BOSTON BRUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

BosBru píše:
Parda píše:Pokud nechápeš souvislosti a fakt, že fanoušek Habs nenávidí Cháru tak jsi bud začal fandit ruins včera, nebo toho prostě moc nevíš o naší rivalitě.
Napsal jsem, že Marchand má prasáren ve svém repertoáru celou řadu, nejen dlubání do cizích koulí, opět nevím, co nechápeš. Jestli se chceš pokochat jeho best of, tak zajdi na youtube, je tam tam asi milion videí na toto téma.
Co s tím má společného Lucic? Bavili jsme se o BBB, připomněl jsem jeho a jakožto milovníka spearingu a mluvil o něm v minulém čase, víš to, že za vás hrál, že jo? Opět nevím, co nechápeš.
U hráčů Habs spearing taky odsuzuji, naštěstí se to děje u nás minimálně.
Chodím tady čas od času, zaujalo mne tvé přirovnání současného týmu k BBB, což se zdá jistě nejen mě dosti úsměvné, že se tě to dotklo, je tvůj problém :wink2:
Takže, když nějaký Parda nenávidí Cháru a mluví za všechny fanoušky Habs (doporučuji sestavit nějakou anketu), tak si Chára zaslouží rány do koulí. :hufi: :sisi: No tak to mi stačí.
Milion videí o zákeřnostech Marchanda skutečně na youtube nevidím. Už jeden tady počítal na prstech ruky a zatím se nedopočítal. Více jsem o Marchandovi psal, není potřeba dodávat další slova.
Lucic provedl spearing v dresu Bruins jednou, nebyl za něj potrestaný. Stejně jako Ott, Crosby, Prust (na Marchanda!) a další. Suspendace se týká až nyní Marchanda, nemám s tím žádný problém.
Žádné přirovnání týmu jsem tady nepředkládal. Asi si mě pleteš s jiným fanouškem Bostonu. :wink2: Tudíž se mě nic dotknout nemohlo.
Opakuji, očividně víš o rivalitě Habs a ruins kulové a ještě se tomu sám směješ, což je smutné.
Lucic provedl spearing jednou? Aha, tak to jsi asi chyběl na základní škole, když se braly počty do desíti.
Tak to napsal ten druhý, pletu si vás, každopádně point toho co jsem napsal zůstává stejný.
Končím s tebou diskuzi, nemám na tebe čas ani náladu.
Parda píše:Tak to napsal ten druhý, pletu si vás, každopádně point toho co jsem napsal zůstává stejný.
Končím s tebou diskuzi, nemám na tebe čas ani náladu.
Hobit Frodo prišiel, hodil prsteň do hory, hora mu prsteň fľusla späť, Frodo odchádza späť do Francúzska. Tak sme si popísali a tešíme sa nato až niekomu Brady zase zdvihne tlak :hehe: :-D

Po dnešnom zápase to je takmer isté na Sens. Tampa, NYI a Leafs si to rozdajú o sériu s Caps, pričom poslednému menovanému stačia 2 body. Čaká ich Pittsburgh a Columbus a tí sa stretnú v PlayOff, tabuľku už neovplyvnia. Ottawu oba tímy z New Yorku, Rangers nejde o nič a Islanders zase o všetko. Karty ešte môžeme zamiešať aj my v sobotu o 21:00 :) . Zmeny už nečakám a Toronto nás asi minie. Aby sa všetko udialo a my by sme chytili listy, to už viac verím, že Toronto tie tri body vydoluje a my posledný match prepálime a fasneme Trumpovcov.

Ottawa: 4:2, 3:1, 2:1(OT), 3:2 sú katastrofálne výsledky, tri dokonca z posledného mesiaca. Formu máme ale na svojej strane a máme čo oplácať, motivácia by bola. Len dostať tie výsledky z hlavy. Bude to veľmi ťažká séria, no s kúskom šťastia prechodná.

Caps: 4:3(OT), 5:3. Holtby chytá stabilne dobre a ťahá na Vezina. Súpiska druhý rok po sebe vyhráva základnú časť. Buď sú fakt dobrý alebo nikto nemá rád Trumpa. Ťažko povedať či na nich vôbec máme tento rok. Aj keď práve Caps už niekoľko krát dokázali, že Play Off nemajú radi a už 18 rokov to po prvom alebo druhom kole zabalia.
Parda píše:Opakuji, očividně víš o rivalitě Habs a ruins kulové a ještě se tomu sám směješ, což je smutné.
Lucic provedl spearing jednou? Aha, tak to jsi asi chyběl na základní škole, když se braly počty do desíti.
Tak to napsal ten druhý, pletu si vás, každopádně point toho co jsem napsal zůstává stejný.
Končím s tebou diskuzi, nemám na tebe čas ani náladu.
Ty máš dobře pocuchané mozkové závity nějakými bostonskými bubáky, že jo? :lol2:
Rivalita Bostonu a Montrealu stojí na letitých kořenech a základech, ne na hloupé myšlence jednoho pivního fanouška v triku MC. A rivalitu těchto soupeřů lacině obhajovat nenávistí k Chárovi, kterou vyjadřuješ schvalováním spearingu na něj (protože si to přece zaslouží!), ukazuje u tebe na lidské dno a argumentační chabost. Vzhledem k tomu, co tady předvádíš a máš v oblibě ty rádoby "nadávky", tak jsem vymyslel nový termín "pardovina". Ode dneška budu každou blbost v hokeji označovat tímto termínem. :good:

Tohle až ukážu chlapům na hokeji, tak se budou dlouho smát. A těch, co fandí Habs (a že jich není málo), se zeptám, jak to mají s tou rivalitou vedenou prostřednictvím Cháry. Jsem si stoprocentně jistý, že výsledek vím dopředu.
Všechny tvoje ostatní a nepodložená slova včetně Lucice už ani nekomentuji.
Přestože mě to s tebou baví :lol2:, tak taky debatu končím, nenechám tě plevelit topic Bostonu.
BosBru píše:včetně Lucice
dnes hattrick :cinka: Loocha Oilers zavidim :-( ale Stafford :thumbsup:
ti, ktorych prekvapila len? 2 zapasova stopka, nad tym sa musim len pousmiat :)
cepi píše:pre mna za mna, nech vyfasuje distanc, ale maximalne tak do konca zakl.casti:P
:frajer:

yop vyhnut sa v 1.kole Caps misia splnena, to ze sme s OTT (i TOR) ligli vsetky zapasy v zakl.casti mf, PO uplne nova sutaz, sebavedomie mame, takze za mna vypadnut v 1.kole by bolo sklamanim
vratil sa nam Vatrano, Cathyn milacik:) C.Miller opät HS (Liles toi 21,K.Miller 27..najviac z celeho timu)
BosBru píše:
Parda píše:.....
....
Pivo moc nepiju, to jsi mě neodhadl dobře :wink2:
Raději budu schvalovat spearing na někoho, kdo udělal na hráče Habs několik podlostí ve své kariéře než schvalovat a veřejně obhajovat krysu Marchanda, což je podle hrající hráč, který to vzhledem ke svým nesporným hokejovým kvalitám vůbec nemá za potřebí, což je o to víc zarážející.
Už jsem ti to nechtěl vyvracet, ale po této tvé reakci ti to asi musím vysvětlit neboť así máš problém pochopit psaný text:
"Pokud nechápeš souvislosti a fakt, že fanoušek Habs nenávidí Cháru tak jsi bud začal fandit ruins včera, nebo toho prostě moc nevíš o naší rivalitě".
toto jsou má slova vyjadřující můj názor, nikde nepíšu, že všichni fanodové Habs nenávidí Cháru nebo že by všichni měli Cháru nenávidět jinak nejsou praví fandové. A jestli ti můj názor přijde tak strašně pobuřující, tak je to tvůj boj, já s tím žít dokážu. Nicméně i ty bys asi mohl pochopit a domyslet si, že Chára asi v Montrealu moc oblíbený nebude, jemně řečeno, stejně jako v Bostonu není oblíbený Subban nebo z nynějšího kádru Gallagher.
Nepodložené slova o Lucicovi:
https://www.youtube.com/watch?v=QqSJQKCYrYo" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.youtube.com/watch?v=fmZm00oCCio" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.youtube.com/watch?v=kVhfmYZxK4k" onclick="window.open(this.href);return false;
A to ještě myslím jedno video na Emelina chybí, nemůžu ho najít.

Jak jsem už řekl, dokážu pochopit, že tu rivalitu tak necítíš, jestli jsi mladší a fandíš bruins chvilku, protože ty fyzické boje se spoustou incidentů už jsou trochu starší a třeba si je nezažil. Poslední roky už to moc vyhrocené není, protože bitku a obecně fyzciká hra je na ústupu a vy jste už stín bbb a hlavně protože jsme si vás poslední roky dávali jako nic, viz náš předlouhý W streak proti vám.
Parda píše:....
Už se v tom strašně motáš, sám nemáš ujasněno, jestli je "rivalita" BB vs. MC postavena na všeobecné neoblíbenosti hráče ze strany montrealských fanoušků (což určitě není) nebo jen na tvoji osobní zkušenosti.
Rivalita Boston vs. Montreal hlavně NENÍ postavena na (ne)oblíbenosti či nenávisti jednoho Cháry. Rivalita mezi těmito týmy se buduje desítky let, má své kořeny v samotném počátku soutěže a letitých zápasech mezi těmito soupeři Original Six. Chára je jen malý článek historie těchto klubů.
Jo Lucice beru zpět, v dresu Bostonu (viz. výše, kde jsem to psal) udělal spearing tedy dvakrát (DeKey a Emelin), ty ostatní videa se netýkají Bostonu nebo úder není klasifikován jako bodnutí do slabin.
Tímto to ukončuji, oba ztrácíme čas. :wink2:
BosBru píše:Tímto to ukončuji, oba ztrácíme čas.
S tim ovsem nesouhlasim :andy:

Naopak..

Tyhle vyhrocenejsi diskuze tu na foru trochu chybely. Uz jsme tady mezi sebou nekteří moc dobří kamarádi..
AndyF píše: S tim ovsem nesouhlasim :andy:

Naopak..

Tyhle vyhrocenejsi diskuze tu na foru trochu chybely. Uz jsme tady mezi sebou nekteří moc dobří kamarádi..
Takhle to neberu. Pouze nesouhlasím s názory Pardy, to je vše. Vzájemně se neshodneme, není potřeba dále něco rozvíjet.
kuvaa len bez tych stromovych citacii :!: :cepi:
Hoši, nedělejte v tom bordel.. kdo je teď na řadě s reakcí?

Obrázek
Torey Krug lower-body injury. Zatím bez bližší časové specifikace. Snad bude do PO v pořádku. :nervozny:
Krug, Acciari označeni day-to-day. V posledním zápase základu bude v brance Khudobin. Zítra se rozhodne, jestli nastoupí JFK.
BosBru píše:Krug, Acciari označeni day-to-day. V posledním zápase základu bude v brance Khudobin. Zítra se rozhodne, jestli nastoupí JFK.
Sem se lek, ze ma nastoupit JKL. :-D
AndyF píše:Sem se lek, ze ma nastoupit JKL. :-D
Nene, bude to samotný John Fitzgerald Kennedy. :wink2:
AndyF píše: Tyhle vyhrocenejsi diskuze tu na foru trochu chybely. Uz jsme tady mezi sebou nekteří moc dobří kamarádi.
s tym nemam najmensi problem, prave naopak a v PO duplom;) (jasne, pokial to nezachadza do osobnych invektiv)
obcas mam pocit, ze az prilis precitliveli poniektori su, resp. boli, zaplackovat a zavriet za sebou HF kram, to su mi kuva chlapY :slap:

:backtotopic:

http://www.nhl.cz/tri-duvody-proc-s-bos ... up/5012334" onclick="window.open(this.href);return false;
cepi píše: http://www.nhl.cz/tri-duvody-proc-s-bos ... up/5012334" onclick="window.open(this.href);return false;
Pod článkom bola skvelo popísaná situácia Pastrňáka. Má kvalitnú hru a skvelé čísla ale je to ešte panic :lol: Teraz sa ukáže aký je to hokejista.. btw ako sa blíži Play Off si pomaly uvedomujem, ako sakramentsky dlho sme neboli v Play Off. KONEČNE!

https://www.youtube.com/watch?v=X3j9I-rswlQ
kludne môzeme byt ciernym konom PO
uz nie sme v pozicii favorita, vieme zahrat aj vonku a to uspesne PO jadro v time stale je
ak by som mal zostavit rebricek - ktorym timom by som sa z hladiska vykonnosti v PO co najradsej vyhol a naopak, ktore by som si zelal z hladiska derby a pod.

WAS
PIT
MTL
NYR
TOR
CBL
OTT
/
MTL
TOR
PIT
WAS
NYR
OTT
CBL

to najpodstatnejsie, sme konecne tam, tak si to treba nalezite uzit :tv:
Montreal je rozhodne najžiadanejší, Toronto sekunduje. Niet o čom.
Forma jak bič:
Spoiler!
Obrázek
toto je kapanek asi o niecom inom (vivat Marchand ze)
Carlo nastastie oka, len ten Krug kuva

nooo a ono to nakoniec vypali tak, ze to budu Caps, ok, seria by mala podla vsetkeho ine grady :petrik:
Pokud nakonec půjdeme na WSH, tak to beru. Byla by to super série, atraktivnější než s Ottawou. Jen ten Krug mě trápí, snad se dá do 12. 4. dopořádku.
urcite pôjdeme na Caps, neverim tomu, ze to dnes listy vypustia, sice plany na postup do dalsieho kola su ihned triezvejsie, realnejsie, ale v ramci atraktivity a posledneho matchu beriem!
Opravte ma ak sa mýlim, ale cez sezónu sme prehrali všetky zápasy ako so Sens, tak aj s Caps. To moc nádejne nevyzerá.

Tie marhi z hlavného mesta budú hrať ako blázni. Budú namotivovaní, možno aj premotivovaní, to im inak zo srdca prajem, lebo to by bola asi jediná naša výhoda. Takže pokým v sebe každý jeden hráč neprebudí grizlyho, tak nás dostanú. Síce sa tej pekelnej ovci zasekol guľomet, ale aj tak tam majú kvalitnú partu poľovníkov.

No a tie Kanadské cimprlátka, tie to na nás vedia. Ak ich náhodou dostaneme, bude treba ich hneď prvý zápas vytrieskať, aby sa už nespamätali.

Osobne dúfam v Ottawu, predsa len sú v tej Kanade hustejšie lesy :-D

Bude to nesmierne ťažké.
Washington jsme neporazili už 9 zápasů v řadě, poslední výhra už je pořádně chlupatá (29. 3. 2014).

http://eishockey.wettpoint.com/en/h2h/5540-5549.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ottawu jsme neporazili 6 zápasů v řadě, z posledních 12 zápasů s nimi máme jen dvě výhry.

http://eishockey.wettpoint.com/en/h2h/5540-5543.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Takže tím chci říct, že pokud nedostaneme sweep, bude to vlastně úspěch. :giggle: :wink2:
no to nie su uplne pekne vyhliadky.
7834 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS