencii je výborný vizitka. Pasta to perfektne dopĺňa, tá ich chémia je proste fantastická.

Dobre hrali DeBrusk, Donato a dokonca som zachytil aj Backesa :D, len by to chcelo prebudenie Krejčího, druhá formácia je oproti (bodovým) výkonom prvej akoby stratená a práve ju budeme veľmi potrebovať.

Obrana relatívne OK, zachytil som tam kiks Zdena, potom nešťastný druhý gól čo sme dostali, ale zase v tretej tretine tam spravil pár veľkých zákrokov, stále dokáže zahrať bezchybne, keď to najviac potrebujeme.
Inak som si všimol aj Carla, kvalitne čistil a nenechal si brnkať po nose, len nech sa chalanovi darí.

U Raska sa mi zdalo, že je trošku nervózny, predsa len ten tlak na neho je teraz veľký, ale zvládol to.
Borowiecki bude mat vysluch pred disciplinarkou ohladom zakroku na Vaakainena

https://twitter.com/ConorRyan_93/status ... 33/video/1

Pasta ide jak parny valec, len ma zacina trossicku ale fakt trosicku stvat ze nas zatial taha len utok Bergeron Marchand Pastrnak....zislo by sa nabit ostrymi do hokejok aj inym utokom....snad to casom pride...
Pre nedostatok času žijem na zostrihoch. Boh žehnaj tej hodine navyše. :sok: Pozrel som prvú tretinu a príde mi, že Rask nemá vôbec tu iskru ako kedysi. Prvý gól nič nechytateľné, zrejme však nie pre Raska. Presne ako už niekoľko podobných gólov v sezóne. Na mňa má tento rok tých dier už akosi priveľa. A ten druhý gól? Škoda, že nestal v bránke Tim Thomas. Ten by vedel čo robiť. Rask neurobil nič. On sa vlastne puku radšej ani nedotkol.. Gól však na triko hráča, ktorý sa štvrtý vrátil do obrany. Keď brali Chara a Carlo tyčky a Bergeron druhého útočníka načo Marchand korčuľoval za bránu k Chárovi? Do toho tá nepremená šanca na konci tretiny.. a už si želám aby bol Hálak jedničkou. Čuduj sa svetu, hráme oveľa lepšie keď je v bráne. A čo domrvíme, to poväčšine napraví. Rask momentálne bohužiaľ nie. Kašlať nato, radšej pospím. Druhá tretina vôbec neláka..
Ja som presne takto po stave 2:0 sla spat :lol2: :lol2: :lol2:

Dnes by mal konecne hrat Krug...snad sa nam obrana trosku ukludni....hlavne ma tesi ze Jaro chyta paradne...Rask je nenormalne neisty, este viac jak byva na zaciatku sezony...nic navyse nechyti, je staticky....ziadny zivot z neho.....
Z osobných dôvodov Rask dočasne opúšťa team....
Bergeron je out na 4 týždne...brrrrr :scare:
Čisto teoreticky, niekto by sa neodhodlal ísť na trip do USA? Hokej je samozrejme prioritou. Ostatné tomu chcem prisposobiť. Plánujem ísť na základnú časť: február, marec.. dva zapasy. Dohodnúť sa určite vieme :) Preferujem mladých, beriem každého. Vyčerpal som všetky možnosti a sám i keď som anglicky znalí sa za mláku nepustím. Všetko zmapujem a v pripade záujmu podám detailné info. Zatiaľ je to nápad či povedzme sen jedného Bostončana. Prečo teraz? Viem, že sa tam raz pozriem. Prvý dôvod je končiaci Chára, ktorého som síce už videl, ale nie v B drese. Druhý je samozrejme Halák v druhej životnej forme. Načo čakať? :frajer:
To je marodka ci pana :hroza:

Chara, McAvoy, Carlo, Vaakanainen, a uz aj Miller :scare: :scare: :scare: :scare:
To čo bolo v noci zase raz? Dakto sledoval?
Inak stále máme najmenej gólov v konferencii ale taká Tampa zas dala o 50 gólov viac :lol2:
McAvoy -4. Chyboval pri prvych troch goloch. Rask to potom vysperkoval



Par zapasov zahrame dobre a potom vzdy pride takato bolest oci.
Môže to ten komentár tak prežívať? What a stop.. Však Rask tam len našpúlil riť :lol2:
čo sa to porobilo s Raskom túto sezónu? :lol2: To ten jeho kiks proti Canes je asi len čerešnička na torte :psst:
Na našu hru sa nedá pozerať (videl som posledné 2 zápasy). Hra celého mužstva je zlá, produkujeme strašné množstvo nepresností, zlý timing a množstvo osobných chýb, proste kŕč.

Z dlhodobého hľadiska, ale počet strelených gólov hovorí za všetko, náš útok nenapĺňa potenciál. Obranu nemáme takú silnú, aby sme si mohli dovoliť streleckú impotenciu a brána na tom tiež nie je tak, ako by sme si predstavovali. Lebo Jaro síce možno aj trochu predčil očakávania, zato Rask je hlboko pod nimi.

Dúfam, že sa rýchlo spamätáme, odohrať Winter Classic v takejto forme bude blamáž.
Rask dnes potešil, hádam sa bude držať tak ako proti Hawks po zvyšok sezóny. Hlavne ten nájazd tuším od Kanea, bol asi dosť podstatný. Winter Classic teda konečne víťazne a Bergy opäť potvrdil, že bez neho sme boli trošku bezzubý. Škoda len, že si to Jaro nemohol odchytať tiež. Hlavne aby nás výhra nakopla. Tampu asi nedáme, ale stále je pred nami polka sezóny. Go Bruins!

Mrkol som do štatistík a Chicago sa po štvrtý krát netešilo z výhry vo WC :lol2: Dnes to bolo návštevou druhé najlepšie v histórií. Vedie Toronto a Detroit s návštevou 105 000!
no uz by sme mohli prestat dostavat goly pri nasich presilovkach. Vazne to nie je vtipne. V tejto statistike sme uz prvy s 9 golmi.
To by mohla byt krasna seria v play off, tam by uz sa ten potkan snad neskryval.
Ako to s tým Marchandom zase nesúhlasím, keď nedôjde k gentlemanskej dohode "áno dajme si do držky" nemá čo zhadzovať rukavice. Keď prehrávate 1:0 väčšinou sa hráči ako Marchand nebijú, treba predsa vyrovnať. Nič to samozrejme nemení na tom, že je to hajzlík, našťastie náš
Skorpion píše:
pát 04. led 2019 21:20
no uz by sme mohli prestat dostavat goly pri nasich presilovkach. Vazne to nie je vtipne. V tejto statistike sme uz prvy s 9 golmi.
A dalsi... to uz je :bitka3:
Cehlarik was called up!!!!! :yahoo: konecne.....ale aj tak si myslim ze je to predzvest nejakeho trejdu, ale budis!!!!
tak čo, ktorý správny odborník si pridal Cehlárika do fantasy tímu?
arek píše:
čtv 17. led 2019 08:42
tak čo, ktorý správny odborník si pridal Cehlárika do fantasy tímu?
Kvůli jednomu zápasu?? :eek2:
Rask out :-( Halak uz nechyta to, co na zaciatku sezony a Rask sa pomaly zlepsoval. Takze dvojnasobna smola.

Aj po toľkých rokoch neskutočné zimomriavky. Ani Demitrov nájazd proti Rusku neprekonal tento okamih!
Dnes paradny zapas, chlapci ma velmi potesili a zaroven aj prekvapili umnou hrou. Ano, mali sme aj kopec stastia, halvne v zavere, ale pracovitostou sme to ustali. Dufam ze tymto sa odpichneme k lepsim vysledkom a hlavne k stabilnejsej hre.
Pacil sa mi aj Cehlarik, s Krejcim si rozumie, DeBrusk ich vyborne doplna...

o tyzden v sobotu hrame takisto o siedmej vecer s Kings, to si nenecham ujst :wave:
7906 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS