Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BOSTON BRUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ak sa nestane zázrak a vyjadrenia GM o zapojení mladých hráčov tomu vôbec nenasvedčuju tak PO v ďalšej sezóne opäť bez nás.

Hlavná príčina je vraj platovy strop ale potom nechápem čo sme získali keď po zrátaní navýšenia platu Adama McQ a toho čo sme nechali z platu Milana sme na skoro 6 mil s tým rozdielom že Lucic je King.

Myslím že aj taký poctivec ako Bergeron sa pri pohľade na káder bude len veľmi ťažko motivovať a to už nehovorím o Zdenovi ktorý rovno môže zabudnúť na Pohár v drese Bruins a myslím že pred deadline bude horúcou komoditou na výmenu.
BOS jede brutalne na rebuild..nechapem proc Jones do BOS,kdyz maji malcoma.....a uz nechapem vubec Lucice vymenu :sok: ...
Jones proto aby Rask nemusel chytat 70 zapasu Subban neni na nhl jeste pripraven.Lucic proto ze by za rok odesel zadarmo.chia zanechal muztvo kde snad jenom Rask neni preplacej.cia je nejhodnejsi manazer kolik si hrac rekne tolik mu da,nejlepsi priklad je smith kterej mel hroznou sezonu tak mu ztrojnasobil plat.
Tak za me, zatim, looser offseason.

Vymena Lucice, kdy si drzite pulku platu, vymena Hamiltona, kdyz ocividne planujete rebuild, podivne drafty v prvnim kole (vynechani Connora a Barzala) prichod Jonese, kterej ma ambice jednicky a tak jiste bude celej natesenej vysedavat za Raskem.

Proc se radeji neposlali do sveta hraci jako Marchand, Eriksson, Chara?

No nevim, opet opakuji - zatim, mi to nedava smysl
No po pravde , ja byt fanda Bostonu tak jsem z tehle kroku tezce zmaten )
A kde by mel byt jednicka vsechny mista v brane mimo s.j. jsou obsazena
Hamilton odmietol povodne ponuku nna 6 rocnu zmluvu za 33 milionov dolarov..to je cca 5,5miliona rocne a ziadal este prihodit dva melony...a preto ho trejdol Swee... :hmm:
Tak ten trejd by sa pochopit este dal, ale ten draft uz nie :dudo:

Miesto hracov ako Barzal/Connor/Konecny/Erikson Ek/Svechnikov/Chabot/.... mate trio Senyshyn, DeBrusk a Zboril. Katastrofa.
Jako Bruins zacnou tankovat par let po :cup: ?? Co je to za novej fucking trend?
kajo píše:Miesto hracov ako Barzal/Connor/Konecny/Erikson Ek/Svechnikov/Chabot/.... mate trio Senyshyn, DeBrusk a Zboril. Katastrofa.
budme radi,aspon nam zustal Konecny...ale jediny od koho slibuji neco je Kuba,ostatni muzou radsi nehodnotim,kdyz mohli mit jiny skil hraci :jn:
Priznam se ze z noveho GM Bostonu nemam vubec dobry pocit , spis naopak.
tak 3rd za Retarda, je fakt spatnej vtip. Co takhle Zubruse za 4th, nechcete?
:rofl: a to ešte ani nezačala poriadne offseason.
He must have thought he was getting Ronaldo.
:lol2:

To je zaujimave, co stvara Sweeney. Zatial nic, co by malo fanusikov bruins naplnat optimizmom. Nebolo by odveci skusit mu ponuknut legendu NHL Lecavaliera...co ja viem, za takeho Pastrnaka? :jn:
kajo píše:
He must have thought he was getting Ronaldo.
:lol2:

To je zaujimave, co stvara Sweeney. Zatial nic, co by malo fanusikov bruins naplnat optimizmom. Nebolo by odveci skusit mu ponuknut legendu NHL Lecavaliera...co ja viem, za takeho Pastrnaka? :jn:
No to by musel prihodit este nejakej pick. Vsak Vinny je legenda, future HOFer. :andy:
Anger píše:Priznam se ze z noveho GM Bostonu nemam vubec dobry pocit , spis naopak.
Ano, je to naopak. Ja mam ze Sweeneyho skvelej pocit. Je to troll se vsim vsudy a dobre umistenej :kajo:
Max Talbot has asked for a trade from Boston #Bruins.
Wow... zatiaľ tento určite brilantný plán Neelyho a jeho panaka Sweenyho nechápem rovnako ako 99% fanúšikov hokeja ale Julien nebol nimi odvolaný lebo nič horšie mu vyviesť ani nemohli. Neprekvapí ma ak Tuukka, Krejčí, Zdeno či Bergy požiadajú o výmenu ešte pred sezónou. Ja som tiež pár krokov bližšie k opusteniu Bruins ako to bolo pred draftom.
kajo píše:Tak ten trejd by sa pochopit este dal, ale ten draft uz nie :dudo:

Miesto hracov ako Barzal/Connor/Konecny/Erikson Ek/Svechnikov/Chabot/.... mate trio Senyshyn, DeBrusk a Zboril. Katastrofa.
Zbořil i DeBrusk jsou OK, ale ten Senyshyn klidně mohl počkat do 2. možná i 3. kola.
Hamilton 6 let/34,5 milionů. To je pro něj ten 1,5 milinou takový rozdíl, že nepřijal 6/33 od Bruins? :shock: :giggle:
Neviem, ja osobne by som mu dlhodoby kontrakt este nedala..skor by mu sevdcali 4 roky za takych 16mil.... stavim sa ze tam tak dlho nevydrzi...
Rono píše:
Max Talbot has asked for a trade from Boston #Bruins.


@Max25talbot: Just heard about the rumors. Wow Twitter is an interesting thing! #Neverhappened #GoBruinsGo


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
dnes by chcel kazdy 22 rocny hrac zmluvu na "milion" rokov s hodnotou najvyssich hviezd. WTF?
Suhlasim borec ma jednu podarenu sezonu a pretoze je mlady tak si pyta obrovske prachy pretoze si mysli ze sa urcite bude len zlepsovat. ale hrac tuto sezonu uz nemusi nikdy vobec zopakovat. napriklad phaneuf mal 60 bodovu tretiu sezonu, dostal obrovsky konktrakt a posledne tri sezony sa ani nevie vyhrabat na 30 bodov. o obrannej hre ani nehovorim.
7906 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS