Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON BRUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Sak prave, neboli sme vobec horsi v prvej tretine, Pavelcovi sme tam od zaciatku pekne kurili a skoda ze nam tam nepadli dva tri goly....ukazali ze daco v nich je ale zrejme to chce este vyladit system, aby neboli brutlane rozdieli medzi tretinami, ale zas nerobme zavery z prveho zapasu v sezone....
Hoci necakajme super upper obranu jak lusk, ale snad tam naladia na strunky, ktore budu hrat aspon tak, ze sa to bude dat pozerat a nebudu jak pat a mat.
Ranajsi pohlad na vysledok ma sie nepotsil, ale zas uprimne? Ocakavala som vacsi naklep od Hobitov, takze toto bolo este celkom prijatelne.

Pozeram ice time, a najvytazenejsim je Krug...ake prekvapive, moje prognozy sa naplnaju. Mna strasne seru tie nevyvazene letne nakupy, ktorymi sme nenahradili odidený potencial, casom sa v plnej nahote ukaze to, o com sa rozpravalo cez preseason....ale davam im este cas na take zohratie sa, kym sa aj Zdeno vrati, hoci upozornujem ze sa nanho herne nesolieham, ale skor moralne sa pozdvihne sila muzstva.

Len sa stranse bojim ze si to cele odskace Julien...vieme ze so Sweem nema dobre vztahy a prepdokaldam ze ten bude cakt na moznost aby ho vykopou, hoci sam dos*al letne nakupy,ale zas hovorim si, ze dalsia zla sezona a moze aj on sa pakovat het ,....takze uvidime, sezona sa len a len rozbieha...
Habs boli cely zapas lepsi. Jedine Krejci-Pastrnak-Beleskey ich vedeli trochu pomotat. Pastrnak dal mazacku prihravku Bergymu na nas druhy gol, ale bola to len kozmeticka uprava. Moc optimizmu nemam do tejto sezony. Asi bude pokracovat prestavba. V dnesnej NHL sa neda vydrzat na vrchole dlho. Max. 3-5 rokov a potom dalsich 3-5 na dne a tak stale dokola. Plati to pre vacsinu timov. My sme momentalne na ceste dole.
Skorpion píše:V dnesnej NHL sa neda vydrzat na vrchole dlho. Max. 3-5 rokov a potom dalsich 3-5 na dne a tak stale dokola. Plati to pre vacsinu timov. My sme momentalne na ceste dole.
Konečne, vitajte v klube :giggle: . Krásny štart do sezony a Kings tiež, škoda že na Hawks to zatial neplatí..
Já se obávám, že Hawks nepůjdou dokud neskončí duo Seabrook-Keith. Letos bych řekl, že ještě snad posílili. Ten Panarin je fantastickej a Anisimov jim tam dělá černou práci...
Takze news z tabora Medveďov:

- Marchand ma otras mozgu
- Irwin putoval na waiver
- Chara je este pre zatjrajsi zapas otazny

Dnesny trening vyzeral takto:

Eriksson—Bergeron—Connolly
Beleskey—Krejci—Pastrnak
Kelly—Spooner—Hayes
Rinaldo—Talbot—Kemppainen—Randell

Defensemen: Chara, McQuaid, Krug, K. Miller, C. Miller, Morrow, Trotman
Cathy píše:Takze news z tabora Medveďov:

- Marchand ma otras mozgu
To je šašo, ten sa zraní aj sám :hehe:
Hlavně jak si na to ještě naskočil. Ještě měl jít na dvě za ten výskok. :D
Ako si mohol takto privodit otras mozgu, to je mi zahadou :hroza:
Ufff to booll zapas, prva tretina hlavne ejj prva polka bola neskutocna, ten skill, korculovanie, napadanie, prihravocky pohodicka, potom hlupymi chybami psotavime supera na nohy jak snehuliaky z cerstveho snehu. Musime si zvyknut ze ataky na brankarov sa budu priteplene piskat, dnes sme si to dovolili az 3x, co je vrcholne zahanbujuce. Rovnako tak slabucko chytajuci Rask, jednoducho nema formu, a preto by som na dalsi zapas dala sancu Gustavovi.....
Chyba Pastrnaka pri hre....ja viem, mladik ale takeot sa nesmie stavat....mali sme tam par dobrych veci v prvej tretine, kde sa mi pacilo hlavne korculovanie, pytanie sa do sanci, ale potom zostali zaskoceni, ale v druhej tretine mali pokracovat ale zostali zmrzli jak nanuky v mraznicke, stratila sa energia, iskricka v hre, zacali prehravat osobne suboje. Nikto nie je bezchybny ale Rask ako posledna instancia by tam mal byt nato aby zachranil ked jednoducho obrana zlyha ale dnes som tam envidela ziadny zakrok naviac, vsetko bolo statie ze tycka alebo sa to poodrazalo. My sme nevyuzili ze Bishop mal relativne slaby den, mal tam dost vela neistych zakrokov, a vela striel vyrazal pred seba, keby sme viac sa tlacili do brany, neverim, ze ybs me este nejake goly nepridali. Inak v obrane ten Collin Miller nie je uplne najhorsi, vidno ze sa chlapec otukavat, ale pacili sa mi jendo utocne naznaky, niektore situacie riesil fajn, niektore katastroficky ale v celkovom dojme ma prekvapil, dufamze unho ten vykon bude gradovat.
Vidno ze top obranca je Krug, neskutocny reziser pri prsilovkach, keby sa k nemu aspon dakto pridal, kua...inak jak tam K. Miller narazil ramenom do mantinelu som trpla, ci sa nahodou zas nezranil, to iste Adam...
Strasne sa bojim ze si to Claude odskace ale to nezmeni nci na tom ze Swee nezvladol trejdy ab body a bojovnost Soderberga a Lucica nenahradil aspon podobnymi alternativami aby sme mali buldoga v utoku a poctiveho pracanta v utoku ako bol Sody.
Len nechapem ako mozme tak ktranse zahrat 10 minut kde sa kondicne asi znicime a potom ledva hrame....dakde bude chyba, lebo aj v prvom zapase sme hrali prvu tretinu krasne...

No nic, treba makat a raz sa snad vysledky dostavia...
Sweeney alebo so da vols snahou zlepsit to tento tim rozmrda ma uroven islanders. pastrnak je velky talent ale pozor nie core talent. Bruins aktualne ten ofenzivny core nemaju a tazko ho budu ziskavat. V obrane pockajmr na zdens vsetko bude lepsie. On je proste game changer. Strata hamiltona je precenovana. Strata lucica je poddcenovana.
Pasta je hlavne velmi mlady, v takom veku hrat NHL, chlapec sa aspon priamo na vysokej skole hokeja....vyziada si to s voju dan v podobe chyb, ale verim ze chlapec sa pouci, a ma tam aj spoluhracov ci uz Krejci ale aj Chara, ktor mu vedia inak povedat ako trener.
So stratou Lucica suhlasim - podcenovane, ale s tvojim tvrdenim ze strata Hamiltona je precenovana nesuhlasim, pri zraneni Zdena a Dennisa a pri porcelanovosti Adama, a aj Kevana...no neviem neviem, minimalne mal niekoho priviest a on nas zmrda ......ja viem ze Chia uz nemal velku motivaciu kua ale aspon nekurvickoval team blbymi nakupmi a tymi trejdmi ze Lucica posleme zadarmo het...ziskame Jonesa a jeho nasledne vytrejdujeme....boze...toto dodnes nechapem, a svedci to o amaterizme Sweeho ...nemozem si pomoct..


Tato sezona bude narocna hlavne psychicky.....je jasne ze v NHL sa neda aby jedno muzstvo, tak ako to dakto do chatu povedal, neda aby vydrzalo navrchole iks rokov kontinualne...vzdy tu je nejaka sinusoida alebo kosinusoida sezon, ktora je samozrejme uzko naviazana na tvorbu kadra, chemiu v teame, pracu trenera a celkovo s tym ako sa pracuje s talentami, lebo nie vzdy ked mas plno talentu sa ti moze darit - ved vid Edmonton..preto ivem, ze sme v rebuild years a potrebujeme sa zase pomalicky skriabat nahor, ale tudy cesta nevede, to uz hovorim teraz....nuz bude to zaujimave, kto vie, mozno to vypali uplne opacne, ale kazdopadne im budema j nadalej fandit.

C´mon BRUINS!
Vyzera to tak ze v noci sa postavi medzi zrdky Gustav :!:

Joe Morrow bol zapisany na listinu zranenych IR a namiesto neho zazije NHL debut Tommy Cross
Do hry sa vracia Marchand, do branky Rask..

Scratches ..Trotman, Connolly a Talbot.
Ten prvy gol Arizony absolutne nechapem. Bergeron isiel v prvych zapasoch 2x von za to, ze sa jeho vanok dotkol superovho brankara a tu sa uzna gol po evidentnom kontakte supera s Raskom. To je kocurkovo. Esteze sme vyhrali.
Skorpion píše:Ten prvy gol Arizony absolutne nechapem. Bergeron isiel v prvych zapasoch 2x von za to, ze sa jeho vanok dotkol superovho brankara a tu sa uzna gol po evidentnom kontakte supera s Raskom. To je kocurkovo. Esteze sme vyhrali.
Cim vic to sleduju, tim vic si myslim, ze ti, co ty videa zkoumaj, jsou mentalne retardovany, nedokazou si z nekolika zaberu dat dohromady urcitou posloupnost deju, nedokazou se soustredit na detail pripadne neznaji geomterii ci fyziku.
Takze moje teorie v tomto pripade je, z duvodu nasledneho postuchovani prehlidli, ze prvotni kontakt byl bez prispeni obrance..
To teda nechapu, k cemu takovej challenge je.. :hroza:
A nebo at reknou, ze se teda kazdej kontakt za interference nepovazuje, a at teda rovnou reknou, ze ten kontakt je, ale ze ho nepovazujou za dostatecnej.. To bych jeste zkousnul..
Udajne pred zaciatkom sezony mali rozhodcovia meeting, ze maju prisne posdudzovat goalie interference...a pripada mi to, ze rozhodcovia jak vysr*ati to priteplene piskaju, bez toho, aby si dali dve a dve dokopy...ze niekedy za ton ten hrace nemoze a ze jednoducho fyzika nepusti a ten hrac ide v rychlosti a nema sancu pribrzdit alebo tam bol natlaceny superom....uvidime ako na toto budu casom reagovat, este je len zaciatok sezony.
Co sa tyka golu Arizony mna by len zaujimalo porovnanie a vysvetlenie NHL preco nas gol proti Habs neuznali a preco tento platil... ja ziaden rozdiel nevidim... bud obaja brankari mali po minimalnom dotyku sancu na zakrok alebo ju nemal ani jeden z nich... ci Price je z porcelanu tak sa to posudilo inak? :lol:

Trip nam dava zivot ale som velmi zvedavy ako mlada obrana zvladne domaci zapas s Flyers kde predsa opat bude viac tlaku od divakov a celkovo z atmosfery kedze ide o nasho rivala.
Posledne zapasy neboli zle... 9 z 10 bodov asi nikto po uvodnej serii 3 prehier nikto necakal. Mna este viac tesi ze moje slova ktore tu v minulych sezonach vyvolavali posmesky sa konecne ukazuju aj v statistikach... Zdravy Krejci je najlepsi ofenzivny center NHL! Minimalne patri do top 10!
Najblizsie nas caka prvy d2d tohto roku...dufam ze to zvladneme :)
Kower píše:1. Zdravy Krejci je najlepsi ofenzivny center NHL!
2. Minimalne patri do top 10
Tak to je trochu rozdiel, nie? To prve je samozrejme kravina, o druhom sa diskutovat da.
Krejci je urcite supr a jsem za to moc rad , ja vim ze to schytam ale ja mel Boston vzdycky rad :) Jen skoda ze Krejci byva docela casto zranenej, no rozhodne to neni zelezny muz ligy :)
Naše žlte Miňonki :cool: (najviac sa mi páči poľské pomenovanie Mimoňov)


Obrázek



So cute :wub: .....
Uff za posledne dni sa toho sice vela neudialo, ale noncna strata Kellyho moze mat aj vaznejsie nasledky, nez si radovy fanusik Bostonu moze mysliet. Jeho prinos je predovsetkym v defenzivnej hre, je to taka vcelicka, ktora vybojuuje vela pukov, hoci bodovo nie je nikdy v popredi. Nuz musime sa stym vyrovnat.

Minulotyzdnovy dvojzapas sme zvladli na jednicku, vyhrali sme oba zapasy a musim vyslovit spokojnost s vysledkami, hoci sobotnajsi zapas som sledovala na jeden a tristvrte oka, a mame este nejake rezervy, hlavne co sa tyka utocnej hry. Nniektorym hracom este chyba potrebne sebavedomie, ale na druhej strane na to, aky mame kader tak musim povedat ze hrame fakt prevkapivo dobre.
Velmi sa mi pacil Hayes a takistoa j Collin Miller, druhy menovany sa ukazal v obrane v dobrom svetle, hoci sa nevyhol niektorym zavahaniam, no clekovy dojem u mna zanechal len a len pozitivny.
Co ma kus stve je ze Louiho moc nevidno, nemajte mi to za zle, ale ja ho proste nemusim a cakam od neho viac...

Som sa rano smiala ked som citala ze Seguin nam dal hetrik...muselo to byt prenho sladke :-D

Update:

Povolany Talbot namiesto zraneneho Kellyho...

Neviem ci vo vzduchu nevisi vymena aby sme doplnili kader...
7907 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS